בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הפערים בין שולטות לנשלטים (או - למה לא פטישיסטים)

Mary Jane
לפני 9 שנים • 5 ביוני 2015
Mary Jane • 5 ביוני 2015
Bagel כתב/ה:
.
........

לחיות לצד הצורך במכות והשפלה זה לחיות עם עקרבים ונחשים במיטה....

.

משפט יפה...
פור גוד
פור גוד • 5 ביוני 2015
[quote="Bagel"
פורגוד טוען שכולם משוגעים, שכל המיניות האנושית קשורה לאלימות, שאנחנו בעצם לא כל כך שונים. זה בעיני טשטוש של המציאות, מניפולציה מדעית (עלק) שנועדה לטהר את שמו הטוב ולתת לגיטימציה להתנהגות הביזארית כאילו היא בעצם לא ביזארית. אבל מי שסובל (או נהנה) מהתופעה הזאת ברצינות יודע שהוא שונה, וגם במפגש עם בריות מחוץ לכלוב רואה איך אנשים מעקמים את האף ומרימים גבה, ולא, זה לא בגלל שהאנשים צרי מוחין, הם באמת מזועזעים.
.[/quote]

מתי בדיוק טענתי ש"כולם משוגעים", בייגל ? חבוב, אני שפוי-עד-טירוף (:
ולגבי המיניות, צר לבשר לך. אבל האמת-לאמיתה היא שאינספור אנליזות ומחקרים ( מאז התקופה הויקטוריאנית ועד היום, התקופה הויקטוריאנית שאתה כנראה כל-כך מתגעגע אליה ורוצה לחזור אליה ) מגלים את קיומן של פנטזיות-מיניות סוטות ( יותר מודעות או פחות מודעות ) אצל כול בני-האדם.
נו מה לעשות..
או במילים אחרות, בייגל, למרות שאולי חשוב לך מאוד להרגיש ככה, אין בך שום-דבר מיוחד בעניין הזה. אני חוזר: אין בך שום דבר מיוחד. כנ"ל גם לא בי. ובטח שגם לא בהמלט, שמפרגן לך פה בלייק לכול תגובה אידיוטית שלך. שיהיה לו לבריאות. כנ"ל גם אין שום דבר מי-יודע-מה-מיוחד במרבית חברי-הכלוב האחרים. פשוט שום דבר מיוחד וואט-סו-אבר.
עכשיו תראה.
בחילופי-הדבריים האחרונים בינינו טענת "קבל עם-ועדה" ( ובלי טיפת בושה ) שהמזוכיזים, הסדיזם והפטישיזם הם חלק מספר-המחלות-הנפשיות ותמיד יישארו בו ( וגם הסברת לנו למה זה מוכרחי להיות ככה ). וזה פשוט לא נכון ( אתה זוכר מתי הפטישיזם לדוגמא יוגדר היום כסטייה, נכון ? כי כבר הסברתי לך את זה) ). כנ"ל באותם חילופי דברים בינינו כתבת לי שהרבה דברים קרו מאז פרויד, וטענת שאתה יודע יותר פסיכולוגיה ( "עכשווית" ) ממני. אבל עכשיו מתברר שאין לך עניין "אינטלקטואלי" בבעיות הללו, ושאתה מאמין שאפשר ללמוד הרבה יותר מקריאת כתבי תמרה ובכוח-המוח ( מה שאולי נכון ואולי לא נכון. אני באופן אישי מרשה לך לקרוא כול מה שעוזר לך להבין את עצמך ).
אז מילא שאתה טועה ומטעה בלי סוף, ומילא שאתה אומר לכולנו מי-ומה אנחנו ואיך אנחנו צריכים לחיות את חיינוו ( או גם איך אסוור לנו לחיות אותם ). מילא כול זה, אבל אתה מתחיל להרגיש לי כמו בנאדם לא במיוחד ישר.

נ.ב - ולגבי המשפט שמרי ג'יין טוענת שהוא "יפה". ? משפט סתמי ורגיל לחלוטין. היא סתם נהנית שאתה "נכנס" בבכוח כנראה. שקוף נו. בחיי, ממש גנון פה... (:
Bagel
Bagel • 5 ביוני 2015
בחיי, הפטריות האלו באמת מרחיבות לך את התודעה הא?
Mary Jane
Mary Jane • 5 ביוני 2015
בעיניי זה היה יפה. פואטי כזה. גרם לי לדמיין את עצמי שרועה על מיטת עקרבים ונחשים המטפסים עליי, מתחככים בי (סקסי...).
פור גוד
פור גוד • 5 ביוני 2015
בייגל, אני המלצתי בזמנו לג'יימס לעשות את זה ( כלומר לקחת "מנה הירואית" של פטריית פסילוסייבין. 5 גרם לפחות של הפטרייה המיובשת בחדר שקט וחשוך. פטריית הפסילוסייבין המופלאה התגלתה במערב רק בשנת 1953, באותה השנה שבה יוג'ין אסרינסקי גילה את שנת ה-REM, שגם במהלכה המוח שלך מייצר ומפריש באופן טבעי DMT; או לחילופין, המלצתי לו לעבור טקס-אייווסקה כהלכתו ). המלצתי לג'יימס, לא לך. אתה עוד לא בשל לזה...
ומרי, מה-זה פואטי ( ומה-זה מקורי ). ממש נתן זך....(:
Mary Jane
Mary Jane • 5 ביוני 2015
לא מבינה מה אתה רוצה. בעיניי זה מצא חן. אתה מוזמן לחפש ולמצוא מניעים נסתרים, נכלוליים ועקמומיים כאוות נפשך, כיד הדמיון הטובה עליך ובהתאם לרוח השורה עליך. שיערב ויבושם לך.
פור גוד
פור גוד • 5 ביוני 2015
מניעים נסתרים (: בחייך, מרי, כולה דיון בפורום. ואם המשפט מוצא חן בעינייך, אז מי אני באמת שאטיל ספק בכך.
אבל למען האמת - אם לחזור לדיון - הרי שבעיני ( ואני די בטווח שגם בעינייך ) לישון עם צורך בהשפלה או בכאב שאתה מדחיק או מכחיש ( ואו שאתה מסרב להכיר שקיימים בך, ושאתה שונא בעצמך )זה הרבה ( הרבה ) יותר "לישון עם עקרבים ונחשים במיטה", אם לעשות שימוש בדימוי הנ"ל .
כי תזכרי שבייגל כבר הודה כבר יותר מפעם אחת בדיונים אחרים שהוא לא יודע איך לעקור את הצרכים האלו מהנשמה שלו ( או שלי. או שלך ), ושלאחר 7 שנות אנליזה, אם אני זוכר נכון, הן עדיין חיות בו כתמול-שלשום, אלייב-אנד-קיקינג
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 5 ביוני 2015
Bagel כתב/ה:
קשה לי לקבל הנאה מכאב השפלה והקטנה כלגיטימיים משום שלדעתי זאת צורה התנהגות מסוכנת, זה כמו שתגידי לי שאת אוהבת לנסוע 200 קמ"ש בכבישים מפותלים בהרים אבל את מקבלת את הצורך הזה ודואגת לחגור חגורת בטיחות ולנסוע ברכב עם בלמים מתפקדים וכריות אוויר. אותי לא מעניין מה את עושה ואיך את עושה את זה (במסגרת זוגית שפויה או כפנטזיה חד פעמית) אלא למה את עושה את זה. כמובן שלא באמת מעניין אותי מה את עושה באופן ספציפי אבל מעניין אותי למה מזוכיסטים וסדיסטים עושים את זה, מה מניע אדם להתגרות מהכאבה או השפלה. זה שאדם מסוגל לשלב את זה בחייו באופן טוב ולמצוא פרטנר שיהלום את צרכיו עדיין לא אומר שהצורך עצמו הרמוני או הגיוני ומוסבר. זהו צורך מסוכן.

אני מבין שאת רוצה לקבל את הצד הזה שבך ולא להתווכח איתו או לערער עליו, זכותך, יכול להיות שזו הדרך השפויה ביותר להתמודד עם כזאת נטיה, עם מטען כזה, אבל בעיני זאת מכבסת מילים. התעלמות ממימד מסוכן ואלים שחי ובועט בתוך נפשו של האדם. לא משנה כמה קבלה עצמית וכמה זוגיות, אצלי המזוכיסט והסדיסט לעולם יהיו אנשים מעורערים בנפשם עם סכסוך פנימי עמוק.

פורגוד טוען שכולם משוגעים, שכל המיניות האנושית קשורה לאלימות, שאנחנו בעצם לא כל כך שונים. זה בעיני טשטוש של המציאות, מניפולציה מדעית (עלק) שנועדה לטהר את שמו הטוב ולתת לגיטימציה להתנהגות הביזארית כאילו היא בעצם לא ביזארית. אבל מי שסובל (או נהנה) מהתופעה הזאת ברצינות יודע שהוא שונה, וגם במפגש עם בריות מחוץ לכלוב רואה איך אנשים מעקמים את האף ומרימים גבה, ולא, זה לא בגלל שהאנשים צרי מוחין, הם באמת מזועזעים.

אי אפשר לכלוא את הפורענות, מי שמפנטז על אישה שבוגדת בו לא באמת יכול לקיים זוגיות. מי שמתעקש על רוע וניכור אותנטיים לא באמת יוכל להתמודד עם אהבה. אפשר לחיות עם מינונים של אפלולית בחיים אבל זוהי חבית שאין לה תחתית, לחיות לצד הצורך במכות והשפלה זה לחיות עם עקרבים ונחשים במיטה. אלו הם בעיני לא חיים מלאים ושלווים, גם אם מצאתי בת זוג שמוכנה לשתף פעולה.

אני מבין אותך ואת כל האנשים שמעדיפים לקבל את עצמם כמו שהם אבל אני לצערי לא יכול להיות חלק מהחבורה הזאת. אני רוצה לנסר את הסורגים של הכלוב ולצאת החוצה.

יודע מה מעניין אותי בייגל? מעניין אותי מה הדבר הנורא שבגינו בנאדם הופך להומוסקסואל, והאם אפשר לנסות להבין למה הם עושים את זה ואולי לנטר את זה או להרוג את זה, או לשלוט בזה באופן דקדקני.
כי בנינו בייגל, יש המון אנשים שבאמת מזועזעים מזה, וחושבים שזה צורך מסוכן שמראה על טראומות בילדות, בעיקר אונס ע"י גבר, או בלבול של הזהות המינית.

מה זה הקשקוש בלבוש הזה, והעקרבים והצפרדעים. אתה באמת חושב שאדם צריך או יכול להלחם עם המבנה הפנימי שלו, בגלל שאתה או מישהו אחר מחליטים שזה "צורך מסוכן"? מישהו צריך לחוש בושה ולבדוק בתוך עצמו מה הדבר הנורא שגרם לו להיות "מעוות", וכל זה כי אתה או מישהו החלטתם שזה מעוות? וואלה.

אז היום, בקשר להומוסקסואליזם אף אחד לא יעז להוציא את הקשקשת הזו מהפה, כי מה זה משנה למה הם ככה? הם ככה! וכל עוד הם לא מזיקים בכך לעצמם או לאחרים, אז הכל לחלוטין בסדר, שכל אחד יזדיין איך ועם מי שבא לו, ויחזיק באיזה פנטזיות שבא לו, ויחפור את סיבותיו האישיות בזמנו הפנוי.היום, גם הפסיכולוגיה לא קובעת מסמרות, ואבן הבוחן הראשית למחלה היא קשיים בתפקוד או תחושות קשות והרסניות.

אז אני אומרת לך שיש כאן קבוצה של אנשים שבדס"ם הוא חלק מהם, והם שמחים בכלי הזה שגורם להם להתעסק בעצמם באופנים המיוחדים שהכלי הזה מאפשר. הוא מייצר הבנות ועונג, הוא אפילו (לי לפחות) מייצר אינטימיות שלא חוויתי כמוה במערכת היחסים הונילית הארוכה שהיתה לי. היא אפילו לא התקרבה לשם. החשיפה שמתאפשרת בקשר כזה היא מדהימה.

מה שמפריע לי שאני אומרת לך שאני לא חווה קשיים או נזק כלשהו מלחוות את כל החלקים הרגשיים והמיניים שלי, שאני שלמה עם זה ואוהבת את זה כך, ומה אתה עונה לי? שאני מבכרת להתעלם מ"המימד המסוכן", ושזו מכבסת מילים, ואולי זו הדרך השפויה להתמודד עם הפגם הזה. (:

רק מה, אתה עצמך לא יכול לומר מה הפגם, נכון? אתה מניח אקסיומה לפתחנו, וזה הכל. אבל לא מתווכחים עם אקסיומה. היא לא הוכחה. או שמניחים אותה או שלא.

אבל בוא, אני אשמח אם תסביר לי מה לדעתך פגום בי, ומה מסוכן בצורך הזה, ואני אראה לך את ההיפך. אני אראה לך שהעיסוק במקומות האלה מאפשר להחשף עד הליבה ולהלחם בשדים שלנו, להתעסק בהם, ולהפוך אותם לידידותיים יותר. שהנסיון להלחם ולהמית חלקים בתוכנו שמדברים אלינו, הוא לא בהכרח הדבר החכם לעשות. אפשר דווקא להקשיב לצרכים האלה, אפשר להתנהל בזהירות ובמודעות, אפשר להתעסק בהם ולא לחשוב שמדובר באיזו ממלכת אופל, כי אופל זה עניין של הגדרה והדרה.

אני יכולה לדבר רק על עצמי, קטונתי מלדבר על אחרים. אני חושבת שהצורך הזה שבתוכי, צריך את ההתייחסות אליו, אני חושבת שהוא מדבר אלי ומספר לי מי אני, איך אני רואה דברים ולמה אני זקוקה. זה מתקשר כל מיני חלקים שלי, עדינים ומורכבים, מכל מיני זמנים. ויודע מה? לא הייתי מוותרת על אף חלק בי, על אף מורכבות, ואתה יכול להאמין לי לחלוטין בעניין הזה. ויודע מה? אם אני חושבת כך, אז אף אחד אחר לא יכול להחליט שאני כן צריכה.

אני מתכוונת - הוא יכול, אבל זו תהיה התנהלות פטרונית ומטופשת מאוד. (:

עכשיו, אחרי הרבה מילים עלי, מילה עליך -
אתה מנסה שוב ושב לדחוס את כולנו לאותה סירה, בלי שנבקש להנצל, ולנסות לגרום לנו להבין שההחלטה שאתה לקחת היא הטובה בהחלטות בעניין הזה. אתה עושה את זה לא למעננו. אתה עושה את זה בגללך ובשבילך, כדיי ליישב איזה דיסוננס פנימי שלך.
אלא שמה לעשות בייגל, יש בנינו שטוב לנו כאן, בחרנו להיות מי שאנחנו. בכל מקרה, אם אתה רוצה לנסר את הדרך שלך החוצה, כי זוהי החלטתך ודרכך, אז השהיה כאן היא תמוהה למדי, נביא זעם ומטיף בשער שכמוך. (:
Mary Jane
Mary Jane • 5 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:
מניעים נסתרים (: בחייך, מרי, כולה דיון בפורום. ואם המשפט מוצא חן בעינייך, אז מי אני באמת שאטיל ספק בכך.
............

כן, מניעים נסתרים, הרי לכך כיוונת בתגובה לעיל.
ולא, זה לא "כולה דיון בפורום", וזו גם לא פעם ראשונה שאתה עושה דבר מסוג זה (ראה ערך אותה שיחה טלפונית עם ידידתך) ואז מגחיך את הסיטואציה ומתנער כאילו כלום - למרות שאנשים בפירוש נפגעים. קח אחריות על המילים שלך ועל ההבלים שלך.

וסתם לפרוטוקול, עצם זה שכתבתי לו שהמשפט יפה לא אומר שאני מסכימה עם דעותיו. לא מזדהה עם עמדותיו ולא חשה צורך לחזור על מה שכבר כתבתי לו בעניין זה בעבר.
פור גוד
פור גוד • 5 ביוני 2015
את באמת רוצה להיכנס לזה פה בפורום, מרי ? אני די בטוח שלא. כי אני זוכר את זה כנראה קצת אחרת ממך. בואי נחזור לפרופורציות. בבקשה. זה באמת רק דיון בפורום.
ואם נפגעת ממני עכשיו איכשהו, מבלי שהתכוונתי לכך, אני מתנצל.