צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 11 שנים • 18 ביוני 2013
פסיכו לוג​(שולט) • 18 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
מלפגת זובי.
ושוב טענות לא עינייניות.
גאד,אם זה כ"כ מגוחך איך זה שאתם לא מסוגלים לנסח אפילו טיעון נגדי קוהרנטי יחידי?

אני מבטיח שאם מישהו כאן יצליח להבין את "קוהרנטיות" התגובה שלך לתמונות האלה אנשים יטרחו להגיב לך קוהרנטית. איך אפשר להגיב באופן ענייני למשהו תלוש מההקשר?
אני לא מזלזל באינטלינציה שלך, רק חושב שמעדת לבור פופוליסטי. אני בטוח שנפלט לך. מקווה לפחות.
שוסי
שוסי • 18 ביוני 2013
תפסיק להיתמם.אתה מבין טוב מאוד את ההקשר.אם לא היית מבין לא היית מציין שהטענות שלי הן פופוליסטיות.אם הן כה לא מובנות,איך שידעת לסווג אותן כפופליסטיות?
Lizzy​(שולטת)

Re: ותסתכלו גם

Lizzy​(שולטת) • 18 ביוני 2013
סיגורני כתב/ה:
על הפנים של החיילת בתמונה עם הרובה- צריך להיות גאון גדול בשביל לראות שהיא נמצאת תחת לחץ או איום?
אין שום דבר במבט שלה שמראה הסכמה.

ואת לא כופה כאן את השקפת העולם שלך בכלל. אני אולי לא גאונה גדולה, אבל אני לא רואה שום לחץ או איום.
Lizzy​(שולטת)
Lizzy​(שולטת) • 18 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
שתי מילים::תרבות הכיבוש.
כשמלמדים ילד חייל לכבוש,להכאיב,להשפיל ולבזות,הוא מפנים את הערכים האלו ומייבא אותם לביתו שלו.אין להתפלא על כך שהוא מתיק את אותה אובייקטיפיקציה מהעם הפלשתינאי אל החברה שלו ואל נשים בכללותן.

אני חושבת שאת טועה. זה קשור לאפרטהייד בדרום אפריקה. אה, לא. סליחה. זה קשור לתרבות האונס. אופס, טעיתי. זה בעצם ההסתה החרדית. או שאולי הפוסט קולוניאליזם. כן, זהו זה. הכיבוש. של השטחים של הנייטיב-אמריקנס. אמריקה אשמה!
מלח הארץ​(אחר)

דבר המפרסם

מלח הארץ​(אחר) • 18 ביוני 2013
ובכן אני העלתי את זה משיתוף של מישהוא בפייסבוק , והאמת שדי הופתעתי ( ממרום גילי איני מזועזע מדבר ) וגם בזמני , לפני 34 שנים בסדיר וגם ביחידות שדה ( קרביים קראו לזה פעם ) היו דברים כאלה , אלא שאז צילמנו בפילמים לעיתים צבעוני , וכאשר נשארו בנים ובנות בהאחזות נח"ל או שבת בבסיס ברמה , בגדוד , היו קורים / מתרחשים / נעשים דברים כאלה , היום הפרסום מהיר יותר מהאייפון לאויר העולם וזה לא יעלם לעולם אגב , גם אם מחקת , מאן דהוא הוריד את זה למחשב והתמונה תחזור .
( סוף מעשה במחשבה תחילה )

כל המתלהמים , מי שמכם ? כיצד אתם יודעים שזה ללא הסכמה או שהיא לא רצתה וכד' ? באתר שמאחסן את התמונות הן בנות כחודש , מי שיודע שיבדוק , ואם הייתה בעיה היו מורידים אותן
הבעיה לדעתי היא כמו שאליפל , הגמד האמיץ , אמר בברדק בחדרים ובעצם הצילום והפרסום , אין משמעת כבוד והבנה לערכים ולצבא כערך
אגב פורנו גרוע יותר לדעתי הוא צילום חיילים בפעילות צבאית , מכשירים ומתקנים צבאיים ... זה גורם לאויב לאונן במרץ רב יותר מאשר על תמונות של חיילות צה"ל .
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
תפסיק להיתמם.אתה מבין טוב מאוד את ההקשר.אם לא היית מבין לא היית מציין שהטענות שלי הן פופוליסטיות.אם הן כה לא מובנות,איך שידעת לסווג אותן כפופליסטיות?

בחיי שאין לי מושג... מנסה להיכנס לראש של הבנות בתמונות. "וואי, להרביץ לפלסטיניות הרות היום במחסום מה זה עושה לי חשק להזדיין ולהצטלם בעירום" ??
הכיבוש משחית זרע לבטלה.
Brave Dwarf

Re: דבר המפרסם

Brave Dwarf • 18 ביוני 2013
מלח הארץ כתב/ה:
הבעיה לדעתי היא כמו שאליפל , הגמד האמיץ , אמר בברדק בחדרים ובעצם הצילום והפרסום , אין משמעת כבוד והבנה לערכים ולצבא כערך .

או! הנה סופסוף אדם שמבין עניין. אשתי בודקת את הכיסוי עם סרגל אחרי שהיא מכסה את המיטה. מי יכול לחיות בין כל ערמות הזבל שמפוזרות להם בחדרים? את הרגליים ואת הידיים אי אפשר למצוא שם שלא לדבר על טוש סביר כדי לצייר על כבשה.

וסושי, בחייך, איזה טיעון קוהרנטי אני אקבל אם אטען שהחזירים לא עפים בגלל הכיבוש. ועזבי שעצם עובדת קיומו של הכיבוש מוטל בספק כי קצת קשה לכבוש שטח שאינו שייך לאף אחד מאף אחד. כדי שהשטח ייקרא "כבוש" הוא צריך שיהיו לו בעלים. אבל אם נגיד ויש כובשים וכבושים ובגללם עכשיו חיילות או חברות של חיילים מצטלמות על רקע ברדק צה"לי, האם זה אומר שלפני 1967 כל הגברים בארץ ישראל יפה היו פמיניסטים, שלא לדבר על לפני 48? טוב, אולי צריך לשאול את פרס, הוא בליינד זוכר (-:
מלכתא
לפני 11 שנים • 19 ביוני 2013
מלכתא • 19 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:

כך שאחת משתיים: או שפיתחת יכולת מעוררת הערצה לקרוא רגשות בישבנים, או שאת משליכה על המצולמות את העולם הפנימי שלך. ככל שהייתי שמח ללמוד כיצד מזהים תחת מבואס, אני נוטה לכיוון האופציה השנייה.

.

דבר ראשון, אתה קצת (הרבה) חצוף. העולם הפנימי שלי עשיר, שלם ועמוק. אבל סתם נניח לדוגמא שהייתי נפגעת תקיפה מינית, ואתה הרי לא מכיר אותי.... אבל הדברים נקראים על ידי אחרות, מה זה יעשה להן? חבל, הפעם אתה לא מצחיק ולא שנון. קראתי אותך במצבים טובים יותר.

דבר שני, לגבי השאלה ההגיונית היחידה שלך-
בחלק מהתמונות כן היו פנים. והן לא היו פנים מאושרות.
אני הייתי בצד השני, בצד שמטפל בבנות האלה שנגררות אחרי חברות "מאגניבות" או נסחטות בידי בחורים צעירים "נו תראי לי, אני לא אראה לאף אחד".
ואחר כך הן מאוד מתחרטות... מאוד.... והתוצאות לא חיוביות.
אז אני מודה שאני לא יודעת לקרוא הבעת לפי תחת. אף לא צריך להיות מומחה גדול כדי לזהות פנים של בחורה במצוקה אישית.
מלכתא

Re: דבר המפרסם

מלכתא • 19 ביוני 2013
מלח הארץ כתב/ה:

באתר שמאחסן את התמונות הן בנות כחודש , מי שיודע שיבדוק , ואם הייתה בעיה היו מורידים אותן

.

האמנם? אתה פשוט מבקש שיורידו תמונה והם מורידים?
נתחיל מזה שלא. האתרים אף פעם לא נענים לבקשות כאלו. לא כשמדובר בזכויות יוצרים, לא כשמדובר בתמונות פוגעניות.

וגם אם הרשויות מתערבות, ומצליחות להוריד את התמונות- הן פשוט צצות במקום אחר.

נראה לך באמת שאם זה היה כ"כ פשוט, התמונות היו נשארות שם? והבחורה שניסתה להתאבד כי הפיצו את הסרטון שלה מקיימת יחסי מין -עשתה את זה כי הסרטון הורד במיידי.
לא, אל תהיה תמים, זה לא עובד ככה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

כך שאחת משתיים: או שפיתחת יכולת מעוררת הערצה לקרוא רגשות בישבנים, או שאת משליכה על המצולמות את העולם הפנימי שלך. ככל שהייתי שמח ללמוד כיצד מזהים תחת מבואס, אני נוטה לכיוון האופציה השנייה.

.

דבר ראשון, אתה קצת (הרבה) חצוף. העולם הפנימי שלי עשיר, שלם ועמוק. אבל סתם נניח לדוגמא שהייתי נפגעת תקיפה מינית, ואתה הרי לא מכיר אותי.... אבל הדברים נקראים על ידי אחרות, מה זה יעשה להן? חבל, הפעם אתה לא מצחיק ולא שנון. קראתי אותך במצבים טובים יותר.

דבר שני, לגבי השאלה ההגיונית היחידה שלך-
בחלק מהתמונות כן היו פנים. והן לא היו פנים מאושרות.
אני הייתי בצד השני, בצד שמטפל בבנות האלה שנגררות אחרי חברות "מאגניבות" או נסחטות בידי בחורים צעירים "נו תראי לי, אני לא אראה לאף אחד".
ואחר כך הן מאוד מתחרטות... מאוד.... והתוצאות לא חיוביות.
אז אני מודה שאני לא יודעת לקרוא הבעת לפי תחת. אף לא צריך להיות מומחה גדול כדי לזהות פנים של בחורה במצוקה אישית.

אף אחד לא טען שהעולם הפנימי שלך אינו עשיר או עמוק. טענתי, שלא ניתן להכחישה, היתה כי רוב התמונות הן תמונות של תחת או כוס, ולכן אין לך, או לכל אדם אחר, שום יכולת שהיא לדעת מה מצבן הרגשי של המצולמות, אם הן מאושרות או מאוימות, שמחות או עצובות.

עוד טענתי, כי מבין התמונות המעטות יחסית שכן מופיעות בהן פנים, יש רק אחת (הבחורה השוכבת עם הרובה) שבה הבעת הפנים איננה מחויכת או משועשעת, ואפילו בה יהיה זה נמהר להסיק כי הבחורה במצוקה. בכל שאר התמונות, אין שום הבעת פנים שמעידה חד משמעית על מצוקה. אם את חולקת על כך, את מוזמנת לציין באילו תמונות ראית את המצוקה הכל כך ברורה שאת טוענת לקיומה.

טענתך כי "היית בצד השני" מחזקת את הנקודה שלי: הקביעה שלך כי הנשים הצטלמו מתוך מצוקה וכפייה באה ממך, מהחוויות שלך, מהעולם הפנימי שלך (שאת עומקו איני יודע ולא טענתי דבר לגביו). היא אינה באה מהן או משום דבר שהתמונות מספרות אודותיהן.