שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

Mary Jane
לפני 10 שנים • 5 בספט׳ 2013
Mary Jane • 5 בספט׳ 2013
לא רע שפח...
תזמין אותי לחתונה שלכם }{
(אחר כך נעשה סקס, היא על תכונותיה הגבריות, אני בתפקיד עצמי ואתה כשפחה לסבית מוכה וצייתנית ; )
שוסי
שוסי • 5 בספט׳ 2013
טוב,
הדיון הזה נהפך למגדרי בצורה דוחה.

שפחון,אנא ממך,כשאתה עושה שימוש במושגים אנכרוניסטים ודכאניים,נסה לפחות להסוות אותם קצת.
כך למשל:
"תכונות הנתפסות כגבריות","תכונות הנתפסות כנשיות"[U][I]
שוסי
שוסי • 5 בספט׳ 2013
טוב,

שפחון,אנא ממך,כשאתה עושה שימוש במושגים אנכרוניסטים ודכאניים,נסה לפחות להסוות אותם קצת.

Mary Jane
Mary Jane • 5 בספט׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
שפחה לסבית אני מוכן להיות : ) בטח אם את תהיי שם!
אז זה אומר שגם את נמשכת לנשים עם תכונות גבריות?

סתם התלוצצתי. בעיניי זה לא גברי (ובימינו גם פחות ופחות נתפש כגברי), אלא אנושי. ואני נמשכת לכל אישה שהיא חכמה, מעניינת ויפה בעיניי (:
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 בספט׳ 2013
זונת סושי, אני מציע שתקראי את תגובותיי שוב. כדי להקל הנה ציטוט:

אדון שפחון כתב/ה:

...
ואני מדבר על מאפיינים, שאולי החברה שלנו הרגילה אותנו לחשוב שהם גבריים אבל יכולים להופיע אצל נשים, באותה מידה. השאלה אם הן מצניעות תכונות אלה או מפגינות אותן.
...

אני ניסיתי לומר בצורה קצת אחרת מה שאת אומרת, שהחלוקה הזו לתכונות גבריות (לחזר, לצוד וכו') ונשיות (להיות מחוזרת וכו') היא אנכרוניסטיות ודכאנית. והיא באה לידי ביטוי דוקא מצד כמה נשים כאן בשרשור, שמדבריהן השתמע שאישה ציידת או מחזרת או כל דבר אחר המצופה מגבר אינה נשית.

הייתי עובר שוב על השרשור הזה במקומך. אבל הפעם, בלי דיעות קדומות.
הנה עוד דוגמא:

DanaDomme כתב/ה:

...
זה לא סוד שרוב השולטת שמתגרות מגבר נשלט עדיין מצפות ממנו להיות גבר גבר בחיי היום יום, כמו שאמרה מרי ג'יין אנחנו עדיין רוצות להרגיש נשים, אבל נשים שמעריצים אותן, לא נשים שעוטות על עצמן תכונות גבריות, את רובנו זה לא מדליק, מהסיבה הזו אני תמיד אצפה מהגבר לחזר אחרי, הדבר הבסיסי הזה הוא must ומדליק, אני לא אוותר עליו.

אז זונת סושי בבקשה, עם יד על הלב, תהיי קצת אובייקטיבית.
גולוסקלפרה​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
אדון שפחון כתב/ה:
שפחה לסבית אני מוכן להיות : ) בטח אם את תהיי שם!
אז זה אומר שגם את נמשכת לנשים עם תכונות גבריות?

סתם התלוצצתי. בעיניי זה לא גברי (ובימינו גם פחות ופחות נתפש כגברי), אלא אנושי. ואני נמשכת לכל אישה שהיא חכמה, מעניינת ויפה בעיניי (:

גם אני התלוצצתי, מרי ג'יין.
אני לא מבין איך לא הובן מההודעה הקודמת שלי, שאלו תכונות אנושיות שיש גם לנשים וגם לגברים, והן לא הופכות אותנו לנשיים או גבריים יותר. או שאני צריך לעבור קורס רענון בהבעה בכתב או שיש פה ציד מכשפות נוראי שנקלעתי אליו כקרבן תמים : )

וגם אני, אגב, נמשך לכל אישה שהיא חכמה מעניינת ויפה בעיניי. אפילו אם היא נורא נשית ; )
Mary Jane
Mary Jane • 5 בספט׳ 2013
הבנתי אותך טוב מאוד חמוד. פשוט הייתה חסרה אצלך בשאלה, לצד ׳תכונות גבריות׳, המילה ׳נתפשות׳ (כתכונות גבריות). אני הלכתי על הסייף סייד. ואילו אתה! פושע מלוכלך, הראוי לענישה במלוא החומרה, נידוי וסקילה (:
גולוסקלפרה​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
הבנתי אותך טוב מאוד חמוד. פשוט הייתה חסרה אצלך בשאלה, לצד ׳תכונות גבריות׳, המילה ׳נתפשות׳ (כתכונות גבריות). אני הלכתי על הסייף סייד. ואילו אתה! פושע מלוכלך, הראוי לענישה במלוא החומרה, נידוי וסקילה (:

העונש האהוב עליי }{
גולוסקלפרה​(נשלט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:
טוב,

במחשבה שניה, זונת סושי, אני ממש מתפלא שנטפלת דוקא אליי.
הנה ציטוט (קצת יותר מלא הפעם) מההודעה הראשונה שלי כאן שהתייחסה לעניין תכונות מגדריות:

אדון שפחון כתב/ה:

מבחינה מסויימת, אפשר לומר שאת צודקת. אני נמשך לנשים שיש בהתנהגותן מאפיינים הנחשבים גבריים: כוחניות, בטחון עצמי, ממוקדות מטרה, ציידות, ועוד.
אבל את נתת דוגמאות למאפיינים פיזיולוגיים, שעליהם אין עוררין שהם או גבריים או נשיים, ואליהם אני דוקא לא נמשך בכלל.
ואני מדבר על מאפיינים, שאולי החברה שלנו הרגילה אותנו לחשוב שהם גבריים אבל יכולים להופיע אצל נשים, באותה מידה. השאלה אם הן מצניעות תכונות אלה או מפגינות אותן.

מחוץ לכלוב טבעי שנשים תצנענה את תכונותיהן הנחשבות גבריות, כמו שגברים יצניעו את תכונותיהם הנחשבות נשיות (גברים לא בוכים יחד למשל) כי רובנו תלויים בחברה כדי להצליח ולהיות מאושרים. בכלוב אני מחפש דוקא נשים שלא זקוקות לאישור החברה כדי להרגיש טוב עם עצמן, ויש להן את החופש להתנהג ולהתנהל כמו שהן, ללא תכתיבים לא מגברים ולא מנשים אחרות.

אולי פספסת את המילה "הנחשבים" שהיא מקבילה ל "הנתפסים". ואת יתר המלל, שדי מבהיר את גישתי לעניין.
התגובה שבאה אחריה היתה בתגובה להתבדחות של מרי ג'יין וגם היא נכתבה בהומור, שאני מקווה שגם לי מותר להשתמש בו בפורום המכובד.

כך שלדעתי מגיעה לי פה התנצלות ממך. האצילות מחייבת.