צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא נעים להגיד, אבל - זונה

Here And There​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 7 באוג׳ 2012

Re: לא נעים להגיד, אבל - זונה

Here And There​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2012
the winner takes it all כתב/ה:
pet כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
maskdepression כתב/ה:
בשנים האחרונות אני וחברי הטוב (והאנונימי) מתנצחים בשאלה -
האם שחקנית פורנו היא זונה?
תנו דעתכם ועזרו לנו להגיע למסקנה.

לא רק שחקנית פורנו היא זונה
כל אישה היא זונה
עקרת בית היא הכי זונה,כי צריך לכלכל אותה תמורת סקס וילדים.
אבל חלילה לא להבין שזונה זה רע, הטאבו נגד זנות זאת קונפירצייה גברית על מנת שלא נוכל להשתמש ביתרונות שיש לנו הנשים .

אז למה כל פעם שאני אומר למישהי ״ תשתקי זונה ״ היא מתעצ׳בנת? .

כי הקונספירצייה הגברית שכנעה את העולם שזונות זה רע.
הגברים רוצים שלא נשתמש ביתרונות שלנו לעומת זאת הם כן יכולים להשתמש ביתרונות שלהם וככה אתם מנסים לשלוט בנו icon_smile.gif

לא חושבת שהגברים קבעו שזנות זה דבר רע, אני חושבת שהזונות קבעו וקיבעו את הדעה.
למה את מכירה נשים שעובדות בזנות ונהנהות מזה?

כן

אני שמחה בשבילן (באמת, לא בציניות), אם כי קשה לי להאמין לזה ובכל אופן, גם אם זה נכון, הן המיעוט. הרוב מגיעות לזנות מחוסר ברירה.
Uranus
לפני 11 שנים • 8 באוג׳ 2012

Uranus • 8 באוג׳ 2012
pet כתב/ה:
pet כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
maskdepression כתב/ה:

כל אישה היא זונה
אבל חלילה לא להבין שזונה זה רע, הטאבו נגד זנות זאת קונפירצייה גברית על מנת שלא נוכל להשתמש ביתרונות שיש לנו הנשים .

הגברים רוצים שלא נשתמש ביתרונות שלנו לעומת זאת הם כן יכולים להשתמש ביתרונות שלהם וככה אתם מנסים לשלוט בנו icon_smile.gif

כן

אני שמחה בשבילן (באמת, לא בציניות), אם כי קשה לי להאמין לזה ובכל אופן, גם אם זה נכון, הן המיעוט. הרוב מגיעות לזנות מחוסר ברירה.

נכון שרובן מגיעות היום לזנות מחוסר ברירה - אבל הדגש הוא על "היום".
כשזנות נחשב למקצוע כביכול פסול על ידי מה שווינר מכנה "הקונספירציה גברית" ההיגיון אומר שלהגיע למקצוע פסול זה לרוב מחוסר ברירה, למרות שיש שעושות בוכטות של כסף מזה ובוחרות בזה במצפון נקי - ההנחה היא שהן מעטות.

אבל פעם לפני אלפי שנים ולפני העיור והחברה החקלאית הפטריארכלית (או ה"קונספירציה הגברית") - זונות היו נשים מורמות אפילו מעל מנהיגי השבטים, הן נקראו "קדישות" ואליהן היו מגיעים לקבל תובנות והארות שעל פי האמונה התגלו לעיני "הלקוחות" בזמן משגל ואורגזמה.

פעם - סקס וסמים היו כמו קואוצ'ינג וריטלין של היום icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 8 באוג׳ 2012
איך תמיד שרשורים שנוגעים בזנות הופכים אותה למקצוע כל כך נחשק?
Inside your head
Inside your head • 8 באוג׳ 2012
the rain song כתב/ה:

משום שאכן מדובר במקצוע נחשק.
(אם מורידים את הניצול, כפיה, אונס, אלימות)
the rain song
the rain song • 8 באוג׳ 2012
כמובן, הרי ידוע שזונה מזדיינת כל היום עם המון גברים וכל הלקוחות שלה דואגים מאוד לסיפוקה ולעונג שלה. והם עושים לה רק דברים שהיא נורא אוהבת והיא עושה להם דברים שהם כיף לא רגיל.
ואחרי שהיא חוזרת לדירת הפאר שלה היא הולכת לישון על מצעי משי עייפה ומסופקת
למחרת היא קמה רעננה, שותה קפה איכותי במכונה שהיא הביאה בביקור האחרון באיטליה ואחר כך יוצאת למסע קניות בכיכר המדינה.
מידי פעם היא לוקחת חופשות קצרות לגיחה באירופה
מס הכנסה וביטוח לאומי זה סינית בשבילה ואת המיליונים שהיא עושה היא משקיעה בנדל"ן וחסכונות לעת זיקנה.
מן הסתם היא תוכל לפרוש בגיל מוקדם וכך תוכל עדיין למצוא את גבר חלומותיה ולהקים זוגיות ומשפחה לתפארת.
המקצוע הכי שווה

*ולמי שלא הבין - שתי התגובות נכתבו בציניות
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 8 באוג׳ 2012
Uranus כתב/ה:
pet כתב/ה:
pet כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
maskdepression כתב/ה:

כל אישה היא זונה

כן

נכון שרובן מגיעות היום לזנות מחוסר ברירה - אבל הדגש הוא על "היום".
כשזנות נחשב למקצוע כביכול פסול על ידי מה שווינר מכנה "הקונספירציה גברית" ההיגיון אומר שלהגיע למקצוע פסול זה לרוב מחוסר ברירה, למרות שיש שעושות בוכטות של כסף מזה ובוחרות בזה במצפון נקי - ההנחה היא שהן מעטות.

אבל פעם לפני אלפי שנים ולפני העיור והחברה החקלאית הפטריארכלית (או ה"קונספירציה הגברית") - זונות היו נשים מורמות אפילו מעל מנהיגי השבטים, הן נקראו "קדישות" ואליהן היו מגיעים לקבל תובנות והארות שעל פי האמונה התגלו לעיני "הלקוחות" בזמן משגל ואורגזמה.

פעם - סקס וסמים היו כמו קואוצ'ינג וריטלין של היום icon_smile.gif

אתה מכיר הרבה נשים שהתעשרו מזנות? כי אני ממש לא. הסיפור היחיד שאני מכירה על אישה שהתעשרה מזנות הוא של אמריקאית (אם אני לא טועה) שניהלה מכון ליווי שהיה מכוון לגברים עשירים, אבל לפי מה שזכור לי בסופו של דבר היא נעצרה על העלמת מס.

לגבי מה שהיה פעם, אני לא יודעת וזה לא נראה לי רלוונטי.
אני מניחה שאם מה שאתה אומר נכון ובאמת מעמדן של זונות היה כזה גבוה אז סביר להניח שגם הנשים שעסקו בדבר לא הגיעו מתוך מצוקות. כלומר, יש כאן איזשהו תהליך של הביצה והתרנגולת.
כך או כך, נכון להיום, הגישה של החברה לזונות היא ממש לא כזו שתעודד אישה למכור את גופה עבור כסף.

חוץ מזה, הרבה טוענים כי זנות זה בחירה.
נכון, יש כאן בחירה אקטיבית. לבחור לעבוד בזנות לעומת לעבוד כקופאית זו בחירה, אבל צריך גם לקחת בחשבון מאיפה הגיעה ה'בחירה' הזו.
אחוז מאוד גבוה של נשים שעוסקות בזנות (מעל 60%) חוו התעללות מינית בילדותן ככה שחוץ מהדבר היחיד שהן חושבות שווה משהו אצלן, כלומר הגוף שלהן, הן לא ממש מכירות דרכים אחרות להתפרנס.
כשמלמדים אותך מגיל צעיר שכל מה שאת שווה זה מה שיש לך בין הרגליים והביצועים, קשה מאוד לקרוא לבחירה בזנות בחירה.
לי לפחות.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 9 באוג׳ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 באוג׳ 2012
Undisclosed Desire כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

משום שאכן מדובר במקצוע נחשק.
(אם מורידים את הניצול, כפיה, אונס, אלימות)

גם בלי כפייה, אונס וניצול זה לא מקצוע נשחק.

לא בגלל המוניטין הגרוע שלו, אלא בגלל שמעטות הנשים שמסוגלות להזדיין כל היום ולא לסבול מבעיות גניטליות שונות. אני מוכנה ללכת ולקרוא קוקוריקו מראש עזריאלי אם הרוב המוחץ של הזונות לא סובל מ:
דלקות חוזרות ונשנות בנרתיק, קנדידה, וירוס הפפילומה על צורותיו השונות (יבלות או תאים סרטניים), דלקות בדרכי השתן, דלקות אגן, קנדידה, זיהומים אחרים בנרתיק.

תמיד כשמדברים על זנות אני תוהה איך שוכחים מכל זה. זנות זה בטח לא מקצוע נחשק כשלוקחים בחשבון את כל זה. אפילו בלי לדבר על תופעות הלוואי הנפשיות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 באוג׳ 2012
the rain song כתב/ה:

מילא זה, הדבר המדהים באמת הוא הידע המופלג שיש לכולם אודות אומת הזונות. מסתבר שכולנו יודעים איך הן מרגישות על הבוקר כשהן קמות לעבודה, מאילו מיחושים הן סובלות, מה מצבן הנפשי כולל חתימת הפסיכיאטר, מה הן היו רוצות ומה סדר העדיפויות הפרטי שלהן. וזה לא הכל, אנחנו יודעים גם מה קרה להן בעבר, החל מילדותן ועד לכניסתן למקצוע, וכמובן שיש לנו יכולת מלאה לקשר סיבתית בין הדברים. כנראה שכולם זונות, אחרת מאיפה אנחנו יודעים כל כך טוב?

בואו ננסה את המשחק הזה עם רואי חשבון. עליהם אני לא יודע מספיק.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הפוך, פרלין. הפוך: זה באמת לא מקצוע נחשק אלא שוחק, לפחות פיזית, גם אם תעקרו את ההשפעה הנפשית מתוך איזה ידע עלום.
נכון שפעם זונות היו כוהנות האלה אבל פעם ילדים של זונות היו גם בנים של אלים ויאסון נסע לחפש את גיזת הזהב.
גם אם אני חושבת שזנות יכולה להיות בחירה ושיש נישואים חסרי אהבה שהם זנות בפועל, זה לא יזיז את העובדה שהאקלים החברתי השתנה.
בחירה היא מילה מתעתעת: היא רומזת על צדק אבל יכולה להיות מוטעית.
לא בגלל שיפוט חברתי כזה או אחר אלא בגלל המחיר הפיזי והנפשי הנגבה מאדם המתפרנס מזנות מקצועית.
יום טוב לכולנו icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 9 באוג׳ 2012
זאלופון כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

מילא זה, הדבר המדהים באמת הוא הידע המופלג שיש לכולם אודות אומת הזונות. מסתבר שכולנו יודעים איך הן מרגישות על הבוקר כשהן קמות לעבודה, מאילו מיחושים הן סובלות, מה מצבן הנפשי כולל חתימת הפסיכיאטר, מה הן היו רוצות ומה סדר העדיפויות הפרטי שלהן. וזה לא הכל, אנחנו יודעים גם מה קרה להן בעבר, החל מילדותן ועד לכניסתן למקצוע, וכמובן שיש לנו יכולת מלאה לקשר סיבתית בין הדברים. כנראה שכולם זונות, אחרת מאיפה אנחנו יודעים כל כך טוב?

בואו ננסה את המשחק הזה עם רואי חשבון. עליהם אני לא יודע מספיק.

אולי כי על זנות נכתבו המון מאמרים מלומדים ונעשו סרטים וכתבות וסדרות וכל מה שעולה על הדעת ולא רק בהוליווד.
לא חושבת שצריך להתמם בעניין ההרגשה הסובייקטיבית שזנות היא לא מי יודע מה הבחירה הכי מרגשת בחיים.
ובל נשכח שבחירה אמיתית נעשית תמיד כשיש כמה אפשרויות
כמה אפשרויות היו לרואי החשבון לפני שהחליטו ללכת על המקצוע שלהם? - לא יודעת:/