אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רזות או מלאות

PainGivingMan
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
PainGivingMan • 2 באוק׳ 2022
LittleAlice כתב/ה:
כל קוראסון אפשרי מפנינה פאי

שכנעת אותי
הייתי על הגדר, אבל אלך לטעום, אין ברירה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 3 באוק׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר כתב/ה:
לא משנה שמנה או רזה, בת 20 או בת 90, נשואה עם ילדים, נכה וחולה או בריאה, אישה שרוצה שידברו אליה בלשון זכר.
כל עוד האישה מתגרה מינית לשכב עם גברים שיש להם זין ענק וחרמנית מכך שיש לי קטן והחרמנות הזאת גורמת לה לשכב מולי עם גברים, לשלוף באמצע הזיון איתם את הזין שלהם מהכוס שלה ולהכניס לי אותו לפה כדי לראות אותם משפיכים לי לפה, היא בעיני אישה מושלמת זוהי האישה האולטימטיבית שהייתי רוצה לחיות איתה ולצידה, לתמוך בה, ללוות אותה בכל בעיה, ואני יאהב אותה ככל שהיא תהיה מגורה מינית מזה כל יום ובכל מפגש איתי. כל השאר מיותר

אני מדמיין אישה ביולוגית כותבת את זה
-X-
-X-
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
-X- • 3 באוק׳ 2022
העיקר שיזרמו על שווארמה
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
Reina N​(שולטת) • 3 באוק׳ 2022
רק אני תוהה למי בכלל אכפת מה הם מעדיפים? 😂
מרבית הגברים לא באמת בררניים בכלל!
למעשה אישה תציע את עצמה לגבר הוא יקח בין אם היא שמנה רזה או בכלל לטעמו, נושמת הולכת ומתפקדת זה מספיק לרוב הגדול..

ומה החברה תופסת כאידאל היופי ובכן..כולנו כבר יודעים.
גברים הם לא האישיו ומעולם לא היו
אלו בכלל הנשים ששואפות לאידאל היופי וביקורתיות כלפי עצמן.
Mary Jane
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022

Re: רזות או מלאות

Mary Jane • 3 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
האם הנשים יודעות באמת מה
הגברים מעדיפים רזות או מלאות?

מה פשר השאלה הזו, מה זה משנה אם הן יודעות או לא יודעות? ואם הן יודעות (או לא יודעות), איך זה משנה את העולם במשהו?
על כל פנים, אישה יודעת כשגבר נמשך אליה.

האם הדוגמניות הרזות עושות לנו את זה?
או שנעדיף דגמניות מלאות יותר?

בשם מי אתה שואל? מי זה אנחנו, כל הגברים בעולם? ולאן אתה חותר, אהבת רזון, העדפת שומן? לא ברור מה אתה רוצה.

דוגמניות רזות מדי על מסלולים בדר״כ נראות כמו בחירה של מי שאוהב נערים ולא בהכרח נשים. נראה לי שרוב האנשים מוצאים יופי וחן ומשיכה במשקל ממוצע שמשדר בריאות וחיוניות, ועם זאת, יכולים להימשך גם למי שמעל או מתחת למשקל הממוצע.

אין סיבה לעשות לזה אובר ניתוח. ברוב המוחלט של העולם גברים מעדיפים נשים רזות - מעט מלאות על פני שמנות.יש כאלה, ואפילו לא מעט שנמשכים לנשים מעט מלאות ושם בערך זה נגמר אם מדברים על המספרים הגבוהים. להימשך לנשים שמנות, אפילו ממש שמנות זה קיים, פשוט הרבה פחות נפוץ כי בריאות (במיוחד למקסם בריאות) זה דבר שהמוח שלנו מתוכנת לתפוס כממש אטרקטיבי, אלה עקרונות ממש בסיסיים של ברירה טבעית שבדרך כלל כמעט תמיד נכונים.

אובר ניתוח? אתה קורא את עצמך לפעמים? מה עם אובר תגובתיות, היכן שאין צורך?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022

Re: רזות או מלאות

Mary Jane כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
האם הנשים יודעות באמת מה
הגברים מעדיפים רזות או מלאות?

מה פשר השאלה הזו, מה זה משנה אם הן יודעות או לא יודעות? ואם הן יודעות (או לא יודעות), איך זה משנה את העולם במשהו?
על כל פנים, אישה יודעת כשגבר נמשך אליה.

האם הדוגמניות הרזות עושות לנו את זה?
או שנעדיף דגמניות מלאות יותר?

בשם מי אתה שואל? מי זה אנחנו, כל הגברים בעולם? ולאן אתה חותר, אהבת רזון, העדפת שומן? לא ברור מה אתה רוצה.

דוגמניות רזות מדי על מסלולים בדר״כ נראות כמו בחירה של מי שאוהב נערים ולא בהכרח נשים. נראה לי שרוב האנשים מוצאים יופי וחן ומשיכה במשקל ממוצע שמשדר בריאות וחיוניות, ועם זאת, יכולים להימשך גם למי שמעל או מתחת למשקל הממוצע.

אין סיבה לעשות לזה אובר ניתוח. ברוב המוחלט של העולם גברים מעדיפים נשים רזות - מעט מלאות על פני שמנות.יש כאלה, ואפילו לא מעט שנמשכים לנשים מעט מלאות ושם בערך זה נגמר אם מדברים על המספרים הגבוהים. להימשך לנשים שמנות, אפילו ממש שמנות זה קיים, פשוט הרבה פחות נפוץ כי בריאות (במיוחד למקסם בריאות) זה דבר שהמוח שלנו מתוכנת לתפוס כממש אטרקטיבי, אלה עקרונות ממש בסיסיים של ברירה טבעית שבדרך כלל כמעט תמיד נכונים.

אובר ניתוח? אתה קורא את עצמך לפעמים? מה עם אובר תגובתיות, היכן שאין צורך?

גם אם אתה חופר מעבר למה שצריך, מה שמעניין בעיקר זה אם מדובר בנתון אמת או שלא. לעשות אובר ניתוח לדברים שמבוססים על הנחות שגויות זה פשוט חסר טעם, לדעתי לפחות. כמו כן, אני לא חושב שלנמק במקום שמורכב רובו מדבילים זה בעייתי, זה חוסך לי חלק מהבעיות שאני צריך להתמודד איתן, ככה שזה די חיובי מנקודות מבט מסוימות.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 3 באוק׳ 2022
Reina N כתב/ה:
למעשה אישה תציע את עצמה לגבר הוא יקח בין אם היא שמנה רזה או בכלל לטעמו, נושמת הולכת ומתפקדת זה מספיק לרוב הגדול..

כן,תודה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
Reina N כתב/ה:

הגבר הממוצע אכן ישכב אפילו עם חמור.
אחלה תגובה, חבל שפיספסתי אותה.
תביני שאת הורסת להם את העולם, כל החיים שלהם בנויים על לחפש להאשים את הגבר, זאת האורגזמה של הפרוגרסיבים.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Reina N כתב/ה:

הגבר הממוצע אכן ישכב אפילו עם חמור.
אחלה תגובה, חבל שפיספסתי אותה.
תביני שאת הורסת להם את העולם, כל החיים שלהם בנויים על לחפש להאשים את הגבר, זאת האורגזמה של הפרוגרסיבים.

מעניין. איפה ראית האשמת גבר? חוץ מתהייה על השאלה עצמה שהיא יותר מטיפשית.