לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

פור גוד
לפני 9 שנים • 22 ביוני 2015
פור גוד • 22 ביוני 2015
אנחנו לא מצטטים לך מספרים, רייני, אנחנו מספרים לך איך ולמה ( ולמרבה הבושה? ) אנחנו יכולים להידלק מכול הדברים "הלא-חיוביים" האלו. אל תזלזלי בנו רק מפני שנשארנו מאחור ועוד לא הצלחנו להתגבר על כול זה.
קצת חמלה(:
אלימלך
אלימלך • 22 ביוני 2015
פורגוד אתה כותב בכזאת נחרצות שאפשר לחשוב שחקרת את הנושא ועשית סקרים בנושא זה.
שכל אחד יקח את זה לאן שהוא רוצה, למה לריב וסתם להתנגח אחד בשני.
מי שחשקה נפשו להרגיש מושפל כשמישהי משתינה עליו שירגיש כך ושיהנה מההשפלה.
ומי שחושב שזה כבוד לקבל את מתנות האשה הנערצת באשר הן שיבושם לו.
הרי אנחנו יכולים לקחת דברים בסיסיים הרבה יותר ולהפוך אותם להשפלה או נתינה או כבוד או סתם משהו שכייף לעשות.
זה אינדיבידואלי לכל אחד ואחד וסתם חבל לריב על זה ולקבוע לאנשים איך הם צריכים להרגיש עם זה.
פור גוד
פור גוד • 22 ביוני 2015
אלימלך - אהלן. אני באמצע יום-עבודה, ואין לי עכשיו יותר מדי זמן לכול זה.
אבל בקצרה.,אתה טועה. אין לי שום בעייה שכול אחד ייקח את זה "לאן שהוא רוצה".
כתבתי לשיקי כמו שכתבתי רק מפני שהיה נראה לי ( ולא בפעם הראשונה ) שהוא עונה להמלט בצורה די מכוערת ( "גיבוב שטויות "; "עולמך צר יותר מעולמה של הנמלה" ואלו רק כמה ביטויים שליקטתי על קצה המזלג, כמו שאומרים ) על דברים כנים ואמתיים שהוא כתב לו, שהושקעה בהם גם מחשבה וגם קצת ניסיון-חיים.
אנחנו מנסים פה להבין את עצמנו, ובמיוחד את המיניות הסאדו-מזוכיסטית שלנו.
הסאדו-מזוכיזם - ואני לא חושב שאני מגלה פה את אמריקה למישהו, או נחרץ באיזשהו אופן וואט-סו-אבר - הוא בסופו-של-יום התוצר של הארוטיזציה של דברים "לא נעימים" "ולא חיוביים" ( בעליל ! ).
ואני אחזור על הרשימה ( המצומצמת והחלקית בלבד, לטובת כול אלו שהפסידו את "תקציר" הפרקים הקודמים ): כאב, חוסר-אונים, השפלה, עלבון, דחייה, כעס, קנאה, בגידה וכולי ...
וכן, גם ההפרשות של הגוף ( זיעה, ריחות רעים בכפות הרגליים, שתן וצפונה..נו אבל בשביל מה זה טוב כול הפירוט הזה ? אתה הרי מכיר את הרפרטואר בדיוק כמוני ). אתה רוצה להסביר לי מה נראה לך כל-כך "נחרץ" או לא ידוע לכולנו במה שכתבתי ?
הערצה גרידא של בת-הזוג ( או של האישה ) בלי אחד מהמרכיבים הללו, איננה מיניות סאדו-מזוכיסטית. ולא שיש בכך איזשהו דבר רע. אני בעצמי נהנה מאוד גם מסקס ונילי.

אבל נדמה ליי, אלימלך, ולעניין תהליכי-הסימבוליזציה שיש בשפה שלנו ( אלו שטוענים את האקטים הסאדו-מזוכיסטיים במשמעות שלהם ) - והרי השאלה שפתחה את השרשור התייחסה בדיוק אליהם, "מה מ-ס-מ-ל-ת ההשתנה וגו'" - נדמה לי שכולנו יודעים מצויין מה פירוש הביטוי "אני משתין/ה עלייך" בעברית-מדוברת ( וגם בכול שפה אחרת שאני מכיר ). ולא צריך לקרוא שום ספרים בשביל לדעת את זה. אני יודע מה המשמעות של הביטוי הזה. המלט יודע מה המשמעות של הביטוי הזה. לדעתי גם אתה יודע מה משמעות של הביטוי הזה.
אולי רק שיקי לא יודע ? נו, זה נכתב חצי-בצחוק המשפט האחרון. הוא רשאי כמובן לחיות את חייו אדון-לעצמו (:
בטי בום​(שולטת)

Re: כשהמלכה משתינה על העבד

בטי בום​(שולטת) • 22 ביוני 2015
לא פורגוד, זה לא מה שהוא שאל,
השאלה הייתה
zds כתב/ה:
מענין אותי לדעת לשמוע מה מסמלת עבור המלכה פעולת ההשתנה על העבד

ומאז חבורה של גברים מצליחה לריב לעל מי יש יותר גדול.
שמים לב שמעט נשים ומלכות מגיבות פה בכלל?
פור גוד
פור גוד • 22 ביוני 2015
נו באמת בטי. זה בדיוק מה שהוא שאל.
מה מ-ס-מ-ל-ת פעולת ההשתנה. וכמו שקילינג כתבה לך: "היא אקט שמסמל עבורי או קירבה גדולה ואינטימיות. או מהצד השני, השפלה. אקט שאומר "אתה כלום בשבילי". ( או במילים שלי, בעברית מדוברת, "אני משתינה עלייך" )
ואני לא יודע למה את חושבת שחבורת גברים רבה פה למי יש יותר גדול. בעיני, עד כה, הדיוון הוא דיון אינטילגנטי וראוי.

נ.ב - אבל אם ניסיית ( בעברית מדוברת " )"לצאת מלכה", אז יצאת (:
המשך ערב נעים.
בטי בום​(שולטת)
קילינג לא כתבה את זה לי, היא כתבה ואני שמחתי לשמוע את דעתה
כי בשביל זה נועד הפורום, להחליף דעות, אגב את הדעה שלי על בדס"מ אני מכירה, אפילו מקרוב.
ואין לי שום סיבה לשכנע אותה שאני צודקת יותר ממנה, אני לא צריכה שכולם יחשבו כמוני על זה.
אבל כשאני אשתין על מי שתחתי, הוא ידע בדיוק מה זה מסמל בשבילי ואם הוא יושפל על הדרך או ירגיש זכות גדולה זה יהיה בסדר מבחינתי.
וזה רק בגלל שאני מלכה רבת חסד : )
פור גוד
פור גוד • 22 ביוני 2015
בטי (: אז אם את מרשה לי להגיב לך, למרות שאני ממש לא "מלכה רבת חסד" ( אם כי פעם אחת די מזמן, כפי שכבר סיפרתי בהזדמנות אחרת, העברתי למישהי סשן ממש- ממש לא-מוצלח שבו ביקשתי ממנה לקרוא לי "מיסטרס".icon_smile.gif וכמו מרבית חברי הפורום הזה, גם אני נדלק משליטה-נשית. אז את מרשה לי ? מרשה לי, מרשה לי , מרשה לי ? תודה. ) - אז אם את מרשה לי לקחת את התגובה שלך למקום קצת יותר עמוק ( רק קצת ), הרי שבכול תקשורת-אנושית ( ותהליכי ההסמלה בשפה שלנו נועדו לתקשורת ) יש מוסר ויש נמען. וכול פעולת תקשורת מוצלחת מניחה שיש לשניהם מילון-פנימי שהוא מספיק קרוב.
או במילים אחרות, מי שמקבל את המסר צריך לפרש אותו כמו מי שמעביר את המסר.
אם בכול פעם שקילינג, לדוגמא, תשתין על מישהו הוא יגיד לעצמו: " זכיתי באוסקר ! זכיתי בפרס נובל לשלום !" - והוא לא ירגיש שום השפלה - לא תהיה פה תקשורת מוצלחת. וזה לא יעבוד.
את מבינה מה אני אומר ?
הפורום הזה לא נועד רק למי שמעביר את המסר ( "המלכות רבות-החסד" ) אלא גם למי שמקבל ומפרש את המסר.

*אבל כמובן שאי-הבנות הן תמיד ובהכרח חלק בלתי נפרד מכול תקשורת-אנושית.
בטי בום​(שולטת)
אבל בדיוק בגלל זה קילינג תבהיר לו מה זה מסמן מבחינתה,
אין שום סיבה שכל הנשלטים יישרו קו לגבי מה הם אמורים להרגיש כשמשתינים עליהם, נכון?
אולי אני וקילינג מאד שונות בדרך שליטה שלנו ולכן אותו הנשלט לא מתאים לנו?
אני מתה על הגיוון שיש פה, אני אוהבת את התהליך שבו בתוך ההמון בכלוב אני מוצאת בדיוק את האיש שאני אוכל לנהל אתו דיאלוג לגבי איך הוא מרגיש כשאני משתינה עליו ומה זה אומר מבחינתי.

בדיוק בגלל זה כל כך קשה לי עם עבדי הפלקט, אילו שמונים להתמסר לכל אחת שכתוב לה בסוגריים שולטת ליד השם ויסכימו שכל אחת תשתין עליהם.
ולכן מפה לא צריכה לצאת החלטה על מה זה אומר,
אני מתה על הלהט של המלט ושיקי ולמרות שדעותיהם שונות לחלוטין אין לי ספק ששניהם אם וכאשר יקבלו מלקלחת זהב מהשולטת שלהם הם יהיו עסוקים מידי ברגע ולא יעניין אותם מה הוחלט בפורום הבנות על הבנים שהם צריכים להרגיש.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
בטי בום כתב/ה:
אבל בדיוק בגלל זה קילינג תבהיר לו מה זה מסמן מבחינתה,
אין שום סיבה שכל הנשלטים יישרו קו לגבי מה הם אמורים להרגיש כשמשתינים עליהם, נכון?
אולי אני וקילינג מאד שונות בדרך שליטה שלנו ולכן אותו הנשלט לא מתאים לנו?
אני מתה על הגיוון שיש פה, אני אוהבת את התהליך שבו בתוך ההמון בכלוב אני מוצאת בדיוק את האיש שאני אוכל לנהל אתו דיאלוג לגבי איך הוא מרגיש כשאני משתינה עליו ומה זה אומר מבחינתי.

בדיוק בגלל זה כל כך קשה לי עם עבדי הפלקט, אילו שמונים להתמסר לכל אחת שכתוב לה בסוגריים שולטת ליד השם ויסכימו שכל אחת תשתין עליהם.
ולכן מפה לא צריכה לצאת החלטה על מה זה אומר,
אני מתה על הלהט של המלט ושיקי ולמרות שדעותיהם שונות לחלוטין אין לי ספק ששניהם אם וכאשר יקבלו מלקלחת זהב מהשולטת שלהם הם יהיו עסוקים מידי ברגע ולא יעניין אותם מה הוחלט בפורום הבנות על הבנים שהם צריכים להרגיש.

גם אני חושבת שהדיון הזה בינתיים מעניין ואינטילגנטי ואני נהנית לקרוא את התגובות בו גם אם יש בו נקודות מבט שונות או אי הסכמות וחילוקי דיעות. זה טוב שזה ככה, בטי, הגיוון הזה, ואני לגמרי מסכימה איתך בנקודה הזו. וגם את התגובות שלך אני נהנית לקרוא. לעונג לי לנסות להבין נקודות מבט שונות משלי. יכול להיות באמת שאנחנו ניגשות לזה קצת אחרת. וזה בסדר גמור. אנחנו נשים שונות עם ביוגרפיה שונה. למרות שאני חושבת שאני לא לגמרי בודדה בעולם (: אני לא חושבת שאנחנו מאד מקוריים בבדסמ או שמישהו מאיתנו המציא את הגלגל פה ונראה לי שרוב התקשורת הסמלית בינינו היא משותפת ומובנת לנו.
לוזר אמיתי
לוזר אמיתי • 22 ביוני 2015
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
השתנה לא מסמלת בשבילי טריטורייה, כמו שבטי בום אמרה ..לגמרי לגמרי - לא !.
הסמלה היא לא משהו שחיה, כמו כלב, עושה. מה שכלב עושה כשהוא מסמן טריטוריה הוא לא הסמלה. הוא אינסטניקט טבעי.. והוא לא מסמל כלום.
בשבילי, ואני מדברת רק בשם עצמי, אני מניחה שזה ברור, היא מסמלת או קירבה ואינטימיות גדולה מאוד.
או מהצד השני, השפלה. אקט שאומר, אתה כלום בשבילי.

אהבתי. מצד שני, איך "אתה כלום" משתלב עם אהבה ואינטימיות אצלך? icon_smile.gif