בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים- דילמת השפחה

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 11 שנים • 15 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
פייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כריעה על חופן אפונים.

אמאלה!! shocked.gif

זה נשמע ממש לא כיף..

במיוחד בשביל פיות ונסיכות. והרי לנסיכה די באפון אחד חבוי בערמת המזרנים כדי לצווח בבוקר שהלילה היה סיוט. לעומת זאת, אם איימי תגיד שכריעה על אפונים אכן מגבירה את הבינה ומבהירה את התובנות, אני מוכן לנסות להעניש את עצמי.

כריעה על אפונים אכן מגבירה את הבינה ומבהירה את התובנות.
אשמח אם תדווח לנו על ממצאיך לאחר שתעניש את עצמך icon_biggrin.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 15 במרץ 2013
אם הדום נהנה להעניש, האם לא ראוי כי שפחה הלהוטה לרצות תתחצף מדי פעם לאדונה, רק כדי לתת לו את העונג?

לא זה לא ראוי, כי בין אדון לשפחתו מה שראוי נקבע וצריך להיקבע רק על ידי האדון ולא השפחה.
גם אם היא הכי רוצה שבעולם לענג אותו, היא תעשה את זה איך ומתי שהוא יחליט ולא אחרת.

מצד שני, אם אנחנו מדברים על יחסי אדון ושפחה שהם מהווים כתבלין בזוגיות
אז אני אישית לא רואה שום בעיה בגישה הזו.
נוריתE

Re: עונשים- דילמת השפחה

נוריתE • 15 במרץ 2013
amy כתב/ה:
אם הדום נהנה להעניש, האם לא ראוי כי שפחה הלהוטה לרצות תתחצף מדי פעם לאדונה, רק כדי לתת לו את העונג?

אימי
זאת שאלה מכשילה
כי נשלטת לא אמורה לעשות בכוונה תחילה ולהתנהג כמו "בראט" ,דומים לא ממש אובים את זה ודנו פה כבר לא אחת על אודות אילו שעושות בכוונה
שזה בעצם לא יצוא עונש אמיתי כי עונש,אמור לחנך ולמנוע התנהגות שגויה או לא נכונה חוזרת
ואם משהי עושה בכוונה אז איבדנו את עצם מטרת העונש.

עונש אמור להכאיב לא להנות,זה,אצל נישלטות זה סוג כאב שונה כשאת יודעת שאת נענשת כי עשית משהו שלא כשורה ועברת על החוקים.

השאלה היא מה הוא "דום שנהנה לעניש"
אחד שבמסגרת תפקידו ,הגדרת תפקידו נהנה מהכאבים של נישלטתו? כולם ככה,זה בנוי אצלהם וזאת אחת המטרות פה,
ההנאה שלו ממה שהוא עושה לה ומהתגובה שלה למה שהוא עושה לה

אם ישנו אחד שפשוט "מעניש" בלי סיבות מוצדקות ולא לשם המטרה לזה זה נועד
אז זה כבר בעצם לא עונש שלא עוד פעילות נוספת במערכת היחסים
או לדעתי אפילו אקט בלתי מוצדק להגיד עכשיו מגיע לך עונש, כשלמעשה לא עשית שום דבר שיצדיק את זה
אז אותה אחת שלו צריכה לחושוב אם זה מה שהיא באמת רוצה
עונשים מכאיבים ולא מועילים בלי סיבה
אין לדעתי סיבה להשאר ולסבול אצל אחד כזה.

ומצד שני אם זה עוד משחק שלו עוד פעילות
ואז אוהת אחת יכולה לשחק איתו את המשחק,היא תטעה בכוונה לא תציית בכוונה ואז הוא יענשי אותה
עוד משחק תפקידים "אופס,הייתי רעה"- "פויה נו נו נו היית רעה"

החמצנו את המטרה