שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיבורים על כלא

009​(אחר)
לפני 19 שנים • 4 בדצמ׳ 2004
009​(אחר) • 4 בדצמ׳ 2004
אז ראשית דבר ועניין הידד לרעיון המטריף...........

כבר הזדמן לי כמה וכמה פעמים להשתתף באירועים כאלה כולל ביקור במרתפי הממלכה המפורסמת ב-OWK...........הרעיון שמועלה כאן די דומה...........למה שמתחולל שם..........

בתקווה שיתממש העניין............כאן בארץ הקודש..............על טיצ'ר כמובן שאפשר לסמוך בעיניים עצומות..........אם הוא האמרגן אז ההצלחה מובטחת............

בברכת חברים ושבת שלום

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
teacher​(שולט)

זה הכיוון אליו אני הולך

teacher​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2004
גם אני התייעצתי עם כמה אנשים שבילו זמן מה ב-OWK
ובמקומות וסיטואציות דומים. זהו מקור מידע מצויין לכלא שלנו.

teacher
009​(אחר)
009​(אחר) • 4 בדצמ׳ 2004
שאלה קטנה לאמרגן.........האם מיועד האירוע רק לסוהרים ולאסירות?........ו/או גם לסוהרות ולאסירים.........

בברכת חברים

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004
אחד שמבין​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2004
טיצ'ר אתה גדול !!!
ואם אתה עושה את זה אני בטוח שזה יהיה מסודר עד הפרט האחרון.
תסביר לי למה יצאת דום ולא דומית או לפחות איזה סאב שמארגן דברים כאלה פמדומיים.
ככה יוצא שבשביל חוויות כאלה אנשים כמוני (כמו 009) ועוד כמה חבר'ה נאלצים להרחיק נדוד לצ'כיה הרחוקה.
ולגבי כל המפקפקים, כאחד שלא ראה סרט אלא חווה דברים דומים ואף אקסטרימיים יותר.
סבתא של מלכה שטן (כן, זאת שפעם היתה כ ותבת בפיפ) היתה אומרת שמי שנכנס למטבח צריך להיזהר מהסירים החמים.
גם מי שהולך לקראת חוויה כזאת צריך לבדוק אם זה מתאים לו או לא.
לטיצ'ר יש מספיק ניסיון, אפשר לתת לו את הקרדיט שהוא מספיק אחראי לא להתלהב ולהפוך את זה למשחק מסוכן. מאחורי כל פנטזיה פרועה ביותר הוא מצליח להשחיל שיקול דעת עמוק ואחריות רבה.
אני בטוח שזה מספיק.
אתם כנראה לא מכירים אותו מספיק.

פעמים רבות שואלים אותי כל מיני עבדים לגבי נסיעה ל - OWK ולא לכולם אני ממליץ לבוא לבד, אלא להגיע עם מלכה מגוננת. אני אישית בשנים האחרונות הגעתי לשם עם בת זוג כי לא תמיד מתאים לי האקסטרים הזה. אבל שהגעתי לבד אל האקסטרים זו היתה חוויה מדהימה, קיצונית אך מדהימה. אני בטוח שפה בדנג'ן יהיו הרבה יותר מקדמי ביטחון מאשר ב - OWK ובסה"כ כולם די מכירים את כולם ועם סדרת הריאיונות של טיצ'ר וסדנת ההכנה והניסיון (דברים שלא נערכים במקומות אחרים כמו שצריך) לא ישאר שום שטח אפור. אני בטוח שלא ייגרמו נזקים גם לא נפשיים.
שיהיה לכם בהצלחה!!!
אליסיה

ובכל זאת.... אגיב שוב

אליסיה • 5 בדצמ׳ 2004
שלומות,

אני לא חושבת שמדובר כאן על כישוריו ואופיו של טיצ'ר

אותי מטרידה ההתעסקות הזו במיינד העמוק ביותר, הנסיון האין סופי לקרוע את הסייקיק
בידוד, מקלחות קרות, למה???
אני אישית מבינה את עולם השליטה אחרת ואולי אני לא מבינה ולעולם לא אבין, את OZ אני מעדיפה לראות בטלויזיה

גם לי יש פנטזיות, את חלקן אני מגשימה ואת חלקן לא, אבל לא לכל פנטזיה אני מראה מאיזה עושים גיטרה או לחילופין לא צריך להראות את המעיים בשביל להרגיש שהבטן כואבת

לאלה שיקחו חלק בחוויה הזו, תהנו
ואני בנתיים אפתח שרשור על "דובוני כפת לי" בכדי לשמור על התמימות שעוד קצת נשארה

חג חנוכה שמח וסופגנייה טעימה לכולם icon_lol.gif

אליסיה
אליסיה

הבהרה

אליסיה • 5 בדצמ׳ 2004
המשפט הוא מאיזה עץ עושים גיטרה
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 5 בדצמ׳ 2004
אם כבר מגשימים פנטזיות קבוצתיות מוזרות, אפשר לארגן שיעור עיצוב בדנג'ן עם ההסבות המתאימות?
sleeper​(נשלט)

רגע...

sleeper​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2004
מאיזה עץ עושים גיטרה?
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004

קצת ריכוז חברה'

teacher​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2004
במועדון הדאנג'ן מכניסים לגוף מחטים, מקלות, מצליפים ומכאיבים, מסתובבים עם קולרים על הצוואר, יושבים בתוך כלובים, קושרים בחבלים, תולים מהתקרה ודורכים עם עקבים על הביצים.

בכל יום שני בשבוע אנחנו שומעים על סאביות שכמעט נאנסות כשהן נפגשות עם מישהו זר במקום מבודד, על סאבים שמתעלמים ממילת הביטחון שלהם, על זרים שמטרידים ונוגעים, ומה לא..

ואנחנו מתרגשים ככה מקצת כלא?
אליסיה, מיינד, קייל וממיסה, הדעות שלכם חשובות לי לפחות כמו אלה שכן מתחברים לרעיון. מפריע לי קצת שאף אחד מכם לא טורח לנמק את דעתו או לכל הפחות להצמיד אותה למשהו ספציפי שאנחנו עושים שונה. הרי המועדון קיים מהזה זמן, כך גם תאי הכלא. ב-OWK זה עובד וכך גם בעוד מקומות באירופה וארה"ב. אנשים מכל העולם מגיעים לשם כדי להשתתף, כולל מישראל. אלו עובדות ידועות.
ידוע לכם גם כן שמלבד רצונו או אי רצונו של אדם להשתתף, יש גם מיון מצידנו.

פרופורציה היא לא מילת גנאי
teacher