סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

באיזה חדר הייתם בוחרים?

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 11 שנים • 24 באוק׳ 2012
purple phoenix כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
כל כך בטמן.

מה באמת הקטע של בטמן? בניגוד לספיידרמן שיש לו כוחות של עכביש, לבטמן אין שמיעת על, ולמען השם, האיש מחפש לראות סיגנל בשמים (עיוור כעטלף זה לא ביטוי שמוכר לו, הא?). הוא גם לא דואה כמו עטלף ולמזלו הקול שלו הוא לא אפילו סופרן. אני לא יודעת איך היציאות שלו, אבל אם הוא סובל משלשול נוראי, אולי אז אפשר להסביר למה עטלף.

החליפה זה לא מספיק תירוץ מבחינתי icon_razz.gif

מחיפוש קטן בוויקיפדיה (ותודה לאדוני המקסים שזכר משהו בסגנון הזה):

"אלפרד: למה עטלפים, אדון ויין?
ברוס: עטלפים מפחידים אותי. הגיע הזמן שאויביי יחלקו עימי את החשש הזה."

– ברוס ויין, מתוך באטמן מתחיל

* אני כן חייבת להודות שזאת עדיין סיבה הזויה בעיניי...

מזל שהוא לא פוחד מג'וקים...
אני כבר ציינתי שהוא אחד מגיבורי העל היותר מעפנים? icon_smile.gif
Grey / Green
לפני 11 שנים • 25 באוק׳ 2012
Grey / Green • 25 באוק׳ 2012
מדובר בטורף לילי, לוטוס. ולהבדיל מטורפים ליליים אחרים, כמו אוח או תנשמת, עטלף זה מפחיד.

having said that

בטמן הוא גיבור העל הכי מוצלח שיש. חי בלילה; מכה רעים בלי אישור; לא מהסס להסתבך עם השלטונות; לובש בגדים צמודים ושחורים; מחזיק בבית עבד מין ממין זכר; מזיין את ניקול קידמן; הרשימה נמשכת.
Dark halo​(אחרת)

Re: רומנטיקנית חסרת תקנה שכמוני...

Dark halo​(אחרת) • 25 באוק׳ 2012
star of darkness כתב/ה:

icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif

קיץ' קיץ' קי'ץ קיץ' קיץ' קיץ' icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif

חחחח
ולעיניננו
סורי פינקסית אבל בזה נגמרו היחסים שלנו ברור שבאטמן!
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

dark halo כתב/ה:
star of darkness כתב/ה:

icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif

קיץ' קיץ' קי'ץ קיץ' קיץ' קיץ' icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif selfbeat.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif wall.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif scratchead.gif

חחחח
ולעיניננו

קודם כל, תזהרי שאני לא אגיע אלייך הביתה! ואת לא תהני מזה!!!!
דבר שני, כל סופר גיבור שעובד מתישהו תחת פיקודו של סופרמן לא יכול להיות אפל באמת ושווה באמת....
איירון מן לעומת זאת.... גם כשהוא עובד "תחת פיקודו" של קפטן אמריקה עדיין עושה מה שבראש שלו icon_smile.gif ובניגוד לסופר גיבורים אחרים - הוא בין היחידים שלקחו את הסיכון ויצאו מהארון הסופר גיבורים.... (יודעים שאיירון מן זה סטארק)
ודבר אחרון - גאון, חתיך, שנון, בעל תסביכים, לא שפוי ויודע לעוף - יש משהו יותר טוב מזה???
Dark halo​(אחרת)

Dark halo​(אחרת) • 25 באוק׳ 2012
purple phoenix כתב/ה:
dark halo כתב/ה:
star of darkness כתב/ה:

חחחח
ולעיניננו

דבר שני, כל סופר גיבור שעובד מתישהו תחת פיקודו של סופרמן לא יכול להיות אפל באמת ושווה באמת....
איירון מן לעומת זאת.... גם כשהוא עובד "תחת פיקודו" של קפטן אמריקה עדיין עושה מה שבראש שלו icon_smile.gif ובניגוד לסופר גיבורים אחרים - הוא בין היחידים שלקחו את הסיכון ויצאו מהארון הסופר גיבורים.... (יודעים שאיירון מן זה סטארק)
ודבר אחרון - גאון, חתיך, שנון, בעל תסביכים, לא שפוי ויודע לעוף - יש משהו יותר טוב מזה???

את מגיעה אלי הביתה ביום שישי אני מזכירה לך icon_razz.gif ולגבי כמה אני אוהב את זה תלוי כמה תעצבני אותי חיה עליך icon_wink.gif
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

dark halo כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
dark halo כתב/ה:
star of darkness כתב/ה:

חחחח
ולעיניננו

את מגיעה אלי הביתה ביום שישי אני מזכירה לך icon_razz.gif ולגבי כמה אני אוהב את זה תלוי כמה תעצבני אותי חיה עליך icon_wink.gif

הלוואי ויכולתי להצטרף.... אני עובדת לצערי :-/
אבל אני רושמת לעצמי ללבוש מגן כשאני רואה אותך icon_wink.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2012
star of darkness כתב/ה:

גם התגובה שלך לא משהו..