לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"תתחנני!" ??????

en1
en1
לפני 20 שנים • 11 במאי 2004
en1 • 11 במאי 2004
sabrina כתב/ה:
מה תתחנני, מה?

אם הנוכחות שלו, וההתנהגות שלו, והמעשים שלו לא יגרמו לי להתחנן - זה לא יבוא.

אלא אם כן הוא רוצה שנעמוד על בימת הקמרי ונציג הצגה.

מסכימה לחלוטין. בדרך כלל זה מגוחך, חסר כנות ומיותר.
אבל... (תמיד יש אבל)
פעם אחת הוא ביקש ממני "לתת את ההצגה שלי" וזה היה גדול. לא סתם שזה לא זרק מהספייס, אלא אפילו הכניס אותי עמוק יותר.
יפה לראות איך אפשר להשתמש בסטייט אוף-מיינד מתנגד רק להעצמת הבקשה להתחנן.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 11 במאי 2004
טיצ'ר כמה שההודעה שלך באיזשהו מקום נראית לי נכונה – התחושה היא כאילו זה נותן אגרוף בבטן. התחינה הפיזית שיש שם היא שיא הכניעה ולוקח הרבה מאוד זמן להגיע לזה.
MD אני לא מסכימה עם העובדה שקבעת ש"תתחנני" מגיע ממקום של חוסר ביטחון.
אחרי קריאת השרשור הזה שוב הדעה שלי כל הזמן משתנה לכאן ולכאן, בסופו של דבר כל אחד רואה את זה בצורה אחרת.
אבל חבל שלא הסברת למה זה מגיע לדעתך ממקום של חוסר ביטחון?
אני לא רואה בזה חוסר ביטחון, זו סתם בקשה שנראית לי מטופשת, אולי בעתיד היא תראה לי אחרת, אני לא יודעת..
שבירה, גמני אוהבת דיבורים בסשן! icon_smile.gif באמת שאין כמו המשפט הנכון בטון הנכון בזמן הנכון...
Tame
Tame • 11 במאי 2004
האמת היא שזה מאוד מעניין לשמוע את התגובות של הסאביות,
נראה כי רוב המגיבות אינן ששות לעשות כן ואף פוסלות את האדון שמבקש זאת מהן.

לעומת זאת נדמה לי שאם העניין היה מופנה לסאבים הם היו מגיבים בפחות מורת רוח.

בכל אופן מעניין לראות שסאביות מתנות את הציות שלהן ואף עלולות להפסיק אותו במהלך הסשן כשהן נדרשות לבצע דבר שלא מוצא חן בעיניהן, בעוד שסאבים לרוב יבצעו דברים שכאלה מבלי לחשוב פעמיים...

(וד"א יש המון דרכים להתחנן, הן מילולית והן בשפת גוף. לדעתי זה מוסיף המון)
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 11 במאי 2004
יש הבדל בין לחשוב על דבר מסוים לבין להגיד אותו.

השפחה רוצה להיכנע לאדונה. היא מעריכה אותו,מעריצה אותו והוא נמצא כל הזמן במחשבותיה...
אבל ברגע האמת כשהיא צריכה להגיד "אני מתחננת ל.." היא מתקשה להגיד זאת.
מתקשה לבטא את אשר היא מרגישה וחושקת בו.
כי כל עוד זה נמצא במחשבות אז זה משהו בינך לבין עצמך,היהורים ותהיות שלך. ותמיד יש מחשבות על כל מיני דברים...לא בהכרח מרמז על הרצון שלנו במשהו.לפעמים זו סתם מחשבה חולפת.
אבל ברגע שנאמרות המילים...זה הרגע שבו הרעיון הופך למציאות , וזה כמו הודאה.
השפחה מודה בקול לעצמה וגם לאוזני אדונה שהיא רוצה בכך.
זה כמו "אישור" שהיא אכן רוצה זאת. רגע ההבנה שלזה היא משתוקקת כרגע.כאן ועכשיו.
רגע ההגשמה....הנה זה קורה.

לרצות להיות כנועה ולהגיד "אני כנועה" זה לא אותו דבר.
ואולי מכאן נובע הקושי להרבה סאביות.
כי זו מין קפיצת שלב.
MD​(שולט)

הבהרה

MD​(שולט) • 11 במאי 2004
אכן, לכל אינדיבום (וכן צמד/שלישיה או יותר) בין אם הוא/היא בצד השולט/נשלט יש את העדפותיו; לא פסלתי כלל ועיקר שימוש במילים/משפטים ואפילו טקסטים שלמים - אם זה בא ממקום עמוק, אמיתי וחזק; אני מדבר על פרטנרים שכבר מכירים אחד את השני לעומק - את שפת הגוף, הבל הפה, הזזת השרירים נשיכת השפתיים - אז המילים מקבלות משמעות אחרת - מזוככת יותר; ייתכן כי בסשנים מזדמנים או כאלו שבתחילת הדרך שביחד מילות הציווי וההתניה מקבלות משמעות שונה במקצת;
בכל אופן, אני לא רואה דווקא בשימוש ב"תחנני" אלמנט שמוסיף נדבך קריטי וחיוני לסשן, אני לא מבקר ומאוד יכול להיות שאצל אחרים העניינים עובדים באופן שונה; ובכנות, גם אני מדי פעם השתמשתי ומשתמש במילים כגון אלו והתגובות בכל פעם שונות - כך שבאמת כפי שגם נאמר כאן "לסשן חוקים משלו"
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 12 במאי 2004

מחכה ל"תתחנני"

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 12 במאי 2004
כנראה שאצלי המנגנון פועל אחרת.

אני רק שומעת את המילה תתחנני וישר נרטבת...

בסשיין כשאני מתה לגמור כשאני בספייס מטורף שכל החושים שלי דרוכים והאדון שלי מרגיש זאת הוא אומר לי "זנזונת שלי את רוצה לגמור ?! אז תתחנני..." ואותי זה ישר מדליק....וזה לא שלפני האמירה אני לא מתחננת אבל המילה , הציווי שבה גורמים לי להתחרמן ולעוף גבוה יותר...

[size=24]אז אני מתחננת yes.gif
[/size]
Terra incognita​(נשלטת)
Terra incognita​(נשלטת) • 12 במאי 2004
אם את לא יכולה להתחנן באמת סימן שאת לא רוצה מספיק

ואם את לא רוצה מספיק גם לא תקבלי.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 12 במאי 2004
רכוש נטוש כתב/ה:
אם את לא יכולה להתחנן באמת סימן שאת לא רוצה מספיק

ואם את לא רוצה מספיק גם לא תקבלי.

אני לא מסכימה איתך רכושית.
אני חושבת שזה קשור לגבולות שיש לאדם עם עצמו. הקושי הזה לבטא את זה כמו שתום אמר.
אני לא חושבת שזה קשור לכמה את רוצה או לא רוצה, אני רואה זה כשלב מסויים של כניעה.
הטענה שלי היא שקשה להגיע לזה (לפחות עבורי זה קשה), ואם המילה הזאת נזרקת לכיוון שלי אני רואה אותה כמילה סתמית שעבורי לא אומרת דבר אך אין זה אומר שאני לא רוצה את זה מספיק.
עוד אחד מהמחסומים שיש במוח icon_smile.gif כמו שבהתחלה היה לי מאוד מאוד קשה להיות על ארבע, או לבטא את המילה אדוני.
אדון הנשמה
לפני 20 שנים • 14 במאי 2004
אדון הנשמה • 14 במאי 2004
יש שני מצבים של תתחנני והם שונים בתכלית.
המצב הראשון הוא כאשר הסאבית רוצה משהו, למשל היא רוצה לגמור. "תתחנני!" במצב הזה הוא מאד משפיל, היא עסקה בלתת את עצמה בשבילי, היא עשתה ככל שביכולתה לקיים את רצוני, אנחנו בסיטואציה מינית, אבל כשהיא רוצה לגמור אני אומר לה "תתחנני", זה משפיל, זה לא פייר, זה לא בסדר, היא בחשש שהיא תישאר בלי סיפוק משלה, אבל מה המסכנה יכולה לעשות? היא מחורמנת מכף רגל ועד ראש! היא מתחננת!!

התתחנני השני, הוא מהנשמה. כמה הצלפות, כבר מתחיל לכאוב לה, כבר לא נח לה. היא עדיין לא אמרה לי "דיי" (גם כשתגיד לא תמיד זה יעזור, תלוי במצב שלה ולא במה שהיא אומרת). אז אני יוצר מתח בין הרצון שלה להרגע, לבין הרצון שלה לרצות אותי בכך שתתחנן. זה לא קל לה בנשמה, כי הגוף מפריע, כואב לו. מצד שני זאת נקודת התעלות שלה וזה עושה לה טוב, זה כמו לצאת מחדר כושר אחרי מאמץ, יש הרגשת סיפוק - עשיתי את זה.
חתיך מרביץ
לפני 20 שנים • 16 במאי 2004

תתחנני....

חתיך מרביץ • 16 במאי 2004
תהיי צייתנית,תתחנני.
תרדי על ארבע,תנשקי לי את הרגליים