לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
לגיטימי לשאול איך את ניראת
אני כל הזמן שואלת כי יש טייפ מסויים שאת גברים שאני לא נמשכת אליהם
(סליחה על הגזענות- אני אוהבת בהירי עור)
אז לא אשאל אתה כהה או בהיר עור אבל אשאל בדרכים אחרות.

לגבי סוגיית המשקל, תתפלא אני אומרת.
״אם תשאל אישה היא תגיד שהיא שמנה ביחס לאיך שהיא רוצה להראות״ או מראש אני אומרת ״אני מלאה״ ולרוב אני מקבלת תגובות שאני מגזימה ואני ממש לא.
אבל מעדיפה להכין את השטח קודם
בכל זאת אני ממזמן לא במשקל של מישהי בת 16 ??
טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
טלי35​(שולטת) • 31 באוג׳ 2018
לי אישית תמונות הורסות.
כל כך הורסות שדחיתי תקופה ארוכה את הנשלט שהיתה לי איתו בסופו של דבר מערכת יחסי שליטה הכי משמעותית עד היום
(איכשהו בסוף נפגשנו דרך חבר משותף והכימיה במפגש פשוט התפוצצה כמו זיקוקי די-נור).
קרה לי גם הפוך, תמונה ששלחתי זה הרס ואחר כך בפגישה הוא עףףף עלי
(אני מאלו שהוזכרו בתגובות הקדומות שלא יוצאות טוב בתמונה - וכן זה גם מבאס כי אינטראקציה כיפית פה נחתכת על סתם)

אז אני אישית מעדיפה את הבליינד - דייט.
גיליתי שעובד לי יותר הפנים אל פנים - הריח, המבט בעיניים, האינטראקציה. מתה על הריגוש שלפני... על הרגע שבו נפגשים ומודדים אחד את השני בעיניים.
הנה למשל השבוע פרסמתי בבלוג שלי שאני מחפשת פרטנר לסרט, לפני שהוא הגיע רעד לי הפופיק (ממש!). דמיינתי איזה קריפ עם ריח רע מהפה או משהו -
והנה הגיע בחור חמוד, מנומס (מושך) שהיתה לנו שיחה ממש כיפית והומור משותף.
( כמובן יכול היה להיות גם ההפך אבל אם אתה לא משחק לא תרוויח - לא ככה?)

מנסיוני - אם יש שיחה קולחת ונראה שיש אותו ראש - מגלים במפגש פנים אל פנים יותר מאשר שמנה/ רזה ולכן בדרך כלל אני לא בקטע של החלפת תמונות.
בסופו של דבר מבחינתי זה WIN-WIN - אני קובעת לקפה (או לימונענע גרוסה) לשעה (לרוב מקציבה שעה מראש)
אם אין משיכה - אז ישבתי שישים דקות ונהנתי עם אדם שדיברתי איתו פה בכלוב או בטלפון מספיק פעמים כדי לדעת שנעים וקולח לנו יחד.
אם יש משיכה - אז אחלה. הוא ירצה עוד אחרי השעה הזו icon_smile.gif

לגבי שאלות כמו האם את שמנה או רזה - אני לא שואלת ולא אוהבת ששואלים אותי. מרגיש לי הכי מחפיץ שיש ולא עונה על זה.
אני מודה שאני תמיד סקרנית לגבי הגובה של מי שמולי כי גובה מושך אותי בטירוףףף (לפעמים שואלת ולפעמים מתאפקת לפגישה אם תהיה)

דאבל סטנדרט? מוסר כפול?
תכל'ס כן. מ'כפתלי ? icon_wink.gif
israelislave
israelislave • 31 באוג׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
מותר לשאול הכל.

לצד השני מותר באותה מידה לא לענות.

הכל בסדר. כל צד יעשה את השיקולים שלו נוכח הדו-שיח ויסיק את המסקנות שלו.

אחרי הכל, מראה חיצוני ומשיכה הם משהו סופר סובייקטיבי, גם מי ששמנה בעיני עצמה עלולה להיות "חטובה" בעיני האחר והרזה "אנורקסית"

באשר ל"שמנופוביה"

בעיניי, אדם שמזניח את עצמו הוא אדם לא אחראי. נקודה. הגוף הזה אמור לשרת אותנו ולכם חובתנו לשמור אותו במצב טוב ככל האפשר. לא כולם אוהבים ספורט אבל כולם יכולים לעשות חשבון עובר ושב. מי שלא יכול לשלוט בעצמו נתפס בעיניי כבעייתי בתפיסת עולם.

השמנה מביאה לסכרת, בעיות מפרקים, בלאי מואץ של הגוף. שמן זה לא בריא. זה עוד יותר לא בריא כאשר שמנים במקום לטפל בעצמם באים בדרישות לעולם שיתחשבו בהם, ש"יתחשבו במצבם"....מושבים יותר גדולים במטוסים, יותר פרסומות ל"הלבשה שמנה" ועוד.

השמנה היא אחת מתוצאות הלוואי של חברה מפונקת וחסרת אחריות.

קודם כל, לגבי הדרישות הלא סבירות של אנשים במצב של השמנת יתר - צודק. יש למנוע מהם שירותים כמו טיסה עד שיעשו דיאטה ויקחו על עצמם אחריות. יש להקפיד על פרסומות שמהללות רזון, תופעות כמו אנורקסיה גם הן חוסר אחריות של אנשים בכיינים. ומה פתאום בגדים במידות גדולות? שילבשו שקים, פושעי ההשמנה, ועדיף שבכלל לא ילבשו כלום ולא יוכלו לצאת מהבית.
בעיות בבלוטת התריס - חוסר אחריות. אכילת יתר קשורה לדיכאון שגם אותו מוצאים יותר - לא רק שהם חסרי אחריות, הם גם בכיינים מקצועיים.
ארה"ב היא המדינה המשמינה ביותר שמוכרת לנו. במדינה זו, יותר זול משמעותית לאכול ארוחה עתירת שומן ודלה בוויטמינים מאשר לקנות פירות וירקות. שם גם מוכרים חטיפים באריזות ענק זולות להפליא. אז ההשמנה היא בעיקר אצל אוכלוסיות עניות. תראה את גודל חוסר האחריות - הם מזניחים לא רק את הגוף, אלא גם את הפרנסה.
גם הביולוגיה צריכה להתבייש. למוח העדפה לשומנים, סוכרים ומלח מסיבות שכבר אינן רלוונטיות לחיים בחברה המודרנית. אבל הביולוגיה, באטימותה ובורותה, מסרבת להכיר בעובדה שחיינו השתנו ואיננו זקוקים עוד למאגרי שומן גדולים לקראת חורף עני במזון או כדי להתמודד עם תנאי אקלים, אז המוח עדיין מעודד אכילה כזו. ביזיון.
תעשיית המזון עם החטיפים והאוכל המוכן קיימת אלפי שנים, ולמרות שהאדם הקדמון יכל לקנות ביסלי, במבה, תרכיז ושוקולד (מריר, 85% קקאו לפחות) הוא היה אחראי וקנה רק גזר וחסה, לא כמו השמנים חסרי עמוד השדרה האלה.
יכול להמשיך, אבל עייפתי אפילו את עצמי

עריכה, או תוספת
אשתי ביקשה שאוסיף משהו. היא אישה יפהפייה, נראית סופר מהמם (במיוחד אם יודעים בת כמה היא, אנשים לא מאמינים). היא רוצה שאציין שהיא מטפחת את עצמה ומשקיעה בעצמה, בין אם זה קעקועים ופירסינג, צבע שערה וטיפוחו, ביגוד שהיא בוחרת בקפידה ומשקיעה זמן וכישרון בתפירה ועיצוב מחדש של בגדים ועוד ועוד.
ובנוסף לכל אלה, היא גם שמנה שמזניחה את עצמה.
אה, והיא שאלה אם אפשר לקבל את הכתובת שלך, אמרה שהיא רוצה לדפוק בך כדור

קודם כל, תנחומי לאשתך. שלח אותה, ספק אם תחזור אחרי שתטעם גבר אמתיי. נוכל גם לעשות בכייף השוואות למי יש יותר גדול.

* עובדתית, אף אחד לא אוסר על שמנים לטוס, זה השמנים שרוצים שתי כסאות במחיר אחד.

* פרסומות לא צריכות להלל רזון, או שומן, או כל דבר אחר, פרסומות צריכות "להלל" את המוצר.

* בעיות בבלוטת התריס? קופת חולים, טיפול מתאים. אנשים חולים צריכים לקבל טיפול הולם.

* אוכל - ומי בדיוק מונע מהם לעשות התעמלות, כושר, להזיז את התחת במקום להיות מול הטלוויזיה כל היום? לפי ההגיון שלך כל העניים אמורים להיות שמנים?

*עייפת גם אותי.

בשורה האחרונה אני מוצא אצלך שני מאפיינים ברורים.

תמיד מישהו אחר אשם.
"אחריות אישית ומשמעת עצמית"... לא במילון שלך.

ואגב... מה vצורך שלך להפוך כל ויכוח לאישי? זין קטן?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
אני תמיד מופתעת לגלות שיש אנשים (ומה שיותר מפתיע הוא שכנראה האנשים האלה הם רוב העולם...) שתמונה רלוונטית מבחינתם לעניין המשיכה.

אני נמשכת על בסיס אינטראקציה, כלומר מה שעובר ביני ובינו, על בסיס אופי ואני מודה שגם על בסיס מאפיינים פיזיים (לא מוגדרים) בפרטנר. אבל לא כאלה שעוברים בתמונה, ובטח לא בתיאור מילולי.
שפת גוף, מבט, מה הבנאדם מקרין... זה הדבר הפיזי שמעניין אותי. לכן אני לא אוהבת לראות תמונות. תמונות גורמות לי לשלול אנשים שהייתי יכולה לרצות אם היינו נפגשים.
את רוב הגברים שהייתי בקשר איתם לא הייתי רוצה לפגוש אם הייתי רואה תמונה שלהם לפני שהתחילה בינינו אינטראקציה משמעותית (או לפני שנפגשנו, בחלק מהמקרים).

בכל מקרה, מאחר שרוב העולם כן יכול לסנן פרטנרים לפי מראה שרואים התמונה או שמבינים מתיאור מילולי, בעיניי לגיטימי לשאול. אבל לדעתי עדיף לשאול שאלות פתוחות, "איך את נראית?", או מקסימום לשאול מה מבנה הגוף. לא "את שמנה או רזה?"
זו שאלה מעליבה כי העולם שלנו שמנופובי.
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 31 באוג׳ 2018
Britney Bitch כתב/ה:
כשאתה נתקל בחוסר אהדה בולט, משהו שם לא סגור על עצמו.
זה אולי ישמע ציני ומתנשא, אבל זה ככה, ציני ומתנשא:
אם אתה נניח 7, אז 6 ו 8 יעבדו אצלך.
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
אז הכי לגיטימי, אפילו הכרחי.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.

מסכים על השורה האחרונה,
לגבי הציונים שעוברים / לא עוברים - אם הכוונה לציונים/ הערכה לגבי עצמך - לא מסכים איתך או שלא הצלחתי להבין את שכתבת, ויש לי צורך להבין אותו. אשמח אם תחדדי יותר.
תודה לך
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 31 באוג׳ 2018
Marcus Wright כתב/ה:
איך שהוא השרשור הזה הזכיר לי את הקטע הבא:

https://youtu.be/mmMQ7s0Mswk

אוי זה ענק.

ואם להשתתף בדיון. אני לא יודע לגבי תמונה. אני יותר בן אדם של טעם וריח....
וזה לא עובר בתמונה.
4X4​(אחר)
Zord20 כתב/ה:
אם היא שואלת מה הגובה שלך אז יש לך זכות לשאול מה המשקל שלה - זה שקול.

גובה = תשאל על גובה..icon_smile.gif

משקל זה ענין אחר ועדין. במיוחד אצל נשים (רזיתי/ שמנתי) וההשלכות - של החלפת בגדים ושאר הלבטים המענינים את המין היפה..
על כן ניסוח השאלה צריך להיות סופר עדין,
משהו כמו: את אוהבת ספורט? (ולא מהכורסאicon_smile.gif ) / מתאמנת? .
יש הצעות נוספות?..icon_smile.gif
4X4​(אחר)
Green eyed girl כתב/ה:
מותר לשאול ולבקש תמונה... רק שאם אתה כבר שואל עדיף אולי להשקיע קצת (טיפה) ונגיד להעיף מבט בבלוג של הבחורה, כי אם במקרה לאותה הבחורה יש ממש לא מעט תמונות שהיא כבר פרסמה אתה יוצא, איך לומר את זה בעדינות..... ממממ.... דביל מוחלט?!?

והתמונות אצלך באלבום הן בהחלט עדות חיה לכך...icon_smile.gif
מל(ק)ה​(שולטת)

אם בא לך ממש להישמע חכם

מל(ק)ה​(שולטת) • 31 באוג׳ 2018
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
מותר לשאול הכל.

לצד השני מותר באותה מידה לא לענות.

הכל בסדר. כל צד יעשה את השיקולים שלו נוכח הדו-שיח ויסיק את המסקנות שלו.

אחרי הכל, מראה חיצוני ומשיכה הם משהו סופר סובייקטיבי, גם מי ששמנה בעיני עצמה עלולה להיות "חטובה" בעיני האחר והרזה "אנורקסית"

באשר ל"שמנופוביה"

בעיניי, אדם שמזניח את עצמו הוא אדם לא אחראי. נקודה. הגוף הזה אמור לשרת אותנו ולכם חובתנו לשמור אותו במצב טוב ככל האפשר. לא כולם אוהבים ספורט אבל כולם יכולים לעשות חשבון עובר ושב. מי שלא יכול לשלוט בעצמו נתפס בעיניי כבעייתי בתפיסת עולם.

השמנה מביאה לסכרת, בעיות מפרקים, בלאי מואץ של הגוף. שמן זה לא בריא. זה עוד יותר לא בריא כאשר שמנים במקום לטפל בעצמם באים בדרישות לעולם שיתחשבו בהם, ש"יתחשבו במצבם"....מושבים יותר גדולים במטוסים, יותר פרסומות ל"הלבשה שמנה" ועוד.

השמנה היא אחת מתוצאות הלוואי של חברה מפונקת וחסרת אחריות.

קודם כל, לגבי הדרישות הלא סבירות של אנשים במצב של השמנת יתר - צודק. יש למנוע מהם שירותים כמו טיסה עד שיעשו דיאטה ויקחו על עצמם אחריות. יש להקפיד על פרסומות שמהללות רזון, תופעות כמו אנורקסיה גם הן חוסר אחריות של אנשים בכיינים. ומה פתאום בגדים במידות גדולות? שילבשו שקים, פושעי ההשמנה, ועדיף שבכלל לא ילבשו כלום ולא יוכלו לצאת מהבית.
בעיות בבלוטת התריס - חוסר אחריות. אכילת יתר קשורה לדיכאון שגם אותו מוצאים יותר - לא רק שהם חסרי אחריות, הם גם בכיינים מקצועיים.
ארה"ב היא המדינה המשמינה ביותר שמוכרת לנו. במדינה זו, יותר זול משמעותית לאכול ארוחה עתירת שומן ודלה בוויטמינים מאשר לקנות פירות וירקות. שם גם מוכרים חטיפים באריזות ענק זולות להפליא. אז ההשמנה היא בעיקר אצל אוכלוסיות עניות. תראה את גודל חוסר האחריות - הם מזניחים לא רק את הגוף, אלא גם את הפרנסה.
גם הביולוגיה צריכה להתבייש. למוח העדפה לשומנים, סוכרים ומלח מסיבות שכבר אינן רלוונטיות לחיים בחברה המודרנית. אבל הביולוגיה, באטימותה ובורותה, מסרבת להכיר בעובדה שחיינו השתנו ואיננו זקוקים עוד למאגרי שומן גדולים לקראת חורף עני במזון או כדי להתמודד עם תנאי אקלים, אז המוח עדיין מעודד אכילה כזו. ביזיון.
תעשיית המזון עם החטיפים והאוכל המוכן קיימת אלפי שנים, ולמרות שהאדם הקדמון יכל לקנות ביסלי, במבה, תרכיז ושוקולד (מריר, 85% קקאו לפחות) הוא היה אחראי וקנה רק גזר וחסה, לא כמו השמנים חסרי עמוד השדרה האלה.
יכול להמשיך, אבל עייפתי אפילו את עצמי

עריכה, או תוספת
אשתי ביקשה שאוסיף משהו. היא אישה יפהפייה, נראית סופר מהמם (במיוחד אם יודעים בת כמה היא, אנשים לא מאמינים). היא רוצה שאציין שהיא מטפחת את עצמה ומשקיעה בעצמה, בין אם זה קעקועים ופירסינג, צבע שערה וטיפוחו, ביגוד שהיא בוחרת בקפידה ומשקיעה זמן וכישרון בתפירה ועיצוב מחדש של בגדים ועוד ועוד.
ובנוסף לכל אלה, היא גם שמנה שמזניחה את עצמה.
אה, והיא שאלה אם אפשר לקבל את הכתובת שלך, אמרה שהיא רוצה לדפוק בך כדור

קודם כל, תנחומי לאשתך. שלח אותה, ספק אם תחזור אחרי שתטעם גבר אמתיי. נוכל גם לעשות בכייף השוואות למי יש יותר גדול.

* עובדתית, אף אחד לא אוסר על שמנים לטוס, זה השמנים שרוצים שתי כסאות במחיר אחד.

* פרסומות לא צריכות להלל רזון, או שומן, או כל דבר אחר, פרסומות צריכות "להלל" את המוצר.

* בעיות בבלוטת התריס? קופת חולים, טיפול מתאים. אנשים חולים צריכים לקבל טיפול הולם.

* אוכל - ומי בדיוק מונע מהם לעשות התעמלות, כושר, להזיז את התחת במקום להיות מול הטלוויזיה כל היום? לפי ההגיון שלך כל העניים אמורים להיות שמנים?

*עייפת גם אותי.

בשורה האחרונה אני מוצא אצלך שני מאפיינים ברורים.

תמיד מישהו אחר אשם.
"אחריות אישית ומשמעת עצמית"... לא במילון שלך.

ואגב... מה vצורך שלך להפוך כל ויכוח לאישי? זין קטן?

ועם זין גדול אז - שני* כיסאות, לא שתי.