צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נרכשת?

שלגי
לפני 3 שבועות • 3 ביוני 2024
שלגי • 3 ביוני 2024
פרלין כתב/ה:
La Joker כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
La Joker כתב/ה:
Floating כתב/ה:
La Joker כתב/ה:
כנראה עוד אחת שהבינה שזה מקום שיש בו כסף ורוצה לעשות "הצגה" של שולטת בשביל הכסף.
במילים אחרות עוד סוג של זנות.

תגיד לי שאתה שונא נשים מבלי להגיד לי שאתה שונא נשים.

הייתי אומר את אותו הדבר גם על גבר,
אבל מדהים איך כל דבר שהוא "נגד" אישה מסויימת גורם לכל חסרי העמוד שדרה "הלקקנים" להגיד שאתה שונא נשים.
ולא זה לא יעבוד לכם זה לא יגרום לנשים לשלוח לכם הודעות.

ותגיד שאתה אינסל בלי להגיד שאתה אינסל. זה רק הולך ומשתפר!

הולך לי מצויין עם נשים שהן בריאות בנפשם(שהן לא פמינאציות).
ובאופן כללי אני חושב שעדיף להיות "אינסל" מאשר שכל פרדס חנה ידברו עלי, לא ככה?
אבל העיקר ש"ואל אישי תשוקתי והוא ימשול בי".

לפחות אני מודע לעצמי ולא חי בשקר.

די מדברים עלי בפרדס חנה כרכור? איזה ריגוששששששש
בכל זאת טבורו של העולם.

טוב, סליחה. הגזמתי עם האינסל. אתה יכול לעצור את חרושת השמועות המטורפת עליי בפרכור?

צר לי לאכזב אבל כתושבת האיזור (לא פרכור עצמה חלילה) די בטוחה שלא מרכלים עליך שם.
אפשר להרגע ולחזור לשגרה
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 3 ביוני 2024
גם סקס ומערכות יחסים מתחילים בצורך או בתשוקה. אבל יש כל כך הרבה מה ללמוד על סקס ומערכות יחסים. יש מה ללמוד מבחינה טכנית ומה ללמוד מבחינה רגשית. אפשר ללמוד להעז ואפשר אפילו ללמוד כיצד יוצרים תשוקה.

אני משערת שלרוב הלמידה מתרחשת תוך כדי תנועה, ומול בני זוג. הסקס שלי היום שונה מהסקס שלי בגיל 17, גם היכולות הזוגיות שלי, וגם הניסיון שלי כשולטת.

יש כל כך הרבה מה ללמוד בשליטה. במיוחד אם לא התחלת את חייך כשולטת בגיל צעיר, כשיש לך פנאי להתנסויות, חוויות, פרטנרים ומועדונים. אם הגילוי הגיע כשאת כבר עם בן זוג, ומעגל החברים הקרובים אינו בדס"מי, יש הרבה מאוד דברים שלא בהכרח ברורים.

לאף אחת אין בדי. אן. אי. את הידע איך מצליפים, וכמה אפשר להצליף, מה מסוכן, ולאיזו דינמיקה אפשר לצפות מול בן-הזוג במצב כזה. לא תמיד ברור מה ראלי ומה לא, ואם יש אנשים שבאמת חיים את מה שאת מפנטזת עליו.

תמיד אפשר לפנטז על שולטים ושולטות כעל אנשים שנולדו עם כל התשובות בכיס. זה לא באמת כך. גם הפוזה של "יודעי כל" היא נרכשת.

עבורי אחד היתרונות העיקריים של הכלוב הוא האפשרות לשוחח עם שולטות אחרות וללמוד מהן.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 3 ביוני 2024
מניסיון, יש כאלו שזה "טעם נרכש" עבורן.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 ביוני 2024
בכל דבר יש את המטען שמגיעים איתו והחלק הנרכש. גם אנשים שהתמקצעו בתחום שלהם והגיעו בו מאד רחוק יודו שמדובר בחמישה אחוז כישרון ו-95% עבודה קשה.

אם אין את הנטייה לשלוט, שום הדרכה לא תעזור.

אבל אם יש אותה, ניתן להפיק המון מניסיון של אחרות, לקבל רעיונות וקיצורי דרך למקומות שלבד ייקח שנים להגיע אליהם.

אני אישית למדתי המון מקריאה של בלוגים של שולטות ונשלטים פה. ויצא לי להתנסות קצת במקבילה הבדס"מית של הדרכת כלות. 🤣

לללמד אפשר טכניקה. אי אפשר ללמד מישהי שהשליטה לא בדמה להיות שולטת. אין פה אלכימיה. רק לקחת אלמנט קיים ולהעצים אותו.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 3 ביוני 2024
אני למדתי המון מלשאול שולטות אחרות וחברות נשלטות. פשוט שאלתי והתעניינתי.
ראיתי, בדקתי לאט.
אני לא רואה בעיה בלקבל ליווי משולטת אחרת ואני לא רואה בעיה בפשוט להתנסות ולראות מה מתאים.
כמו שמישהי כתבה, לא לכל אחד יש את התשובות בכיס.
Warmplay
Warmplay • 3 ביוני 2024
יכול להעיד על עצמי שעוד לפני שהיה לי נסיון ידעתי והרגשתי בוורידים שאני רוצה לשלוט, התייעצתי מלא עם שולטים מנוסים, שאלתי המון שאלות, קראתי ספרים ובלוגים (לא פה) עוד לפני שהיה לי משהו שקרוב לסשן.
אישית הרגשתי את כובד האחריות שבשליטה ורציתי לוודא שאני א) עושה את זה מהסיבות הנכונות ב) מה הייתי רוצה לנסות ג) איך עושים את זה, צריך לדעת משהו מראש?

אתן לך דוגמא, רציתי לקשור ולא ידעתי איך, ראיתי סרטונים ולמדתי לפני הסשן, שיננתי כי הבנתי שיש אנשים שקושרים ולא יודעים להתיר אח״כ. היה לי חשוב לדעת להסיר מהר במידה ונצטרך.

ככול שהזמן עובר ומתנסים עוד ועוד צוברים ביטחון, זה יותר פלואידי, יותר טבעי. גם המיניות שלך מקבלת צורה יותר ברורה ושלמה. יכול להיות לא מעט חשש למי שמתחיל ועוד לוקח על עצמו את תפקיד השולט.

בקיצור, מבין אותה. אם יש לך את הסבלנות לשבת איתה ולהבין מה היא רוצה לדעתי תעזרי לה מאוד.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 3 ביוני 2024
יצא לי להעביר הדרכות פה ושם, לאנשים בפרטי ולעיתים בקבוצות.
אדם יכול לאהוב מאוד את איטליה, אבל כשלעצמו, זה לא תחליף ללימודי איטלקית.
וכמו בכל שפה, ברור וכיף שאפשר ללמוד גם לבד, אך הדרכה מקצרת משמעותית את הדרך,
עוזרת להימנע מהרגלים רעים, ונותנת פידבק מיידי על טעויות.

יש המון שאלות שחשבתי שיעלו כאן, כמו - האם הדרכה פוגעת בביטחון העצמי של המודרך בהמשך הדרך העצמאית שלו?
או איך נמנעים מחקיינות? או - במקום בלי "רגולציה", איך מזהים מדריך טוב או גרוע?
אבל במקום זה יש פה שרשור עם הרבה מאוד עצבים icon_smile.gif