לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להבדיל ולהצליח להבחין בין דום-דמה לדום אמיתי

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 ביוני 2005

מהו דום אמיתי?

Dark Artist​(שולט) • 5 ביוני 2005
אני מצטער אם זה יישמע כמו רשימת קניות למכולת בתחילה אבל אני מאמין שכן יש מספר דברים שצריכים לאפיין דומים "אמיתיים"
דום אמיתי הוא דום ששם את טובת הסאבית מעל טובתו האישית קודם כל
דום שלוקח שליטה בכוח מפאת כוח פיזי או מפאת תואר "השולט". מיותר לציין שזוהי אחת הרעות החולות. שליטה ניתנת ולא פשוט לקבל שליטה כזאת. אבל שליטה שניתנת היא שליטה שמהולה בהרבה כבוד ואמון לאותו דום והוא צריך לדעת שזה משהו שלא מובן מאליו ודומים שעבדו בשביל זה קשה יודעים להעריך מחווה כזאת שהיא מחווה יפהפיה לדעתי.
שקט נפשי-שליטה אמיתית היא קודם כל שליטה על עצמך ולאחר מכן על אחרים. מי שיודע לצאת ממקום נקי לBDSM עם הרבה צניעות,אמת פנימית בלי פוזות של קשיחות אלא עם האישיות האמיתית של עצמו,בלי פוזות,הוא בא ממקום חזק של כנות ומשליך חלק מאישיותו על הסאבית כך שאין סודות בינה לבינו.
ההמשך של כך הוא השליטה המנטאלית שמתבטאת בהכרות העמוקה של הדום עם הסאבית. הרצון להבין את האישיות שלה.לדעת אותה ואת הנפש שלה. לזהות את הבעות פניה ולהבחין בין רגשותיה. זה דורש הרבה אנרגיות אבל זה משהו שצריך שיקרה כי לא על הסשנים בלבד יהיה קשר בדס"מי
בסופו של דבר דום חסר ביטחון הוא דום שמפצה על כך בפוזות ריקניות,שחצנות גלוייה,ואחד מהדוגמאות היא הרצון להראות זאת על ההתחלה כמו ברצון להיקרא מאסטר או אדון בתחילת שיחה או סשן. דום אמיתי ימתין שזה יבוא מהסאבית שלו עצמה כיון שאז היא תאמר זאת לא בהרגשה מזוייפת אלא בהתרגשות ובייראה יחד עם אהבה.
רפאל

Re: אתה מפספס את הנקודה בדיון הזה

רפאל • 5 ביוני 2005
שלגיה א ח ת כתב/ה:

הנושא הוא דיון, ולא אני. ולא הגחמות שלי והרצונות שלי.

דווקא היה לי קל יותר למצוא מילים, כדי להגיב בהם לדבריך, אם היית מדברת על רוצונותיך ועל גחמותיך ולא על המטאפיסיקה של הבדס"מ. קל לי להבין שאינך אוהבת את השימוש בתארים "אדון" ו"מאסטר". אבל קשה לי להבין כיצד עניין זה נעשה קריטריון להבחנה בין דום-דמה לבין דום-אמת.

הדיון בשאלות "מיהו האדון האמיתי?" או "מיהי המלכה האמיתית?" תמיד נדמה לי כמקום שבו פרטים מבקשים להעניק לרצונות שלהם ולגחמות שלהם תוקף כללי. כאילו לא די להם בכך שתאווה כלשהי תהא לרצונם הפרטי, והם חייבם לעשותה אמת כללית. דיונים כאלו, כך אני מרגיש, עוסקים תמיד בניגוד הגמור לדבר שעליו הם מצהירים. ולפיכך אינם חביבים עלי במיוחד.

שלגיה א ח ת כתב/ה:

גם דומים שדורשים שיקראו להם "אדון" או "מאסטר", מגוחכים בעיניי. זה מאולץ. זה לא אמיתי.

ודום שדורש להיקרא "דום", גם הוא מגוחך? ונניח לרגע הסכמנו בינינו שיש אמת בדס"מית, ושמצאנו דום שעונה על הקריטריונים של אותה אמת; האם גם הוא מגוחך לדרוש להיקרא בשם הדבר שהוא באמת? האם גם אז נאמר: "להיות הדבר האמיתי - זה טוב, אבל לקרוא לדבר האמיתי בשמו - זה מגוחך?"

ונניח, לחילופין, שוויתרנו על התביעה לאמת. והסכמנו שאין אלא ריבוי של תאוות יצרים. אז מדוע שאדם יהיה מגוחך אם בתאוותו כלולה גם הדרישה להיקרא "אדון"?

באשר לנקודת המבט הפרטית שלי: אם אני רואה במישהי מלכה, ואם היחס שלה אלי הוא יחס של מלכה, אז כמובן שאתן לדבר ביטוי גם בלשון ואקרא לה מלכה. ולא רק שזה לא יהיה מאולץ, זה יהיה כנה ומדוייק. ולפיכך - זה גם ירגיש טוב.

שלגיה א ח ת כתב/ה:

האמיתיות של הקשר הזה נעוצה רק בקשר עצמו. בגוף המתמסר לגוף שעושה בו כבתוך שלו. לכניעה המושלמת לגבר שיעשה בי ככל העולה על רוחו, בלי משחקי כוח מילוליים...

לא ברור לי בדיוק למה את קוראת "הקשר עצמו". ההתמסרות בגוף היא הקשר עצמו, ואילו המלל הוא משחק? - בשבילי כל כך הרבה מתרחש בדיבור ובלשון. אני חייב להרגיש את הדברים במילה לא פחות מאשר בגוף. אם אני נדרש לקרוא למישהי "גברתי", זה לא משחק כוח, זו הבהרה פשוטה ביחס לטבעו של הקשר עצמו.

שלגיה א ח ת כתב/ה:

ובוודאי שאין לי שום כוונה לחנך שום דום. זה מעניין אותי כשלג דאשתקד... רצוי שהוא יגיע מחונך מספיק להיות דום אמיתי ולא דום-דמה.

אני מאוד לא מתחבר לגישה הזו. לדעתי, לא רק שזה מגלם שליטה מלמטה, זה גם תובעני מאוד (בניגוד לבררנות) ומפונק מאוד (בניגוד להיות מודע לצרכי עצמך).
RIS
RIS
RIS • 5 ביוני 2005
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
יש פונקצייה "חיפוש" קוראים אותה...
דיי פשוטה האמת.
תאמין או לא - "אפילו" הבנות מתפעלות אותה במיומנות רבה עד מאד icon_wink.gif

אגב,
למה בחרת בניק RIS?
(פשוט כי אצלי RIS זה Remote Installation Services... יש לי אחלה מאמרים על זה... אם אתה רוצה בכייף)

למה להיות כל כך מתוחכם בפול גז בניוטרל?
הזכרת שרשור שפתחת בענין, אני תהיתי בקול רם איפה השרשור הזה ומתי פתחת אותו.
הנה, שוב:
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:

כבר העלתי את הנושא לדיון פעם.
רוב החברים דיי הסכימו פה אחד שדום לא צריך להיות רע, אכזר, דומיננטי מיסודו.

מה כל כך קשה לך לתת לינק?

ומה הקשר לניק שלי?

במקום לענות פשוט וישר אתה נודד למחוזות מוזרים ועמומים.
משונה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 6 ביוני 2005

שאלה לרפאל

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 ביוני 2005
ואיך אתה מבחין בין מלכה לבין נצלנית שמצאה נישה חדשה להרוויח בה כסף (או טובות הנאה אחרות) על חשבונם של מי שמחפשים מערכת יחסים בדסמית?

איך תבדיל בין מי שיודעת מה היא עושה כאשר היא מצליפה בך או קושרת את הביצים שלך - לבין מישהי שמחוסר ידיעה או מזדון תגרום לך נזק בלתי הפיך?

איך תבדיל בין מי שתכבד את הגבולות שלך לבין מי שתעשה מה שבראש שלך - גם אם זה עלול לגרום לך לנזק בלתי הפיך?
Yosefus​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 ביוני 2005
Yosefus​(שולט) • 6 ביוני 2005
נתנאלה כתב/ה:
סליחה טעות

כמאר הגשש הכבר לא כל כך חיוור: "מה סליחה ? תתפשטי !"