בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דם.

בצלמו
לפני 19 שנים • 9 במאי 2005

סנאף?....

בצלמו • 9 במאי 2005
יש למה לצפות יוספוס...
והנאיביות התנפצה.

בצלמו
רפאל
רפאל • 9 במאי 2005
ניו בוי,
נדמה לי שלא קראת את דברי כהלכה. לא יעצתי לך. וגם אינני סבור כי אתה זקוק לעצות ממני או מאחרים. רק ביקשתי להדגיש את העובדה שאיש אינו מייעץ לך. ובזאת אינך מיוחד כמובן. ישנם רבים שכדרך קבע אין מייעצים להם לבחון אם מערכת היחסים שלהם מסוכנת להם. עניין אותי לדעת במה בצלמו יוצאת דופן כל כך, ולצורך העניין עשיתי ממך קורבן של דוגמת נגד.

דאן-קאפ,
זה נכון. אין זה עולם מושלם. יש בו רעות ויש בו ניצול. וטוב לאדם באשר הוא אדם שיזהר מן הסכנות והרשעים שאורבים לו בדרך. אבל אני חוזר ושואל: מהו העניין בבצלמו ובשרשור שהיא פתחה שבגללו אתה חש חובה לחרוג מן השגרה לציין עובדות אלו? (אינני מתיחס לעובדות טכניות בנושא החיתוכים.)

כתבת:
ציטוט:
התגובות של מרבית האנשים מתיחסים לחשש שהיא נמצאת בסיכון.

אולי, במקום לדבר על דעתם של "מרבית האנשים", פשוט תכתוב מדוע לדעתך בצלמו נמצאת בסכנה?

לא ברור לי המנהג לחזור ולהסביר למישהי כי היא בסכנה, אבל לא להסביר לה על סמך מה הוחלט שהיא בסכנה. אני חושב שאם תכתוב את הדברים בפשטות אז יקרה אחד מן השניים: 1. בצלמו תקבל מידע מועיל ורב ערך. 2. בצלמו תוכל לסתור את דבריך, וכולנו נוכל לחזור לנהל דיון שאין נושבת בעורפו רוח של שיפוט ותוכחה.
קליבר​(שולט)

אני ממש לא מבין ..

קליבר​(שולט) • 9 במאי 2005
בצלמו , אם את רוצה דם , לכי לבנק הדם , ישמחו לתת לך שם את כל הטיפול ..
יחתכו אותך , ישאבו את דמך , ובתור אפטר קייר תקבלי קפה , דלוח משהוא ועוגה .
והכל למען מטרה נעלה ...

אז למה את מחכה ?

( ולמי שאומר שאני לא בענין , אני באמת לא בענין של דם , רק בענין של צפרדע , ובעיקר כינים ...
שחין היה לי , עבר , דבר , אני מקבל בעוד שבועיים ... או בקיצור
[size=24]דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי[/size]