לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרות נפשית

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 14 בפבר׳ 2013
בלוסום​(לא בעסק) • 14 בפבר׳ 2013
איש אחר כתב/ה:
claw כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
אולי מגלומניה בהתגלמותה?...
חשבת על הנקודה הזו הזה שאולי, רק אולי, אתה עדיין לא הגעת עם אותה אחת לרמה, בה אתה מעניין אותה מספיק כדי לעבור איתך לפון?

חשבתי, בטח חשבתי
אבל הפלא ופלא, אני שנים כאן, מכיר ונפגש עם נשים, וכולן, כל אלו שפגשתי אי פעם עברו לטלפון לאחר 5 דקות. זאת הנורמה השפויה והלא פאראנואידית
חוסר היכולת לעבור לטלפון זה היוצא מין הכלל המעיד על הכלל, זו נחלת המיעוט .

אגב, מישהו הסביר לך פעם את המילה "מגלומניה"? כי מהניסוח שלך נראה שאינך ממש מבינה את משמעותה

(אם תתקשרי, אסביר לך ) icon_wink.gif

"נורמה שפויה"? איך אתה יכול להגדיר מה שפוי עבור מישהי ומה לא?
אולי לך לעבור לטלפון אחרי חמש דקות נראה בסדר, אבל לא לכולן. אז הן פאראנואידיות? לא. אין שום חוק שקובע כי יש להעביר את השיחה לטלפון לאחר כך וכך הודאות.
אם לא נוח לא לה לעבור לטלפון, תכבד את זה.

נסיון ידידי, נסיון (זה שהעדת שאין לך)
ומי אמר שאני לא מכבד כל דרך אחרת? אבל מכבד אינו מילה נרדפת להולך בדרך הזאת
זכותו של כל אדם ללכת בדרך המתאימה לו (מעניין שהבנת משהו אחר מדברי), ואין בזה טוב או רע. , גם זכותי...
הבנת הנקרא זו כנראה משימה קשה...

כשאתה מכנה פרנוראידית כל מי שלא הולכת בדרכך
הבנת הנקרא עובדת אצלי ממש טוב
אבל גם הקומון סנס.
מלכתא
מלכתא • 14 בפבר׳ 2013
איש אחר כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
וואי אתם פשוט חיים בסרטטטטט
חוסר בגרות נפשית? התחבאות מאחורי מקלדת?
אם אתם מדברים עם מישהי שבועיים יום וליל במסנג'ר- הגיוני שתעברו לטלפון.
אבל למה נראה לכם שאחרי שתי הודעות אדומות בכלוב, מישהי תרגיש מספיק בנוח לשוחח בטלפון?
טלפון זה שלב מתקדם יותר, ועם כל הכבוד לשיחות חסויות ושאר השטויות- היום מאוד קל לגלות מספר טלפון גם משיחה חסויה.
זה ממש לא עניין של מה בכך, ואם אתם מגבילים את עצמכם לנשים שנותנות לכם את מספר הטלפון שלהן ישר, הייתי מפקפקת בנסיבות שהובילו אתכם לכאן... icon_rolleyes.gif

הפאראנויה בהתגלמותה icon_wink.gif
פשוט לא יאומן
להביא לך פופקורן?

אם בשביל זה אני גם צריכה לדבר איתך בטלפון-
אז לא. בבקשה לא.
מלכתא
מלכתא • 14 בפבר׳ 2013
איש אחר כתב/ה:

נסיון ידידי, נסיון (זה שהעדת שאין לך)
ומי אמר שאני לא מכבד כל דרך אחרת? אבל מכבד אינו מילה נרדפת להולך בדרך הזאת
זכותו של כל אדם ללכת בדרך המתאימה לו (מעניין שהבנת משהו אחר מדברי), ואין בזה טוב או רע. , גם זכותי...
הבנת הנקרא זו כנראה משימה קשה...

כנראה לתעל נסיון לכיוון חיובי זו משימה מאוד קשה...
הגינות וראש בריא זה לא משהו שנרכש עם נסיון, לא משנה כמה תעיד שיש לך טונות ממנו.
נולי
נולי • 14 בפבר׳ 2013
ויש אנשים , והם לא מעטים, שהבנת הנשמע שלהם ברמה נמוכה מהבנת הנקרא. שזקוקים לקרוא משהו פעמים שלוש ורק אז להבין את המשמעות הנסתרת. שזקוקים לתחושת בטחון . שמתחברים קצת יותר לאט לאנשים חדשים. זה לא עושה אתם טובים פחות או ראויים פחות. זה עושה אותם שונים מכם. בדיוק כמו שאתם בלהיטות והמהירות הגדולה שונים מהם. ועל מהירות כבר נאמר ה"החיפזון מן השטן". והשוני הזה הוא שעושה לנו חיים מענינים. השוני הזה לדאבוני עושה גם מלחמות חינם. למרות שהיה אמור לעשות אותנו סובלנים יותר לשונה מאיתנו.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2013
חבל שהפכו את ולנטיינז לחג מסחרי ושיש כאלה שחושבים שככל שתבזבז יותר אתה יותר אוהב.
מה עם קצת אהבת חינם?

(התפניות שפוסטים לוקחים פה זה משהו הא?)
רפאל
רפאל • 14 בפבר׳ 2013
אני לא אגיד שמעולם לא חוויתי אינטימיות וירטואלית, אבל אני בהחלט חושב שזה יוצא דופן ולא טבעי. המהלך הטבעי של בנית אינטימיות אינו: חילופי הודעות, התכתבות וירטוטאלית בצ'ט או במסנג'ר, שיחה טלפונית, פגישה בבית קפה, וכו'. הבסיס של תקשורת בין-אישית אינו מלל, אלא קול, אינטונציה, שפת גוף, מגע וכו'. המלל מתבסס על כל האלו. אף אחד לא מאמין למלל של אדם ששפת הגוף שלו משדרת חוסר אמינות (וההפך אינו נכון, איננו מפקפקים בשפת הגוף של אדם לאור המלל שלו).

בקיצור, אני לא מאמין שמישהו משהה מפגש פיסי בגלל שהוא מעוניין לבסס "אינטימיות וירטואלית". אני חושב שאנשים עושים את זה בדרך כלל מסיבות אחרות, שבלי קשר יכולות להיות מוצדקות מאוד וחכמות מאוד. אני, למשל, עושה את זה כי אחרי הרבה מאוד שנים שבהם ברירת המחדל שלי היתה לתת אמון באנשים בכלוב, ברירת המחדל שלי היום היא לא לתת אמון באנשים. אני לא חושב שיש פה המון פסיכופתים, אבל לא חסרים פה הרבה אנשים עם לשון חלקלקה וכוונות לא טהורות. וכל מי שיודע על עצמו שאינו חזק אל מול "לשון חלקלקה" לא ימהר להכניס את עצמו אל תוך סיטואציה שבה הוא עלול להיות מושפע ע"י לשון כזו. למשל - סיטואציה של שיחת טלפון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בפבר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
אני לא אגיד שמעולם לא חוויתי אינטימיות וירטואלית, אבל אני בהחלט חושב שזה יוצא דופן ולא טבעי. המהלך הטבעי של בנית אינטימיות אינו: חילופי הודעות, התכתבות וירטוטאלית בצ'ט או במסנג'ר, שיחה טלפונית, פגישה בבית קפה, וכו'. הבסיס של תקשורת בין-אישית אינו מלל, אלא קול, אינטונציה, שפת גוף, מגע וכו'. המלל מתבסס על כל האלו. אף אחד לא מאמין למלל של אדם ששפת הגוף שלו משדרת חוסר אמינות (וההפך אינו נכון, איננו מפקפקים בשפת הגוף של אדם לאור המלל שלו).

בקיצור, אני לא מאמין שמישהו משהה מפגש פיסי בגלל שהוא מעוניין לבסס "אינטימיות וירטואלית". אני חושב שאנשים עושים את זה בדרך כלל מסיבות אחרות, שבלי קשר יכולות להיות מוצדקות מאוד וחכמות מאוד. אני, למשל, עושה את זה כי אחרי הרבה מאוד שנים שבהם ברירת המחדל שלי היתה לתת אמון באנשים בכלוב, ברירת המחדל שלי היום היא לא לתת אמון באנשים. אני לא חושב שיש פה המון פסיכופתים, אבל לא חסרים פה הרבה אנשים עם לשון חלקלקה וכוונות לא טהורות. וכל מי שיודע על עצמו שאינו חזק אל מול "לשון חלקלקה" לא ימהר להכניס את עצמו אל תוך סיטואציה שבה הוא עלול להיות מושפע ע"י לשון כזו. למשל - סיטואציה של שיחת טלפון.

אף אחד לא דיבר כאן, רפאל, על לבסס אינטימיות וירטואלית. לפחות לא בתגובות שאני קראתי (ואני מודה שעל חלקן רפרפתי), אלא דווקא על מה שאתה אמרת, על המעבר בין עולם הדומם לעולם החי. לא עם כל אחד מתעורר הרצון לעבור בין שני העולמות ולא עם כל אחד מתחשק ליצור אינטימיות או קירבה, גם אם רגעית ורופפת, בדיוק מהסיבות שפירטת. טלפון מעניק לנו ממד נוסף שאותו לא תמיד נרצה לחשוף או אליו לא תמיד נרצה להיחשף וכמו שאמרתי, בוודאי שלא עם כל מי שכותב בשרשור: את רוצה שאענה לך? תתקשרי אלי. icon_rolleyes.gif

ואם אתה רוצה שארחיב... תקנה לי קולה (-:
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 15 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf • 15 בפבר׳ 2013
מקופלת כתב/ה:
קולה עלי. תמשיך בבקשה.

התבלבל לך, שדון. זה הולך ככה: ואם אקנה לך שתיים, תסתום?
רפאל
לפני 11 שנים • 15 בפבר׳ 2013
רפאל • 15 בפבר׳ 2013
עברתי שוב על השרשור. למרות שהייתי משוכנע שדיברו על לבסס אינטימיות וירטואלית, אני רואה שבאמת לא דיברו. בוודאי התבלבלתי עם דברים שהסבירו לי בטלפון.