בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייתיות לשמה בדאנג'ן

Demi
לפני 19 שנים • 31 ביולי 2004

Re: עצומה

Demi • 31 ביולי 2004
Dom_Quixote כתב/ה:
קיבלתי את הצעתו של דמי בעניין העצומה.

אני מבקש מכל מי שהגיב ויגיב נגד הנחש בשרשור הזה לשלוח את תגובתו או התנגדות נחרצת אחרת לכתובת: snake@kavod.co.il

בנוסף, מאחר ואני ועמוס כנראה לא נתחתן בקרוב, אני מבקש מאדם הנמצא ביחסים טובים עמו להתנדב למסור את העצומה. מישהו?

תודה לכולכם,
קיחוט

קיחוטה, במקום אימייל תעשה את זה בהודעות פרטיות, ככה יהיה לאנשים קל יותר להגיב, רק הצעה.
LADY​(שולטת)
LADY​(שולטת) • 31 ביולי 2004
אני לא חושבת שהיה מפריע לי לראות את הנחש במועדון אם הכלוב היה ממוקם בתנאים המתאימים יותר לנחש מסוג זה "פיתון מתכדר" עם תאורה מתאימה שהיא אולטרה ולא האור הנורא ששמו לו במדרגה. זה שהנחש לא יהיה במועדון זה לא אומר שהוא לא יהיה "תקוע" במקום אחר למשל בסלון של עמוס. היו לי כמעט את כל סוגי החיות שרק אפשר לגדל וגם נחש מסוג זה בואו נגיד שעברתי לפני שנים את היכולת לראות את הנחש "אוכל" את ארוחתו - אני לא הייתי רוצה לראות בשידור חיי את הנחש אוכל. מה שכן יותר צורם לי המיקום הלא מוצלח של הנחש.
אני לא מתחסדת בעניין ומי שמכיר אותי יודע שאהבתי הגדולה ביותר בעולם היא חיות אין אצלי דבר כזה לעבור ברחוב לראות ציפור עם כנף שבורה או כלב עזוב ולהמשיך הלאה כאילו לא ראיתי זאת.
ומי שמכם היה אצלי בבית יודע שהשולט בבית שלי הוא "מאסטר זולו" - הדני המדהים שלי וג'ולי
המדהימה שהיא תוכית ג'קו עם כלוב בגודל סלון והיא תמיד משוחררת ומקבלת את כל היחס והגירויים שהיא צריכה כציפור, אני מסכימה שלגדל תוכית בבית זה לא הדבר הטבעי לה ביותר
אך אנחנו כבר יחד 10 שנים והיא תחיי איתי עוד המון שנים ואפילו אחרי ואני מקווה שיום אחד יגיע
והיא תקבל תנאים יותר ויותר טובים. עד אז יש אהבה גדולה בין ג'ולי הג'קואית למאסטר זולו הכלב..
והתקשורת בין כולנו כאן בבית מד-ה-י-מ-ה !
Dom_Quixote

הודעות פרטיות

Dom_Quixote • 31 ביולי 2004
יכול להיות שהצדק עם דמי. יואילו נא כל מגיבי השרשור לשלוח הודעה פרטית לחבר amos_l
ובא לציון גואל.
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
גם אני מצטרף לעצומה להוציא את הנחש מהמועדון (מייל בדרך אליך קיחוטה )
בגלל שאני חושב שהוא מפריע למבלים במועדון .
למיטב ידיעתי הנחש נמצא במועדון מעל לשנה (אני לא בטוח שזה אותו נחש , אבל היה גם נחש שהוחזק בגומחה בקיר )
וגם במדרגה הנחש לא נמצא מאתמול , מה שהפריע לכולם זה עצם הרעיון הלא מוצלח של להאכיל את הנחש בזמן שהמועדון פתוח .
לגבי חיות אחרות , גם אני חוטא ומגדל כיום רק פינצרית חמודה בת 11 .וגור חתולים בין חצי שנה שמצאתי נטוש במחסן ממש שעות לפני שהלך לעולמו .
בעברי הלא כל כך רחוק גידלתי מ"ס כלבים , רובם ככולם היו כלבים נטושים שהופנו אליי ע"י אנשים שידעו שאני חובב כלבים ומטפל בהם במסירות , בין השאר היו לי כלבת אמסטף יפיפיה שנזרקה ע"י הבעלים שלה מכיוון שחלתה במחלה מסוכנת שמדבקת גם לבני אדם , היא קיבלה טיפול יומיומי שעלה אלפי שקלים והמון שעות ולאחר שהבריאה לחלוטין מסרתי אותה לאימוץ , כלבה פירנאית שגדלה ברמת הגולן ובגיל 3 חודשים קיבלה בעיטה מפרה ישר לראש , ולאחר טיפול ממושך אצל וטרינר לאיחוי השבר בגולגולת הגיעה אלי להמשך טיפול , ועוד מספר לא קטן של כלבים .

אז נכון שאי אפשר להשוות בין גידול של חיות מחמד כגון חתולים וכלבים וגידול נחש , אבל צריך להכניס הכל לפרופורציה המתאימה.

ושוב
בברכת
תנו לחיות לחיות
יורה
אמורפי​(מתחלף)
אמורפי​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
פייה כתב/ה:

קיימת אפשרות שזה סבבה לנחש לחיות ככה. צריך להבין בנחשים בכדי לענות על השאלה הזו, סתם לזרוק שזה מזעזע - זה פופוליסטי.
עם זאת אני גם מסכימה שהנחש פשוט מיותר שם, בעיקר אם הוא מפריע לאנשים.
לי אף פעם לא כיף לראות בעל חיים כלוא. אבל את אותה המחאה בדיוק אפשר להפנות כלפי גן החיות התנ"כי בירושלים, למשל. (וגם שם, אגב, מאכילים אותם במכרסמים חיים).
וסתם הערת אגב - נראה לי לא פחות מזעזע לגדל כלב, למשל, בבניין מגורים במרכז תל אביב כאשר בעל הכלב עובד רוב היום. ואף אחד לא זועק בקשר לזה.

עוד ציטוטים שאני מסכימיתם:

TOM :
חסר רק תגובת הנחש לסיפור הנ"ל.
וזה מפתיע כי יש בקהילה הרבה נחשים.

ZIGZAG :
מישהו חשב מה יקרה אם בטעות אדם יעלה על המדרגה והפרספקס ישבר (זכוכית מה שלא יהיה)
אני לא רוצה לדעת איך הנחש יגיב כשהוא יבהל .....

(מריח כל כך כמו הפרטאצ' הישראלי המוכר- "בוא נביא איזה נחש, נדחוף אותו מתחת למדרגה וכל חצי שעה נאכיל אותו איזה עכבר מסכן. החיות האלה ממילא לא מרגישות כלום והסוטים האלה ישתגעו על זה, אני אומר לך, אנחנו נעשה קופה על הנחש הזה.")

ובכלל, אני טיפה'לה מעריץ אנשים כמו יורה ועוצר, קיחוטה ו- LADY שמשקיעים מזמנם, משאביהם ומרצם להפוך ביתם לגני חיות בזעיר אנפין.
אני מניח שאם הייתי פחות עצלן ואדיש ויותר מרגיש את הדקירות האלה בלב וההרגשה הלא נעימה בבטן הייתי נוהג כמוהם.

וסתם הייתי רוצה לחדד את הנקודה המעט צבועה פה.
מדוע לגדל נחש זה הו- כה נוראי, אולם אנשים תוכים הסגורים בכלוב קטן או נמרים בכלוב מעט יותר גדול בגן חיות זה בסדר?
מדוע אף אחד מהמגיבים פה בשרשור לא מפגין מול גן החיות הקרוב למקום מגוריו או צועק על חבריו שכולאים את התוכים בכלוב קטנטן ומונעים מהם לעוף!!! (לא עצוב לחשוב לרגע על ציפור שלא יכולה לעוף?)
התשובות מובנות מאליהן אבל אציינן בכל זאת:
קיץ וחם עכשיו ולמי יש כוח להזיע מול איזה גן חיות כמה שעות.
והחברים שלנו הם חברים שלנו, זה לא נעים כזה לצעוק עליהם.
עמוס? זה ההוא מהדאנג'ן- זה שכל שבוע נפתח איזה שרשור נגדו.
זאת מצווה לצעוק על עמוס- זה מה שמאחד אותנו כקהילה. icon_twisted.gif

ובכל זאת, למרות שאני חייב להודות שאני אישית יכול, כמו נריסה, למצוא משהו מהפנט בנחש בולע עכבר, ברור מראש שהמוסר הפשוט מצביע על סילוק מיידי של הנחש ממדרגת הדאנג'ן ושחרורו, אם זה לא מאוחר מדי (רגיל לתנאי שבי, לא יוכל לשרוד בטבע) במקום בו לא יוכל לגרום נזק לבני אדם (אם נחשים כאלה יכולים בכלל לגרום לנזק כזה, שוב סליחה על הבורות).

ודבר אחרון, בקשר לעצומה, אני חושב שקיחוטה, בתור הבנדם שהעלה את הנושא לראשונה בפורום הזה ובתור זה שאני יכול לסמוך עליו מעבר לכל ספק שיש בו את האנרגייה להעביר את העניין מדיבורים והקשות מקלדת אל המציאות, אמור להחליט כיצד מתארגנת התגובה\עצומה לעניין הנחש.

ידידי, הנה לך טחנת הרוח, הסתער עליה.
אני איתך
פרסם פה , כדי למנוע בלבול נוסף כיצד אתה מתכוון לפעול בעניין ומובטחת לך תמיכתי.
המשך לחפש טחנות רוח - הארץ זקוקה לאנשים כמוך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 ביולי 2004
לא היינו וטוב שכך (בהקשר הנחש והעכבר, איכס)
לא מבינה איך מתחבר הנחש לBDSM וממש לא לעניין שהוא שם ,

אבל שמעתי שהיה ערב מדהים , היו לנו התחיביות וניליות icon_lol.gif .
בתקווה שיקומו עוד ערבים כאילו .
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
מצרף את קולי לעצומה.
יוחנן כלוא במדרגה כגימיק זה לא לעניין.
אם כבר להחזיק אותו כלוא במועדון, הייתי מעביר אותו למקום יותר בטוח... ולא משאיר אותו במקום שהוא צריך לראות סוליות נעליים נוחתות עליו וכמעט פוגעות.
פעם הבאה שמכניסים לו עכבר למדרגה אני אישית מתנפל קדימה שולף את העכבר ומשחרר אותו.
אם כל הכבוד לטבע, ויש כבוד... המצפון הורג אותי.
אני חולה על נחשים, אבל אני לעולם לא אגדל אחד. בניגוד לכלבים וחתולים מבוייתים אני לא מאמין שאפשר לביית נחש ולא משנה מה יגידו.

איכשהו נוספו לשרשור המעניין הזה תאורים של החיות שמגדלים חברי הקהילה... ואני אומר למה לא... גם אני מצטרף (רק בכתב פחות מודגש... כי זה בטח יעניין רק אותי ואת הסבתא שלי).
לי יש מכון גריאטרי בבית.
פיצקה היא חתולה סיאמית זקנה בת 120 (הפסקתי לספור בשלב מסוים). היא כבר לא רואה טוב, לא שומעת טוב ואפילו הקול שלה נשמע מוזר. אבל מה, שליטת הרחוב. יוצאת ובאה מתי שמתחשק לה. מטיילת בכל השכונה ומיעצת לכל צעירי העדה החתולית.
בנוסף, יש לי את סר דיוק. כלב בן 6, שחור, קטן, סטייל שוקי מהתוכנית עם ארז טל ואורנה בנאי. הוא חמוד בטרוף אבל מה... חולה נפש עם קבלות! לפני שנתיים הוא פרץ דיסק בגב ובילה חצי שנה כשחלק גופו האחורי משותק. לא התייאשנו ועזרנו לו לחזור לעצמו למרות שרצו להרדים אותו, אבל מה... הבן זונה היה קשוח! היום הוא בסדר גמור. לא מסוגל לקפוץ ולרוץ מהר אבל חי, מזיל ריר ומשוגע מתמיד.

אוהב אותכם! אם מישהו יפגע בכם אני אכניס אותו למדרגת פרספקס!
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

למה

אין פה תגובה של עמוס, או של רותי?
או של מישהו שאחראי על כל העסק הזה?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 ביולי 2004
אני לא מגדל כלבים, וגם לא חתולים, הדבר היחיד שגדל אצלי בבית זה - קיפוד. אבל אל דאגה אני לא הבאתי אותו, הוא בא לבד מתוך בחירה, והוא גם תמיד יכול ללכת.
אני אוהב בעלי חיים, אוהב מאוד, אבל לא אצלי בבית. אני בכלל חושב שיש להם מקום בטבע או בבתים של אנשים אחרים - כאלה שיש להם סבלנות לטפל בהם ולהעניק להם חיים טובים.
למען האמת לא יפריע לי לדעת שבקומה התחתונה של הדנג'ן (במיני דנג'ן) יש מלא תאים של נחשים ועכברים שאוכלים אחד את השני. הרי בסופו של דבר גם אנחנו עושים אותו דבר אוכלים אחד את השני באכזריות ואת אף אחד זה לא מעניין.
אבל מצגות האכלה סטייל נשיונל ג'יאוג'רפיק, לקול מצהלות פעמונים כמו שהיה ביום חמישי במועדון, נראתה לי מוזרה ולא קשורה למועדון בכלל ובודאי שלא למועדון בדסם.