שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"הרי את מסומנת לי...."

בכוח המוח{Aion}
לפני 12 שנים • 11 ביוני 2012
בכוח המוח{Aion} • 11 ביוני 2012
נולי כתב/ה:

אגב קעקועים תחשבו על בני 80 קמוטים ומצומקים עם קעקועים....לפני שתעשו את הקעקוע הבא.

N

אף פעם לא הבנתי את ההגיון מאחורי הטענה הזו: זה מה שיפריע לנו בגיל 80 כשכל הגוף ממילא לגריסה? באמת?
DomMale4fem
לפני 12 שנים • 11 ביוני 2012

מסומנות ומסמן

DomMale4fem • 11 ביוני 2012
לפני כמה שנים, בסופרמרקט במרכז תל-אביב, ראיתי באיזה ערב, בין המדפים, עלמת חן.

שחומה ונאווה, דקת גוו ותמירה, מה שנהוג לכנות "גבעולית".

נדמה לי שהיתה לבושה בבגדי פשתן או כותנה בצבעי אדמה וחול, ורגליה היו (אולי) יחפות.

תלתליה השחורים נחו פרועים על כתפיה החשופות. על זרועה היה קעקוע ענק של פני גבר.

עוד כמה שורות של מדפים, והנה מישהי שנראתה כמו אחותה. ועל זרועה קעקוע זהה.

אינני זוכר אם היתה גם שלישית, אך רק זמן רב לאחר מכן, כשהתפרסמה פרשת גואל רצון, זיהיתי מיד מי האיש שקלסתרו צויר בעור זרועותיהן של נשותיו-שפחותיו.

אינני מכליל, וודאי לא משווה. איש/ה כטוב בעיניהם יעשו. רק נזכרתי, מקריאת השרשור הזה.
'Bambi'​(אחרת)
לפני 12 שנים • 12 ביוני 2012
'Bambi'​(אחרת) • 12 ביוני 2012
drm כתב/ה:
עד כמה שזה רעיון מפתה גם אני אומר לא. ברזל מלובן בוודאי שלא.
אפשר למצוא פשרה בנושא הזה. כמו קעקוע רגיל שהוא בחור עבורך, אבל לא מכיל את השם שלו. משהו שמוצא חן בעייניו ומסמל את הקשר בניכם.

מסכימה עם הנאמר, על ברזל מלובן אין בכלל מה לדבר.
אני יכולה להגיד בתור אחת שנחשפה בצורה מאוד נרחבת לתעשיית הקעקועים והפירסינגים- כל פעם כשהיה מגיע זוג שרוצה להתקעקע קעקועים עם השם- היינו ממליצים להם שלא לעשות את זה, הם גם לרוב היו משתכנעים.
היה זוג שהיה להם רעיון מאוד יפה לקעקוע והם גם עשו אותו (אין קשר לבדסמ, לפחות לא ממה שידוע לי) היא עשתה קעקוע של לב עם חור של מנעול והוא של מפתח. בעיני זה היה חמוד ויפה, וגם לא כולל שם כך שזה לא כזה "מגביל".

מקרים בהם לא התווכחתי עם המתעניינים היה עם הורים שרוצים לקעקע את שמות ילדיהם, ילד זב דבר נצחי. בעל\חבר\בנזוג, קל וחומר- שולט- הם הרבה פחות מחייבים icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
לפני 12 שנים • 12 ביוני 2012
בכוח המוח{Aion} • 12 ביוני 2012

מילא נפרדים מבנזוג ששמו מקועקע עליך, אבל מה קורה אם אתה מחליף בירה או סיגריה..?