צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כך נראה רוצח נשמות

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 16 בפבר׳ 2013

Re: רצוי

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בפבר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
יפה שאתם קובעים שהוא רוצח נפשות לפני שבית המשפט (הסמכות היחידה לקרוא למישהו ככה) קבע משהו... הכלוב זה העליון החדש.

שתקרא קצת את הפרסומים. הן בעצמן מודות שזה הוא. יותר מזה?...

אם בית המשפט קבע, אחלה.

ה ן בית המשפט. הן היו איתו בזוגיות!

מי זה "הן" ?! מי קבע ש"הן" דוברות אמת ?!

דיי אוטומטית להאמין לכל נקבה שאומרת "אכלו לי שתו לי".

נכון, נעשה המון עוול, אבל לא כל זכר הוא שטן, כמו שרוב נקבות הכלוב מתיימרות להציג.

נכון לא *כל* זכר. הזכר הזה לעומת זאת...
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 17 בפבר׳ 2013

פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בפבר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
יפה שאתם קובעים שהוא רוצח נפשות לפני שבית המשפט (הסמכות היחידה לקרוא למישהו ככה) קבע משהו... הכלוב זה העליון החדש.

אם בית המשפט קבע, אחלה.

נכון, נעשה המון עוול, אבל לא כל זכר הוא שטן, כמו שרוב נקבות הכלוב מתיימרות להציג.

מאוד קשה להתייחס ברצינות לטענה של מישהו שמכנה נשים כ"נקבות". זה גם דוחה.
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2013
גם רוב "הנקבות" הן לא חבורת פרנואידיות הסטרית שמחפשת להפיל בפח ולהתנקם בגברים חסרי יש"ע.

צ'ולי מהתגובות שלך עולה פעם אחר פעם תחושה מאד לא טובה של התיחסות לנשים בצורה מאד מסויימת .

תחשוב שמישהו עושה דבר כזה לאישה שאתה אוהב, אחותך, בת דודה, שכנה , חברה או זוגתך
אני חושבת שהיית מגדיר אותו גם כרוצח נשמות.

אני מאחלת לאיש הזה הרבה רע ומקווה שכל בן זונה שחושב שהוא יכול לצלם ולפרסם אקט אינטימי יחשוב פעמיים.
walking dead
walking dead • 17 בפבר׳ 2013
ספאראפוצ'יל, במקום לצאת למגננה היסטרית על כל "זכר" שמואשם בעבירה בעלת אופי מיני קח לך שתי דקות להרגיע את המיזוגניה שלך ותחשוב בהיגיון. מדובר בכמה נשים, שאין קשר ביניהן, שלאחר שקיימו יחסי מין עם ה"חשוד" גילו כי את הסרטים שלהן שהוא הסריט (ואפילו "נקבות" יכולות לשים לב אם מישהו מחזיק ביד מסרטה או לא) הוא העלה לרשת.

לא באמת צריך את חותמת בית המשפט כדי להבין שהוא אשם (במקרה הזה זו באמת רק חותמת), והוא בטח לא צריך שכל "שונא נקבות" ירוץ להגנתו בצורה עיוורת.
ניני

ניני • 17 בפבר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

אם בית המשפט קבע, אחלה.

מחד, לגמרי צודק, בהחלט לא כל זכר הוא שטן !
מאידך, לא כל אישה מתיימרת להציג כך את התמונה שאתה מציג את ה"נקבות".
אתה מלא בכעס. ניתן לקרוא זאת בין השורות וגם לא. סיבותיך עימך.
אם אתה מגיב פה כדי לעורר פרובוקציה, סע לשרשור אחר/ משלך
וצור שם שלולית קטנה עם בוץ שתוכל להשליך לכל עבר.
הנושא מספיק נוראי ואיום מכדי ליצור פה תגובות והאשמות של גן ילדים
ולזלזל בחומרת המעשה ומצוקן אותן נשים.
מוניק​(נשלטת)
מוניק​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2013
יש לי די עמדה מחולקת לגבי הנושא מצד אחד לדעתי אם נתת למישהו לצלם אותך במצב אינטימי מבלי להסתיר פרטים מזהים ובמידה ולא הכרת אותו מספיק טוב כדי לדעת מי הוא ולמה הוא מסוגל יש כאן מעט מן האחריות עלייך.
מצד שני מה שהוא עשה הוא מעשה נאלח, המקביל לדעתי לאונס, הוא אנס את פרטיותן ואת האמון שהן נתנו בו אי לכך מקווה מאד שכשיאסר יחווה את הכלא בצורה הכי חודרנית שלו ומצטרפת למילותיו של שידאב שסירוס יכול להיות פה עונש מתאים בהחלט.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 17 בפבר׳ 2013
מוניק כתב/ה:
יש לי די עמדה מחולקת לגבי הנושא מצד אחד לדעתי אם נתת למישהו לצלם אותך במצב אינטימי מבלי להסתיר פרטים מזהים ובמידה ולא הכרת אותו מספיק טוב כדי לדעת מי הוא ולמה הוא מסוגל יש כאן מעט מן האחריות עלייך.
מצד שני מה שהוא עשה הוא מעשה נאלח, המקביל לדעתי לאונס, הוא אנס את פרטיותן ואת האמון שהן נתנו בו אי לכך מקווה מאד שכשיאסר יחווה את הכלא בצורה הכי חודרנית שלו ומצטרפת למילותיו של שידאב שסירוס יכול להיות פה עונש מתאים בהחלט.

לטעמי את טועה,גם אם נצא מתוך הנחה שהרשו לו לצלם. לא אומר שהרשו לו להפיץ.

אף אחד לא באמת יכול לדעת מה בן או בת זוג ייעשו עם כל דבר בחיים.

ואולי סמכו עליו,והוא יצא חרא? לצלם זה לא משהו אקסטרימי ממזמן,וגם אם מאשרים אז המרחק

מזה ועד להפיץ הוא מרחק ענק.

וכן למרות שהרבה יחשיבו זאת כאונס,אין לדעת איך מערכת המשפט תתייחס לכך. באיזה סעיפים

יואשם...ואם בכלל יוכלו להוכיח.

לפי כתבה שקראתי החוק לא ממש ברור ונקודתי בנושא המיני.
מוניק​(נשלטת)
מוניק​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2013
A v כתב/ה:
מוניק כתב/ה:

לטעמי את טועה,גם אם נצא מתוך הנחה שהרשו לו לצלם. לא אומר שהרשו לו להפיץ.

אף אחד לא באמת יכול לדעת מה בן או בת זוג ייעשו עם כל דבר בחיים.

ואולי סמכו עליו,והוא יצא חרא? לצלם זה לא משהו אקסטרימי ממזמן,וגם אם מאשרים אז המרחק

מזה ועד להפיץ הוא מרחק ענק.

וכן למרות שהרבה יחשיבו זאת כאונס,אין לדעת איך מערכת המשפט תתייחס לכך. באיזה סעיפים

יואשם...ואם בכלל יוכלו להוכיח.

לפי כתבה שקראתי החוק לא ממש ברור ונקודתי בנושא המיני.

ראשית, נכון שצילום איננו חוויה אקסטרימית אבל לא משנה מי האדם העומד מולך ברגע ששמת בידיו חומר רגיש אחד הסיכונים שלקחת על עצמך הוא האפשרות שהאדם השני יעשה שימוש לא נאות או שלא בהסכמה עם המידע. מזמן אנחנו לא בעידן הנאיביות וכבר היו תקדימים למעשים שכאלו בעבר ואי לכך לא ניתן לומר "לא ידעתי שהיתה אפשרות שדבר שכזה יקרה".

מבחינה משפטית (ואני לא מהווה אסמכתא משפטית) מבחינת סעיפים אישית הייתי הולכת על פגיעה בכבוד האדם וחירותו, הטרדה מינית (אונס איננו סעיף שניתן לתבוע עליו במקרה זה), נזיקין ופגיעה במוניטין.
העניין הוא שלפי מה שקראתי מה שהוא עשה בעיקרו מבחינה חוקית אלו עבירות נזיקין (משמע שאם יואשם העונשים הינם פיצויים כספיים) ולא עבירות שדינן מעצר.

חשוב לי לציין שאינני שופטת איש אך נוהגת במדיניות כף המאזניים גם כלפי עצמי ותמיד בודקת מה אני עשיתי שהוביל למצב זה או אחר ולכן היה חשוב לי לציין שבעצם כך שהן נתנו לצלמן הן השאירו את עצמן חשופות לצערי לסיטואציה שכזו. והיה לי עניין לציין זאת כדי שבנות/בנים המאפשרים שיצלמו אותם יזהרו מסיטואציה זו ואולי אף ינסחו עם הצד השני מעין מסמך האומר כי לא ניתן להפיץ/להשתמש בתמונות אלו לשום מטרה או עניין וכל זאת על מנת להגן על עצמם.
nomorenomore
nomorenomore • 17 בפבר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
גם רוב "הנקבות" הן לא חבורת פרנואידיות הסטרית שמחפשת להפיל בפח ולהתנקם בגברים חסרי יש"ע.

צ'ולי מהתגובות שלך עולה פעם אחר פעם תחושה מאד לא טובה של התיחסות לנשים בצורה מאד מסויימת .

תחשוב שמישהו עושה דבר כזה לאישה שאתה אוהב, אחותך, בת דודה, שכנה , חברה או זוגתך
אני חושבת שהיית מגדיר אותו גם כרוצח נשמות.

אני מאחלת לאיש הזה הרבה רע ומקווה שכל בן זונה שחושב שהוא יכול לצלם ולפרסם אקט אינטימי יחשוב פעמיים.

בטי, אם הוא באמת יימצא אשם, הלוואי שישב בכלא כל חייו.

אבל בחייאת, מי אנחנו שנקבע משהו לפני שבית המשפט קבע?

אני מסכים איתך בקטע של ברגש, לפעמים באמת זה מקומם...

אני באמת מקווה שאחרי חקירה יסודית, אם הוא יימצא אשם, שיזמברו אותו עם העונש הכי חזק שיש למערכת המשפט להציע.
nomorenomore
nomorenomore • 17 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
ספאראפוצ'יל, במקום לצאת למגננה היסטרית על כל "זכר" שמואשם בעבירה בעלת אופי מיני קח לך שתי דקות להרגיע את המיזוגניה שלך ותחשוב בהיגיון. מדובר בכמה נשים, שאין קשר ביניהן, שלאחר שקיימו יחסי מין עם ה"חשוד" גילו כי את הסרטים שלהן שהוא הסריט (ואפילו "נקבות" יכולות לשים לב אם מישהו מחזיק ביד מסרטה או לא) הוא העלה לרשת.

לא באמת צריך את חותמת בית המשפט כדי להבין שהוא אשם (במקרה הזה זו באמת רק חותמת), והוא בטח לא צריך שכל "שונא נקבות" ירוץ להגנתו בצורה עיוורת.

אין מיזוגניה, יש הגיון.

יחי ההבדל.