שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס "מלא"

Mary Jane
לפני 10 שנים • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
fog כתב/ה:
[="]

ולומר זאת יותר בבוטות (כאשר אני מצטט את אישתי בחופשיות): נראה שהמיילדום ומילת ביטחון הומצאו בעיקר על ידי גברים כדי שיוכלו לזיין בלי שיתבעו אותם אח"כ...

לא יודעת...נראה לי שמי שבראש מעייניו "לזיין" ותו לא, לא יכניס את עצמו מלכתחילה לכל מסכת השכנועים, ביטול המגננות, החפירות הממושכות, הבכי הפתאומי, הרגשות העזים, התלות, האחריות לאחר (מה שכמעט כל שולט/ת חווה). בקיצור, אני מאמינה שהם מגיעים ממקום סוטה אמין למדי (:
פור גוד
פור גוד • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
fog כתב/ה:
[="]

ולומר זאת יותר בבוטות (כאשר אני מצטט את אישתי בחופשיות): נראה שהמיילדום ומילת ביטחון הומצאו בעיקר על ידי גברים כדי שיוכלו לזיין בלי שיתבעו אותם אח"כ...

לא יודעת...נראה לי שמי שבראש מעייניו "לזיין" ותו לא, לא יכניס את עצמו מלכתחילה לכל מסכת השכנועים, ביטול המגננות, החפירות הממושכות, הבכי הפתאומי, הרגשות העזים, התלות, האחריות לאחר (מה שכמעט כל שולט/ת חווה). בקיצור, אני מאמינה שהם מגיעים ממקום סוטה אמין למדי (:

מרי, אני מבקש ממך לא להטיל פחד ומורא בקרב נרשמים/ות חדשים לאתר... נרשמים חדשים, אנא מכם. אל תחטפו ת'פחד, ותעשו במכנסיים, בגלל תיאורי האימה של מרי. גם בקשרים וניליים לגמרי כבר ראיתי את כל זה קורה - "מסכת השכנועים, ביטול המגננות, החפירות הממושכות, הבכי הפתאומי, הרגשות העזים, התלות, האחריות לאחר...” . כן, גם "הבכי הפתאומי". גם הוא מתרחש לעיתים מזומנות בקשרים וניליים למהדרין... (-:
timna

Re: סקס "מלא"

timna • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
היי...

הייתי שמחה לשמוע מנשלטים (וגם משולטות) מהי עמדתכם בנוגע לסקס "מלא" עם "השולטת". ב"סקס מלא", אשר מונח במרכאות בכוונה תחילה, אני מתכוונת למשגל וגינלי (איבר המין שלה, שלך, חדירה/החדרה).

האם האקט מעורר ומגרה בעיניכם? או שמא הייתם מעדיפים לעשות דברים אחרים עם האישה, להימנע מסקס "מלא" ולבטא את המיניות שלכם איתה בצורה אחרת?

ובכן, אם לתרום את שתי האגורות שלי - בהחלט כן. וכאן אני מצטרף לקודמיי בשרשור - בהחלט יכול לשמש כאמצעי סיפוק, כמו למשל - כן, בוא תזיין אותי במסיונרית, רק ברשותך, כדי לעשות את זה יותר מעניין - נקשור לך את הידיים מאחורי הגב. ואה, כן, אסור לך לגמור. אני לעומת זאת מצפה לגמור כמה פעמים ואבוי לך אם לא... בהצלחה!
Mary Jane
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
fog כתב/ה:
[="]

מרי, אני מבקש ממך לא להטיל פחד ומורא בקרב נרשמים/ות חדשים לאתר... נרשמים חדשים, אנא מכם. אל תחטפו ת'פחד, ותעשו במכנסיים, בגלל תיאורי האימה של מרי. גם בקשרים וניליים לגמרי כבר ראיתי את כל זה קורה - "מסכת השכנועים, ביטול המגננות, החפירות הממושכות, הבכי הפתאומי, הרגשות העזים, התלות, האחריות לאחר...” . כן, גם "הבכי הפתאומי". גם הוא מתרחש לעיתים מזומנות בקשרים וניליים למהדרין... (-:

( :
הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 בנוב׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2013
אני מסכים עם פורגוד פה. זה כלום לעומת לעבוד כמו חמור, לקנות דירה, לריב עם ספקים, לאבזר אותה כך שתהיה בייב-מגנט.. לשקר לגבי מה שאתה עובד בו, להשקיע באביזרים..
בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 3 בנוב׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 3 בנוב׳ 2013
fog כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

לגופו של עניין, כן, גם מיילדום יכול להיות אירוטי ופחות פורנוגרפי. אם כי נראה, מהצד, בבחינת רושם בלבד, שהוא יותר עוסק סביב איבר המין הגברי, עם אובססיה קשה למציצות וז' בתחת, יותר מכל.. (סליחה על הבוטות. וכן על ההכללות. הכל בבחינת רושם).

חה. יצאתם מה זה מאגניבים עם הגישה הזו! פאמדום שולטתתת!!!

ובנימה פחות צינית - כל הגישה הזו והתפישה הזו כלפי מיילדום היא מזלזלת בעיני.
לא, היא לא מזלזלת רק בגברים המסכנים (ו/או האלימים ו/או המניפולטיבים) שזוהי מטרתם,
היא מזלזלת גם בנשים המסכנות (ו/או הטיפשות ) שלא קולטות את המניפולציה עליהן.
אישית - לא אהבתי.
פור גוד
פור גוד • 3 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

לגופו של עניין, כן, גם מיילדום יכול להיות אירוטי ופחות פורנוגרפי. אם כי נראה, מהצד, בבחינת רושם בלבד, שהוא יותר עוסק סביב איבר המין הגברי, עם אובססיה קשה למציצות וז' בתחת, יותר מכל.. (סליחה על הבוטות. וכן על ההכללות. הכל בבחינת רושם).

לא, היא לא מזלזלת רק בגברים המסכנים (ו/או האלימים ו/או המניפולטיבים) שזוהי מטרתם,
אישית - לא אהבתי.

בכוח, אל תיתפסי להתנסחויות האלו של מרי, ובמיוחד לא של פוג . אני למשל גם נדלק ממיילדום. ועוד איך נדלק. אבל ככלל, האבחנות של מרי הן נכונות בעיני. ואת מתחמקת מן הדיון בהן. וחבל.
קחי למשל את הבלוג שלך בתור דוגמא : ובכן, כאשר הוא עוסק במין פאר-אקסלנס - ( לא נניח "באהבה-המכילה" שיש בשליטה וכו' ) הוא באמת בדרך כלל הרבה יותר פורנוגרפי מאשר ארוטי, כלומר מכיל בדרך כלל תמונות של מין בוטה ( שרק לעיתים נדירות הן סקסיות או מגרות בעיני ), של מציצות וזיונים בתחת ( או כפי שאמרתי לעניין מה שמאפיין את הגישה הפורנוגרפית למין, בהבדל מהארוטית -תמונות או סרטונים עם דגש חזק יותר על סיפוק התשוקה, ופחות על העירור שלה ), של מין הומוסקסואלי לרוב, מין עם חיות וכו'.. ואני לוא דוקא אומר את זה לגנאי. זה פשוט מה שזה.
הבלוג שלך הוא הרי ממש המחשה חיה של האבחנות הענייניות של מרי.
והשאלה הכללית שעולה מכאן היא מענייננת בעיני. אז חבל שאת מגיבה ממקום של גאווה פצועה. אף אחד ( חוץ מפוג. גם לא מרי ) לא ניסה לומר שהפאמדום יותר טוב מהמיילדום. או שפורנוגרפי זה רע, ואילו ארוטי זה טוב. אז חבל שאת מגיבה ככה. כי את יכולה לתרום לדיון כזה הרבה יותר.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

אישית - לא אהבתי.

בכוח, אל תיתפסי להתנסחויות האלו של מרי, ובמיוחד לא של פוג . אני למשל גם נדלק ממיילדום. ועוד איך נדלק. אבל ככלל, האבחנות של מרי הן נכונות בעיני. ואת מתחמקת מן הדיון בהן. וחבל.
קחי למשל את הבלוג שלך בתור דוגמא : ובכן, כאשר הוא עוסק במין פאר-אקסלנס - ( לא נניח "באהבה-המכילה" שיש בשליטה וכו' ) הוא באמת בדרך כלל הרבה יותר פורנוגרפי מאשר ארוטי, כלומר מכיל בדרך כלל תמונות של מין בוטה ( שרק לעיתים נדירות הן סקסיות או מגרות בעיני ), של מציצות וזיונים בתחת ( או כפי שאמרתי לעניין מה שמאפיין את הגישה הפורנוגרפית למין, בהבדל מהארוטית -תמונות או סרטונים עם דגש חזק יותר על סיפוק התשוקה, ופחות על העירור שלה ), של מין הומוסקסואלי לרוב, מין עם חיות וכו'.. ואני לוא דוקא אומר את זה לגנאי. זה פשוט מה שזה.
הבלוג שלך הוא הרי ממש המחשה חיה של האבחנות הענייניות של מרי.
והשאלה הכללית שעולה מכאן היא מענייננת בעיני. אז חבל שאת מגיבה ממקום של גאווה פצועה. אף אחד ( חוץ מפוג. גם לא מרי ) לא ניסה לומר שהפאמדום יותר טוב מהמיילדום. או שפורנוגרפי זה רע, ואילו ארוטי זה טוב. אז חבל שאת מגיבה ככה. כי את יכולה לתרום לדיון כזה הרבה יותר.

זה נכון, פור גוד. כנראה שאין לי שום רצון לתרום לדיון. icon_smile.gif
הוא פשוט מופרך בעיני ונשען על אדנים רעועים, וזו בלשון המעטה. הוא גם לא מעניין אותי במיוחד, כי אני יודעת באיזה הלך נפש אני נמצאת כשאני למעלה, ובאיזה הלך נפש אני נמצאת כשאני למטה, וזה רחוק מאוד משאלות או תהיות מהסוג של הגב' ג'ין.

אבל אני אומר לך משהו לגבי ההקשה האחרונה שלך - אתה באמת מנסה לגזור מהשדה האירוטי והמיני שלי מסקנות? כשאתה עושה את זה אתה מקטלג אותי כשולטת או נשלטת? כמתחלפת? ולמה מהם אתה משייך כל פוסט?
אני מניחה שהנכון יהיה להבין שאני מאגדת בתוכי מגוון של צרכים, גם בדס"מים אבל לא רק, ומביאה אותם לידי ביטוי בכל מיני שדות ומבנים. משכך לא הייתי ממהרת לכתוב: מ.ש.ל. על כך שנשלטות הן פורנוגרפיות יותר או השד יודע מה.
היוצא מכך - אני לא מגיבה ממקום של גאווה פצועה, בכלל לא. יש בי גאווה גדולה מאוד, ובחירה מלאה במקומות בהם אני מתהלכת בתחום הזה. אני פשוט לא מבינה איך אפשר שמישהו בעל "סטיה" בדסמית יזלזל באופן כה בוטה בבעל "סטיה" אחרת, עד שכמעט לא ברור לי אם מתקיים גשר לזה.

זהו. אתם יכולים להמשיך לדון בשאלה אם שולטת יכולה לעשות או לא לעשות כפי רצונה ותאוותה בנשלט שלה, או שהיא צריכה להתחשב בדרך התפישה שלו אותה, ולכן למנוע מעצמה את רצונותיה.
כשאני קוראת את זה בא לי (בכנות) להיות ונילית.
פור גוד
פור גוד • 3 בנוב׳ 2013
בכוח, די. אף אחד פה לא נתן לך רשות להיות ונילית (:
שוב, אם את לא מסכימה איתי שהגישה הכללית לסקס במיילדום היא יותר פורנוגרפית מאשר ארוטית ( = כלומר שהדגש בה הוא יותר על איך לספק את ההתשוקה, ופחות על איך לעורר אותה ) - נקודה שרוב האנשים אני חושב יסכימו עליה - את יכולה לנמק מדוע. ואת יכולה גם לא לנמק. איך שבא לך.
אם את מסכימה עם האבחנה הזאת, אז אפשר להתחיל לברר כל מיני שאלות שעולות ממנה : כמו מה זה אומר ? מה המשמעות של זה ? ממה זה נובע ? האם זה קשור להבדלים בין המינים ? וכו'.... ואפשר גם לא לברר כלום.
ואני רוצה שוב להיות הכי ברור, כדי שלא תיתקעי על המקום של העלבון. אני באופן אישי לא חושב שארוטיקה טובה יותר או מוסרית יותר מפורנוגרפיה. אני מאמין שלשניהם יש מקום בחיים, ולשניהם יש חשיבות . ואנ גם חושב שהבלוג שלך נהדר, ומאד אפקטיבי בדרך שבה הוא שם קצוץ על כל הטאבויים למיניהם.
Mary Jane
Mary Jane • 3 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
[

זה נכון, פור גוד. כנראה שאין לי שום רצון לתרום לדיון. icon_smile.gif
הוא פשוט מופרך בעיני ונשען על אדנים רעועים, וזו בלשון המעטה. הוא גם לא מעניין אותי במיוחד, כי אני יודעת באיזה הלך נפש אני נמצאת כשאני למעלה, ובאיזה הלך נפש אני נמצאת כשאני למטה, וזה רחוק מאוד משאלות או תהיות מהסוג של הגב' ג'ין.
...........

אני פשוט לא מבינה איך אפשר שמישהו בעל "סטיה" בדסמית יזלזל באופן כה בוטה בבעל "סטיה" אחרת, עד שכמעט לא ברור לי אם מתקיים גשר לזה.

זהו. אתם יכולים להמשיך לדון בשאלה אם שולטת יכולה לעשות או לא לעשות כפי רצונה ותאוותה בנשלט שלה, או שהיא צריכה להתחשב בדרך התפישה שלו אותה, ולכן למנוע מעצמה את רצונותיה.
כשאני קוראת את זה בא לי (בכנות) להיות ונילית.

היי..

למען הסדר הטוב, לא הייתה כל כוונה להביע זלזול או שיפוט ערכי של סטיות (ואם כבר בשיפוט ערכי עסקינן - עם סטיות כמו שלי, שאין זה המקום לפרטן, אני מקבלת ציון נכשל). הדברים נאמרו כהתייחסות לטענה שמיילדום נוטה יותר למימוש סקס מלא לעומת פמדום, הנוטה יותר להשהיית המפגש המיני המלא ועיכובו, וכי מיילדום הוא גשמי יותר במובן הזה, וכפי שפורגוד כינה זאת, "פורנוגרפי" ומתרכז ב"כיצד לספק תשוקה". הכל, כמובן, ברמת הפרקטיקות המיניות, הביצוע בפועל, ולא במישור היחסים הרגשיים בין הצדדים וטיבם. מכל מקום, השאלה שעניינה הבדלים בין פרקטיקות פמדומיות למיילדומיות היא שאלה טפלה שהתעוררה עם הדיון.

לטעמי הנושא המרכזי, של חלופות לסקס מלא, הוא נושא מעניין. קראתי פעם במאמר של פרויד על הנטייה של הפטישיסט והמאזוכיסט הגברי להשהות ולעכב, תחת להוציא אל הפועל, את התשוקה המינית. אם אצליח למצוא ציטוט אביא אותו לכאן, לטובת המתעניינים.

אני מבינה שהדיון, כמו גם שאלות או תהיות מהסוג שהעליתי, רחוקים מלבך ומופרכים לטעמך. וזה בסדר גמור ודי מתקבל על הדעת. רק מה, נא לדייק - השאלה לא הייתה "אם שולטת יכולה או לא יכולה לעשות כרצונה ותאוותה בנשלט שלה" וגם לא התרכזה במניעת מימוש רצונותיה של האישה בהתאם לרצונות הנשלט. השאלה נגעה לנטיות לב וחשק. כלומר, מה מעורר תשוקה בנשלטים ובשולטות ומה היה מעניין ומרגש בעיניהם לחוות במסגרת שליטה נשית.

בברכת כל טוב ושלא תהפכי לונילית (טפו),
מ'.