בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ירידות וההנאה שבכך:)

אנדרפוט
לפני 19 שנים • 27 באפר׳ 2005
אנדרפוט • 27 באפר׳ 2005
או כמו שנאמר:

אנחנו אוהבים לרדת, אבל לא מהארץ

אנחנו אוהבים משולשים, אבל לא של פיצה
שולטת לעכשיו​(שולטת)
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007

אחת שישי לה כזה שנמשכת לזה שתומכת בזה וטעמה אתזה...

[B]ואו לא ידעתי שבכלוב יהיו אנשים כלכלך ילדותיים עם התשובות שלהם...
אז קודם כל לדעתי גבר שנגעל לרדת לאישה(נקייה ,חלקה) {וזה ברור שאישה צריכה להיות נקייה והגיינית כמו שבדיוק גבר צריך... רק שנשים צריכות לשמור יותר וזהו זה.}
אז ככה, אני לא מבינה איך אפשר להגעל (אני לא מבינה בתור דו-מינית הנמשכת לנשים ואחת שאוהבת אוראלי בכללי.. וכמובן הדדי) כאילו לדעתי גבר שנגעל מגוף האישה בין היתר כמו לרדת לה הוא לא באמת נמשך אל גוף האישה ולא יודע באמת להעריך ולפנק אישה כמו שצריך לא מכיר מספיק את הגוף הנשי . אולי הוא פשוט הומו מוכש או סתם שובניסט מסריח כמו שאמרתי שלא יודע לעריך ולאהוב את גגוף האישה (כולל גן העדן שלה) ולא יודע לפנק אותה כמו שצריך.. או אולי הוא ירד באמת לאחת שהיא לא נקייה וחש שכל הנשים הן כאלה ופחד לנסות.. עוד אחד icon_confused.gif
קיצר בשבילי גברים שנגעלים מאישה נקייה מגן העדן הנפלא שלה ולא מפנק אותה גם בדרך הזו (ויותר גרוע נות ררק לה לרדת לו וזה לא הדדי,) הוא לא באמת גבר אמיתי בשבילי.ותגידו מה שתגידו אני עומדת על המילה שלי וזהו זה.

אגב אני לא מבינה כמה נשים פה מה הקטע של "בעע איך אפשר לרדת איך נהנים מזה"... אולי הגברים שאיתכן נותנים לכן להרגיש שאתן מגיעלות שם למטה ולא יודעים להיות גברים אמיתיים ולתת ביצוע אמיתי עם הלשון,אולי זה מה שאתן באמת ואז חושבות שכל הנשים ככה? נו רציני די תתבגרו... זה טבעי עברנו...
תהיו נקייות והגייניות למטה תטפחו ת'מקום ותאמינו לי שאין שום סיבה בעולם הזה שאתן תהיו מגיעלות למטה אלה להפך. אתן צריכות להיות מגרות וגברים גם צרכים לפננק אתכן
ולגבר שאמר שנשים לא נהנות מזה.? רובן כן נהנות (גם אני נהנת להרגיש אתזה ואלה שעשיתי להן את זה.. יאממ) אולי פשוט אותו הגבר שירד לחלקן לא יודע לתת ביצוע טוב עם הלשון שלו ובגלל זה והן מתביישות..(כי אני למשל אחת ביישנית בחייים לא ביקשתי ותמיד עשו לי לבד..) וגם כן יש גברים שנותנים להן להגעל מעצמן עם בכלל אפשר לקרוא להם גברים בעע.. וי ש נשים כלכלך "חכמות" שנותנות לאלה שיגעלו מהן...
קיצררררררר תגדלו תפנקווווו הדדדיותתתת קצת יהיה טוב. פחות ראש סגור וראש בורס icon_biggrin.gif
ואתה שם למעלה לך באמת תבלע תשפיך של עצמך מוכש אחד מסכן בעע

גאה בגן עדןןןן שלה ושל אחרות!!!! :wink: [/B]
וכל מילה מיותרת חבל לכם כי זה מה שאני חושבת בדוק!! ואפחד לא ישנה את זה
כי מי ש'משנה זה כל מה שתיארתי למעלה(מוכחשים,שובניסטים שחושבים רק על הזרגיג שלהם בלה בלה בלה... ונשים שלא יודעות להעריך את עצמן וחושבות שנשים אחרות גם כאלה...)
באוץ'' הייתי פה...
נולי
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007
נולי • 12 במרץ 2007
א. למה להעיר מתים? השרשור הזה ישן נורא יפה. למה להקפיץ?
ב. למה לא לקרוא לפני שלוחצים "שלח"? מלא שגיאות מיותרות של אותיות שלא שיכות ולא רק שגיאות כתיב.
ג. אם אפשר להגיד משהו רק פעם אחת ולא לחזור על עצמך להבא.

תודה.
אלiהים
לפני 17 שנים • 13 במרץ 2007

עושים באהבה או לא עושים בכלל.

אלiהים • 13 במרץ 2007
אמממ... היגיינה (לשני המינים) לא בהכרח משפיעה על טיב הריח שם במקום
גם סוגי מאכלים למשל משפיעים על סוג, טיב, וגוון הריח. הרי הגוף מפריש נוזלים
באופן תמידי גם כשלא ממש שמים לב ובעיקר בזמן התגרות מינית (ומאמץ).
נראה לי ש"הגיינה" אמנם קשורה כן לעניין אבל לא היא לבדה הגורם המשפיע.
מה גם שכמו שכבר נאמר "על טעם וריח......" וה"מקום" של אחת יכול להיות "טעים" ומריח טוב לאחד ולאחר צחנה.
כשעושים אהבה (ואולי לא סתם סאשן מזדמן רק כדי לפרוק את הלחץ באשכים) [אני לפחות] נמצא במצב של טראס טוטאלי והתחברות עמוקה עם בת הזוג שלי וכולי (וגם כולה) נתינה.
מרגיש לי "אחד" איתה לא יכול להגעל ממנה, להפך!!!!!! היא כל כך טעימה לי וכל סוג של ריח הופך לורדים נעימים מה גם שלראות ולהרגיש אותה נהנית, מגיעה לשיאים ואורגזמות אין סופיות שאני ורק אני מסוגל להביא אותה לגבהים כאילה זאת ההרגשה הכי טובה שאני יכול לקבל.
ירידות מבורכות משני המינים ובכל הכיוונים. סקס מכל סוג שהוא ללא ירידות הדדיות אינו סקס מושלם.
בהצלחה.
שולטת לעכשיו​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 במאי 2007

שלום...

מה שרציתי להגיד לך נולי יקרתי... שאולי יש פה קצת בילבולים.. אבל זה לא קשור לעיניין .. .
ואני קראתי את ההודעה הזו מאוחר כן כן מה לחעשות וזכותי להגיב עלייה? מה מפריע לך??
לא טוב לך על תקראי את ההודעה שלי.. אני לא מבינה את הקטע..........
ועוד לתגובה כזו מבחורה לא ציפתי..
ולבחור שהגיב מתחתיה..
אל בנות זה לא תלוי במה אכלו... אצל בנים זה ככה..
אצל בנות זה קשור להגיינה.. ולכל השטיות האלה כמו פיטריות או דלקת וכל מני כאלה..לא עליינו
תאמין לי שאכלתי כל מני דברים וזה לא קשור לזה...
בקיצור ההמשך אהבתי מה שאמרת אתה צודק לחלוטין..[=
להית' ויום טוב..
האמפרי
לפני 17 שנים • 23 במאי 2007
האמפרי • 23 במאי 2007
נו, טוב.
השאלה הכללית מזכירה לי את שאלת מליון הדולר "מה זאת אהבה".
באופן כללי הפרשות גוף אינן דבר שמתבלים בו אנטיפסטי או לוגמים כאפריטיף
עם שתי קוביות קרח וניגשים איתו אל השולחן. כמו תמיד זה פונקציונאלי למי מולנו ומה
מידת תשוקתנו כלפיו.
לפעמים זאת גם שאלת הביצה או התרנגולת והכוונה שלי היא ההגיינה. היו מצבים
שההגיינה היתה כל כך הגיינית שזה נתן לי חופש להתרגש ממי שמולי ומצבים הפוכים
בהם העדר הגיינה מנע ממני כל אפשרות לרגש כלשהו גם אם היה כזה בפוטנציה.

לדעתי, היחס של גברים לירידה הוא כמו של ירידה לצורך עליה (ממש לא קשור אבל בא לי
לכתוב את המשפט הזה). מהתחלה. האופן בו גברים תופסים ירידה אל אשה היא כמו:

"חברה, אנחנו נכנסים כרגע לאזור מסוכן ולא ברור. תשתמשו בכל מה שלמדתם בבית
הספר לפינוי מוקשים ואולי זה יעזור אולי לא. אני כמפקד לא יודע יותר מכם. בהצלחה לכולנו
ו...חופשי".
(גמרת, כפרה? כי אני עוד שניה הולך לאורטופד בגלל הצוואר שלי) וזה בדומה לנשים
חדורות פין שכל שעובר להן בראש הוא: "ראבק. שיגמור כבר כי יש לי עוד ניירת לסדר".

מצד שביעי גם הצלחתי להרדם פעם תוך כדי ירידה וכשהתעוררתי בין לבין הרגשתי
כמו חייל בטירונות שמתעורר בבהלה שמא עלו עליו אבל זה היה אחרי הרבה אלכוהול
והמונטוניות הזכירה לי משהו שבין מטוטלת למטרונום.

אז לעצם שאלת הפוסט? כן. הדשא של השכן תמיד יהיה ירוק יותר.
המלט
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007
המלט • 24 במאי 2007
כן, לגמרי. (מה היתה השאלה, האמפרי?)

בברכת רדו והצליחו.