בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת דייטים

גבר
לפני 11 שנים • 23 ביולי 2012

Re: שאלת דייטים

גבר • 23 ביולי 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
נאמר ואתם בדייט רביעי,והבחור בא אלייך.
בצהרייםן כשאתם מדברים,את מבקשת ממנו להביא שישיית מים כי לא נשאר לך שום דבר שתיייתי בבית פרט לוודקה.
הוא מגיב ב"אומנם אני גר בתל אביב,אבל אין לי איפה לעצור בדרך" וב"הייתי קונה עכשיו אבל אני ממש עסוק".בקיצור מתחמק.
מה הייתן עושות?
אני פשוט ביטלתי,אבל נאמר לי שהייתי פזיזה מידי.
מה אתן חושבות?

דגיגונת יקירתי.

לצערי הרב אני חושש שהבעיה הרבה יותר עמוקה וקשה וטמונה ללא ספק, בך.

לא יתכן שאחרי כל כך הרבה שנים ב"כלוב" את מגיעה לדייט רביעי ! (או אפילו שני) ולא קורה אחד מהשניים :

1. הבחור מתזז כרצונך ברחבי העיר להביא לך כל שתחפצי וממתין לך בכניסה לבית, על ארבע כששישיית מים משתלשלת לו מהצואר וטוקמן מוחזק בין שיניו.

או לחילופין (וזו האופציה היותר טבעית לטעמי)

2. את מתנצלת על היותך חוצפנית וממתינה לו בבית, עירומה, ראש למטה וישבן למעלה, עד שהוא יגיע עם שישיית המים, יעניש אותך על חוצפתך ויעמיד אותך במקומך.
Crybaby​(נשלטת)
Crybaby​(נשלטת) • 23 ביולי 2012
על שישיית מיים הוא מתקמצן\מתעצל?!

צדקת בלבטל.
שוסי
שוסי • 23 ביולי 2012
סלפית,זה שטדם מהרהר על מעשיו אין בהכרח מצביע שהוא מתחרט עליהם.למעשה,זה יכול להעיד שהוא פשוט שקול ומחושב יותר ממי שלא עושה כן.
האמת היא,שאחרי שקראתי את הטיעונים נגד,רק השתכנעתי יותר שפעלתי בצורה הנכונה.
אני מודה לכולם.
http://www.youtube.com/watch?v=n42l4G6Oi90
רפאל

רפאל • 23 ביולי 2012
נראה לי שמכובד יותר לזרוק מישהי כי היא שמנה, מאשר זרוק מישהו כי תבעת ממנו להביא שישיה של בקבוקי מים מינירלים, והוא לא נענה לתביעה. בעיני הרווח כולו שלו. מי רוצה להיות במקום כזה? ואם זה מה שקורה בדייט הרביעי, לך תדע אילו תביעות יגיעו אחרי שתתחתנו, ומה אז תהיה התגובה כשלא תענה להן...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
1. אולי חיפשת תרוץ לבטל?
2. גם אני במקומך הייתי יורדת ממנו. כולה מים, מה הוא עושה מזה? ביקשו ממך טובה קטנה, פשוט תגיד כן.
3. אבל במקומו, הייתי יורדת ממך. כולה מים, מה עשית מזה?

במילים אחרות, אני חושבת שאין פה עניין של האם צדקת או טעית. אם הקטע הזה עשה לך טעם רע והוציא לך את החשק לפגוש אותו, אז מה לעשות, אם אין חשק אין פגישה. מותר לך שפתאום לא יבוא לך על מישהו. האם הוא עשה משהו בל יעשה? בעיני זה לא מוצא חן, אבל מן הסתם את לא יודעת למה. אולי הוא בעצמו רצה לראות איך תגיבי. אולי עצם זה שביקשת עשה לו טעם רע והוציא לו את החשק לעשות לך טובה. וזה שבעקבות זה ביטלת בטח אישר את תחושת הבטן החשדנית. אי אפשר לדעת, אבל זו גם אפשרות.

אז הוא התנהג כמו שהוא ראה לנכון, ואת עשית את מה שהרגיש לך נכון, וזהו זה. אין פה צודק וטועה, יש פה משיכה. אולי טעית בעצם זה שביקשת. אני מבינה למה אחרי שהוא סירב כבר לא היה בא לך עליו. זה לא אומר שאת צודקת, אבל את לא צריכה להיות צודקת. מספיק שלא בא לך.
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

זונת סושי אייכן כתב/ה:
נאמר ואתם בדייט רביעי,והבחור בא אלייך.
בצהרייםן כשאתם מדברים,את מבקשת ממנו להביא שישיית מים כי לא נשאר לך שום דבר שתיייתי בבית פרט לוודקה.
הוא מגיב ב"אומנם אני גר בתל אביב,אבל אין לי איפה לעצור בדרך" וב"הייתי קונה עכשיו אבל אני ממש עסוק".בקיצור מתחמק.
מה הייתן עושות?
אני פשוט ביטלתי,אבל נאמר לי שהייתי פזיזה מידי.
מה אתן חושבות?

אם יש ספק - אין ספק. כלומר, הבטן לא משקרת.

מעבר לכך, האם העמדת אותו במבחן? לא כל אחד יראה את בקשתך בעין יפה כמו שלא כל אחד יעשה מזה עניין.

אם זה באמת היה ממקום "נקי" (כלומר, לא "מבחני"), את לא צריכה, לדעתי, לעשות מזה עניין.

עם הזמן הנתינה תתרחש מאליה ואם לא, תמיד אפשר "לחתוך". זה קצת מוקדם מידי. לדעתי.

(* גילוי נאות: נכתב ע"י "חותכת" סדרתית)
שוסי
שוסי • 23 ביולי 2012
באדוני אלוקים אחד הוא שבאמת הייתי נטולת נוזלים פרט לוודקה.
זה ממש לא נאמר מתוך מבחן.
*מנגינה*{התווים שלו}

*מנגינה*{התווים שלו} • 23 ביולי 2012
רפאל כתב/ה:
נראה לי שמכובד יותר לזרוק מישהי כי היא שמנה, מאשר זרוק מישהו כי תבעת ממנו להביא שישיה של בקבוקי מים מינירלים, והוא לא נענה לתביעה...

רפאל
אתה היורש של אב"ב?
או שזה רק נדמה לי? icon_mad.gif