שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרת הפסקת אש

Alas
לפני 11 שנים • 11 בינו׳ 2013
Alas • 11 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
...המטרה כאן היא דיון, מילה שאולי קצת גדולה לך. אז בואי ואכיר לך אותה: בדיון כל אחד מציג את הדעה שלו, ואפשר להסכים/לא להסכים ואפילו ללמוד דבר או שניים. ולכן הדרישה שלך, מרגשת ונוגעת ללב ככל שתהיה, מיותרת.

אין ספק שעם גישה כמו זו שלמעלה ועם זו שהיתה בעמודים אחרים - ניתן לנהל דיון...
תודה שהראית לי את הנקודה השחורה, הקטנה ביותר והמבזה ביותר במה שנקרא "דיון" עפ"י אמות המידה שלך.

למזלי(נו) הכל ישאר כפי שהיה, ורק נהרות של התנשאות, בוז, זלזול, פטרוניות, דורסנות יעלו על גדותיהם מפעם לפעם, יצרו מפגע סביבתי לא אקוטי ואז תשכח הסערה.

בהצלחה לך "Hurricane spirit".
walking dead
walking dead • 11 בינו׳ 2013
tebayes כתב/ה:
מה אתם כן רוצים?

הרמתי ידיים. אסתפק בשלום עולמי ובזה שביבי לא ייבחר שוב icon_smile.gif
walking dead
סיון' כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
...המטרה כאן היא דיון, מילה שאולי קצת גדולה לך. אז בואי ואכיר לך אותה: בדיון כל אחד מציג את הדעה שלו, ואפשר להסכים/לא להסכים ואפילו ללמוד דבר או שניים. ולכן הדרישה שלך, מרגשת ונוגעת ללב ככל שתהיה, מיותרת.

אין ספק שעם גישה כמו זו שלמעלה ועם זו שהיתה בעמודים אחרים - ניתן לנהל דיון...
תודה שהראית לי את הנקודה השחורה, הקטנה ביותר והמבזה ביותר במה שנקרא "דיון" עפ"י אמות המידה שלך.

למזלי(נו) הכל ישאר כפי שהיה, ורק נהרות של התנשאות, בוז, זלזול, פטרוניות, דורסנות יעלו על גדותיהם מפעם לפעם, יצרו מפגע סביבתי לא אקוטי ואז תשכח הסערה.

בהצלחה לך "Hurricane spirit".

תודה לך, על שהראית לכולנו איך כותבים תגובה מתנשאת, מלאת בוז, זלזול, פטרוניות ודורסנות. וחמוד, משחק המילים שלך עם הניק שלי. חמוד ומאוד מאוד בוגר. מה עכשיו, תזרקי עלי בטוטות של בוץ?
בלוסום​(לא בעסק)

במקום בו

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2013
הבעת דיעה שמנוגדת לך
נחשבת כהטחת רפש בפנים
וכסגירת חשבונות...
אני חושבת *שזו* הבעיה...
walking dead

Re: במקום בו

blossom כתב/ה:
הבעת דיעה שמנוגדת לך
נחשבת כהטחת רפש בפנים
וכסגירת חשבונות...
אני חושבת *שזו* הבעיה...

אני לא מסכימה איתך. תמיד מותר ואפילו רצוי להביע דעות שונות. כל הסוד הוא איך מביעים את ההתנגדות. לגבי סגירת חשבונות - זה כבר עניין של פרשנות שלך. יכולתי לומר בקלות שסיון, עבד של המלכה ואת מגיבים כאן בניגוד לדעתי מתוך רצון לסגירת חשבונות עוד משרשורים קודמים. אך אני מעדיפה שלא לראות את זה כך ומבחינתי מתייחסת לכל תגובה בפני עצמה.
באופן דומה, אני לא שופטת אנשים על פי הלייקים שהם מעניקים להודעות, גם אם אני רואה משתמשים שבאופן קבוע נותנים לייק לכל תגובה שנוגדת את שלי.

וחוץ מזה, בשביל סגירת חשבון צריך להיות חשבון פתוח ולי אין כאלו, בטח לא עם אנשים וירטואליים שאיני מכירה או מעוניינת להכיר icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: במקום בו

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
blossom כתב/ה:
הבעת דיעה שמנוגדת לך
נחשבת כהטחת רפש בפנים
וכסגירת חשבונות...
אני חושבת *שזו* הבעיה...

אני לא מסכימה איתך. תמיד מותר ואפילו רצוי להביע דעות שונות. כל הסוד הוא איך מביעים את ההתנגדות. לגבי סגירת חשבונות - זה כבר עניין של פרשנות שלך. יכולתי לומר בקלות שסיון, עבד של המלכה ואת מגיבים כאן בניגוד לדעתי מתוך רצון לסגירת חשבונות עוד משרשורים קודמים. אך אני מעדיפה שלא לראות את זה כך ומבחינתי מתייחסת לכל תגובה בפני עצמה.
באופן דומה, אני לא שופטת אנשים על פי הלייקים שהם מעניקים להודעות, גם אם אני רואה משתמשים שבאופן קבוע נותנים לייק לכל תגובה שנוגדת את שלי.

וחוץ מזה, בשביל סגירת חשבון צריך להיות חשבון פתוח ולי אין כאלו, בטח לא עם אנשים וירטואליים שאיני מכירה או מעוניינת להכיר icon_smile.gif

כבר כמה פעמים הראית והוכחת לי שאת לא רואה כלום חוץ מעצמך
לא רואה צורך לצטט לך את המשפט שכתבת לסיון' כי גם אם תקראי אותו, תמשיכי בהכחשות שלך icon_smile.gif
ולגבי המשפט האחרון שלך - הוצאת לי את המילים מהפה icon_smile.gif אין בי כל ענין להכיר אדם שלא מסוגל לטיפת יושרה עצמית icon_smile.gif
שיהיה לך סופש (וחיים) נפלאים icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 11 בינו׳ 2013
מה שמגוחך בדיון הוא שהרבה מאלו המעוניינים במערכת פורומים ממושטרת ומצונזרת, שהכלוב יהפוך לבית-אמא או לחלופין, אלו המציעים הקמת פינת חמד בתוך הכלוב בה יוכלו להתדיין ללא הפרעות עם חברים "איכותיים" - הם בעצמם פעמים רבות תוקפניים, נוטים להטיח עלבונות קשים באחרים פעם אחר פעם, ואז להיתמם ולבלבל את השכל ממושכות בתגובות כאורך הגלות, פסבדו-עמוקות, שעניינן האחווה והשיתוף שחסרים להם כאן.

וכמו שאמר הגמד האמיץ קודם לכן - אם כל כך חסרים בחייכם דיונים מעמיקים, תתחילו לייצר כאלה, במקום להתרכז בהשתלחות באחרים ובניסיונות לערוך סלקציה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בינו׳ 2013
גם אני חשבתי למה ומה עובד כל כך טוב באתר שאחר אני מחבבת.
זה אתר דמוקרטי לחלוטין. אין מנהלי פורום, במקום זה יש זכות לכל אחד לערוך ולמחוק את תגובתו ואת תגובות האחרים. זה נותן הרבה כוח והרבה אחריות למשתתפים ולמרבה ההפתעה והשמחה הן משתמשות בזכות הזו בשום שכל ובעדינות.

לא הייתי מציעה את זה בכלוב, כי זה אתר גדול מדי ומטבעו, אני חושבת שאתר סקס מושך אליו כמות גדולה יותר של משתמשים אנונימיים בעלי אינטרסים צרים.

אני חושבת שמה שעובר על וותיקי הכלוב הוא מה שעובר על השמאלנים בישראל. ההבנה המרה שהפכת לסקטור מסוים, לאו דווקא משפיע, במקום שהיית בטוח שהשליטה שלך בו מגיעה לך בזכות כי הרי אתה הקמת אותו ובעיני עצמך, לפחות, אתה אחראי לחלקים היותר טובים בו.

אז אני שמאלנית וותיקת כלוב ואיכשהו מברכת על הסטירה הזו שחטפתי גם פה וגם פה. לוותק ול׳איכות׳ אין שום משמעות אם אין מספיק אנשים שנותנים לזה משמעות.
וזה בסדר, זו טיבה האמיתי והפראי של דמוקרטיה ואני אהיה צבועה גמורה אם אני אעמוד מאחורי הדברים שאני מאמינה בהם רק כשהם הולמים את תפיסת העולם שלי.
Red E

סליחה

Red E • 11 בינו׳ 2013
באמת שאני קטונתי , אבל רוצה בכל זאת להביע את דעתי
אם רוצים יותר דיונים מעמיקים חשובים .. אפשר פשוט להעלות אותם ולא לדאוג כל היום מי קורא איך יגיב מה ירשום , אני בטוחה שכל מי שמעלה דיון עמוק וחשוב יקבל את התגובות להן הוא מצפה.
זה כאילו יושבים ומחכים שיפסק גל "הדביליות" אז אכתוב דיון מעמיק .. למה? פשוט לכתוב זו "המתקפה " הנכונה בעיני..
הרי בסופו של יום כולנו חכמים , כולנו נבונים וכולנו יודעים את התורה .. כל אחד יתחבר למה שהוא אוהב .
ישנם דיונים דביליים? אל תגיבו .. תגובות דביליות? אל תגיבו תמשיכו הלאה..

כשנרשמים לאתר הזה, לא ראיתי שכלובי שם קריטריון של איי קיו ויכולת הבעה בכתב כאן זה לא "אלפא דייט" שיש סינונים כאלו.. כאן זה אתר שמכנס אותנו כסוטים חביביםicon_smile.gif חכמים יותר או פחות
וכן, גם כסוטים יש לנו דעות לכאן או לכאן חכמים יותר או פחות קשיי הבנה יותר או פחות ו..
האתר מאפשר באופן דמוקרטי (יותר נכון כלובי) להביע את דעותינו ..
כלובי הוא בעל המאה ולכן גם בעל הדעה..
אם רוצים אפשר אולי להגיש פטיציה לכלובי, לנסות , אולי הוא יחשוב שיש דברים בג'ו icon_smile.gif .. ויסנן דיונים דבילים.
רוצה לומר ,
ראבק .. יש כאן אנשים מכל הגוונים ואני יכולה להבטיח ,טוב זה יהיר להגיד, אני כמעט בטוחה שכל מי שירצה להירשם לאתר .. ימשיך להירשם גם אם יהיו פה דיונים דבילים ואין כאלו הרבה, אני חייבת להגיד, כי לפני הכל .. לפני דיונים, לפני ויכוחים אנחנו כאן כולנו למטרה אחת .. שבזכות אותה "המטרה " שלשמה התכנסנו באתר הרווחנו את הזכות להכיר כל אחד אנשים שהוא אוהב..
ולי כייף פה גם כשיש דיונים דביליים או "שאינם במקומם"..
לטעמי, כל מה שצריך זה לנכס תרבות דיבור .. תרבות דיון.. אבל זה כבר נושא לדיון אחר .. שמשום מה , איש אינו נוגע בו...

** כל זה נרשם מאהבה ללא רצון לנגח איש..
icon_smile.gif
Grey / Green
לפני 11 שנים • 13 בינו׳ 2013
Grey / Green • 13 בינו׳ 2013
פרלין כתב/ה:
אז אני שמאלנית וותיקת כלוב ואיכשהו מברכת על הסטירה הזו שחטפתי גם פה וגם פה. לוותק ול׳איכות׳ אין שום משמעות אם אין מספיק אנשים שנותנים לזה משמעות.
וזה בסדר, זו טיבה האמיתי והפראי של דמוקרטיה ואני אהיה צבועה גמורה אם אני אעמוד מאחורי הדברים שאני מאמינה בהם רק כשהם הולמים את תפיסת העולם שלי.

גם אני אוהב סטירות, אבל נדמה לי שכל הכיף באינטרנט זה שטכנית מאוד קל לתת לכל אחד את מה שהוא רוצה. למשל, לנו, שאוהבים סטירות. אבל לא רק: יש בכלוב ציבור ענק, עצום, מלא קליקות שאוהב לריב? סבבה. אולי אפשר לארגן איזו פינת ליטוף למי שלא אוהב.