בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מגמת האאוטינג נמשכת

the rain song
לפני 10 שנים • 13 ביולי 2013

Re: לפני שנים ממש רבות, בתקופת המירק

the rain song • 13 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
היתה תופעה כאן של דום מסוכן ופסיכופת, שעשה לנשלטות אאוטינג במקום העבודה שלהן ומול בעלן. חלקן עזבו את המקום והצ'אטים לתמיד. בהמשך התברר שהיו עוד כאלה שאיימו באאוטינג.
באותה תקופה הוקמה יחידת עלית של דומים מסוקסים שעשו "ביקורי בית" לדומים כאלה ולדומים שהואשמו בפשעים אחרים בתוך הקהילה. עצם השמועה על החבורה הזאת, שקיומה לא הוכח מעולם, עשתה קצת סדר בתוך הבלאגן הזה. אולי הגיע הזמן להתארגנות כזאת מחדש.

אפשר לשלוח אותם להשתלמויות בקהילה החרדית
נוריתE
לפני 10 שנים • 17 ביולי 2013
נוריתE • 17 ביולי 2013
תעשו לי טובה ותתעוררו
גם את שוטרת
למרות,חוקי הכלוב הנוקשים בנדון
אאוטינג
זה רק כשאומרים או מגלים לאחרים פרטים אישיים אמיתיים של כינוי- אדם פה (קרי "ניק")
מה זה אמיתים? שאבהיר? אבהיר

יש ניק מסויים שאתם מכירים מפה ובמיקרה זיהתם אותו באיזו מסיבה או אירוע ויצא וקיבלתם שם אמיתי או מספר סלולאר ופרטים מזהים אחרים להרחיב?אין צורך.
ואז,אתם הולכים לאנשים או לכאן ואומרים "ניקזה" קוראים לו fsfosifo והוא גר ב kjhihihijji
והסל פון שלו הוא.....והוא עשה היא עשתה וככה ככה והשם ישמור ככה,גם שתדעו.....

יש פה הפרזה רצינית לצד פארנויה לא הגיונית, לפי הגדרת המושג פארנויה,פחד וחשש לא מבוססים ולא הגיוניים, מ"חשיפה" והוצאה לאור -אאוטינג.
אנחנו כולנו חיים ופועלים וירטואלית פה , ובסצנת הבילויים,תחת כינויים שונים,לא חושפים פה פרטים מזהים ,כל כך עמוק הייתי אומרת בתחת שלנו ,אבל לא יפה להגיד כך,אז אגיד ,בארון.
מוגנים ושמורים היטב.

ומי שכן חושף שכאלו לאחרים/ות,שיקח בחשבון שיש אנשים טיפשים,רעים או רעים וטיפשים כאחד.
בכל מקום ולא רק כאן.

ושמישהו יסביר לי כבר(?) איפה האאוטינג כשמוסרים רק כינוי ומעשה שלו ,זה או אחר?זה מעשה לא נחמד נכון ובכל זאת?

איפה???? ולמה זה "אאוטינג"?

מעבר לזה, ישנם פה הרבה אנשים מאוד לא נחמדים שמעשייהם המסוכנים לפעמים כלפי אחרים, נישארים עלומים ואי אפשר באמת להזהיר מפניהם
מוגנים הגנה מלאה גורפת וסוחפת תחת מעטה החוק הזה שגם ניק ומעשה אסור לחשוף.
וזה,לא בסדר. ונכון ש"חוק זה חוק" ואם תחשוף אחד,לא נחמד אז כבר עשויים להפרץ כל הגבולות אז אין ברירה אלא מיגון גורף חפים כאשמים(ראו זאת כתוב גם בלשון נקבה של א יגידו נורית צועקת דומים מסוכנים דומים מסוכנים כי לא אני לא לא ולא גם)
ולשם גילוי נאות,גם גברים גם נשים משני צידי החוק.

מי שלא רוצה שידעו עליו כלום שימחוק פרופיל ויתנתק מכאן ומהסצנה החברתית וילך לשחק במקום אחר שאין בו חשש "אאוטינג".
נוריתE

Re: מגמת האאוטינג נמשכת

נוריתE • 17 ביולי 2013
שוטרת* כתב/ה:
עוד ועוד סיפורים מעוד ועוד אנשים מגיעים אלי בנוגע לאאוטינג שנעשה להם,או מתוכנן להעשות להם.
התופעה אף הגיעה עד אלי.
לאור הממצאים העצובים האלו, התגבשה קבוצה שנלחמת ואף פוגעת בכל דרך חוקית, באותם אנשים אינדווידואלים, ויש דרכים להגיע אל כמעט כל אחד שכזה. אז אם נחשפת לכזה מצב- מוזמנים לפרט.

ואתם-אותם "בריונים", אל תשכחו שלכל אחד יש נקודת תורפה, ובכל אחד ניתן לפגוע. גם בכם.

ופה,עברת את הקו הדק
כי הקבוצה שלך משוייכת עכשיו אוטומטית לאילו שהיא רוצה להלחם בהם.
הודעת פה בפרוש שאתם מתכווונים לעשות אאוטינג.
מעגל הקסמים הידוע.בפעולה.
נוריתE
נוריתE • 17 ביולי 2013
שוטרת* כתב/ה:
אני מדברת איתך על לחשוף מול בני משפחה, מול מקומות עבודה ומנהלים- פשוט מטורף!

ואת רוצה לעשות לאילו בדיוק אותו הדבר שהם עושים כביכול לך ולאחרים
אז במה את וקבוצת הויג'ילנטים שלך שונים מהם??? icon_rolleyes.gif
נוריתE
נוריתE • 17 ביולי 2013
רפאל כתב/ה:
אתמול קיבלתי איום באווטינג ממישהי שלא אוהבת את הדברים שאני כותב בפורומים. זה באמת הרבה יותר נפוץ ממה שחושבים.

שוטרת, למיטב ידיעתי אווטינג הוא מעשה נבלה, אבל לא מעשה בלתי חוקי. ואם כך, מהי בדיוק המשמעות של "להילחם ואף לפגוע בכל דרך חוקית" מלבד להפגין בריונות נגדית?

רפאל
קודם כל חבל לי מאוד שחשפת או מישהו חשף עליך פרטים מזהים ומאיים ככה
אבל אתה יודע
שביריונים עושים תמיד מה שביריונים יודעים לעשות הכי טוב
מאיימים.זאת מהות השירשור.

רק אנחנו יכולים לשמור על עצמנו ומילת המפתח היא דיסקרטיות אישית.

ובתכלס כל מי מפה שיש לו או לה עמוד גלוי בפייסבוק,למשל, לוקחים סיכון מחושב.
נוריתE

Re: אני רק שאלה...

נוריתE • 17 ביולי 2013
kore כתב/ה:
מדוע לא מפרסמים את הניקים של אלו, שלכאורה, ביצעו האוטינג? מה הרעיון לפרסם באופן כללי, שאנשים עושים זאת? זה, הרי, לא משהו חדש.
אני בעד לפרסם ניקים, למען יראו וייראו (וכן, אני יודעת שהם תמיד יכולים לפתוח ניק חדש, ולהחליף ניק וכיוצ"ב).
אני גם חושבת שאלו שעשו, האוטינג, לכאורה, יוכלו גם לכתוב את טענותיהם כאן...

כי כמו שכבר כתבתי
אם יעשו ככה אז יעברו על החוק בדיוק כמו נשואי השירשור
חוק,זה חוק.
נוריתE
נוריתE • 17 ביולי 2013
מתהפך כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
אני מדברת איתך על לחשוף מול בני משפחה, מול מקומות עבודה ומנהלים- פשוט מטורף!

שאלת תם -מה יקרה לנחשף אם המנהל במקום העבודה ידע ?

זפת ונוצות בכיכר העיר והגליה לטסמניה.
נו באמת.

מישהו עשה לשוטרת משהו לא נחמד והיא רוצה לעשות לו כזה דבר בחזרה ומבקשת לגטימציה לזה פה בפורום.
הלאה.
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 17 ביולי 2013
נראה שרב האנשים פה לא יודעים מה זה בכלל אאוטיניג.(לדוגמא:לגלות לכולם שהניק רוצה שלישיה זלחזור על מה שהוא אומר בכלליי,לא רואה איפה האאוטינג פה.)
נראה שלא מעט אנשים כאן לא שומרים על דיסקרטיות למרות שהם מודעים לסיכון שבך.
אני מכירה הרבה אנשים בעמדה בכירה שלא חוששים לחשוף את עצמם ומאידך אנשים שאף אחד לא מכיר שמתנהגים בצורה פרנואידית.
אני תמיד חשבתי שאם אתם עושים משהו שאתם חיים בפחד שהוא יתגלה אל תעשו אותו.תמיד יש את הסיכון בכך.
אל תעשו או תגידו משהו שלא הייתם רוצים לראות בעמוד הראשי של העיתון.
אין כאן אדם שיכול לאיים עלי או לסחוט אותי.ואני דווקא לא שומרת על דיסקרטיות במיוחד.כמה עשרות אנשים מכירים את הפייס בוק שלי,כמה אנשים בודדים אף יודעים היכן אני לומדת וגרה.כלום לא קרה לי במשך כמה שנים וספק אם יקרה למרות שאני ממש נגישה.
בגדתם באישה/בעל שלכם? גם כאן יש סיכון כמו בכל מקום.
אתם בארון? גם כאן יש סיכוי שיוציאו אתכם מהארון כמו בכל מקום.
לדעתי זה לא מוסרי ושפל,אך מצד שני גם לבגוד זה גם לא,וספק אם למשפחה הרחוקה או לבוס שלכם אכפת מהנטיות המיניות שלכם.קחו דברים בפרופרוציה.
אני אישית לא אפסיק ללכת למסיבות או להפגש עם אנשים מכאן רק בגלל החשש שמישהו יגלה.אני חיה את חיי ומפרידה בין חיי המין שלי לבין חיי המשפחה המורחבת ולבין חיי העבודה.מי שרוצה לגלות לבעלי או לבוס שלי מוזמן לגלות.אני אפתור את הבעיה בעצמי ולא ארוץ לאיזו אישה שתהיה בריונית בדיוק כמו אותם אנשים חסרי מוסר.דוחה אותי לעשות אאוטיניג ודוחה אותי מי שנלחם חזרה בצורה דומה.
בלוסום​(לא בעסק)

יש אנשים

בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביולי 2013
שאין להם אלוהים
הם פשוט לא שמים קצוץ על המשמעות של אאוטינג לאחרים
בעיני, מול אנשים כאלה אין מה לעשות אלא פשוט למצוא את נקודות התורפה שלהם
ולפגוע
AIR​(נשלט)

Re: יש אנשים

AIR​(נשלט) • 17 ביולי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
שאין להם אלוהים
הם פשוט לא שמים קצוץ על המשמעות של אאוטינג לאחרים
בעיני, מול אנשים כאלה אין מה לעשות אלא פשוט למצוא את נקודות התורפה שלהם
ולפגוע

לא הבנתי מי שם אותכם לשופטי הסצנה והמבצעים בפועל, פשוט מגעיל.
כושר שיפוט ששואף לאפס. צריך להיזהר גם ממכם