לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת לקיחוט!!

ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2005

ברכות לאביר

יומולדת שמח לך , איש יקר , מיוחד ומקסים!!!
מאחלת לך את הטוב ביותר!!!
נשיקה ענקית ממני.
באהבה רבה
ניקול בעקבגבוה. love2.gif
melody
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2005
melody • 1 ביוני 2005
dance.gif
מזל טוב קיחוט : ))

dance.gif dance.gif
הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 2 ביוני 2005

מזל טוב

הוא​(שולט) • 2 ביוני 2005
איש מצחיק
שלל דולצינאות מהנות

הוא
יערית
לפני 19 שנים • 2 ביוני 2005

קיחוטה

יערית • 2 ביוני 2005
מזל טוב ליום הולדתך
או דון קיחוט, אל תהיה כל כך רגיש... בעולם ילד, אין מקום לסתם חולמים
או דון קישוט ( אל ) תתבגר למען אף דולציניאההההההההההההה
חיבוקים וחיוכים ליום הולדתך
ומזל טוב מכל הלב birthday.gif
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 3 ביוני 2005
יומולדת שמח לקיחוטה המקורי :)

מאחלים לך רוב אושר ועושר,

ושכל הכוכבים, אפילו המרוחקים ביותר,

יהיו בהשג-יד...

''"...to reach the unreachable stars"''

כלובי והמלכה לירז
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 6 ביוני 2005
אומנם באיחור, אבל אפשר להאשים רק את המחשב..

אביר יקר,

מאחלת לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך

ואת כל מה שאוהביך מאחלים לך..

מזל טוב.

H.Q
Uranus
Uranus • 6 ביוני 2005
גם ממני באיחור אבל טוב מאוחר מלעולם לא (בעיקר ממני)
מזל טוב אומן רגיש ועשיר ברגש.
אורנוס
Dom_Quixote

מילות סיכום מפי ד"ר קיחוט מהמחלקה להפריית המוח

Dom_Quixote • 6 ביוני 2005
כבוד,

הרבה זמן לא שוטטתי פה, ורצה הגורל והזמן הזה כלל גם את יום הולדתי עליו השלום ייבדל לחיים ארוכים.

למרות שיש לקוות שעוד כמה פלונים נכלוליים יתעוררו מרבצם וייזכרו מי הציל את חייהם בוויאטנאם, נראה שאפשר להתחיל לסכם. באופן לא אופייני, אומר כמה מילים ברצינות יחסית:

שרשורי המזל טוב באתר הזה מתאפיינים לרוב בהרבה מאוד אהבה, אבל הריכוז הסגולי של של האהבה הזו בדרך כלל לא גבוה במיוחד. כולנו פה באותה קלחת בוערת, כולנו יודעים היטב איך שייכות לקהילה וירטואלית בבסיסה יכולה להיות ממכרת, וכיצד קשרים וירטואלים נוטים לעיתים קרובות לקבל עוצמה מעל ומעבר לערך האמיתי שלהם. בתור אחד ששפך פה אלפי מילים, מהן הילולות, מגילות, שירים, תארים, פואמות, בוהמות, סונטות, פזמונים, מיאונים, נאומים, אידאות, קינות, פינות, רומאנים, פרוזה, שטוזה, עיון, דיון, תסכיתים, שאנסונים, תודות, מיתוסים, משלים, אגדות, הגדות, סאטירות, פיליטונים, תוכחה, דמגוגיה, הסתה, סלוגנים, טבלאות, נימוקים, טענות, מאנות, הערות, הארות, שלמונים, שלגונים, תמלוגים, הישגים, כריכים, פריכים, השגות, דאגות, יונקים, זוחלים, דחלילים, עידוד, בידוד, תחקיר, תיזות, טריידמרקים, ספרות מקור ומתורגמת, מתנות לגבר, שיחונים, קייטרינג, אולם, צ'קים, ניאגרה, שקיות הקאה, ועוד ועוד וכבוד וכבוד, הרי שאני בהחלט יכול לראות את עצמי כסמכות עליונה בדבר. שלא לומר סמכות עליונה בכלל. שלא לומר סמכות עליונה. שלא לומר מושלם מכל בחינה.

פאק, זה פוסט רציני זה? אפילו בהבטחות לעצמי אני לא עומד. אני כ"כ עומד לחטוף עונש, הפעם אני אבין שאני רציני איתי.

בקיצור (?), רציתי לומר, שבין כל השפיכות לבטלה של מחמאות, אהבה וקילוסין, משובב את הלב לראות שרוב רובן של התגובות שנכתבו כאן הם מאנשים אמיתיים, שאומרים דברים אמיתיים, ועומדים מאחורי הדברים שלהם. אני מניח שאם כל אדם שדיברתי איתו פה באתר כמה דקות ואמר לעצמו "חזיז ורעם, מי זה האביר המושלם הזה והיכן חנות המתנות הקרובה ביותר לביתי?" היה מגיב פה היינו מתקרבים לגבולות שרשור הנחש, ימח שמו (למרות שהשרשורים של בצלמו, ימח שמם, שברו את השיא, ימח שמו, ואם לומר את האמת אין לי כל ספק שזו היתה המטרה שלה ושל הדום שלה מלכתחילה. אנחנו פשוט לא היינו מספיק חכמים לראות זאת. מה עוד יכול להניע אנשים לעשות דברים כאלה אם לא לשבור את שיא התגובות שלי? כן, עכשיו זה נראה לכם ברור, אבל כולנו בלענו את הפיתיון. בעיניי זה פשוט עצוב שיש אנשים שכל מה שיש להם בראש זה מספר התגובות שהם מקבלים לשרשורים הטפשיים שלהם והם לא בוחלים בלכתוב שטויות מגוחכות בפוסטים על זה ובלבד שמישהו ישים לב לכמה הם חכמים ויצירתיים ושנונים וחתיכים. גועל נפש, אני אומר לכם) (עכשיו תחזרו ללפני הסוגריים כי אני ממשיך כאילו כלום לא קרה), אבל הידיעה שלא קיבלתי את תגובותיהם של מאה מעריצי סרק שכתבו שרירותית כמה אני מדהים ומושלם וכוסון (ספציפית במקרה שלי יש בסיס עובדתי לדברים אבל הכוונה שהיא שקובעת) אלא של כשלושים חברים אמיתיים, משמחת אותי פי כמה. ועוד יותר אני שמח שבניגוד ללפני כמה חודשים, אני יודע להבדיל בין אלה לאלה.

אז תודה לכולכם. למרות שאני, סנשו והדולצינאה לא נלחמים בטחנות על מנת לקבל הכרה (כסף וסקס זה ממש מספיק), לא אכחיש שנעים פעם בשנה להיווכח שיש מי שבכל זאת מעריך. לכם אני אומר: תודה, מכל הלב. ופעם הבאה תשלחו צ'ק.

אוהף אתכם, תודה.
וכבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

פאק-עוד-תשעים-וחמש-שנה-הלך-עליי

זה-מסעי
אחר-הכוכב
גם-אם-גבוה
רחוק-ונשגב
לחצוב-את-הטוב
ביד-נחושה
להיות-מוכן-לצעוד-לגיהינום
כשהמטרה-היא-קדושה
והעולם-יהיה-טוב-בגלל-זה
שאדם-כה-חבול-ומצולק
ניסה-עוד-ככלות-כל-הכוח
לאחוז-בבלתי-מושג
Uranus
לפני 19 שנים • 7 ביוני 2005

Re: מילות סיכום מפי ד"ר קיחוט מהמחלקה להפריית המוח

Uranus • 7 ביוני 2005
ציטוט: זה-מסעי
אחר-הכוכב
גם-אם-גבוה
רחוק-ונשגב

icon_redface.gif קיחוטה, לא ידעתי שככה אתה מרגיש icon_wink.gif

אבל אתה יודע, זה לחלום את הבלתי אפשרי,
אופייני לך - איש מהמנצ'ה.
בהצלחה icon_smile.gif
בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 7 ביוני 2005

טוב רבותי,

בכוח המוח-אשה • 7 ביוני 2005
הצדק, רצוי שיראה ולא רק יעשה, ולכן אני מתנצלת בפומבי על ההתרשלות חסרת הכבוד ואי התייצבותי בחזית הפוסט, על מנת לאחל את צרור האיחולים הראשון והמקורי ביותר.

ראשית, מה אלה השטויות האלה באיחולים לעניין דולצינאה,
אם אני רואה נכון, ואני רואה נכון, דולצינאה חיה ומדממת כבראשונה.
אם אני לא טועה, ואני לא טועה (ואמרו חז"ל: גם כשהיא טועה היא צודקת, אבל זה לא המקרה כעת),
כתרה של דולצינאה נמצא ממש כאן בארון הגביעים שלי, עם שלל קרקפות ועורלות.

מאחר שלא שלחתם צ'קים, (בדקתי נבלות, אף אחד מכם לא שלח), וכולן הבטיחו עוגה אתמול היום מחר וגורנישט, אני פונה בזאת אל שלל יפות הכלוב: כל אחת תבחר מרשימת המתנות שלהלן, את השי בו היא רוצה לשמח את אבירנו הנערץ, העושה ימים לילות ושבתות למען הקהילה, המדינה וכוכב הלכת ארץ. (לא שיש לו לאן ללכת, ממש כמו לנו).

דומים ועבדים יכולים לנדב את שפחתם או מלכתם לעיסוי רקמות עמוק או לליקוק אצבעות רגליו המטופחות של האביר. מעבר לכך הם יכולים להציע שלל שירותים א-מיניים, או שירותים אוראליים משובחים. (אז נקשור לאביר את העיניים ונקרא לך סטלה, מה לא עושים למען אביר כזה)

והרשימה כדלהלו:

עשרה ספאנקים משובחים בישבן (טוב נו, האביר עצמו יחליט אם הוא רוצה לתת או לקבל..)

מיני סשן משובח שבוצע בכבוד הראוי ע"י האביר. הסשן יכול לכלול קשירות (חה חה חה) הצלפות השפלות מילוליות וגופניות, והרבה אפטר קייר. הגבולות יקבעו ע"י הצדדים, ובכל מקרה לא נחזור לגבולות 67'. או שכן.

תספורת.

עיסוי בשלל טכניקות ועומקים.

ציור גוף.

עוגה (!!!)

שולחן אנושי שעליו ידלקו 26 נרות (אחד לשנה הבאה)

קעקוע (אם הוא לא ירצה, שיעשו לדולצינאה במקום)

פירס (כנ"ל)

26 חיבוקים ארוכים (ומשובחים)

10 גרם פיסטוקים.

פדיקור.

מניקור.

סטריפטיז (וכן, זה יכול להיות גבר, אני מאשרת)

עיסוי כפות רגליים.

פורש ספורט (בגלל מחירה של הנ"ל ניתן להתאחד ולרכוש אותה כשי משותף)

מי שיציע הצעות מדליקות ויוצאות דופן, יזכה בניקוד על מקוריות ובקשירה החדשה שהמציא האביר ונקראת על שמו (כי-חוט בלולאה כפולה).

מקצה מיוחד יוקדש למתמודדות על כתר הדולצינאה לשנת 05'-06',
ניתן להגיש בקשה להתמודד בצרוף טקסט מחניף והולם בפוסט הזה עצמו.
הזוכה תקבל את הכתר למשך שנה לפחות, עם אפשרות להארכה או הדחה,
וסופשבוע קסום בטחנת הקמח הקרובה למקום מגוריה.
למקומות, היכון, צא!

אהבה, שמחה, יושר, אושר, כושר, כבוד, סקס ורוקנרול.
עוד אהבה, זה אף פעם לא מזיק,
אוהבת המון המון -
דולצינאה אחת מני רבות
מעריצה בכוח ובפועל.