בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום??

המלט
לפני 10 שנים • 20 במרץ 2014

Re: נשף פמדום

המלט • 20 במרץ 2014
Alexey90210 כתב/ה:

אז יש קצת היתקדמות:
זה יהיה נשף פמדום של כי 80 - 100 איש - פעם ב 3 חודשים
תהיה מחירה מוקדמת של כרטיסים לכן הפעם יהיה איזון נשים וגברים
ברגע שנגמרו הכרטיסים - גם עם אתם מכירים אותי מצויין 20 שנה - זה לא עוזר,
כי יותר מדי אנשים יהופך אותה למסיבת סאדו\פטיש רגילה, ולא פלאי פארטי.

אהבתי את הרעיון של פעם בשלושה חודשים עם הגבלת מספר המשתתפים

.....

עבדים פנויים - יגיעו עד רבע ל12 בלבוש אלגנטי, וישארו בלי מחנסיים עם תחתון. אניבה חובה!!
לבוש נשי לגברים גם מותר, אין ממש מגבלה לקרוסיות, אבל תשתדלו שזה יהיה קשור לנשף
נדביק לעבדים על הגב דף גבולות והעדפות, והם יוכלו לתפוס את מקומם על השתיח
מומלץ: לעשות חוקן, שעווה, להצתייד במגני ברכיים ותחתון סקסי, וגם להביא ציוד סטירילי מהבית

דבר קטן וחשוב שיש לי לומר לעבדים:
זאת מסיבה שהגברים לא באים בשביל להנות - אלה בשביל לשרת, שהשולטות יהנו -
במידה וזה לא בא לכם - אז כנירה שזאת לא מסיבה בשבילכם..
גם המקומות ישיבה לא מיועדים בשבילכם
---------------------------------------------

הזוגות: זה תלוי בכן, במידה ואת לא מעוניינת שיגעו בעבד שלך - בבקשה תשימי אליו קולר
חוץ מזה גם עבדים מקולרים חייבים ללבוש עניבה ולהיות בלי מחנסיים.
הדבר היחדי - הם כן יכולים להגיע אחרי רבע ל12, לנוחותם של גברתם
---------------------------------------------

חשבתי על הצעה של: אזור מסויים - שבוא מותר לפנות לשולטות - מה דעתכם?

PS
אשמח לשמוע מה אתם חושבים על התוכנית..
אוהב אותכם
אלכסי

לגבי ההגבלות, הציפיות והדרישות מה״עבדים״, אני חושש שזה לא יעבוד, ותישאר עם מספר מועט מאד של גברים במסיבות האלה. הרעיון שה״עבדים לא באים להינות אלא לשרת״ הוא מופרך מהיסוד, ואני מתפלא שמישהו שיש לו נסיון רב כמו שלך בכלל מסוגל להעלותו על הדעת. הרעיון שגבר שבוחר להיות בצד מסויים של יחסי הכוחות הבדסמים הוא באופן אוטומטי משרת של כל ה״שולטות״ הינו טפשי. כמו שאף אישה אינה שולטת של כל הגברים הנשלטים, אפילו אם פרשו לפניה שטיח אדום באיזושהי מסיבה, כך גם לא הגיוני ש*כל* נשלט במסיבה הוא נשלט של כולם, כולל המארגנים שאומרים לו מתי לבוא ומה ללבוש. ואם כבר הגענו ללבוש. אין שום מסיבה בעולם בה הגברים נדרשים ללבוש תחתונים או להגיע ברבע ל 12. אני מציע להיות יותר זורם, יותר קליל והרבה יותר גמיש, אחרת תישאר רק עם שטיח אדום ושמלות ערב.
ezuf
ezuf • 20 במרץ 2014
מחזק לחלוטין את קודמי,יש כאן הרבה דברים לשנות לפני ה"אירוע" הראשוני
Mary Jane
Mary Jane • 20 במרץ 2014
מסכימה עם המלט. גבר נשלט הוא לא זונת שעשועים לכל דורשת, ואם הוא כזה, אנו (כלומר, אני, עצמי ואנוכי ; ) לא מעוניינות בו בכלל. ובכלל, לטעמי, זה קצת משוגע לדרוש מכל הגברים להסתובב בתחתונים, וגם די מלחיץ ולא נעים עבור הנשים. אני אישית לא הייתי רוצה להשתתף בשום אירוע בו אני מוקפת בעשרות גברים מיוחמים בתחתונים (כשתהיה אישה תבין). הייתי מעדיפה פליי-פארטי רגוע, שיחה, חיוך, פיתוי, תעשה בשבילי משהו קיצוני, כמו...להתפשט.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 20 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
מסכימה עם המלט. גבר נשלט הוא לא זונת שעשועים לכל דורשת, ואם הוא כזה, אנו (כלומר, אני, עצמי ואנוכי ; ) לא מעוניינות בו בכלל. ובכלל, לטעמי, זה קצת משוגע לדרוש מכל הגברים להסתובב בתחתונים, וגם די מלחיץ ולא נעים עבור הנשים. אני אישית לא הייתי רוצה להשתתף בשום אירוע בו אני מוקפת בעשרות גברים מיוחמים בתחתונים (כשתהיה אישה תבין). הייתי מעדיפה פליי-פארטי רגוע, שיחה, חיוך, פיתוי, תעשה בשבילי משהו קיצוני, כמו...להתפשט.

ואם יהיה מדובר רק בתחתוני בוקסר?

מעבר לזה, 80-100 באמת נשמע לי הרבה והופך את זה יותר למסיבת פמדום מאשר לפליי פארטי. האינטימיות תיפגע, וקשה לי להאמין שיווצרו כ-40 סשנים במקביל...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 במרץ 2014
מסכימה עם מארי ג'יין. הייתי מעדיפה שהגברים יתפשטו כשידרשו, ולא יודעת כמה אשמח להשתובב ליד הרבה גברים כמעט עירומים.

זו כמות גדולה, אבל אלכס גם צריך להרוויח כסף או לפחות לא להפסיד. צריך למצוא את נקודת האיזון בה יש מספיק רווח ואין יותר מידי אנשים בשביל תחושת המוניות.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 20 במרץ 2014
סוג האנשים הרבה יותר חשוב ממספרם:
במסיבת הפמדום האחרונה שהייתי היו כמה זוגות ערס-שוביניסטיים שלא ברור היה מה מעשיהם שם
אבל היה ברור מאד שלא באו כדי לכבד את האירוע. לא יודע מי הכניס אותם ולמה, אבל הם היו שם.
(לכבד את האירוע... : ) יצא לי פורמלי קצת, אבל כן. זה פמדום דמאיט!)

אז זה הדבר שהכי צריך לשים לב אליו לדעתי. ואם זה אומר דרישות וצפיות מהגברים שמגיעים אז זה בהחלט בא בחשבון.
אני לא מסכים עם האמירה שזה הופך אוטומטית כל גבר למשרת של כל ה"שולטות". זה יותר בגדר הצהרת כוונות, שכגבר אתה מבין שמדובר באירוע פמדום ולא בפיפ-שואו פרוורטי, ואתה מכבד את זה.
Alexey90210​(מתחלף)
Alexey90210​(מתחלף) • 20 במרץ 2014
טוב, ראשית זה מועדון שמיועד לעד 160 בהגדרה - לכן אני לא חושב שיהיה צפוף לנו
אני לא באמת עושה את זה בשביל פרנסה, אלה בשביל הסבבה, יחד עם זאת אני לא רוצה להפסיד
----------------------------

מסכים עם כחולית ומריג'אן - הרבה גברים ארומים - זה לא ממש אסטטי
מה גם זה לא קייף כי אין מה להוריד מאתנו..
CFNM זה לא, אבל חשבתי על דרסקוד מינימלי שיגרום לשולטים ומצ'ואיסטים לא להגיע
זה ספציפית נושה רגיש - מעם רוב הנשים מעדיפות אותנו לבושים - נשיר לבוש "קינקי רגיל"
----------------------------

לא אמרתי בשום שלב שמישהו מהנשלטים חייב לעשות משהו שהוא לא רוצה לעשות
אז הלמת היקר: אף שולטת לא חייבת לשלות, ואף נשלט לא חייב להישלט.. קצת שיניתה את הקונספת..
יחד עם זאת זאת מסיבת פמדום - שנשים נהנות והגברים סובלים - ולא כי אמור קינקי-פיפ-שואו
-------------------------

יש שלוש בעיות למסיבות פמדום בארץ.
1. מגיעים גם שולטים - שלא מתכוונים להיות נשלטים
2. יש פי 4 יותר עבדים פנויים, ממלכות שבא להן להישאשע ב"משהו חדש" ולא בצעצוע מהבית
3. אפקט של "אף אחד לא משתעשאע, אז אני לא יהיה ראשונה" - כי אין פעילות על ההתחלה
ולכן חיפשתי פיטרון
יש לכם הצעות היגיוניות לפתור את זה חברים??
--------------------------

סיפור קצר....
במסיבת פמדום אחרונה שהייתי בברלין - הייתה שם התחלה ב 9, ועד 10 בלילה סוגרים את הדלטות לנשלטים פנויים - וזה בהחלת תרם הרבה מאוד למסיבה.. אני אפילו לא יכול להסביר לכם למה זה היה טוב - אבל זה כן היה טוב, ואפילו טוב מאוד.. היה ממש ברור שגברים לא יושבים על הספות - כי יש להם ריצפה (אפילו בלי שתיח).. אנחנו קיבלנו סיישן קבוצתי.. והיה ממש קייף.. ועוד מספר דברים נחמדים שאני לקחתי בחשבון לפמדום שיהיה, לא מגלא מה..))

גם הפדיסטל הוא מאוד נחמד, ומאוד נהנתי ב 3 פעמים שהייתי שם, אבל זה יותר פטיש-פארטי מאשר פלאי-פארטי.. וגם יותר מחצי זה שולטות בתשלום שבאו לחלק כרטיסי ביקור..
כן חשבתי לעשות משהו מיוחד משלנו..

תודה
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 במרץ 2014
מכירה פומבית בהחלט מכניסה לאווירה.
בסוף המכירה, כשכל שולטת תהיה עם הנשלט שהיא הרגע רכשה, ברור שהיא תרצה לממש את הרכישה שלה icon_wink.gif

אני בטוחה שיש הרבה שולטות שאין להן נשלטים או שהן ישמחו לעוד אחד. לא לכולן יש נשלטים מקולרים, ובד"כ מי שבא לפליי פארטי פתוח להתערבב עם עוד אנשים ולא להיות רק עם הפרטנר הפרטי שלו.

icon_razz.gif
sun light​(נשלט)

מכירה פומבית

sun light​(נשלט) • 20 במרץ 2014
כחולית כתב/ה:
מכירה פומבית בהחלט מכניסה לאווירה.
בסוף המכירה, כשכל שולטת תהיה עם הנשלט שהיא הרגע רכשה, ברור שהיא תרצה לממש את הרכישה שלה icon_wink.gif

אני בטוחה שיש הרבה שולטות שאין להן נשלטים או שהן ישמחו לעוד אחד. לא לכולן יש נשלטים מקולרים, ובד"כ מי שבא לפליי פארטי פתוח להתערבב עם עוד אנשים ולא להיות רק עם הפרטנר הפרטי שלו.

icon_razz.gif

מניסיון, מכירה פומבית מתניעה את הויזואל שאתה רוצה לייצר