אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש עבדים - קדימה!

aftercake​(נשלט)
לפני 19 שנים • 4 במאי 2005
aftercake​(נשלט) • 4 במאי 2005
אני רואה שעדיין לא הגענו לעמוד השלישי, אבל נזכרתי מה היה הדבר האחרון שרציתי להגיד קודם - יש עוד שיטה למרוח מקום - לשכוח דברים שרצית לכתוב, ולהוסיף אותם אחר כך בהודעה נפרדת...

(כן, כן, אני יודע שדווקא באתר הזה יש אופציית עריכה. אל תהיו קטנוניים, לא הגענו לכאן כדי לחסוך).
מוש​(נשלט){k}
לפני 19 שנים • 5 במאי 2005
מוש​(נשלט){k} • 5 במאי 2005
טוב חברים, עכשיו אחרי שגייסנו את כולם (אני נרגש מגודל ההתגייסות, משתוקק שאפו על ההשקעה, הרבה בנים זכרים לך) הגיע הזמן לקחת את העסק צעד אחד קדימה ולקבוע תאריך למפגש.

חשבתי על זה...

וחשבתי עוד...

טוב, אני שור נו... חשבתי עוד קצת...

והגעתי למסקנה שהיום הטוב ביותר למפגש עבדים הוא חג הפועלים - אחד במאי!
אחרי הכל, מי אנחנו אם לא פועלים קשי יום המשרתים כל ימינו מלכות נערצות ומלקקים את החרא מהמגפיים שלהם עד תשו כוחותינו... וקצת יותר.

רצה הגורל ופספסנו ממש בקצת את האחד במאי, לכן נאלץ לדחות לשנה הבאה.
רצה הגורל ובשנה הבאה בדיוק באחד במאי אני ממש עסוק אז חשבתי על 1/5/07

נוח לכם?
aftercake​(נשלט)
aftercake​(נשלט) • 5 במאי 2005
נו באמת, מוש? 1.5.2007? אין לך לב??? הרי זה בדיוק חגיגות האליפות של בית"ר!!!! שלא לדבר על זה שגם יהיו הרבה חברים שלא ירצו להגיע בשל העצב העז שיתקוף אותם בגלל ירידת הליגה של מכבי והפועל ת"א באותו שבוע... (אם תשתף פעולה אני מוכן לזרוק פנימה גם את ההכנות של בא"ש לקראת גמר הגביע, מול הסינדרלה ממעלה אדומים. למרות שעכשיו כשאני חושב על זה גמר של באר שבע נגד סינדרלה לא בהכרח מבטיח גביע.... אבל בעצם זה לא ממש קשור לכאן, אז נעזוב את זה בינתיים).

בכל מקרה, זה תאריך ממש ממש לא טוב. אולי נזיז לאחד באפריל 2007?
מוש​(נשלט){k}
אחד באפריל זה בעייתי - עלולים לחשוב שאנחנו לא רציניים.

יש למישהו כאן לוח שנה בשלוף?
השפוט של דוויל

לחכות למות האפיפיור

השפוט של דוויל • 5 במאי 2005
אני מציע שבמות האפיפיור הבא - אנחנו נציין את המאורע במפגש דומה ונבחר לעצמנו מנהיג חדש ולא ננוח ולא נישן עד אשר נמצא את אותו אפיפיור המכונה - פאפא.
אנחנו נוכל לקרוא לו סאב - תא . שזה אגב יכול להיות עוד המון זמן אפילו עוד 10 שנים כי הבחור הנוכחי מי שמכונה "הרוטווילר של אלוהים" הוא עכשיו בן 78 נראה לי ולכן יכול להיות שאפילו כבר שנה הבאה הוא ייפרד מהעולם שכולו טוב ומלא חמלה ואולי עוד כמה עשרות שנים.
העיקר הוא שמפגש העבדים יתקיים בדיוק באותו יום שהפאפא יחזור לאלוהיו וכך תיווצר מסורת ארוכת שנים של מפגשים היסטוריים לאורך כל תקופת המין האנושי.
נוכל ליצור את "אחוות הטבעת " החדשה , להקים אגודת שומרי סוד שתקבע את גורל האדם בעתיד לבוא. וכל זאת רק אם נציין את מפגשנו יחד עם מותו של הפאפא .
לא חייבים לבחור מנהיג כמובן, אפשר גם סתם לשבת ולדבר על דברים ברומו של עולם הרי ידוע שמפגש שכזה יאחד את מיטב המוחות העולמיים ולכן יהיה אפשר להחליף תאוריות ,רשמים, דוקטרינות חדשות, תחזיות וכו'.
אז בגדול הרעיון הוא לחכות למותו של האפיפיור ואז לקבוע ישיבה גדולה עם עשן לבן כמובן.....
aftercake​(נשלט)
נראה לי שאנחנו צריכים ללכת דווקא על עשן שחור. בכל זאת, יש דרס קוד בקהילה...
דנדיליון​(שולטת)
דנדיליון​(שולטת) • 5 במאי 2005
לכו לכו יא נפגשים.

תיפגשו כבר וזהו, כמה אתם מדברים, ומדסקסים, ומקשקשים, ומתפלספים, ותוהים, וחושבים, וחוככים בדעתכם, ובוהים, וקוראים, ומגיבים.....

ינען דינק, תקבעו מקום, תאריך ושעה. תרומת שקית במבה למפגש מובטחת.
מוש​(נשלט){k}
האם אני שומע צליל של מרירות?

cow.gif
aftercake​(נשלט)
ועם כל הקשקושים האלה עדיין לא סיימנו את עמוד 2? הגדילו כאן את העמודים לאחרונה או משהו????