אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי

Dom_Quixote
לפני 20 שנים • 24 במאי 2004

טוב, התייאשתי

Dom_Quixote • 24 במאי 2004
אחרי שחרורו של מרדכי ואנונו, הופקו לקחים במערכת הביטחון. לדידי בכירי המערכת, הטעות העיקרי שנעשתה, היתה הפיכתו של ואנונו ל"איש חשוב" ע"י כל ההגבלות שהוטלו עליו וכל המידע שנמסר על כמה שהוא מסוכן. אילולא סיפרו אנשי הביטחון לכל העולם כמה ואנונו מסוכן וכמה הוא ערמומי וכמה הוא קנאי, היה רואה כל העולם אדם מבולבל, עילג למדי, שלא ממש סגור על מה שהוא רוצה להגיד, אם בכלל יש לו מה לומר. במקום זאת ראה העולם אדם ערמומי שכל מערכת הביטחון הישראלית קמה להשתיקו.

זה בדיוק מה שאתם עושים עכשיו.

במקום לתת לכל אחד באתר לראות כמה פאשן מאסטר אידיוט, ואילו שיאים נפלאים של שגיאות כתיב שוברת פאם פאטאל בכל משפט שלה מחדש, אתם מעניקים להם נופך של חשיבות בכך שאתם נלחמים בהם כאילו הם גוליית.

מי ששכל בקודקודו, יידע לראות שמדובר בילדה לא חכמה במיוחד מחד ובנבל מאידך. מי שאין שכל בקודקודו - לא אתם תיטעו בו שכל.

ממליץ לקרוא את השרשור שלי שוב והפעם להסכים לו ולקנות לי מתנה.

כבוד,
קיחוטה
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 24 במאי 2004
קיחוטה אתה מטומטם .

כלובי תמחוק את ההודעה האחרונה שלו .

אל תתן לו במה להעליב אנשים אחרים .

.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 24 במאי 2004
קיחוטה , אתה מקנא בפשיין ? כי לפי התגובות שלך זה נראה ככה .

וידידי פאם הרבה יותר חכמה ממך , אבל אין לך מספיק שכל בכדי להבין זאת . אז לא נורא

.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 24 במאי 2004
קיחוטה למה אתה חושב שהנאורות שלך נותנת לך זכות לקלל?
אתה יודע, אני כבר מזמן למדתי שכמה שבן אדם יותר חכם הוא יותר זהיר בדבריו, ואחד שמצהיר בפני כולם שהוא חכם ואז בזכות שניתנה לו על ידי פעולה זו (פלוס מחמאות לעצמו, כן הבנתי שזה הומור אבל חשבתי שהוא קצת...לא בטוב טעם) שופט את כולם ומרשה לעצמו לקלל.....נראה לי שאם אתה קפטן בדימוס של נבחרת הדיבייטים הישראלית, אתה בוודאי תשים לב שאין כאן רצף לוגי ברור...או רצץ לוגי כלשהו.
נראה לי שמגיעה להם התנצלות
בייבי
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 24 במאי 2004
ועוד משהו, דמוקרטיה זה לא כשיש במה נהדרת לכל הדעות הנאורות והנפלאות. דמוקרטיה זה כשיש במה לכל הדיעות נקודה, אחרת זה הופך לדיקטטורה של אלו המחשיבים עצמם כדמוקרטים נאורים.

אני יודעת שזה בעייתי להבחין איפה דיעה של מישהו היא לגיטמית ואיפה היא כבר מהווה פגיעה בדמוקרטיה עצמה, אבל אני גם יודעת שבארצות הדמוקרטיות באמת , נוטים דווקא להרחיב את הגבולות ולא לצמצם אותם במידת האפשר בניגוד למה שנהייה נוהג בכלוב...למה?
מנהלי האתר...אתם הרי יוצאים בעד ערכי השוויון, בעד בחינת כל עניין ואדם לגופו, אז למה מסע ההכפשות האטום הזה? למה הקללות? למה מתן לגיטמציה לרדת לרמה של קללות כפי שמיד קרא (דום קיחוטה) ע"י מנהלי האתר עצמם?
בייבי
Black Roses
Black Roses • 24 במאי 2004
אחחחחח כמה קשה לכם להתמודד עם האמת
ברגע שנכנסת ריאליות לחיים הוירטואלים האלו אתם מתהפכים???
יורדים לרמות של ביוב????
לקלל ולהשמיץ זאת אינה בעיה
כן תטענו שאינני חכמה וכדו'
אבל ההבדל כרגע שכמה שאני טיפשה וילדה אני לא יורדת לרמות הזוועתיות שלכם!
משחקים אותה מבוגרים אבל זאת דרך?
abcd

Re: טוב, התייאשתי

abcd • 24 במאי 2004
Dom_Quixote כתב/ה:
במקום לתת לכל אחד באתר לראות כמה פאשן מאסטר אידיוט, ואילו שיאים נפלאים של שגיאות כתיב שוברת פאם פאטאל בכל משפט שלה מחדש, אתם מעניקים להם נופך של חשיבות בכך שאתם נלחמים בהם כאילו הם גוליית.

מי ששכל בקודקודו, יידע לראות שמדובר בילדה לא חכמה במיוחד מחד ובנבל מאידך. מי שאין שכל בקודקודו - לא אתם תיטעו בו שכל.

ממליץ לקרוא את השרשור שלי שוב והפעם להסכים לו ולקנות לי מתנה.

כבוד,
קיחוטה

קיחוטה,
קח 10 דקות בצד להרגע.

למה אתה סותר את עצמך 20 פעם בהודעה אחת?
שגיאות כתיב הן לא מושא לביקורת בדיונים וירטואליים שכן ישנם אנשים דיסלקטים ברשת ותתפלא, הם עשויים להיות לפעמים הרבה יותר חכמים מאנשים שאין להם דיסלקציה.

ושנית,
"אידיוט" ו"שוברת שיאים עם שגיאות כתיב" ואחכ אתה רוצה על זה מתנה?
והכי גרוע, עוד בסוף אתה כותב: "כבוד".
כבוד למי קיחוטה?
כפי שאמר רוקו, בשביל כבוד צריך לעבוד, ואל תצפה לו אם אתה טוחן קללות חופשי בהודעותיך...

אגב יש לי רעיון למתנה בשבילך...

רספקט icon_twisted.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מאי 24, 2004 6:55 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Black Roses
Black Roses • 24 במאי 2004
ועוד דבר
אם אני כזאת טיפשה מדוע אין לכם תשובות לשאלות שלי?
אה,עכשיו יקום איזה חכם גדול וינסה להכינס בי או ינסה לרדת עליי באיזה שהיא צורה
בשביל להסתים אותי
אבל
בפנים חכם גדול אתה יודע טוב מאוד שאין לך שום הסתמכויות לדברים! אז קדימה תשפכו תדברים תנסו לפגוע עוד לא הבנתם כנראה שזה רק משעשע אותי לראות חבורה של "מבוגרים" מנסה לרדת על "ילדה טיפשה"
חחחחחחחחח אין לכם חיים?
Cloud_Lord​(שולט)
Cloud_Lord​(שולט) • 24 במאי 2004
דון קיחוטה??

קח מתנה כרטיס טיסה מכאן - מה דעתך?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לעניות דעתי השרשור הזה איבד כל פרופורציה.

לכאן או לכאן הויכוח הוא מיותר כי כל אחד דבק בדעתו.

פאם, עם כל הכבוד, דיונים בפורומים (בהם כולנו וגם את משתתפת והרבה) זה לא שאלה של חיים
או לא, אלא שאלה של עיניין ותו לא.

ועיצה שלי, תפסיקו להציע כרטיסי טיסה, ריספקט, או כל עצות שהן-כל אחד רשאי
להביע את דעתו כאן אך לקחת בחשבון שיתכן ודעתו לא תמצא חן בעיני אחרים
והוא, כמו כל הכותבים בפורמים, חשוף לביקורת, כל ביקורת.

האישיו הינו שאין כאן כיבוד אחד של דיברי השני. נקודה.

רחפנית - הדומית המרחפת.