שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכצעקתה?

פתוח וסקסי
לפני 12 שנים • 12 בספט׳ 2012
פתוח וסקסי • 12 בספט׳ 2012
אני רציני מאד. מישהו מעלי כתב שכל ההתלוננות הזאת היא "קרקורים יחנעים" . זה קצת יותר בוטה מאשר "קשקוש". מישהי מעלי כתבה שההתעסקות בזה יוצאת מכל פרופורציה. אני מסכים איתם. ואני חושב שהמסר של השיר מסכם את הכל נורא יפה.
Uranus
Uranus • 12 בספט׳ 2012
מה הביג דיל?
באמת כולנו כולל כ-ו-ל-נ-ו קשקשנים.
הוא​(שולט)

אשקרה

הוא​(שולט) • 12 בספט׳ 2012
טלטביז
גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 13 בספט׳ 2012
גברים​(שולט) • 13 בספט׳ 2012
בסופו של יום ובהנחה שמטרת שולחי ההודעות כאן היא להכיר מישהו שמעניין אותם, הרי שבחירת הניק, כתיבת הפרופיל וכתיבת הודעה הן סוג של שיווק עצמי. הם בעצם הרושם הראשוני והיחיד, שזה שאתה מעוניין בו, יקבל עליך. לכן, כשאתה כותב אותם אתה צריך לקחת בחשבון מה יעורר את הצד השני להגיב לך ולפתוח בדיאלוג.
אחד הדברים שכנראה קורים כאן, כמו בעולם שבחוץ, הוא חוסר קשב והבנה למה שהצד שמולך צריך ומחפש, והנחת בסיס מופרכת, שמה שמעניין ומדליק אותך מעניין ומדליק גם אותו.

לדוגמא, אני מניח שגבר ממוצע כאן ישמח להודעת "היי" מבחורה. הוא לא צריך יותר מזה כדי שדברים יתעוררו לו בגוף (להבדיל מבחורה, ששם צריך לעורר גם ואולי קודם, את הראש). אם היא תוסיף תמונה חושפנית בפרופיל, העניין בכלל גמור (או אולי יותר נכון לומר - הוא גמור).

המסקנה המתבקשת שלו מהעניין עלולה להיות, אם זה עובד עליי זה יעבוד גם עליהן. נכניס לפרופיל תמונה של האיבר המרשים שלי, ונשלח הודעת "היי" , זה בטוח יעשה את העבודה. (או שאולי אגדיל ואוסיף שיש לי ציוד ואביזרים, זה כבר יפיל אותה לגמרי)

אם בעולם הונילי, בחורות ונשים מחפשות קודם כל מישהו שיעניק להן בין השאר, תחושה שהן נאהבות, שישקיע בהן, שיגרום להן להרגיש מיוחדות, הרי שכאן, בבדסמ, העניין מתעצם עוד יותר כי כאן הבחורות מחפשות יותר. הגבר צריך להיות מרשים. הוא צריך להיות בוגר, דומיננטי, חכם, מישהו שיוכלו להסתכל אליו מלמטה.

כנראה שצריך להיות "שולט אמיתי" כדי להעביר את כל זה בהודעת "היי" (:

*הודעה זו אינה מהווה שיווק עצמי או מעידה על כותבה וכל הודעת "היי" שתשלח לכותב הינה על אחריותה הבלעדית של הפונה.
Brave girl

אוחחח

Brave girl • 13 בספט׳ 2012
איזה כיף שלי אין תבעיה הזאת
לא אף אחד לא שולח הודעות (ואני שיר הרצינית)

icon_smile.gif

ואם כבר אנחנו פה..

אז..

שנה טובה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ארוס​(שולט)

אז ככה...

ארוס​(שולט) • 13 בספט׳ 2012
אני לא כותב הרבה הודעות, ושאני כותב אני בדר"כ משקיע, אך לא תמיד מקבל תשובה.
כלומר אפשר לכתוב ספר שלם ולא לקבל תשובה, לכן אני מבין גברים שכותבים "היי".

ובכלל, אם יש פרופיל שכתוב טוב ובלוג, אז בשביל מה צריך הודעה מושקעת? הרי גם הרבה שיחות אדירות במציאות מתחילות ב"היי".

לדעתי הבעיה היא לא תמיד בגברים, לפעמים הבעיה בנשים, שמקבלות "היי" וישר זורקים להתעלמות, במקום להסתכל בפרופיל/בלוג.
גבר

Re: אז ככה...

גבר • 13 בספט׳ 2012
ארוס כתב/ה:
אני לא כותב הרבה הודעות, ושאני כותב אני בדר"כ משקיע, אך לא תמיד מקבל תשובה.
כלומר אפשר לכתוב ספר שלם ולא לקבל תשובה, לכן אני מבין גברים שכותבים "היי".

ובכלל, אם יש פרופיל שכתוב טוב ובלוג, אז בשביל מה צריך הודעה מושקעת? הרי גם הרבה שיחות אדירות במציאות מתחילות ב"היי".

לדעתי הבעיה היא לא תמיד בגברים, לפעמים הבעיה בנשים, שמקבלות "היי" וישר זורקים להתעלמות, במקום להסתכל בפרופיל/בלוג.

לפתור את העניין בלומר שהבעיה היא בנשים, זה קצת תבוסתני, כי גם אם הבעיה היא בנשים, העובדה שהן לא עונות הופכת לבעיה שלך. בחיים צריך להבין מה הכלים שעומדים לרשותך ולמצוא את הדרך לנצח עם מה שיש.
MasterKey​(שולט)

Re: הכצעקתה?

MasterKey​(שולט) • 13 בספט׳ 2012
מוצצת את החיים כתב/ה:
אני באמת רוצה שאול אתכם לפני שאני נושכת.. כתבתי בבלוג שלי ממש לא מזמן (ראו מטה) וקיבלתי כל מיני תגובות בעיקר לפרטי. שתי תגובות הוכיחו אותי שאני מפחידה/מסרסרת וככה נשלטת/אישה לא צריכה להיות צינית. אז לפני שאני נושכת בציניות . הכצעקתה?

" ציטוט מהבלוג:
והנה הוא הגיע.

סוף סוף.. באמת סוף סוף. כמה אפשר היה לחכות, כמה אפשר היה להתבונן, להמתין, לקוות, להתאכזב, להתרגש. והכל לשווא. והכל לרוח.

זה היה ממש כמו פתיחת גלריה מפונפנת, כמו חצוצרה שמקרקרת על בואה של כרכרת המלכה, כמו זריחה מפתיעה באמצע לילה חשוך.

לא בטוח שיש מילים, לא בטוח שיש מילים בשום שפה. בטוח, למעשה, שאין דרך אחת (ובודאי שאין מילים.. אמרתי כבר) לתאר את עוצמת ההפתעה, ההתרגשות והשמחה הגואה בלב.

זה זה.

זה הוא.

ולא אחר.

זה ברור, זה ניכר לעין, ללב, ולשאר איברים.

ואיך שהוא בא. וואוו איך שהוא פסע למרכז הבמה, באסרטיביות, בגאון, זקוף קומה, ברור וחד לשון. כל האורות נמשכו אליו ברגע אחד, בעיקר האור האדום!

הוא פשוט אמר את שעל ליבו, הוא פשוט הוציא את הכל במילה אחת, בודדה, רבת משמעות, אמיתית כל כך, לא שגרתית. כך היה לי ברור שזהו, הוא הגיע.

הוא רק אמר:

"היי".

בום. רשימת התעלמות!

(נו ברצינות, תפתחו קצת את משפטי ההתחלה שלכם).

היי
לא הבנתי במה את מתגאה?
בזה שאת חוסמת את כל מי שמתחיל שיחה ב"היי" ולא בציטוט אינטלקטואלי שנון ופלצני?
האם את מכינה את הקרקע לתרץ לעצמך ולעולם כולו מדוע לא מצאת את האחד עד היום ומדוע לא תמצאי אותו גם בהמשך?
כבר זמן רב לא ראיתי כמות יוהרה ושחצנות כה רבה בשורות כה מועטות.
ביי
Uranus
Uranus • 13 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
היי.. (:

http://www.youtube.com/watch?v=dc2Z7CL4Cv0