לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

teacher​(שולט)
לפני חודש • 17 באוג׳ 2024
teacher​(שולט) • 17 באוג׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
teacher כתב/ה:
אין דבר כזה - "חיצוני".

הבנת בכלל למה התכוונתי לפני שכתבת אין דבר כזה ?

אני יכול לדעת רק למה אני התכוונתי icon_smile.gif
ed
ed
ed • 17 באוג׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
זה נושא מאוד קשה ורגיש עבורי אבל אני חייבת לומר שאני נגד כל מה שכתבת.
כל החיים שלי ההורים שלי ניסו לשלוט לי על המשקל, על ספורט, על מה אני מכניסה לפה.
מעבר לצלקות,אכילה רגשית,כעס,דימוי עצמי נמוך ונבואה שמגשימה את עצמה שבסופה לא רק שלא ירדתי במשקל אלא עליתי המון במשקל. זה לא עשה שום דבר טוב.
מי שזה נושא רגיש אצלו אין כל סיבה לקשר לו את זה לבדסמ.
בסופו של דבר זה חיצוני, זה מוביל לשקרים, הסתרות, אכילה מרובה, תסכול, שנאה עצמית ועלייה במשקל.
הדרך היחידה מניסיון לרדת במשקל זה אך ורק אם זה מגיע מתוך רצון פנימי, מוטיבציה פנימית וקבלת החלטה של האדם עצמו. זה חייב להיות אך ורק שלו ולא של אף אחד אחר.
כל מה שכתבתי נאמר בנחרצות בעקבות ניסיון החיים שלי.

מסכים איתך ומבין אותך מאמי יקרה.
כמו שבכל דבר עושים באהבה
כמו בעולמנו הכל בהסכמה הדדית
מלכה שתרצה לרדת במשקל זה יבוא ממנה
עבד יכול רק לעזור לתמוך וללוות את מלכתו בתהליך הלא פשוט
כי זה כולל ספורט ותזונה נכונה ועבד טוב ידע איך לגרום למלכתו להנות בתהליך
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
וואי חלום חיי שמישהו יהפוך דבר משעמם כמו שגרת אימונים למשהו מלהיב ומעניין כמו ציות ועונשים. נשמע לי כיף אדיר.
אבל השפלות על המשקל שלי? ועוד ממי שאמור להימשך אלי? לא לא. זה גבול. זה נשמע לי כמו הצלפה על הכליות רק על הנפש. רק זה חסר לי עכשיו, שהפרעת האכילה תצוף.
אני מפטנזת על שולט שיעשה לי סדר ויכניס אותי לתלם, אבל כשאני חושבת על להגשים את זה... נראה לי שזה יעבוד רק אם אני אהיה זאת שמגדירה בדיוק מה הוא מנהל ומה מותר ומה אסור להגיד. שאני אבנה את התוכנית והוא רק ישמור שאקיים אותה.
כן, לא נראה לי שאנחנו עושים את זה. זה בטח יוביל לריב.

אני לא הייתי רוצה אחריות כזאת על מישהו. אולי לשבוע. נשמע כמו המון עבודה. אז לא מבקשת את זה מבעלי כי זה לא נשמע לי כמו בקשה סבירה.

אבל בפנטזיה... הו, כמה שהייתי רוצה.
איתר​(נשלט)

Re: שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

איתר​(נשלט) • 17 באוג׳ 2024
Amitsy כתב/ה:
מעלה פה נושא/רעיון שלא מצאתי עליו כמעט שום מידע באינטרנט ומעניין אותי לשמוע את דעתכם ואם יש נוספים/נוספות שהיו מוכנים לקחת חלק:

להשתמש בעולם השליטה כדי להוריד במשקל / להיכנס לכושר.

בראייה שלי, שולט/ת יכול להשתמש/ת בכלים מעולם הבדסמ לגרום לנשלט/ת להוריד במשקל / להיכנס לכושר, ואולי, במצבים מסוימים, זה אפילו משהו שיכול לעבוד טוב יותר מכלים אחרים שמקובלים בשוק כיום.

זה יכול להתבצע תוך כדי שהשולט/ת:
- עוקבים אחרי ההשתתפות של הנשלט/ת באימוני כושר (קבוצתיים) או מעביר את השיעור/תרגילים
- עוקבים אחר תהליך ירידת המשקל של הנשלט/ת. מסתכלים על המשקל, על מידות הבגד, מידות הגוף וכו.
- משפילים את הנשלט/ת על ידי למשל דירשה שאימון יבוצע בעירום או על ידי כך שהם צוחקים על עודף המשקל, כושר ירוד וכו של הנשלט/ת
- משלבים אלמנטים בדסמים אחרים תוך כדי, כאקט של ענישה בעקבות אי-עמידה ביעדים (כושר או משקל). זה יכול להיות שוט, קשירות, מחטים, ליקוק רגליים, כלובון, וכו.

אני מדמיין שכל הדבר הזה יכול להתבצע במערכת יחסים בין בני זוג, או כשירות ששולט/ת מציעים עבור תשלום (כמו מדריך כושר אישי אבל עם טוויסט). כמו כן, כל הדבר הזה יכול לקרות פנים מול פנים או גם בסשנים באינטרנט.

כאמור, אשמח לשמוע את דעתכם/ן באופן כללי, ואם יש כאלו שהיו מוכנים לקחת חלק בפעילות כזאת כשולט/ת או כנשלט/ת (יכולים לשלוח גם באישי), ואם כן, האם יש צורך מבחינתכם/ן שזה יהיה במערכת יחסים או כשירות (בהתנדבות או בתשלום נניח).

באמת שדבר כזה זה החלום שלי, אני רוצה שולטת שאני יכול ללכת איתה לחדר קושר להתאמן איתה או אפילו פשוט לציית לה כשהיא אומרת לי איך להתאמן... אני אישית אוהב להתאמן אוהב כל דבר גופני על הרעיון שיהיה לי מישהי לתוכן לגרום לי להשקיע גם בימים שאני לא 100 אחוז מהם נשמע כמו חלום בישבילי
עדן השיבחה​(נשלט)
לפני חודש • 18 באוג׳ 2024
עדן השיבחה​(נשלט) • 18 באוג׳ 2024
זה נשמע בין הסשנים היותר מחרמנים שיכולים להיות עם תיהיה לי בת זוג שולטת אני יתחנן לכזה סשן כי לי קשה להיתאמן בגלל מוטיבציה
Too sweet{}
Too sweet{} • 18 באוג׳ 2024
פרלין כתב/ה:
Too sweet כתב/ה:
אני יוצאת מנק' הנחה שהוא אוהב אותי ורוצה אותי כן? icon_smile.gif
אז לא יודעת מה זה אומר שיירד על המשקל שלי או המראה שלי...
בפוסט עלו הרבה נושאים היפותטיים.

אבל מה בעצם ההבדל בין כשהוא קורא לי סמרטוט או חור בכיין לבין לצחוק עליי שאני גרועה בלהתאמן?
הכל תלוי בהקשר ובקשר בינינו.
אני יכולה להעלב מאוד, לבכות, לכעוס. הכל לגיטימי. השאלה מה זה עושה לנו ומה ההסכמות בינינו. מקווה שיצא ברור icon_smile.gif

את שמנה?

היי פרלין,
הכוונה שלי למה שהשולט שלי שאוהב אותי ודואג לי יירד עליי בנקודה שנניח רגישה מידי?
כי יש נקודות רגישות שמשחק בהן יכול להיות חוויה עוצמתית מאוד, גם אם זה יפיל ויהיה קשה.
ויש נקודות שצריך הרבה יותר זהירות.
אבל מבחינתי לפחות אף תחום הוא לא מחוץ לעניין.
לא משקל ולא כסף ולא עבודה... וגם אם זה קשה מידי והוא החליט שרוצה את זה, נמצא את הדרך שם.
לכל דבר יש פוטנציאל בדסמי, קשה ככל שיהיה.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
Too sweet כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Too sweet כתב/ה:
אני יוצאת מנק' הנחה שהוא אוהב אותי ורוצה אותי כן? icon_smile.gif
אז לא יודעת מה זה אומר שיירד על המשקל שלי או המראה שלי...
בפוסט עלו הרבה נושאים היפותטיים.

אבל מה בעצם ההבדל בין כשהוא קורא לי סמרטוט או חור בכיין לבין לצחוק עליי שאני גרועה בלהתאמן?
הכל תלוי בהקשר ובקשר בינינו.
אני יכולה להעלב מאוד, לבכות, לכעוס. הכל לגיטימי. השאלה מה זה עושה לנו ומה ההסכמות בינינו. מקווה שיצא ברור icon_smile.gif

את שמנה?

היי פרלין,
הכוונה שלי למה שהשולט שלי שאוהב אותי ודואג לי יירד עליי בנקודה שנניח רגישה מידי?
כי יש נקודות רגישות שמשחק בהן יכול להיות חוויה עוצמתית מאוד, גם אם זה יפיל ויהיה קשה.
ויש נקודות שצריך הרבה יותר זהירות.
אבל מבחינתי לפחות אף תחום הוא לא מחוץ לעניין.
לא משקל ולא כסף ולא עבודה... וגם אם זה קשה מידי והוא החליט שרוצה את זה, נמצא את הדרך שם.
לכל דבר יש פוטנציאל בדסמי, קשה ככל שיהיה.

לגיטימי שזה ככה עבורך כמובן
אבל אני בוחרת להקשות ולשאול:
ואם הוא כן יירד עלייך בנקודה רגישה מידי?
ואם זה חלילה יפתח אצלך הפרעת אכילה?
אני שואלת את כל זה מתוך הניסיון המר שלי בנושא הזה
אני יכולה לומר שאצלי זה בהחלט תרם יפה מאוד להפרעת האכילה שלי ואני בשלב מסויים הגעתי לאנורקסיה.
Too sweet{}
Too sweet{} • 18 באוג׳ 2024
שאלה סופר הגיונית.
אנחנו יחד כבר הרבה שנים ויש פה ביטחון והיכרות שהם מעבר ל"סשן" מזדמן.
יש לנו חיים שלמים יחד ואני במקום שסומך עליו במיליון אחוזים.
יש לכל אחד מאיתנו מרווח טעות מאוד גדול.

מראש אדוני לא היה מתנהל באופן אגרסיבי אם היה מזהה רגישות כזו גבוהה. וגם אני הייתי יודעת לדבר איתו ולשקף מקום שלא טוב לי.
mister z​(שולט)

Re: שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

mister z​(שולט) • 18 באוג׳ 2024
אף פעם לא הבנתי בני אדם שנכנסים לקשר מתוך כוונה לשנות את הצד השני...
לא טוב לך שהיא שמנה? לא נאה לך איך שהוא מתלבש ? פתאום נזכרתם שאתם לא יכולים לחיות בלי חזה גדול לידכם או ריבועים בבטן?...
מדובר בבני אדם לא בערכת לגו אם אתם לא יכולים לחיות עם היתרונות והחסרונות של מי שלידכם אז אולי כדאי להמשיך לחפש
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
Too sweet כתב/ה:
שאלה סופר הגיונית.
אנחנו יחד כבר הרבה שנים ויש פה ביטחון והיכרות שהם מעבר ל"סשן" מזדמן.
יש לנו חיים שלמים יחד ואני במקום שסומך עליו במיליון אחוזים.
יש לכל אחד מאיתנו מרווח טעות מאוד גדול.

מראש אדוני לא היה מתנהל באופן אגרסיבי אם היה מזהה רגישות כזו גבוהה. וגם אני הייתי יודעת לדבר איתו ולשקף מקום שלא טוב לי.

תודה על המענה המכבד icon_smile.gif
יכולה לומר שגם אצלי זה לא היה סשן מזדמן (אמנם לא הרבה שנים, אבל היינו שנה ביחד)
ואני חושבת שהמשפט האחרון שלך ממחיש את הנקודה שאני מנסה להעביר - הוא לא היה מתנהל באופן אגרסיבי במקום שהוא יודע שיש בו רגישות גבוהה + יש מקום לשיקוף ולשיתוף שלך, משהו שלצערי הרב בהרבה מקרים אין.
עבורי, הנקודה הקשה בפוסט עצמו, היא הנושא של השפלה שקשורה לדימוי העצמי
זה משהו שיכול לשבור א.נשים
במיוחד (אבל לא רק) א.נשים שיש להם.ן גם ככה קושי עם הדימוי העצמי ו/או א.נשים עם רקע של הפרעת אכילה.

ואני באמת שמחה בשבילך שאת בזוגיות כזאת
בשביל שניכם
ומאחלת לכם שזה רק ימשיך כך