סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לנשלטות ושולטות צעירות!

DoritiP​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 23 בפבר׳ 2013

Re: הכי חשוב

DoritiP​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
DoritiP כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
לא ליפול למניפולציות זולות כגון
מי שלא עוברת לטלפון עם כל אחד מיד = הסתתרות חולנית מאחורי המקלדת
או טלפון הוא מדיה שפויה ויעילה יותר

אלה מניפולציות בגרוש.
כל אחד שיעשה מה שמרגיש לו בנוח
רק קחו בחשבון שיש הרבה מידע שאפשר להשיג עליכם ממס' הטל' שלכם
גם אם הוא "חסוי"...

תודה שהעלית את הנושא המאד חשוב הזה

rapunzel לי נראה שזו בעיה אישית שלך לא לדבר בטלפון אני לא מבינה איך אפשר לקיים קשר בלי לןדבר בטלפון חוץ מזה עצוב שאת הופכת את הגברים לחיות טרף רק כדי להצדיק את הבעיה שלך לא להתקשר בטלפון
יש הרבה צורות לשוחח בלי להזדאות למשל SKYPE וטלפון ציבורי אם ממש ממש את רוצה להצדיק את הפראנויה שלך מזיהוי מספר הטלפון
לא מאמינה שאיזה גבר בכלל יותר על שיחה טלפונית בלי שהוא בכלל יודע אם שווה לו להתהמץ איזה שטויות בחיי!

היה שרשור על זה, ממש לפני שבוע בערך,
ובו דובר על כל הנושא של לעבור לטלפון.
ואני אגיד את מה שאמרתי גם שם, שאם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות- שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

מלכתא, את והחברה שלך rapunzel שמופיעות צמד-חמד כמעט בכל פוסט וכל אחת עושה LIKE לשניה, גם אתן לא מעוררות אמון
לא יודע מה המטרה שלכן אבל אני כאן בכלוב כבר הרבה שנים בכל המקרים כשהגבר היה נשמע סביר נתתי לו מספר טלפון וכשלא נשמע סביר התקשרתי לטלפון שלו ממכשיר עם סים לא מזוהא או מטלפון בעבודה ולא היו בעיות עם זה
אני מקוה שתמדיכו בגישה שלכן כדי שאף אחד לא יתקשר לא אתך ולא עם rapunzel השיוך שצמוד לשם שלך בכלל לא משכנע אותי שאת מי שאת!
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2013
את מוזמנת לחזור לקרוא תגובה שלי קודם בה אני מבקרת גם את הגישה של מלכתא.
לא יודעת למה את יוצאת נגדנו כשכל מה שיש בליבנו הוא שהקצב שלנו הוא שונה, זה הכל..
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 בפבר׳ 2013

איזה מילכוד יש פה:
אם תרצה לעבור לטלפון מהר תיחשד שאתה לא רציני וחצוף ואפילו מאיים.
אם לא תיתן את הטלפון מהר תיחשב כנשוי ובכך תיפסל.

אין ברירה. חוזרים לקוד מורס.
icon_cool.gif

------

ה-COMMON SENSE שלי אומר שמוסרים טלפון כאשר מרגישים בנוח.
ואם אחד הצדדים לא מרגיש בנוח למסור גם כאשר עבר זמן מה של גישושים וירטואלים
אז כנראה שזה לא זה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 23 בפבר׳ 2013
הדרך הפשוטה לבדוק שהצד השני מעונין להיפגש
ושלא מדובר במתחזה ו/או במאונן במקלדת
זה למסור לו את הטלפון שלך או לבקש את שלו.
אם הוא לא מסכים תתכונן לשיחות אינסופיות.וחפירות ללא מוצא
שבסופן תמצא את עצמך עם מוח נפוח וכאב ביצים .
מלכתא

מלכתא • 23 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
DoritiP כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

אלה מניפולציות בגרוש.
גם אם הוא "חסוי"...

rapunzel לי נראה שזו בעיה אישית שלך לא לדבר בטלפון אני לא מבינה איך אפשר לקיים קשר בלי לןדבר בטלפון חוץ מזה עצוב שאת הופכת את הגברים לחיות טרף רק כדי להצדיק את הבעיה שלך לא להתקשר בטלפון
יש הרבה צורות לשוחח בלי להזדאות למשל SKYPE וטלפון ציבורי אם ממש ממש את רוצה להצדיק את הפראנויה שלך מזיהוי מספר הטלפון
לא מאמינה שאיזה גבר בכלל יותר על שיחה טלפונית בלי שהוא בכלל יודע אם שווה לו להתהמץ איזה שטויות בחיי!

ואני אגיד את מה שאמרתי גם שם, שאם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות-
שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

מלכתא, שימי לב איך את יוצאת נגד שיפוטיות ובכל זאת חוטאת בה בעצמה. ואם אספר לך שאני מכירה קשרים שהגיעו לנישואין מאושרים שהחלו בדיוק כך ועוד כאן בכלוב המסוכן ושורץ פורעי החוק הזה? ולכנות מערכת יחסים של בני זוג "קשר זול" רק כי הוא שונה משלך זו הכפשה צבועה לשמה, אפרופו.

פרי ספיריס זה לא מה שטענתי. לא יצאתי נגד קשרים שהחלו כאן, ולא יצאתי נגד החלפות של טלפונים. כמו שאמרה בטי בום, גבר שלא מסכים לעבור לטלפון- חשוד כנשוי.
אבל... אני יצאתי נגד התופעה של גברים שמצפים שאחרי אדומה וחצי הם יקבלו את הטלפון של הבחורה. זה חשוד עוד יותר. מכאן שלא הכפשתי, אולי לא הבנת אותי אז חזרתי והדגשתי באדום למעלה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 23 בפבר׳ 2013
מתהפך כתב/ה:
הדרך הפשוטה לבדוק שהצד השני מעונין להיפגש
ושלא מדובר במתחזה ו/או במאונן במקלדת
זה למסור לו את הטלפון שלך או לבקש את שלו.
אם הוא לא מסכים תתכונן לשיחות אינסופיות.וחפירות ללא מוצא
שבסופן תמצא את עצמך עם מוח נפוח וכאב ביצים .

ומה אם מישהו שפונה אליי ועל ההודעה הראשונה שלו- נותן את המספר?
גם אז אם אני מסרבת לתת את שלי אני נחשבת למתחזה ו/או מאוננת מקלדת?

לתת פרטים אישיים ו/או מספר טלפון דורש אמון- ואמון זה לא דבר שמקבלים בצורה אוטומטית.
walking dead
walking dead • 23 בפבר׳ 2013
מלכתא, נראה שהבנתי אותך מצוין.
חיה ותן לחיות... אז יש גברים שמצפים לקבל טלפון אחרי הודעה וחצי או שתיים או שלוש. זה לא הופך אותם בהכרח לאויבי האנושות ולא הופך נשים שכן מסכימות לדבר איתם בטלפון לקורבנות חסרות ישע. וזה בטח שלא הופך את הקשר הזה לזול - ואני שוב מזכירה שאת זו שהשתמשה בביטוי הזה. אם לך זה לא מתאים - עברי הלאה. אבל אל תשפטי את הגברים האלו או נשים שכן מוכנות לכך.
מלכתא

מלכתא • 23 בפבר׳ 2013
DoritiP כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
DoritiP כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

אלה מניפולציות בגרוש.
גם אם הוא "חסוי"...

ואני אגיד את מה שאמרתי גם שם, שאם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות- שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

מלכתא, את והחברה שלך rapunzel שמופיעות צמד-חמד כמעט בכל פוסט וכל אחת עושה LIKE לשניה, גם אתן לא מעוררות אמון
לא יודע מה המטרה שלכן אבל אני כאן בכלוב כבר הרבה שנים בכל המקרים כשהגבר היה נשמע סביר נתתי לו מספר טלפון וכשלא נשמע סביר התקשרתי לטלפון שלו ממכשיר עם סים לא מזוהא או מטלפון בעבודה ולא היו בעיות עם זה
אני מקוה שתמדיכו בגישה שלכן כדי שאף אחד לא יתקשר לא אתך ולא עם rapunzel השיוך שצמוד לשם שלך בכלל לא משכנע אותי שאת מי שאת!

חמודה, לא יודעת איפה היית כל השנים אבל אני רואה אותך יוצאת מהסלע שבו התחבאת לראשונה.
אני עושה לייק למי שאני מסכימה איתו. רפונזל אחד האנשים השפויים כאן, ואחד הבודדים שעומדים מאחורי המילים שלהן. אם היא מסכימה איתי, זכותה לעשות לי לייק, ואת לא תבקרי לא אותה ולא אותי שכן תרבות הלייקים לא החלה בנו.
ודי, איך נעלבתי... את לא מאמינה לי? אוי לאאאא
כי נורא רציתי שנשלטת בת 49 תתחיל איתי

NOT!
מלכתא
מלכתא • 23 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
מלכתא, נראה שהבנתי אותך מצוין.
חיה ותן לחיות... אז יש גברים שמצפים לקבל טלפון אחרי הודעה וחצי או שתיים או שלוש. זה לא הופך אותם בהכרח לאויבי האנושות ולא הופך נשים שכן מסכימות לדבר איתם בטלפון לקורבנות חסרות ישע.

זה לא מנע מאותם הגברים לכנות נשים כאלו (כאן ובשרשור המקביל) ממורמרות, פסיכיות, בעלות בעיות היקשרות וכו' וכו'. אני עומדת על כך שזה לא מעיד על דבר מלבד רצון להיקשר וליצור אמון.
free spirit כתב/ה:

אם לך זה לא מתאים - עברי הלאה. אבל אל תשפטי את הגברים האלו או נשים שכן מוכנות לכך.

זאת בדיוק הגישה שלי. אני תמיד עוברת הלאה על מה שלא מתאים. וזה לא בא ממקום שיפוטי אלא בתור הבעת דעתי האישית.
לילית חדשה

לילית חדשה • 23 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
DoritiP כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

אלה מניפולציות בגרוש.
גם אם הוא "חסוי"...

ואני אגיד את מה שאמרתי גם שם, שאם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות-
שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

מלכתא, שימי לב איך את יוצאת נגד שיפוטיות ובכל זאת חוטאת בה בעצמה. ואם אספר לך שאני מכירה קשרים שהגיעו לנישואין מאושרים שהחלו בדיוק כך ועוד כאן בכלוב המסוכן ושורץ פורעי החוק הזה? ולכנות מערכת יחסים של בני זוג "קשר זול" רק כי הוא שונה משלך זו הכפשה צבועה לשמה, אפרופו.

פרי ספיריס זה לא מה שטענתי. לא יצאתי נגד קשרים שהחלו כאן, ולא יצאתי נגד החלפות של טלפונים. כמו שאמרה בטי בום, גבר שלא מסכים לעבור לטלפון- חשוד כנשוי.
אבל... אני יצאתי נגד התופעה של גברים שמצפים שאחרי אדומה וחצי הם יקבלו את הטלפון של הבחורה. זה חשוד עוד יותר. מכאן שלא הכפשתי, אולי לא הבנת אותי אז חזרתי והדגשתי באדום למעלה.

מלכתא, גם אני לא רואה את הדרישה/ ציפייה הזו באור חיובי,
אבל לבוא ולתייג באופן אוטומטי קשרים כלשהם מבלי שאין לך כל מידע על הקשרים פרט לכך שבני הזוג החליפו פה מספרים אחרי הודעות מועטות כ"קשר זול" זו הכפשה או לפחות השמצה