בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיל זה בעיה?

up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 29 באוג׳ 2012

ניסיון זה

up u rs​(אחרת) • 29 באוג׳ 2012
קודם כל נסיון חיים.
לא ניסיון בסוגי הצלפות
.עצם השאלה שלך -מראה שיש לך עוד המון מה ללמוד.
מה שאתה צריך זה לא נשלטת אלא מאסטרית שתלמד אותךדבר או שניים על חיים.
רק אחרי שתתבשל קצת- תוכל להתיימר לשלוט על אחרים.
up u rs​(אחרת)
fanuna כתב/ה:
A virginal suB כתב/ה:
fanuna כתב/ה:
לסיכומו של דברינו- הסבלנות משתלמת!!!זה לא קורס שאתה תתחיל לקרוא דברים ואיזה יופי תיהיה לך נשלטת בת 25....נשלטות רוצות שירגישו שמישהו מעלהן גם בגיל וגם בנסיון וגם בנקודת החיים שלו.......אז קח אויר.....ואין לך יותר מידי מה לחפש כאן...בעיניי לפחות.....אל תתעצבן זה לא בקטע רע......אני מבינה את הסקרנות

מצחיק...נשלטים לא יתנגדו לשולטת צעירה בת 19. לגיל צעיר יהיה אפילו יתרון icon_rolleyes.gif

קטנותי...לא מבינה את הראש דל נשלטים אז אין לי מושג דברתי על שולטיםונשלטותicon_smile.gif

כשחושבים עם הראש התחתון- אין הרבה מה להבין.
נשלט שמחפש סקס-לא יסתכל לא על גיל ולא על כלום, רק על זמינות.
נשלט שמחפש מערכת יחסים- יחשוב עשרים פעם אם להכניס את הראש למיטה של אשה כל כך צעירה.
up u rs​(אחרת)
Y MASTER כתב/ה:
[qu

אף אחד פה לא מכיר אותי אז לפני שאתם קובעים ומתייגים תגיות קודם תישאלו לעומק יותר ואז תבינו מי אני ורק אז יש לכם ביכלל את הזכות לשפוט אותי...

ואם אתה רוצה שיכירו אותך- משפט תוקפני כזה הוא לא הדרך.
זאת בדיוק התנהגות של אדם לא בוגר.
כשאתה פותח דיון במרחב הציבורי- ושואל שאלה -אתה צריך להיות מוכן לתשובות שלא תמיד יהיו מקובלות עליך.
דרך אגב- הכינוי "מאסטר" (בדיוק כמו "עבד" או "כלבלב") זה בדיוק מה שהיה גורם לנשים מסוגי, כלומר עם יפה ניסיון חיים וקצת כבוד עצמי- לעבוד את הכביש לצד השני מזה שאתה נמצא בו.
בקיצור, תרגיע ילד.
lola3333
לפני 11 שנים • 30 באוג׳ 2012

Re: הגיל זה בעיה?

lola3333 • 30 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
שלום לכולם,
אני בן 19.... נימצא בתחום עם ניסיון של שנתיים ועוד 3 שנים על יבש כלומר 5 שנים סך הכול(לא לא אני לא משקר למה שאני ישקר לגביי משהו שאני אוהב?) בקיצור מאוד היתקשתי לימצוא לי נישלטת אמיתית כלומר לא כזאת שאוהבת מישחקי קישרות אלה ממש שליטה BDSM אמיתי... ולא מצאתי... לרוב הנשים שפניתי אליהם גדולות ממני באולי שנה שנתיים רובם אמרו לי שאני צעיר מידי ושאין לי ניסיון.... זה מעצבן אותי מאוד הריי כול מאסטר ומלכה התחילו מאיזשהו גיל ויש כמוני שהתחילו בגיל מאוד צעיר... אבל הם גם התחילו אז למה אני לא יכול? מה אני שונה מכולם? מה אני צריך להיות בגיל 40 בישביל להיות מאסטר? מה זה השטויות האלו? בקיצור רציתי לישאול מה דעתכם?

אם היית נשלטת בת 19 וודאי שהיית מקבל פניות ולא היית נדחה, כי למטה יש לך *** ואפשר לעשות אותך.

אם היית שולטת בת 19 אז היית מקבל פניות מטמבלים מבוגרים או צעירים שרוצים להשלט.

אבל זה בעיה, כיוון שאתה "שולט" בן 19 ויש לך *** כמו שיש להרבה ואטראקטיבי בכלוב, זה לא ! icon_razz.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
A virginal suB כתב/ה:
fanuna כתב/ה:
נשלטות רוצות שירגישו שמישהו מעלהן גם בגיל וגם בנסיון וגם בנקודת החיים שלו.......

מצחיק...נשלטים לא יתנגדו לשולטת צעירה בת 19. לגיל צעיר יהיה אפילו יתרון icon_rolleyes.gif

היה טוב יותר אם היית מדבר בשם עצמך, ולא הופך לדובר הנשלטים באשר הם.
אני אתנגד, וגיל כזה צעיר של שולטת בהחלט יהיה חסרון (ומחסום) עבורי, ולא רק בגלל ניסיון החיים שאכן דרוש כדי לשלוט, אלא גם סתם בגלל פערי הגילאים המביכים.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 30 באוג׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
ואתם לוקחים ברצינות את המפגר הזה...
זכרו שהתעלמות יכולה לחולל נפלאות במקום הנכון, בעוד שתגובות מכל סוג רק נותנות לגיטימציה לטימטום

DisLike
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
גם אם גיל לא יהווה בעיה, גישה תמיד כן.
אבל הבעיה של פותח השרשור באתר האליטיסטי הזה סבוכה בהרבה: הוא מטה פועל יחיד בעתיד עם י'

icon_cool.gif
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
שיר רעב כתב/ה:
אבל הבעיה של פותח השרשור באתר האליטיסטי הזה סבוכה בהרבה: הוא מטה פועל יחיד בעתיד עם י'

icon_cool.gif

אולי הוא דיסקט
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Ashba כתב/ה:
שיר רעב כתב/ה:

icon_cool.gif

אולי הוא דיסקט

אם כך, לטובתו נקווה שהוא דיסקט קשיח.
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
שיר רעב כתב/ה:
Ashba כתב/ה:
שיר רעב כתב/ה:

icon_cool.gif

אולי הוא דיסקט

אם כך, לטובתו נקווה שהוא דיסקט קשיח.

אני לא יודע כמה קשיח או לא
אבל בדיון הזה הוא עושה רושם די רופס(floppy)