בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמא רעה

walking dead
לפני 11 שנים • 30 בינו׳ 2013
walking dead • 30 בינו׳ 2013
לא בלוסום, זה בעיקר פאתטי ומעורר רחמים.
למה, מישהו שם לך מילים בפה ומחשבות בראש לאחרונה...? סילף משהו שאת לא באמת אמרת?
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 30 בינו׳ 2013
לא שזה אומר משהו, אבל איבר שנימול בגיל מבוגר נרפא אחרת, המגע בקצה הוא אחר - ובכלל לא נעים
(ואני משווה לגבר שנימול כיהודי וגם לגבר לא נימול, שיהיה ברור)
אבל אין לי שום תובנה מוסרית בנושא. רק תחושה ברורה לגבי דיעות פוליטיות של מתנגדי הברית.
walking dead
מלכתא, לפני שהתגובה שלי הולכת לאיבוד פה בין תגובות הרחמים העצמיים הלא קשורות, אני חוזרת על הבקשה שלי כי ממש מעניין אותי מה שכתבת:

חיפשתי מידע בנושא הזה ולא מצאתי. תוכלי בבקשה לתת לי קישור? פשוט קשה לי להאמין בכך משום שברגע שמדובר ברקמה שהוסרה, אין דרך להחזירה באופן שתהיה גם מתפקדת (הרי מדובר ברקמה מלאת עצבים, משהו שאי אפשר באמת לשחזר...)
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 30 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
מלכתא, לפני שהתגובה שלי הולכת לאיבוד פה בין תגובות הרחמים העצמיים הלא קשורות, אני חוזרת על הבקשה שלי כי ממש מעניין אותי מה שכתבת:

חיפשתי מידע בנושא הזה ולא מצאתי. תוכלי בבקשה לתת לי קישור? פשוט קשה לי להאמין בכך משום שברגע שמדובר ברקמה שהוסרה, אין דרך להחזירה באופן שתהיה גם מתפקדת (הרי מדובר ברקמה מלאת עצבים, משהו שאי אפשר באמת לשחזר...)

זכור לי שקראתי על זה משהו, באמת.
יש קבוצת גברים מתנגדי ברית בארה"ב, שם מלים אוטומטית בערך מייד אחרי הלידה, שטוענים שמנעו מהם משהו ועושים פרוצדורות פלסטיות לתיקון.
במקרה מדובר בקבוצה שמזדהה עם התימה של עליונות לבנה ועוד כמה מסרים אנטישמיים ופאשיסטיים.
שוב לא שיפוטית אלא מדווחת (((:
הייתי עושה חיפוש על foreskin rights אבל זאת היתה כתבה אחת לפני הרבה זמן
walking dead
מאו כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

זכור לי שקראתי על זה משהו, באמת.
יש קבוצת גברים מתנגדי ברית בארה"ב, שם מלים אוטומטית בערך מייד אחרי הלידה, שטוענים שמנעו מהם משהו ועושים פרוצדורות פלסטיות לתיקון.
במקרה מדובר בקבוצה שמזדהה עם התימה של עליונות לבנה ועוד כמה מסרים אנטישמיים ופאשיסטיים.
שוב לא שיפוטית אלא מדווחת (((:
הייתי עושה חיפוש על foreskin rights אבל זאת היתה כתבה אחת לפני הרבה זמן

תודה רבה, אחפש icon_smile.gif
ברור לי שזה אפשרי מבחינה פלסטית וקוסמטית אך אני לא חושבת שרקמת העור הזו תהיה אי פעם תפקודית, שהרי את קצות העצבים של המקום אי אפשר באמת לשחזר ולכן אני לא בטוחה שזה נכון להגיד שמילה היא הליך הפיך לגמרי. בהחלט משהו מעניין לחיפוש.
דיווה​(מתחלפת)

הכותרת צריכה להיות אמא מטורפת!

דיווה​(מתחלפת) • 30 בינו׳ 2013
לא ,אני לא אפתח את זה
בתור אמא לילדים הבחילה הגיעה עוד לפניי

כמה רוע
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בזמנו חיפשתי על זה מידע וזה דרש הרבה חיטוט אז אני לא אשחזר הכל ברגע, אבל מה שמצאתי אז היה לגבי זה שברית מילה לא אמורה להסיר את כל העורלה אלא רק חתיכה ממנה. ואז אם הבחור במהלך חייו ממש מנסה, הוא יכול למתוח את העור ולהחזיר, לאט לאט, את העורלה לקדמותה. מצאתי אז כמה הודעות באיזה פורום עם הסברים איך לעשות את זה.

למיטב זכרוני נכתב שם גם על טקסט הלכתי כלשהו, שאני לא יודעת אם המקור שלו בספרים או בתיקונים של איזה רב מהעת החדשה, על "מושך בעורלתו" שמתייחס לבחור שמנסה להחזיר לעצמו את העורלה, או שבטעות גורם לה להתהוות מחדש בזה שהוא משחק כל הזמן עם מה שנשאר ממנה. אבל אני באמת לא זוכרת טוב ואולי מי שציטט את המקור בכלל לקח טקסט על אוננות וסילף אותו. באמת לא יודעת. אולי אח"כ אנסה לחפש על זה משהו, או פריסי, אם את כבר לוקחת יוזמה... icon_smile.gif
המלט
המלט • 30 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אגב, ברית מילה זה כן הפיך בניתוח.

המלט, באמת. לשמוע כאלו דברים מדובון אכפת לי צמרירי וורדרד כמוך? בהחלט מיציתי את הדיון עמך, לנצח.

Never say Never

אליבא דיודעי ח"ן, מי מבין שנינו שצורתו ואורחותיו מזכירות יותר דובון היא דווקא את, ואולי אף אפשר לוותר על ההקטנה החיננית ולהיוותר עם דב סתם, שלא לומר דבה. אבל זה לא העניין העיקרי שבשבילו באתי. העניין העיקרי הוא שאת לא רואה ממטר. וגם אם שמים לך מראה מול הפרצוף המתחסד שלך, כמו שהעירה מישהי כאן, גם אז את לא רואה ממטר. את לא רואה כלום ממטר חוץ מאיזושהי תפיסה קשיחה ורעה שאת מסגלת לעצמך. התגובה שלך לתגובות-נגד – במינונים שונים של עוקצנות – היא לא פחות מהיסטרית. את פשוט היסטרית, ואנשים היסטריים נוטים להיות מתלהמים, מפחידים ואלימים. וכזו את לאורך השנים – קלה להתנפל, קלה לשחרר חרצובות לשון ומרקחות רעילות ("לא פחות ממוות! ולפני זה אקדח סיכות!), קלה לשחרר שיפוטיות חמוצה כלפי אחרים ("ספר החוקים העקום״ הוא תמיד תמיד של מישהו אחר, לעולם לא שלך כמובן). וכשמקצת מן התרופה המסואבת הזו חוזרת אלייך ממישהו שלא חושש כל כך מהתפלשות בוצית עם צווחנית עתיקה בכלוב, אז את מאבדת כל רסן, גולשת מיד להכפשות אישיות ורעות, ואין כח בעולם – לא-אל ולא אדם - שיוכל לפייס את דעתך.