אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת שמח לביאנקה המדהימה

Tobias​(אחר)
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005
Tobias​(אחר) • 25 במרץ 2005
ביאנקה בובה!!!!

מזל טוב והמון כיף בחגיגות!

נחמד לחגוג על פורים שהכל שמח ופורח

מאחל לך שנה של אתגרים וגם של מנוחה

ואני חייב לצותת את פרודו שממש אהבתי את שאמר

מזל טוב לגבירה
מזל טוב לכלבה

אוהבים אותך!
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 25 במרץ 2005
בייב...

אני לא יודעת מה לכתוב...יש לי המון מה לומר.

על האהבה שלי העצומה שיש לי בלב אלייך את יודעת

על זה שבכל מקום שתהיי היא תלווה אותך, את גם יודעת

על זה שנכנסת ללב שלי, וכנראה שלחברות טובות יש עליות ומורדות...

אבל זה לא מבטל את מה שקיים שם.

אני אוהבת אותך המון ומאחלת לך רק טוב.

שהאנשים סביבך יגרמו לך רק לחייך, שהעולם יהיה תמיד מקום מיטיב ואוהב, שתזכרי, שלא משנה כמה הכל נראה קשה, יש מי שדואג לך ויהיה שם בשבילך

ושבסופו של יום...

את אדם כל כך אהוב...

חיבוק ענק...(וכל שאר הדברים שאיחלתי לך אתמול)

בייבי
זיקית

ביאנקה

זיקית • 25 במרץ 2005
את אחת הנשים שאני הכי אוהבת בעולם. את כולך אור ושמחה ועליזות, ואני שמחה שהכרנו, מאוד.

גוזל קטן ומקסים שכמוך, מדהים לראות אותך גדלה וצומחת והופכת לאישה אמיתית..

אני מאחלת לך השנה שתגשימי את רוב החלומות שלך (אבל לא את כולם כי צריך שיישאר למה לשאוף) ושיהיה לך רק טוב ונעים ומדהים.

אוהבת הרבה,

שלך.
ויולט_
ויולט_ • 25 במרץ 2005
ביאנקה יקירה!!!!!!

יום הולדת שמח....

שתגשימי את חלומותייך ומעבר....

רק טוב ועוד הרבה יותר...
אוהבים אותך עד כאב
מאסטר גיא וויולט
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 26 במרץ 2005

הבטחות צריך לקיים או: יאללה יאללה, לפנות מקום

Dom_Quixote • 26 במרץ 2005
התגעגעתם? לא? אז באתי.

ביאנקה, שימי סטופר.

כבוד,

כידוע לכל הנוכחים (כבר משפט מוטל בספק), לפני כחמישה חודשים פרשתי מכהונתי על מנת לקחת פסק זמן מן החיים הפוליטיים ולעשות קצת לביתי, דהיינו, להרוויח המון המון כסף ולהשתלט מחדש על מרכז המפלגה. היתה זו תקופה מהנה, בה נתתי הרצאות בדבר כשלונותיי המהדהדים ואיך זה שהם בכל זאת היו הצלחות מסחררות. אפילו הקריאות מצד מלחי הספינה הטובעת לאמור: "הצילנו אביר, אביס מנסה להצחיק, ואיננו יודעים כמה פעמים עוד נוכל לעמוד בבדיחה על התרנגולת של הפולנייה" לא הצליחו להרוס את מצב רוחי, לפחות עד שהתחילה העונה החדשה של כוכב נולד.

ביום שלישי האחרון, בעודי שוקד על השלב האחרון בדיאלוג הפקסים שלי עם משרד החינוך בנוגע לרשיון ההוראה של טיצ'ר (ע"ע פוסט קשירות בפורום אלפוני), מצלצלת דומית הבית של טירת האבירים הלו היא דיאה לבית קיחוט, ופוקדת עלי להתייצב במאורת החושך ולבוא לומר שלום בטענה השקופה של "כולם נורא מתגעגעים אליך", כאילו שפקיד הבנק שלי לא מבשר לי את האמת המרה מדי שבוע. אפילו אביס נקרא למערכה וניסה לגמגם משהו שלא הבנתי, למעט קשר כלשהו לתרנגולת. בקיצור, אחרי ששקר דלקת קרום המוח לא עלה יפה, שמתי פעמיי לכיוון המאורה, בעודי נושא תפילה לחרישית לאלוהי פקחי התברואה העירוניים שיעשה נס.

לאחר הצלת נפשות קצרה אך אפקטיבית באזור הספסל ברחבה, ואני מנוע מלהיכנס לפרטים בשל חשש רציני לשלמות השלדה שלי, נכנסתי לבדוק כמה כולם מתגעגעים אלי. מיד הוברר שלמעט מאסטר ערן שהעניק לי חיבוק חם אך קטע אותו באיבו משנוכח כי אין כל ארנק בכיסי האחורי, ולמעט דיאה עצמה שהרשתה לי ברוב אצילותה להסתובב במועדון ולנסות למצוא משהו לעשות בעוד היא מחוזרת ע"י מעגל עבדים, אף אחד לא ממש שם לב להימצאי. הרגשתי כמו אסף הראל בעוד שנה-שנתיים. למעשה, הרגשתי כמו אסף הראל עכשיו.

ואז הבחנתי בעלמת חן מתולתלת יפהפיה אשר יושבת בדד. בירור קצר שעלה קצת ביוקר מבחינת הלשון שלי, הבהיר שמדובר בדנדיליון, הלוא היא אחד השמות החביבים עלי בצ'אט, ולא רק על שום ריבוי ההברות בו. מיד ניגשתי להרעיף עליה את הערכתי, ובתום כמה חיבוקים חמים (OGA - לא חמים מדי, נשבע לך. בכל מקרה אביס אשם) החלטנו שאנו ידידי נפש לעד. למרות ההיכרות הקצרה, משהו בסבר פניה בישר טובות.

הלכתי לבדוק אם המגפיים של דיאה נקיים דיו, ומשסיימתי הבחנתי שאותה דנדיליון עסוקה בבדיקה מקיפה של חלל הפה עם בחורה נאה במיוחד. הלכתי מיד כדי לוודא שיש לה רשיון לעסוק ברפואה, ובתגובה הוברר לי בתור שוחד שהנאה היא לא אחרת מאשר ביאנקה האגדית. הו ביאנקה, דומה שאין אדם בקהילה שלא מכיר את השם. קירחת או מתולתלת, קשורה או קושרת, מדן(ג'ן) ועד אילת. מחקר שנעשה בקרב רבבות ילדים באמריקה גילה שמייקל ג'ורדן יותר מוכר מישו. הנספח גילה שביאנקה יותר מוכרת ממריה הקדושה. למעשה, חלק ניכר מהילדים לא ידע להבדיל בין שתיהן, אך משהובהר עבורם הבלבול רובם העדיפו את ביאנקה ביחס של 6:9.

זה סיפק אותי (לפחות מבחינות מסויימות. חוקי מועדון ארורים). הנחתי לשתיים להמשיך בטיפול. כעבור שעה קלה, כאשר נתפנינו דיאה והמחזרים, ואני והתיקים של דיאה ללכת, הלכתי להיפרד לשלום משתי החברות החדשות שלי (אביר חלומות או לא אביר חלומות? חוץ מזה, אולי יש סיכוי להשיג סטוץ). מששמעו השתיים כי פניי לעזיבה, הודיעני שלא יקום ולא יהיה. אמרתי שצר לי, ועל כן הבהירו שעדיין לא צר לי מספיק, תפסו כל אחת יד, והובילני כשה לעולה במעלה המדרגות. מילותיי האחרונות היו זעקת שבר לעבר אביס: "ת-גיד ל-די-אה!!!".

שרירי חזה כאלה, ראוי שייחשפו לעולם הרחב, גרסו השתיים משהגענו לכוך. גרסתי את אותו דבר לגבי שרירי החזה שלהן עצמן (אני בטוח שיימצא מישהו שיהיה מוכן להעיד שיש שם איזושהי רקמת שריר זניחה), ובתגובה הורו השתיים לפלוני לחפש גאג. בשלב הזה התפתח מאבק כוחות מעניין - מי יותר חזק: אביר הקהילה הרשמי ודום משכמו ומעלה (גאלה, אף מילה, ימח שמך), או שתי סוויצ'יות נלוזות שהדבר המורכב ביותר באישיות שלהן הם התלתלים. משהתייאשו השתיים בלגבור עלי באופן ספורטיבי, הפנתה ביאנקה את האנרגיות שלה לאפיקים אחרים, מהסוג שהיועץ המשפטי לממשלה יכנה "מחאה אלימה ובלתי לגיטימית". העניין הוא שבניגוד למתנחלים הרכיכות שחוטפים נבוט בראש או שניים וכעבור חצי שעה הם כבר בכלא, אבירים לא נכנעים כ"כ מהר, וכך כל צביטה נענתה בצביטה, וכל פליק בפליק-לק. העסק היה יכול להסתיים הרבה יותר מהר, אך בכל פעם שביאנקה ספגה מכת נגד היא היתה חייבת להסתובב בחדר במשך שעה ולהביע את מורת רוחה בצעקות סופראן לכל עבר לאמור "יואו יואו יואו, אני לא מאמינה, אני לא מאמינה, יואו יואו יואו". שמא שיש קשר דם בין ביאנקה לבין מורן אטיאס?

מכיוון שביאנקה כבר בכל מקרה הפסיקה לקרוא ב"התגעגעתם? אז באתי" - נקצר. אוליב בא, הן ביקשו ממנו להחזיק אותי. אמרתי "אוליב, תזכור למי אתה שייך, כן?", והוא הנפיק כן אדוני חרישי והלך לשבת בצד ולעשות חשבון נפש נוקב. הסשן המאולתר הסתיים בטרם עת כיוון שהמוזיקה השתנתה לפתע, מה שבאופן גנטי אילץ את ביאנקה לעזוב הכל ולהתחיל לרקוד. דנדיליון דווקא היתה שמחה להמשיך, אבל משקלם של נשיא הקהילה הנערץ וממלא מקומו השלומיאל קצת הפריע.

כך מצאתי את עצמי בוהה בגרסה מחודשת לריקוד מושחת, בכיכובם של אוליב וביאנקה. מוקסם מצעדי הריקוד שלהם, הבנתי שחיי לא יחזרו עוד לקדמותם. התלתלים, הלבוש החושפני שעם זאת משווה מראה מכובד ומעורר בלוטות ריר, התנועות המיומנות, ההתנהלות האצילית, האנרגיה, שמחת החיים, החיוניות הזורמת בוורידים, השחרור. ישבתי שם ובהיתי מרותק, מעריץ. ידעתי שאני מביט בדמות פשוט מופלאה. אין, פשוט אין עליך, אוליב.

אבקש להבהיר שביאנקה מטרידה אותי כבר יומיים בצפצופים לאמור "איפה פוסט בשרשור הברכות שלי?". מה שמוביל אותנו למוסר ההשכל הדי שגור בקהילה שלנו:

"BE CAREFUL IN WHAT YOU WISH FOR, IT JUST MIGHT COME TRUE, YIMACH SMECH"

מזל טוב, אושר, אושר ואושר. עושר - בחסות אביס.

ובזאת באתי על החתום,
כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

אני-יודע-שכולכם-חיכיתם-לזה-לא-היה-איפה-לתקוע-אבל-ממש-בשביל-מקרים-כאלה-יש-תקציר-מוכנים-הנה-זה-בא-ו-"טלו-קורה-מבין-עיניכם-!!!-"
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 26 במרץ 2005
אביר פח קשקשן
אתה תיידע אותי בפעם הבאה שאתה מגיע
Rocco​(שולט)

ביאנקה

Rocco​(שולט) • 26 במרץ 2005
מזל טוב ממני ומבוני
ואל תשכחי שאוהבים אותך כאן
ותמיד תמיד הדלת פתוחה בשבילך