צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה בני 20 ומטה נמשכים לכלוב ?

spanking man
לפני חודש • 22 במאי 2024
spanking man • 22 במאי 2024
כי הם מפוצצים בטסטוסטרון
שולט בחומר​(שולט)
לפני חודש • 22 במאי 2024

Re: למה בני 20 ומטה נמשכים לכלוב ?

שולט בחומר​(שולט) • 22 במאי 2024
Silencewoman כתב/ה:
שואלת שאלה שבאמת מעניינת אותי ולא מתוך כוונה לזלזל בתחושות שלכם..
יחד עם זאת קצת מוזר לי לראות גל של צעירים בכלוב, איך ולמה בן אדם בן 18,19 … יכול לקרוא לעצמו ״שולט״
הרי בגיל הזה לא באמת עדיין מבינים מי אתה ומה אתה, אין ניסיון חיים, מעט בגרות והשכלה ( כמובן שאתם לא טיפשים) אבל בואו נודה באמת…
איך אתם מגיעים למסקנות שאתם ״שולטים״ וגם ראיתי ״שולטות״ בנות 20
אשמח לתשובה
וכמובן שזה נשאל באהבה בלבד 🩵

כנראה שהשאלה נשאלה מתוך בורות.
אין גיל שממנו אפשר לקבל הסכמה של שולט.
אני בעולם הbdsm מגיל 18 והיום אני בן 42.
להיות שולט זה אופי, זה משהו שנולדים איתו, זה תכונה שטבועה בך.
אז כן "ילד" בן 18 יכול להיות שולט.
רוב הסיכוים שהוא לא יעשה עבודה טובה כי הוא חסר ניסיון, כמו שאני הייתי לפני 24 שנים.
Fuck You
לפני חודש • 24 במאי 2024
Fuck You • 24 במאי 2024
davens כתב/ה:
יש בני 50 שולטים שולטות לא מפותחים רגשית ללא שכל,ויש בני 18 שהם ראויים להיות בצבא להציל חיים,להתנדב במד"א להציל חיים ויש המתנדבים בארגונים שולטים,אם הם עם מודעות הם ראויים ויכולים להיות כאן בתור שולטים,לשלוט במי שיש להם חיבור , לא ראיתי פוסטים שמפריע שיש כאן נשלטים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם ומה הם עושים כאן,היום שיש מספיק אנשים ונשים בגיל 30+ עם תואר שעוד לא מצאו זוגיות ולא התחתנו,עדיף בני 18 שיודעים מה הם רוצים ולא הלכו לאיבוד לפי " דעת הקהל" מה שקורא לרוב,

איפה כתבתי שהם לא ראויים. ??
לא צריך לכתוב מגילות חסרות תוכן והעיקר לכתוב משהו…
אם יש בעיה בהבנת נקרא-לבקש, אני אסביר לאט ובסבלנות
Fuck You
לפני חודש • 24 במאי 2024
Fuck You • 24 במאי 2024
Choombi כתב/ה:
למה....לא?
אני בן 25, אז אולי לא בדיוק "צעיר"(אם כי נראה שאני יותר צעיר ממרבית האנשים פה) אבל התעניינתי בבדסמ אי שם מאז שאני בן 14, משך אותי להיות נשלט, להיות חסר אונים, משך אותי להביע אינטימיות ואהבה באמצעות כניעה, שירות, וויתור על כוח ושליטה.
מה שמנע ממני להיות פה מאז גיל 18 זה ביישנות וחוסר ידיעה שהמקום הזה קיים, לא 'צורך למצוא את עצמי', ידעתי על עצמי שאני מעוניין בצד הנשלט טוב מאוד.

מן הסתם ישנם רבים שהחוויה שלהם דומה, אלא שהם דוקא נמשכו לצד השולט, או לשניהם, אין בזה שום פסול.

אני קצת מבולבל, למען האמת, למה שהתשוקות האלה לא יהיו קיימות אצל צעירים?

השאלה שלי לא נכתבה במובן השלילי
אני שואלת מתוך סקרנות,איך ילדים בני 18 יכולים להיות שולטים כי לדעתי וזוהי רק דעתי זהו הגיל שהאדם עוד לא מפותח מספיק..אני לא שוללת אף אחד 🤦🏻‍♀️ אלא שואלת איך מגיעים למסקנה/החלטה שהם רוצים להיות שולטים
Fuck You
לפני חודש • 24 במאי 2024
Fuck You • 24 במאי 2024
פרלין כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
itchyqouteg כתב/ה:
למה בני 18 רוצים לעשות סקס?

אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא-🤷🏻‍♀️

הוא דווקא הבין.

אני יכולה לספר לך שהפנטזיות הכי ראשונות שלי היו של נשלטת. זה לא שהתחלתי בוניל ואז גיליתי את עצמי… מהרגע שהייתה לי חרמנות - היא הייתה בדסמית. ואמנם מצאתי את הכלוב רק בגיל 23, אבל זה בגלל שאני זקנה ולא השתמשנו באינטרנט כמו היום כשהייתי בת 18.

אני יכולה להזדהות, גם אני הגעתי לכלוב בגיל 30 אחרי שנים שכבר ידעתי מה אני אוהבת ונמשכת עליו..
Fuck You
לפני חודש • 24 במאי 2024

Re: למה בני 20 ומטה נמשכים לכלוב ?

Fuck You • 24 במאי 2024
שולט בחומר כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
שואלת שאלה שבאמת מעניינת אותי ולא מתוך כוונה לזלזל בתחושות שלכם..
יחד עם זאת קצת מוזר לי לראות גל של צעירים בכלוב, איך ולמה בן אדם בן 18,19 … יכול לקרוא לעצמו ״שולט״
הרי בגיל הזה לא באמת עדיין מבינים מי אתה ומה אתה, אין ניסיון חיים, מעט בגרות והשכלה ( כמובן שאתם לא טיפשים) אבל בואו נודה באמת…
איך אתם מגיעים למסקנות שאתם ״שולטים״ וגם ראיתי ״שולטות״ בנות 20
אשמח לתשובה
וכמובן שזה נשאל באהבה בלבד 🩵

כנראה שהשאלה נשאלה מתוך בורות.
אין גיל שממנו אפשר לקבל הסכמה של שולט.
אני בעולם הbdsm מגיל 18 והיום אני בן 42.
להיות שולט זה אופי, זה משהו שנולדים איתו, זה תכונה שטבועה בך.
אז כן "ילד" בן 18 יכול להיות שולט.
רוב הסיכוים שהוא לא יעשה עבודה טובה כי הוא חסר ניסיון, כמו שאני הייתי לפני 24 שנים.

השאלה נשאלת במתות סקרנות ולא בורות!
אני לא פגעתי באף אחד וציינתי כמה וכמה פעמים שזה נטו מסקרנות איך מגיעים להחלטה כזאת בגיל צעיר
בורות- זה לא לקרוא ויש לקפוץ למסקנות מיותרות
תקרא שוב אם לא הבנת
או שתבקש אני אסביר לאט
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 24 במאי 2024
Aristotle​(נשלט) • 24 במאי 2024
בגלל שעבור חלק מהאנשים (אני יכול להעיד על עצמי) המשיכה הזו באה מגיל מאוד צעיר.

הסיבה היחידה שלא עשיתי את הצעד ופתחתי יוזר באתר לפני גיל 28 היא שלא הרגשתי פתוח מספיק "לצאת מהארון" הזה.

אני יודע בערך מגיל 4 שאני נהנה להישלט על ידי נשים. זה מתעצב ומתפתח עם הזמן אבל זה היה לי ברור מהילדות.
Silence time​(שולט)
לפני חודש • 24 במאי 2024
Silence time​(שולט) • 24 במאי 2024
בדסם זה לא עניין של גיל , זה יכול להתעורר מוקדם מאוד תלוי בכל אחד.
ישנם גם חלק שרוצים לחקור וחלק שמחפשים סקס .
כמו כל גיל אחר.
האקסלי​(נשלט)
לפני חודש • 24 במאי 2024
האקסלי​(נשלט) • 24 במאי 2024
מעבר למקום של ניסיון, זו גם העדפה מינית. למה מישהו בן 16 קורא לעצמו גיי? הרי יש לו אפס ניסיון עם בנים.
למה הוא קורא לעצמו סטרייט? יש לו אפס ניסיון עם בנות.

ברור לי שזה לא אחד לאחד, אבל בגדול, כן. ואני חושב שדווקא בגיל הזה אתה מרגיש את הנטיה הזו להיות שולט/נשלט בצורה די חזקה.
במקרה שלי הנטיה די התהפכה, אבל, כן, זו נטיה.

כמובן שעם הניסיון, או עם חקר העולם הזה, הם לאט לאט יגלו מה באמת עושה להם את זה.