שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב ראש......

מלכתא
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013
מלכתא • 4 בינו׳ 2013
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:
אילו מניעים נסתרים יש כאן לדעתך? קחי את מילתי שאין, וקחי עוד מילה - זה מפריע לא רק לי, ואנשים לא הצטרפו כי זו אני, אלא כי זה - הפתעה- מפריע להם!

מה שאותי מענין, הוא *מי* באו לתמוך בך...

אבל הן באמת תומכות בה! בכלל לא בגלל שהן חברות...
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:
אילו מניעים נסתרים יש כאן לדעתך? קחי את מילתי שאין, וקחי עוד מילה - זה מפריע לא רק לי, ואנשים לא הצטרפו כי זו אני, אלא כי זה - הפתעה- מפריע להם!

כל מי שעיניו בראשו?

וביננו, לתמוך בי? אני לפני לידה ובצירים מתקדמים? אני לא צריכה ומעולם לא הייתי צריכה תמיכה של אף אחד, כשאני מביעה את דעותי. מעולם לא בניתי על זה, ואני לא מכוונת את דעותי בהתאם לרמת הפופולאריות שהן תצבורנה. מצד שני, כולנו יודעים להנות מתמיכת לייקים, וגם מאיכות התמיכה - לא כל לייק שווה בערכו, ואני גאה לומר שרוב האנשים שתומכים בדעותי הם אנשים חושבים ומוערכים על ידי גם ללא קשר ללייקים, וגם כשאיננו חולקים דעה משותפת ההערכה הזו נשארת. מעולם לא לייקתי כי מדובר בחבר או חברה, אלא כי הסכמתי עם דעה או דרך תגובה, ואני באמת ובתמים מקווה שבאותה מידה בדיוק מחזירים גם לי.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:

כל מי שעיניו בראשו?

וביננו, לתמוך בי? אני לפני לידה ובצירים מתקדמים? אני לא צריכה ומעולם לא הייתי צריכה תמיכה של אף אחד, כשאני מביעה את דעותי. מעולם לא בניתי על זה, ואני לא מכוונת את דעותי בהתאם לרמת הפופולאריות שהן תצבורנה. מצד שני, כולנו יודעים להנות מתמיכת לייקים, וגם מאיכות התמיכה - לא כל לייק שווה בערכו, ואני גאה לומר שרוב האנשים שתומכים בדעותי הם אנשים חושבים ומוערכים על ידי גם ללא קשר ללייקים, וגם כשאיננו חולקים דעה משותפת ההערכה הזו נשארת. מעולם לא לייקתי כי מדובר בחבר או חברה, אלא כי הסכמתי עם דעה או דרך תגובה, ואני באמת ובתמים מקווה שבאותה מידה בדיוק מחזירים גם לי.

מעולם לא טענתי שהן חברות שלך
יש להן מניע אחר וזה לנגח כל דבר שסותר את דעתן
ואם הן באמת חברות שלך,
זה רק מחמיר את המצב.

אולי כדאי, שתחשבו (אני פונה לא אליך אלא לחבר ה(מ)רעות שבאו הנה) מה א ת ן אמרתן ל י כשהבעתי דעה ששונה משלכן. להזכירכן, העצה היתה לקחת רגליים ולהתחפף.
אז...טלו קורה כאלה?...
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:

כל מי שעיניו בראשו?

ואם הן באמת חברות שלך,
זה רק מחמיר את המצב.

אולי כדאי, שתחשבו (אני פונה לא אליך אלא לחבר ה(מ)רעות שבאו הנה) מה א ת ן אמרתן ל י כשהבעתי דעה ששונה משלכן. להזכירכן, העצה היתה לקחת רגליים ולהתחפף.
אז...טלו קורה כאלה?...

זה לא מניע "אחר", זה המניע הנכון. (:
ככה זה, אנשים שמים לייק כדי להביע דעה.
אם הם רוצים לנגח דעה שסותרת את דעתם, הם שמים לייק לדעה שקרובה לדעתם!
ככה עובד הקטע הזה של הלייקים!
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
blossom כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:

כל מי שעיניו בראשו?

ואם הן באמת חברות שלך,
זה רק מחמיר את המצב.

אז...טלו קורה כאלה?...

זה לא מניע "אחר", זה המניע הנכון. (:
ככה זה, אנשים שמים לייק כדי להביע דעה.
אם הם רוצים לנגח דעה שסותרת את דעתם, הם שמים לייק לדעה שקרובה לדעתם!
ככה עובד הקטע הזה של הלייקים!

לא. לא בכוח. זה המניע ש ל ך - לא המניע "הנכון".
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
blossom כתב/ה:
...

ואם הן באמת חברות שלך,
זה רק מחמיר את המצב.

אז...טלו קורה כאלה?...

האתר הזה ידע הרבה טבילות ושרץ בידן בעשור קיומו, אבל זו בהחלט אחת הטובות שבהן. את ידועה כמי שמנגחת באופן וולגרי ובוטה כל דעה או חוויה שאינה מתאימה לאג'נדה שלך. כך עשית לפני מספר שנים ל-Ladybug שפרסמה סיפור מקסים שכלל את המילה כלבה ופומביות, וכך עשית גם בסיפור האחרון שלי שהתפרסם במגזין, מאותן הסיבות.

האופן שבו אנשים כותבים מכתיב גם את המענה להם. מכיוון שאת ופותחת השרשור הזה נחנתן בתכונות גרועות כגון התממות, חוסר כיבוד של האחר והמרחב הציבורי, והעדר בינה יתרה, קיבלתן תגובות דומות. חשבתי להגיב לפותחת השרשור בבוקר, ובפחות נימוס משבכח השתמשה בו, והחלטתי לחכות. כשחזרתי בערב וראיתי כי מלאכתי נעשתה בידי אחרים, שמחתי וחיזקתי אותה.

האתר הזה נועד לעסוק בבדס"מ, בכל חלק שאינו "לא קשור" או הבלוג. כשאנשים מתעלמים מהיעוד כי ככה בא להם, או כשהם משתלחים באנשים אחרים על אקטים בדס"מיים לחלוטין (כמו לקרוא לשפחה שלך כלבה, או לקיים סשן פומבי), מה הפלא שאלו שנמצאים באתר הזה בגלל ובשביל הבדס"מ מתרעמים?

חסכי ממני את מבול ההודעות הפרטיות הידועות שלך, גם הפעם לא תקבלי ממני התייחסות בפרטי.
עבד של המלכה
עבד של המלכה • 4 בינו׳ 2013
בענין הלייקים,לפעמים נדמה לי שיש חבורה שאפילו לא טורחת לקרוא את התגובה
סתם נותנים לייקים לעצמם וחיים בסרט של עצמם בתוך בועה שיצרו לעצמם
והכי חמור, מאמינים בשקר של עצמם.
cיגי
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013

המשכתם בלעדיי

cיגי • 5 בינו׳ 2013
נאלצתי לצאת
לדעתי שרשור מיותר לחלוטין
בכל מקרה תודה למעירים ולמעירות
תודה לתומכים ולתומכות
אך עדיין בדיעה כל עוד לא נאסר עלי "מלמעלה" ורק מהסגניות
חושבת שכל אחד כותב כאן כרצונו
הרי זה מה שאתם עשיתם לא?
לכן בבקשה זה מאוד מחמיא לי שבדקתם היכן כתבתי ומה כתבתי
אפילו הפליאה אותי סבלנותכם לבדוק את האשמות לפני מתן העונש

בברכת שבת שלום
ומקווה שתגשו לכל דבר בחיים
בגישה חיובית ואופטימית
את השלילי תנסו להניח בצד
עלי זה עובד מקווה שגם לכם\ן

ושוב תודה
Mary Jane

Re: כאב ראש......

Mary Jane • 5 בינו׳ 2013
אישה צייתנית כתב/ה:

אם לבת הזוג שלך כואב הראש,
פנק אותה באורגזמה איכותית.
משככי הכאבים והאנדורפינים שמשתחררים
יעשו עבודה נפלאה ויעלימו את כאב הראש.

נראה לי לא בסדר, עקרונית, להעיר על טקסטים שפורסמו בפורום ולשלוח אנשים לכתוב בבלוג. יש בזה משהו מתנשא ופטרוני, ובכלל, פתח להסתכסכויות מיותרות.

מצד שני, זה נכון שהקטע למעלה לא ממש בדסמי וככזה הוא עלול לפגוע בטהרתו הבדסמית של האתר, ואז, רחמנא ליצלן, אנה אנו באים... ייגעתי את מוחי, הפכתי בדבר, ומצאתי פתרון ׁ(אלגנטי, לטעמי) שלא רק שישמר את קדושת המקום, אלא אף עלול להתפתח לדיון רב משתתפים עמוק, נוגע ומלמד, ובא לציון גואל:

פנק אותה בכאפה מסובבת ובאורגזמה איכותית.

(;
בכוח המוח​(שולטת)

Re: כאב ראש......

בכוח המוח​(שולטת) • 5 בינו׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
אישה צייתנית כתב/ה:

פנק אותה באורגזמה איכותית.

נראה לי לא בסדר, עקרונית, להעיר על טקסטים שפורסמו בפורום ולשלוח אנשים לכתוב בבלוג. יש בזה משהו מתנשא ופטרוני, ובכלל, פתח להסתכסכויות מיותרות.

מצד שני, זה נכון שהקטע למעלה לא ממש בדסמי וככזה הוא עלול לפגוע בטהרתו הבדסמית של האתר, ואז, רחמנא ליצלן, אנה אנו באים... ייגעתי את מוחי, הפכתי בדבר, ומצאתי פתרון ׁ(אלגנטי, לטעמי) שלא רק שישמר את קדושת המקום, אלא אף עלול להתפתח לדיון רב משתתפים עמוק, נוגע ומלמד, ובא לציון גואל:

פנק אותה בכאפה מסובבת ובאורגזמה איכותית.

(;

משעשע (:
עכשיו נשאר לך רק עוד איזה שבעה לתקן, מהיומיים האחרונים. (:

לנוחותך הנה שניים -
-----------------------
גברים הם השפים הטובים ביותר בעולם!
הודעה 09:44 04/01/13 תגובה וציטוט

משום שבעזרת שתי ביצים
נקניקיה אחת
ומעט חלב....
הם ממלאים בטן של אישה למשך תשעה חודשים...
----------------------
אל תפזרו.......
הודעה 12:29 04/01/13 תגובה וציטוט

יותר מידי חום לאנשים,
לפעמים הם משתמשים בו כדי לשרוף אתכם...
---------------------

בהצלחה. icon_smile.gif