בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה בעולם הזה.....

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 17 ביוני 2013
Brave Dwarf • 17 ביוני 2013
Tainted כתב/ה:

בבלוגים אנשים בדרך כלל מראים מי הם באמת, ללא עריכה זהירה כמו הפרופיל.

האנשים מראים את הפרצוף האמיתי שלהם אך ורק בתגובות בבלוגים של אחרים וגם שם בתנאי שבעל/ת הבלוג אינו/ה נמצא/ת על הכוונת. בנוסף, כשרואים למי האדם מגיב ועם מי הוא מסתחבק, אפשר לנחש איזה מין אדם הוא. ועל כך נאמר - תגיד לי מי חברך ואחליט אם אני רוצה לשחק אתך. הפרופיל שווה ערך לקורות חיים. כשמוכרת בדוכן למכירת פיסטוקים הופכת למנהלת מסעדה חמישה כוכבים, גם שלוש שערות שומניות ומקורזלות על העורף (שלא להגיד על הכתף) הופכות לבלורית מתנופפת ברוח. בבלוג האדם שוקד כדי להרשים את קוראיו. יש לו זמן לחשוב מה ואיך לפרסם כדי להיראות הכי פצצות לגבות (ורסיסים לריסים). ספציפית לכלוב - רצוי נורא מחרמן ולכן "הכנסתי-הוצאתי" בתנוחות שונות בצירוף אוקיינוס של הפרשות, הולך הכי טוב. בתגובות בפורומים הוא ינסה להרשים בידע שלו ובדעתו המקורית באופן יוצא מן הכלל וגם לא ישכח לשים לייק לחברים שלו (למרות שהביע דעה לחלוטין מנוגדת בשרשור מקביל), בטח ובטח כאשר הוא עצמו פתח את השרשור. כדי לזהות מי עומד מאחורי הדמות צריך או לשים לב היטב למכלול התגובות שלו בכל פינות הכלוב (בלוגים, פורומים, צ'אטים, מסרים מידיים) ובעיקר לסתירות ביניהן או לעצבן אותו כהוגן.

כן כן, אני יודע, לא יפה לעשות פרובוקציות, אבל לא אני המצאתי את הפתגם שאת האדם מכירים בכיסו, כוסו ובכעסו.
המנויאינוזמין
המנויאינוזמין • 17 ביוני 2013
לא צריך להקדיש לפרופילים ולתגובות חשיבות רבה כל כך.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביוני 2013
alexanderdelarge כתב/ה:
לא צריך להקדיש לפרופילים ולתגובות חשיבות רבה כל כך.

בטוח שכן
גבר
גבר • 17 ביוני 2013
אחד הדברים שהדהימו אותי כאן בחודשים הראשונים (וגם עכשיו, רק שכנראה התרגלתי לזה) זה האומץ (או הטיפשות, תלוי כנראה בנקודת ההסתכלות או פשוט בתוצאה) שיש כאן לחלק משמעותי מהבנות שהכרתי כאן.

אחרי כמה שיחות כאן ובסקייפ, ובהנחה שיש כימיה טובה, חלקן מוכנות לשים מבטחן בך ולעשות דברים שנראים מאוד לא זהירים בלשון המעטה ושמעמידים אותן במצב חסר הגנה, במקרה שהאדם שמולן לא נבחר נכון, כמו לדוגמה להגיע למפגש במקום לא מוכר להן, כמו להכנס לרכב של אדם שמעולם לא פגשו או ראו שלא לדבר על להמתין בעירום ומכוסות עיניים עם דלת לא נעולה לאדם שטרם פגשו אבל מסרו לו את הרשות לעשות בן כמעט ככול העולה על רוחו.
כשאני שואל אותן (ואני שואל) "את לא מפחדת שמאחורי המסך שלי עומד פסיכופט שיאנוס אותך ויבתר את גופתך ? " התשובה שאני מקבל בדרך כלל מאוד חדה ודומה. "אני סומכת על האינטואיציות שלי".

המקום כאן בנוי על הרבה אדרנלין, על התרגשות, על תחושות חוסר אונים ותחושות כוח, על ייחום בלתי פוסק שהריח שלו נישא באוויר, על מעברים חדים בין להיות למעלה ולעבור בבת אחת להיות עמוק למטה וחוזר חלילה. על סטירות, הצלפות, השפלות, התעללות וסקס כוחני מלווים בחיבוק, הכלה וליטוף אוהב. יש כאן הרבה אקסטרים רגשי ומערבולות של רגשות וכנראה שזו אחת הסיבות שהמקום הזה כל כך ממכר וקשה לצאת ממנו חזרה לעולם הונילי.

אחת הבעיות של כל הבלאגן הרגשי הזה הוא שכדי לחוות אקסטרים צריך הרבה אומץ ולפעמים הגבול בין אומץ לטיפשות כל כך דק שהוא נמדד רק במבחן התוצאה.

לצורך השלמת התמונה מנקודת המבט שלי, אני רק אומר שהכרתי כאן באופן אישי, לא מעט בנות שנפגעו. שהגיעו למפגשים, בעיקר בפעמים הראשונות שלהן, חסרות הגנה ויצאו מהם בתחושה שמה שקרה לא היה מה שהן התכוונו או נתנו רשות לצד השני לעשות במקרה הטוב או בתחושה שהן פשוט נאנסו במקרה הרע. מה שהדהים אותי יותר היה, שגם הן (אלו מהן שהכרתי אני) מוכנות ורוצות לעשות את זה שוב (ולראייה בחלק גדול מהמקרים הן אלו שפונות אליי) , הפעם הן יהיו אולי קצת יותר זהירות ויבקשו להפגש לקפה קודם, אבל עדיין, בעיני מתבונן מבחוץ הן ינועו על הגבול שבין אמיצות לטיפשות.

בעיני זה משהו שהוא הרבה מעבר לאומץ או טיפשות, זה מגיע אצל חלקן הגדול ממקום של הוויה, של רצון למימוש מי שהן, משולב כמובן בייחום כל כך חזק, מהסוג שכנראה ניתן למצוא, רק כאן.
גבר
גבר • 17 ביוני 2013
icon_exclaim.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 17, 2013 7:45 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
גבר
גבר • 17 ביוני 2013
icon_exclaim.gif
cיגי

כמו לדוגמה להגיע למפגש במקום לא מוכר להן, כמו להכנס לרכב של

cיגי • 17 ביוני 2013
גבר כתב/ה:
icon_exclaim.gif

צר לי אך כאן אין קשר לאינטואיציה כלבתית
הרצון לעבור את החוויה גובר על השיפוט שלהן
על חוסר האחריות שלהן.אני חושבת שבמפגש הראשון שלפני הסשן
רצוי שמקום המפגש יהיה מקום שנקבע על ידה ולא מקום שלא מוכר לה
לא הייתי מגדירה אותן כאמיצות. אולי אמיצות אך עם הגדרה צמודה בנוסף....
המנויאינוזמין
המנויאינוזמין • 17 ביוני 2013
אולי זה מוגזם להגיד שמגיע להן, אבל הן בהחלט יכולות להאשים רק את עצמן.

לא אומץ וגם לא טיפשות. זאת הפרעה נפשית.
לילימיי​(שולטת)

Re: חדשה בעולם הזה.....

לילימיי​(שולטת) • 17 ביוני 2013
מחפשת ריגושים כתב/ה:
אני מקבלת המון הודעות ובהרבה מהן גברים אומרים לי: "תיזהרי מאנשים באתר הזה, הם פסיכים לגמרי, אני לעומת זאת בסדר גמור, את יכולה לסמוך עליי".

למה שאאמין דווקא להם, למישהו יש מושג?

ראשית, ברוך בואך
לכלוב הזהב icon_smile.gif

אני הייתי נזהרת גם מנשים,
הממהרות להשאיר לך הודעות מזהירות,
על סמך ניסיונן פה.
יש כאן המון ניקים כפולים, גם של גברים וגם של נשים
ולעיתים, רק בשהות של שנים באתר
ניתן להבין, מי זה מי או שלא.

צעדים קטנים, לקרוא המון, פרופילים ובלוגים ובהחלט גם בפורומים השונים
איך אדם מתנהל מול אחרים, האם הוא רב פה עם כולם...או מדבר לעיניין.
ובעיניין הריגושים...את יודעת איך זה
המציאות, לא תמיד עולה על הדימיון icon_wink.gif
בהצלחה לך.
Ultra​(שולט)

Re: כמו לדוגמה להגיע למפגש במקום לא מוכר להן, כמו להכנס לרכב

Ultra​(שולט) • 17 ביוני 2013
אירית כתב/ה:
גבר כתב/ה:
icon_exclaim.gif

צר לי אך כאן אין קשר לאינטואיציה כלבתית
הרצון לעבור את החוויה גובר על השיפוט שלהן
על חוסר האחריות שלהן.אני חושבת שבמפגש הראשון שלפני הסשן
רצוי שמקום המפגש יהיה מקום שנקבע על ידה ולא מקום שלא מוכר לה
לא הייתי מגדירה אותן כאמיצות. אולי אמיצות אך עם הגדרה צמודה בנוסף....

וגם נשאל האם בעולם הונילי מפגש ראשון בבית קפה או רכב לא יהיה?
ואם פעם שניה בדירה שלו או צימר זה יותר בטוח כיוון שזה ונילי?
וכן אני יודע על הסיפורים של שפחות שגמרו בבי"ח ,
אבל אפשר גם לדקדק ולפרט מv יקרה במפגש אמיתי
ולקבל רושם יותר טוב.
אם איזה ד"ר ג'קיל פתאום מדבר על סכינים סביר להניח שיבוא מיסטר הייד