לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי מאתנו או לרובנו לכל הפחות

cיגי
לפני 11 שנים • 19 במרץ 2013

צודקת בהחלט פרחונית

cיגי • 19 במרץ 2013
פשוט לא חשבתי שאנשים יחשבו על אונס עי איש זר שיתעלל בי
לדעתי גם אם זה משחק.זאת דרך מצויינת לחוש את חוסר האונים.וחוסר השליטה שלי בסיטואציה
גם אם נתתי הסכמתי לכך תחילה
יש ריגוש בסיטוציה הזאת גם אם הכללים נקבעו תחילה
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 19 במרץ 2013
Brave Dwarf • 19 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אפשר להעביר קו ברור בין מה שאני *רוצה* לבין מה שה*הייתי רוצה*?

מכל התגובה הנהדרת שלך, שלא נשאר אלא למסגר אותה ולתלות, אני רוצה להתייחס רק למשפט שציטטתי. אני חושב שניתן להעביר קו ברור. אני חושב שיולי, למשל, לא רוצה להיאנס שלא ע"י טדי ואם לא ע"י טדי אז לפחות ע"י אדם שיפעל עפ"י תסריט כלשהו שתקבע (מה שיוציא מהמושג "אונס" את העיקר). למעשה רוב מוחלט של נשים המפנטזות על אונס, מפנטזות עליו במתכונת הזאת בדיוק, אצל גברים החלוקה מעט שונה, ומסיבות מגוונות: פחד מחוק, מוסר, חינוך, אמפתיה וכד'. אני יודע בביטחון מלא שאני אנס בפוטנציה. המחשבה על אישה מתענה בדיוק מאותן סיבות בגללן אני לא אאנוס (אמפתיה) מוציאה אותי מדעתי על גבול חוסר שליטה. כאשר התפרסם סיפורו של ארז אפרתי על כל השתלשלות העניינים המטורפת שלו, חשתי תחושה של הזדהות. אם את זוכרת, דובר שם על גבר מצליח, צעיר ויפה שניסה לאנוס אישה אחרי מסיבת רווקים שלו במקום ובצורה הכי בולטים לעין. זה היה מקרה נטול כל הגיון שלא ניתן להבינו אחרת פרט מכדוגמא למקרה של אבדן שליטה.

גם בעניין של עבדים אני חושב שאת מסוגלת להעביר קו. יולי לא תרצה עבד קנוי לרגליה. דווקא העבד הקנוי וכזה שיעמוד לרשותה מחוסר ברירה, יפסיק לשעשע אותה אחרי כך וכך זמן וייראה לה מ"פלסטיק", לעומת עבד BDsMי שכניעתו אמנם כפופה לחוקי המדינה, אך מבוססת על בחירתו החופשית בה (גם אני בשום פנים ואופן לא הייתי רוצה שפחה קנויה).

אני לא פדופיל, גם לא בפוטנציה. אשתי משגעת אותי בתחתוניה המקושקשים עם לבבות ובגלל שהיא קטנטונת, היא אשכרה נראית כמו ילדה קטנה. אבל כל הייצורים החיים בעולם, החל מפרת משה רבנו וכלה בהיפופוטם, פרט לבני אדם שעברו את גיל ה- 16-18, מעוררים אצלי רגשות פטרוניים שמנוגדים לחלוטין לרגשות שאני מרגיש בזמן גירוי מיני.

ואני יכול להמשיך כמובן. כך שכן, אנחנו יכולים להעביר קו מאוד מדויק בין מה שאנחנו רוצים לבין מה ש"היינו" רוצים במחשבה.
צל מנחה​(שולט)
לפני 11 שנים • 20 במרץ 2013
צל מנחה​(שולט) • 20 במרץ 2013
סתם נקודה למחשבה: האם לאותן נשים שמפנטזות על אונס או סשן קשה אחר(כליאה, חטיפה) יש כלים מתאימים כדי לשרוד מצב שכזה? מה יקרה אחריו? מה יקרה כשתזכר במה שקרה? ומה יקרה אם משהו ישתבש?

גילוי נאות: יש פנטזיות, אשר, לראייתי, עדיף שתשארנה בגדר הפנטזיות עבור חלק מאוד גדול מן הנשים. לדעתי, ומהיכרותי המעטה, לא רבות הנשים שתוכלנה להתמודד עם "אי נוחות" שכזו..

ולכן - בטרם בואך לשחק באקסטרים, נסה לשער איך הצד השני עלול להגיב במהלך הסשן על סמך הכרותך איתו, ויתרה מכך, איך היא עשויה להגיב בסיומו..

בסופו של דבר, המטרה היא לא לצלק או להרוס חיים - זה נורא קל.

ולדעתי, מעבר לנאמר, יש צורך ששני הצדדים יעשו חושבים, בעיקר עם עצמם, וישאלו מאיפה זה מגיע, האם יש פרטים נוספים שבת הזוג לא סיפרה(הדבר האחרון שתרצו לעשות זה לעורר טראומה), האם להערכתכם היא תוכל להתמודד עם הסיטואציה - ואיך, מה אתם רוצים שתזכור ממנה(ועל סמך זה, גם מה יקרה שם), ועוד הרבה שאלות שקצרה היריעה מלהכיל.

אם כבר משחקים במשחקים כאלה, משתדלים לסגור את כל הפינות האפשריות. ואם יש ספק - לרוב עדיף שזה ישאר מושא אוננות, ולא צלקת לכל החיים. בכל זאת, האהבלה הזו שמבקשת מכם שתאנסו/תחטפו/תשבו/תקשרו אותה ותשמיעו לה יובל המבולבל בלופים, היא אותה אהבלה שמפקידה את גופה, נפשה(!) וליבה בכם, ומבקשת מכם משהו שרוב הסיכויים שלעולם לא הייתה מעזה לבקש ממישהו אחר.. ולכן, זה מתפקידכם לעשות הכל כדי לשמור עליה, לפני, תוך כדי, אחרי והרבה אחרי.

icon_smile.gif
דר' סאדו​(שולט)
דר' סאדו​(שולט) • 20 במרץ 2013
אסור לשכוח שפנטזיית אונס, היא עדיין פנטזיה.
ודאי שאף אחת לא מפנטזת על בני סלע בסמטה אפלה.

אין לי מושג מדוע, פנטזיית אונס מתפרשת לרוב כאסטרים,
האם היא שונה מכל נושא אחר?
לטעמי לא, אחרי הכל זו פנטזייה. ובאחת המגרות בראש שלה ושלו עדיין זוכרים זאת.
ישנם סכנות, אני לא מתכחש להם אבל,
בכל דבר יש סכנות, אפילו ההצלפה הכי קלה גם היא מסוכנת.
לכן עלינו כשולטים להכיר את הנשלטת ולדעת, עד לאן אפשר למתוח את החבל.
בכל פנטזייה, ובכל סשן.
ולטעמי, כל סשן, וכל פנטזיה בין אונס ובין לא מחייבת מחשבה,
לפחות מצד השולט איך הוא מגן על הנשלטת.

כולם מדברים פה על נזק, פיזי או נפשי אך כל התחום הזה רבוי סכנות ולכן חייבים להשאר עם יד על הדופק.
לדוגמא:
ישנם כאלו שמוכנים לנשלטת נשואה האם מישהו חשב מה ההשלכות שיהיו במידה ותתגלה
המער׳ יחסים של הנשלטת? מה ההשלכות הפיזיות, הנפשיות שיהיו עליה?
מה ההשלכות על ילדיה?
מה משפחת תאמר?

לכן, החובה היא של השולט, לדעת מה הוא עושה, וכיצד.
איך הוא מגן על הנשלטת שלו, אילו פנטזיות הוא מגשים וגם ,
ואולי החשוב ביותר דווקא
אילו פנטזיות אסור לו להגשים.
the rain song
the rain song • 20 במרץ 2013
מדברים כל כך הרבה על חוסר שליטה וחוסר אונים של ה"נאנסת".
האם רק אני רואה דווקא ב"אנס" אחד שאיבד שליטה עצמית לחלוטין?

והרי זה מה שמגרה בפנטזיה הזאת
מישהו שכל כך חושק בי עד שהוא לא יכול להתאפק ולשלוט בעצמו ו"אונס" אותי.

רק לי נדמה שבפנטזייה הזאת השליטה נמצאת דווקא בצד ה"נאנס"?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 במרץ 2013
the rain song כתב/ה:

אבדן שליטה של צד אחד אינו מבטיח שליטה (גם לא חלקית) לצד השני. נהפוך-הוא: אין מפחיד מלהיות חסר אונים ושליטה בידיו של אדם שאיבד שליטה.
the rain song
the rain song • 20 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

אבדן שליטה של צד אחד אינו מבטיח שליטה (גם לא חלקית) לצד השני. נהפוך-הוא: אין מפחיד מלהיות חסר אונים ושליטה בידיו של אדם שאיבד שליטה.

במחשבה ריאלית אתה צודק כמובן
אבל זו הפנטזיה לדעתי. זו בדיוק
למרות שמעולם לא פינטזתי על זה. סתם התרשמות מהצד
Brave Dwarf
the rain song כתב/ה:

להיות נחשקת עד כדי כך שהוא יאבד שליטה? זה אמנם שייך לפרק מהסדרה על אנשים ירוקים ו- BDsMיים, אבל אני חושב שההגדרה שלנו לאונס קצת שונה. ולא שונה במובן בו פותחת השרשור ניסתה להציג את האונס (פרטנר מתאים עם אמון מלא), אלא מהבחינה שלא כל מה שבעולם הונילי ייחשב לאונס, גם אצלנו ייחשב לאונס. רוב הכנועות נותנות אישור למפרע להיות נגישה לשולט מבחינה מינית (עם כל מיני הסתייגויות כמובן), כך שהשולט לא ייחשב לאנס במקרה וישתמש באישור זה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Brave Dwarf כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

להיות נחשקת עד כדי כך שהוא יאבד שליטה? זה אמנם שייך לפרק מהסדרה על אנשים ירוקים ו- BDsMיים, אבל אני חושב שההגדרה שלנו לאונס קצת שונה. ולא שונה במובן בו פותחת השרשור ניסתה להציג את האונס (פרטנר מתאים עם אמון מלא), אלא מהבחינה שלא כל מה שבעולם הונילי ייחשב לאונס, גם אצלנו ייחשב לאונס. רוב הכנועות נותנות אישור למפרע להיות נגישה לשולט מבחינה מינית (עם כל מיני הסתייגויות כמובן), כך שהשולט לא ייחשב לאנס במקרה וישתמש באישור זה.

אלא שבתכלס, אצל הרבה נשים זה הבסיס לפנטזיה - להיות נחשקת עד כדי חוסר יכולת שלו להתאפק. ברור שזה לא מציאותי אבל לא חייבים להיות הגיוניים בשביל לפנטז.

[והרבה פעמים, זה רק עניין של כשרון משחק. הייתי עם גברים שגרמו לי להרגיש שאם לא אתן להם לגעת בי הם יתפוצצו וימותו מרוב תשוקה - וזה היה מאד נעים - אבל לא נראה לי שבאמת לא הייתה להם יכולת לעצור בעצמם אם הייתי דורשת את זה (לפחות עם אחד אני זוכרת שבדקתי). אלא שהם אהבו להיסחף עם הרגש ואהבו לעשות את ההצגה הזאת ואהבו את התגובות הנלהבות שזה מוציא ממני. וזה עבד. ולא נראה לי שמדובר בחבורה של אנסים פוטנציאליים... לעומת זאת יש גברים שלא משנה כמה הם בוערים - לא יעמידו פנים שהם לגמרי איבדו שליטה, כי הם יודעים שזה לא נכון ולא יודעים להעמיד פנים. אבל איזה בעסה להודות בזה? שוב הפנטזיה ו-מטא-פנטזיה. וכשאני "נכנסת לזה" ומרגישה את הערפול הנעים הזה בתודעה ומרגישה את חוש השיפוט כבה, האם יש לי איבוד שליטה, או הצגה של איבוד שליטה, או פנטזיה על איבוד שליטה, או תחושה שקרית של איבוד שליטה, או...]
Brave Dwarf
יולי Yuli כתב/ה:

[והרבה פעמים, זה רק עניין של כשרון משחק. הייתי עם גברים שגרמו לי להרגיש שאם לא אתן להם לגעת בי הם יתפוצצו וימותו מרוב תשוקה - וזה היה מאד נעים - אבל לא נראה לי שבאמת לא הייתה להם יכולת לעצור בעצמם אם הייתי דורשת את זה (לפחות עם אחד אני זוכרת שבדקתי). אלא שהם אהבו להיסחף עם הרגש ואהבו לעשות את ההצגה הזאת ואהבו את התגובות הנלהבות שזה מוציא ממני. וזה עבד. ולא נראה לי שמדובר בחבורה של אנסים פוטנציאליים... לעומת זאת יש גברים שלא משנה כמה הם בוערים - לא יעמידו פנים שהם לגמרי איבדו שליטה, כי הם יודעים שזה לא נכון ולא יודעים להעמיד פנים. אבל איזה בעסה להודות בזה? שוב הפנטזיה ו-מטא-פנטזיה. וכשאני "נכנסת לזה" ומרגישה את הערפול הנעים הזה בתודעה ומרגישה את חוש השיפוט כבה, האם יש לי איבוד שליטה, או הצגה של איבוד שליטה, או פנטזיה על איבוד שליטה, או תחושה שקרית של איבוד שליטה, או...]

למה את חושבת שזה משחק? את באמת לא יכולה לתאר לעצמך שגבר יימשך אל אישה עד אבדן חושים? לא כולם יאנסו כשזה יקרה להם (קיימים פתרונות נוספים), אבל זה בהחלט קורה וזאת הרגשה מדהימה שבתור אנס פוטנציאלי (אחזור אליו אח"כ) אפילו לי לא בא "לאנוס", אלא להאריך את שיכרון החושים כמה שיותר.

אני לא חושב שהבחנה בין אנס פוטנציאלי לבין גבר נטול הפוטנציה לאנוס אמורה להתבסס על משיכה מינית מהסוג שתיארת/י. לרוב ההתנפלות מתרחשת עם הסממן הראשון למוכנות שנותן הצד השני. אנס אונס לא כי היא מגרה אותו, יולי, האונס אינו חג סביב מיניות. הוא רק מוחצן בדרך מינית, אבל מדובר באלימות לכל דבר. למה אצל אנשים מסוימים האלימות מתקשרת ישירות למיניות, איני יודע. אני כן יודע שאין לכך שום קשר לכרומוזומים, כי נבדקתי כשחיפשתי גלולה כחולה שתרפא אותי מ- BDsM.