בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 2 בספט׳ 2022
הרבה אוהבים לחצות את הגבול בין בדסמ לסרטן.
מעבר לכך, אני לא חושב שזה רק בדסמי אלא שילוב. נשים נמשכות לקאפאביליטי הרבה יותר משהן נמשכות ליופי בניגוד לגברים. בגלל זה יש מלא נשים שנמשכות לגבר עם הרבה נשים / גבר בוגד / וואטאבר, אבל זה קאפאביליטי מזויף ובעיקר סתומות נופלות בזה.

ומה עושים?
מניח שלבעלך הסיטואציה לא מפריעה, אישית הייתי מנפנף אותה.
שקנאי
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
שקנאי • 2 בספט׳ 2022
כשנשלטת מתאהבת בי אני תמיד מוצא עצמי גולש באתר של איזיג'ט
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

bondman​(נשלט){FLR} • 2 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם עושים כשהנשלט או הנשלטת שלכם מגלים סימני התאהבות ומפריחים ביטויי אהבה
כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
במקום לקחת שני צעדים אחורה נראה שהדחייה מצידו דווקא מדרבנת אותה.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

לו היה מדובר בי, אני הייתי חותכת וזה מה שהצעתי לו, אבל הוא בוחר אחרת.

מה אתם הייתם עושים?

מחבקים. ומסבירים שהאהבה שלו היא לגיטימית ומבורכת אבל היא לא דו כיוונית.
שיהיה ברור לו.
( במקרה וזה המצב )
dominica​(נשלטת)
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
dominica​(נשלטת) • 2 בספט׳ 2022
נשמע שהוא דווקא נהנה מזה. מעבר לכך, יש פה תיאורים שממש צורמים כלפי הנשלטת, על גבול המזלזלים (לא ברור אם מצידך או מצידו) ולא כך מתייחסים לנשלט/ת. בגדול, נראה שאת פשוט חוששת שהוא יתאהב בה גם, על אף הנסיונות להדגיש פה כמה היא לא משמעותית
גמלנמר
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
גמלנמר • 2 בספט׳ 2022
הכל תלוי באוירה הכללית. אני מאמין שזה מתחיל בכלל באיך שאנחנו תופשים את המושג אהבה. באופן אישי, לא משנה כמה מזמינה, מושכת ואינטליגנטית היא תהיה, אם אני לא מרגיש אליה משהו, סביר להניח שלא נגיע רחוק, אפילו בגבולות סשן אחד בודד. בסדר. יודע שלא כולנו מתוכנתים באותו קוד, אבל אולי אין בכלל מה לעשות מזה עניין. אז היא אוהבת אותך. זה לא רע. השאלה היא מה היא עושה עם כל האהבה הזו. אם זה אובססיבי, כדאי לחתוך בהקדם ולהפרד כידידים, בהקדם אפשרי. אם זה לא אובססיבי, זה נהדר. אנשים יכולים לאהוב בכל מיני צורות ודרכים ולחלק את האהבה שלהם ברגישות, בין יותר מרק שותף/ה אחד/ת בלבד. אני לא מחדש בזה. רק מדייק לשם. אני אוהב כשהיא אוהבת אותי. אני בכל מקרה אוהב אותה, גם אם זה עדיין ניצן ראשוני, או לא עמוק, או באותה המידה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

פרלין​(נשלטת){ש} • 2 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

מה אתם הייתם עושים?

איזה מין דבר זה לא לחתוך?
יש שם בן אדם בצד השני, לא בובה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

WitchFuneral​(שולט) • 2 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם הייתם עושים?

רק מזכיר שגם ל-"בן אדם בצד השני" יש אחריות כלפי עצמו והיא בוחרת להמשיך בזה כדי להתחרמן, ככל הנראה בצורה מודעת. כנראה שהיא נמצאת במצב של דיסוננס קוגנטיבי אבל לא בטוח, יש אנשים שהם ממש קיצוניים בכל מה שקשור לבדס"מ, יש פה מישהו בפורום למשל (ביזאר מיינד) שמחפש פגיעות אותנטיות ביותר, זה קיים.
קל ליפול לפגיעה עצמית בבדס"מ, זה קורה כל הזמן. אני אישית כבר הפסקתי לנסות להילחם בזה ואני נותן דרור ליצרים שלי 24/7, אבל להגיד שבת'כלס אני לא מרגיש מקולל? מרגיש, פשוט השלמתי עם המצב.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

זוג פלוס​(שולטת) • 2 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:

הבן אדם בצד השני לא בובה אבל גם לא טיפש.
היא אשה בוגרת, חכמה ומשכילה.
לא צריך להתייחס אליה כתמימה או מסכנה.
ההחלטה שלה להמשיך בקשר במצב הנוכחי היא מודעת ומבחירה שלה לגמרי.

לשיטתך, הוא אמור להחליט בשבילה ולחתוך, גם אם היא לא תרצה בכך..וזה מה? לא יפגע בה?
כנראה שכן ואולי אפילו יותר.

לו אני הייתי במקומה, לא הייתי רוצה וגם לא צריכה שיחליטו בשבילי.
אני הייתי זו שחותכת ולא ממשיכה.
אבל אני לא היא.

כמו שחלק מהתגובות פה הסבירו נראה שהמצב הנוכחי גם אם הוא לא ''אידיאלי'', מסתדר ומתאים לשניהם אם הם ממשיכים ככה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 בספט׳ 2022

WitchFuneral​(שולט) • 3 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

לשיטתך, הוא אמור להחליט בשבילה ולחתוך, גם אם היא לא תרצה בכך..וזה מה? לא יפגע בה?

אבל אני לא היא.

כמו שחלק מהתגובות פה הסבירו נראה שהמצב הנוכחי גם אם הוא לא ''אידיאלי'', מסתדר ומתאים לשניהם אם הם ממשיכים ככה.

לגמרי.
בסה"כ אני מאמין שרוב הנשלטים / נשלטות שיגידו שאין בהם צד כזה משקרים לעצמם, זה פשוט שבמקרה שלהם יש חלקים אחרים באישיות שמתנגדים לזה ובמקרה הם דומיננטיים יותר, אבל מי מאיתנו לא מפנטז לפעמים בשיא החרמנות להיתקע במצב הזה לנצח כשולט / נשלט?
תכל'ס אם זה היה גבר שם במקומה סתם היו מסתכלים עליו כאילו הוא מטרידן קריפי ושולפים את כל הסיסמאות כדוגמת "לא זה לא" / וואטאבר, בטח שלא כקורבן. תמשיכי בשלך, הכול טוב, לא עשית משהו לא בסדר icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 3 בספט׳ 2022

פרלין​(נשלטת){ש} • 3 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אבל אני לא היא.

נו. אז מה השאלה בכלל?