בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Submissive women united

opiate​(שולט)
לפני 6 שנים • 1 ביוני 2018
opiate​(שולט) • 1 ביוני 2018
hey, i want to fuck your ex, you think that would be cool?

sure, he's a great guy. i think he's the best and have no left over feelings that make me resent him or you for asking.

really? thats amazing! hopefully we click better than you two and have a good life together!

amazing! good luck stranger! hopefully you satisfy him better than i ever could!
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 2 ביוני 2018
Ollie​(נשלטת) • 2 ביוני 2018
מסתבר שיש נשים שיכולות לעשות את זה. בוא לא נשכח שלא כל אקס הוא אקס מיתולוגי, ולפעמים גם על אקס מיתולוגי מתגברות אחרי שנים.
חוץ מזה, הפוסט לא מתייחס רק לאקסים, אלא גם למי שפגשנו פעם-פעמיים.

העובדה היא שבמציאות זה קורה. נשים מתייעצות אחת עם השנייה על גברים, כדי להפחית סיכון לאונס או לדברים חמורים אחרים, וזה אכן עוזר.
זה גם עוזר מאוד להפחית את המקרים שקורים מדי פעם, כשמתברר שבנאדם ניהל שתי משפחות בלי לגלות לכל אחת מהן על קיומה של השנייה. בכלל, להפחית מצבים שבהם מישהי פוגשת גבר נשוי וחושבת שהוא גרוש.
FOAOU​(שולט)
FOAOU​(שולט) • 2 ביוני 2018
ברור שזה בסדר ואף רצוי
אני כמובן גם תמיד מפרגן ונותן את המספר טלפון של הגרושה שלי. תמיד כדאי לשמוע חוות דעת מלאה ומקיפה של גורמים רבים ככל האפשר.
פשוט, לגרושה שלי יש כל כך הרבה דברים טובים לומר עלי ...
Agnon​(שולט)
Agnon​(שולט) • 2 ביוני 2018
מחזק את דבריו של דן קאפ
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 2 ביוני 2018
Ollie כתב/ה:
מסתבר שיש נשים שיכולות לעשות את זה. בוא לא נשכח שלא כל אקס הוא אקס מיתולוגי, ולפעמים גם על אקס מיתולוגי מתגברות אחרי שנים.
חוץ מזה, הפוסט לא מתייחס רק לאקסים, אלא גם למי שפגשנו פעם-פעמיים.

העובדה היא שבמציאות זה קורה. נשים מתייעצות אחת עם השנייה על גברים, כדי להפחית סיכון לאונס או לדברים חמורים אחרים, וזה אכן עוזר.
זה גם עוזר מאוד להפחית את המקרים שקורים מדי פעם, כשמתברר שבנאדם ניהל שתי משפחות בלי לגלות לכל אחת מהן על קיומה של השנייה. בכלל, להפחית מצבים שבהם מישהי פוגשת גבר נשוי וחושבת שהוא גרוש.

there are those who go for long term equal relations with D/s elements

and others that prefer more sex exclusive D/s interactions.

for someone who is mostly involved in long term relationships, seems silly to ask my exes for feedback. you'll probably ruin their day icon_smile.gif

but if you want to be part of a community and mingle often with all sorts then makes sense to ask around
Ollie​(נשלטת)
אני רק בקטע של מערכות יחסים, וביליתי ימים/שבועות/חודשים של אבל על אלו שנגמרו. ועדיין אם ישאלו אותי עליהם אני אגיד, בקצרה, את הדברים שחשוב לומר: למיטב ידיעתי הוא אמין, הוא לא ינצל אותך, הוא לא ישקר לך וכדו'.
לא רואה סיבה להימנע מערבות הדדית כזאת. בשבילנו הנשים, לא בשביל האקס שלי.

חוץ מזה, גם אני - כמי שמחפשת מערכות יחסים ארוכות ורציניות, וכמי שחוותה מערכות כאלה ששאבו אותה לחלוטין - גם אני יצאתי לדייטים שלא נמשכו למערכות יחסים. כל כך מפתיע?
העובדה שאתה מעוניין במערכת יחסים רצינית אומרת שהמערכות האלה נופלות עליך משום מקום?
אז בדרך ממערכת למערכת פגשתי דרך הכלוב הרבה גברים, וכמעט על כולם יש לי דברים טובים לומר.
אפילו אם זו היתה רק התכתבות של שבוע ופגישה אחת, שלא המשיכה הלאה כי לא היה חיבור, יש אינטואיציה שפיתחתי לגביו ויש מה שלמדתי עליו מהאינטראקציה הקצרה. ואת זה אני יכולה לשתף עם הפוטנציאלית הבאה שלו.
שוב, בשבילה, לא בשבילו.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 2 ביוני 2018
you, specifically, may be balanced and good natured.

in general this approach will produce false negatives.

which is also ok btw, no method is perfect
Ollie​(נשלטת)
חחח. מאוזנת ובעלת מזג טוב הם כנראה לא שניים מהתיוגים שהייתי זוכה להם.
אבל יש מספיק נשים שיצאו עם מישהו ומסוגלות להסתכל עליו בעיניים פקוחות, ולהעביר הלאה מידע רק על מה שחשוב.
לא חשוב לאף אחת לדעת מה היה תוכן אי ההתאמה ביני ובין האקס, ואיך נראו המריבות שלנו. אבל חשוב לדעת שהוא אמין, בטוח וכדו'.
אולי צריך להיות בצד הזקוק לייעוץ, כדי להבין מה החשיבות במתן אותו ייעוץ לאחרות.
יכולתי לחסוך לעצמי כאב ופחד אם הייתי מכירה את העולם הזה ויודעת להתייעץ כשנתקלתי בפנייה הראשונה בחיי מגבר בדסמי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 ביוני 2018
opiate כתב/ה:
you, specifically, may be balanced and good natured.

in general this approach will produce false negatives.

which is also ok btw, no method is perfect

I'm here to explain

but still didn't because you could say everything as a negative trait and as a positive like:
he is not bad = he is good