סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הכוס המגולח והפתולוגיה הגברית

מUחדת
לפני 12 שנים • 28 ביוני 2012
מUחדת • 28 ביוני 2012
אבל רייני- אנחנו לא חייבות להיות קורבנות של שום אופנה.
כלומר- אם נלך ונרכוש את קולקציית הקיץ העדכנית לצורך העניין- זה שלנו.
אני חושבת שזה טיפה צדקני להגיד שזה עניין של אופנה בלבד. זה הרבה יותר עמוק מזה.
ושיער ערווה זה בסך הכל פונקציה אחת מתוך עשרות שאנחנו מפעילות על עצמנו, לא תמיד במודע
ובלי קשר לאופנה- אלא כנורמה חברתית.
כשבחורות צעירות- שכל קשר בינן ובין קמטים הוא מקרי בהחלט רצות לטשטש קמטי הבעה
ושיש אמהות כאלו בעולם- http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,427,209,66166,.aspx
(אומנם מקרה קיצוני, אבל האמינו לי שאנחנו מדכאות את הבנות שלנו הרבה יותר מהעולם בחוץ) -
לא נכון לחשוב, לדעתי, שזה תופעה סתמית ואופנתית כמו קרוקס.
Sirene{John}
Sirene{John} • 28 ביוני 2012
קודם כל, מיוחדת, חייבת להגיד לך שזו הייתה הודעה פשוט מרתקת. גם אני התעסקתי פעם ופעמיים בנושא הסיפור של בת הים הקטנה מבחינת איבוד הקול בכדיי לעוות את הגוף בעבור אדם אחר, אבל אף פעם לא חשבתי על כך מבחינת שיער הערווה.

מבחינת השנקל שלי - בעבר הייתי מגלחת, אבל זה היה בתקופה בה לא הייתי מעוניינת בקשר. כנראה מבחינה פסיכולוגית אצלי, שיער הערווה נחשב לדבר כל כך אינטימי שלא הייתי מסוגלת לחשוף אותו, אפילו לא בפני גבר איתו הייתי מעורבת ביחסים מיניים.

הפסקתי לגלח באותו שלב בו החלטתי שכבר נמאס לי להיות "פרפרית". זה היה פשוט שינוי בפאזה. היום אני בת זוג של גבר מדהים שחשפתי בפניו דברים הרבה הרבה יותר אינטימיים משיער הערווה שלי, והוא הוכיח את עצמו שוב ושוב כמקבל ואוהב אותי וכל אספקט שלי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי שאנחנו מבחינות בין שיער הערווה לשאר שיער הגוף, בגלל שהציפיה להסרת שיער הערווה זה דבר יחסית חדש. להסיר שיערות מהרגליים לימדו את רובנו בכיתה ו'. אנחנו כבר לא יודעות איך שיער הגוף שלנו היה נראה, אם לא היינו מסירות אותו באופן קבוע. עכשיו, כשהוא צומח, זו כבר לא הפלומה הרכה שהייתה פעם אלא קוצים מכוערים, וזה מגעיל, ואנחנו לא רוצות את הקוצים האלו ומסירות אותם. וכל הבנות עושות את זה.
לעומת זאת, הציפיה שנסיר שיער מהערווה יחסית חדשה. לא התבגרנו לתוכה, אלא קיבלנו את המסר הזה בתור נשים צעירות, שכבר התרגלו לשיער הזה, שכבר פיתחו מודעות עצמית מסויימת, ובניגוד למסרים שקיבלנו בגיל 11-12, את המסר הזה קשה לנו יותר להפנים. אנחנו מרגישות התנגדות והתרעמות. כי הספקנו להתבגר קצת קודם ואנחנו רואות את הבעיה. אז מצד אחד החברה משפיעה עלינו, ומצד שני אנחנו מתנגדות. נוצר דיסוננס, והוא זה שמעורר את הדיון הזה, לדעתי.

לגבי ההבחנה בין הסרת שיער גוף לבין איפור, ציפורניים, תכשיטים וכו' - ההבדל הוא בעוצמת הדרישה. אם אני אצא מהבית בלי איפור, לא יקרה כלום. אולי יגידו עלי שאני לא מטופחת, אבל בתכלס לא יקרה כלום. זו לא בושה כל כך גדולה. זה אולי נחשב לא יפה, אבל זו לא דרישת סף שמערערת על עצם הנשיות שלי. זה לא "מגעיל" או "דוחה", מבחינת הקונצנזוס. המחשבה שמישהו יראה שערות על הרגליים שלנו, לעומת זאת... מה פתאום. אין מצב. לא ייעשה. אי אפשר. לא לא לא.

וזה מה שמפריע. שזו דרישת סף. שכל מי שלא עומדת בה, מגעילה.

אבל היא תמשיך להיות דרישת סף כל עוד נמשיך לציית.

אני לא מבקרת אף אחת שאוהבת להסיר שיער מהגוף שלה. שכל אחת תעשה מה שבא לה. אבל כשאתן אומרות שזאת לא החברה אלא זה בא לגמרי מבפנים וזה צורך פרטי וזה לא קשור לשום השפעה חיצונית... מזל טוב. עברתן את החינוך מחדש בהצלחה ואתן ההצלחה המסחררת, הדוגמה והמופת, של המסר החברתי "שיער גוף זה איכסה". ההפנמה בוצעה בהצלחה.
the rain song
the rain song • 28 ביוני 2012
יולי - עניין הדרישה הוא חדש לי
מעולם לא נתקלתי ולא הרגשתי שאני חייבת משהו בעניינים האלה
בכיתה ח' לא העזתי לחשוף רגליים מבלי לדאוג שיהיו חלקות
היום? פחחח על הזין כולם
אני ממש לא הסטרית בעניין הזה
כל מה שאני עושה למען המראה החיצוני שלי הוא עניין של טעם אישי שלי בלבד
בלי קשר לבני זוג

ומיוחדת, לא, לא חייבים להיות קורבנות אופנה.
וזה באמת עניין אישי של כל אחת
אולי קל לי להגיד את זה בתור אשה בת 46 ולא ילדה שעדיין שבוייה בקשקוש הזה שאנחנו צריכות כל הזמן למצוא חן בעיני הגברים. יכול להיות
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 28 ביוני 2012
יולי Yuli כתב/ה:
אולי זו רק אני (ורק כל בחורה שאי פעם דיברתי איתה על זה), אבל נראה לי שככל שעובר הזמן, יותר ויותר נורמות מעולם הפורנו חודרות למיטה הפרטית. יותר ויותר גברים מרגישים שיש להם לגיטימציה לצפות לכוס חלק, להעדיף אותו, לבקש אותו, להתנות בו מין אוראלי..."
.

זו הבעיה האמיתית, ואילו הדרישה (כתנאי מקדים למערכת יחסים) לכוס מגולח היא רק סימפטום.
ואני לא חושש למבוגרים שבחבורה, אלא לצעירים.

אם ילד בן 16 רואה המון פורנו ברשת, הוא עוד עלול לחשוב שזה הכי טבעי בעולם לזיין את חברתו בת ה-16בתחת, ולגמור לה על הפנים, ואם היא לא תלקק בתאווה את הזרע שנוזל לה מאף על הלשון, כאילו זה סירופ מייפל, משהו לקוי בה.
ואם היא מסרבת לשלוש חדירות בו זמנית (משני החברים הכי טובים שלו וממנו), אז היא באמת סוטה רצינית.

פורנו מעוות את הדרך בה נראה סקס.
ומי שלא מכיר קודם איך נראית מערכת מינית רגילה, יכול ללכת שולל אחרי פורנו.

ולענייננו. זה בסדר להעדיף כוס מגולח, בין אם אתה הגבר או האישה במערכת היחסים, וזה גם בסדר שזה יהיה תנאי שלך לקיום המערכת (כמו שיש נשים שלא יצאו עם גברים נמוכים), אבל אם זו אכן תופעה, שלא מונעת מהעדפה אישית, אלא מאופנה פורנו-ית, אז זה אכן בעייתי ביותר.

* גילוי נאות: הח"מ אוהב כוס בכל צורותיו, שעיר כחלק, פעור כהדוק, מובלט או מופנם, וההיפך.
the rain song
רצסיבי,
לא נראה לך שקודם הוא יצטרך להתגבר על חרדת ביצוע ובושה איומה בגלל שאינו מצוייד באיסטרומנט כמו של השחקן? icon_smile.gif
לא נראה לי שכל כך בקלות מושפעים מפורנו
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביוני 2012
תחרה שחורה כתב/ה:
[color=yellow]כוס מגולח וחלק הרבה יותר אסטתי וונעים בעיקר למי שאוהב להעניק עינוג אוראלי,
לנשק וללקק כוס מגולח הרבה יותר מהנה לשני הצדדים, כך לפחות לטעמי (תרתי משמע..)
לפעמים מבזבזים זמן יקר בחילוץ ובפינוי שערות בין השינים והלשון מה שמוציא מריכוז...
ויש משהו בשיער הכוס שמשמר מידה של ריח שתן, הסרתו מסלקת את המפגע...
אני חושב שגם אשה שמעניקה פינוק אוראלי לגבר שלה, תעדיף זין וביצים חלקות ללא כל דבלולי הזקן המקובלים.
גילוח הכוס כמו בתי השחי לוקח דקה וחצי תוך כדי מקלחת, אז למה לא?
אני אישית מגלח ביסודיות פעם או פעמיים בשבוע ותופתעו - גם את בתי השחי - משהו חכם שלמדתי מנשים.[/c
olor]

זה ממש לא לקוח חצי דקה. מדובר בחצי יום עבודה, בחיי. פרוייקט על.
וזה כל כך כל כך כל כך מציק כשזה גדל.

בחורים, קצת צניעות! לפחות תעריכו את מה שאנחנו עוברות.
the rain song
פרלין,
מה לוקח חצי יום?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביוני 2012
the rain song כתב/ה:
היום? פחחח על הזין כולם
בלי קשר לבני זוג

אולי קל לי להגיד את זה בתור אשה בת 46 ולא ילדה שעדיין שבוייה בקשקוש הזה שאנחנו צריכות כל הזמן למצוא חן בעיני הגברים. יכול להיות

אני לא "שבויה בקשקוש הזה" - גם אם היתי על אי בודד היתי דואגת להסרת שערות. לא קשור לגבר או לכלום, ענין אישי.
the rain song
rapunzel כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
היום? פחחח על הזין כולם
בלי קשר לבני זוג

אני לא "שבויה בקשקוש הזה" - גם אם היתי על אי בודד היתי דואגת להסרת שערות. לא קשור לגבר או לכלום, ענין אישי.

כן, אבל אם היית על אי בודד, לגמרי לבדך, מגיל 5 נגיד,
אני בספק אם הרעיון היה עולה במוחך