צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

מלכתא
לפני 11 שנים • 26 ביוני 2013
מלכתא • 26 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
זאלופון, אתה כבר יודע שהוצאת דברים מהקשרם... אז למה בכלל לטרוח לכתוב אותם?
כן, נאמרו כאן דברים קשים על-ידי לאנשים מסויימים, ואני עומדת בדעתי על כך שהם פלצנים.
לא בגלל מה שהם אמרו אלא בגלל שאיך שהם אמרו.
אתה לא באמת מצפה שאני אשתוק כעושים לי רצח אופי ומכנים אותי חשוכה, נכון?
כמו שאתה מרגיש צורך בלתי מוסבר להיות אביר על הסוס הליברלי
[...]

אבל באותה נשימה שבה את טוענת שאת מכבדת את דעותיהם של אחרים, את חוזרת בדיוק על אותה נימה מזלזלת שטענתי שהפגנת כלפי הדעות הללו לאורך השרשור הזה.
את באמת לא שמה לב שאת עושה את זה? אחר כך תטעני שדברייך הוצאו מהקשרם. האמת המצערת היא שרוב מה שציטטתי קודם לא הוצא מהקשרו, וגם לא מה שאצטט מיד.

מלכתא, אף אחד לא "מרגיש צורך בלתי מוסבר להיות אביר על הסוס הליברלי", כדברייך. אנשים מביעים דעה מתירנית, שנוגדת את הערכים שבהם את באופן אישי מאמינה, לא מתוך סוג של מרד נעורים אינפנטילי או על מנת לחוש שהם אבירי חירות ומוסר, אלא פשוט מפני שזו הדעה בה הם מאמינים. ההסבר ל"צורך הבלתי מוסבר" הוא מאוד פשוט: אנחנו מגנים על האמונות והערכים שלנו. אם תוכלי להבין ולקבל את זה, לפחות 10-15 עמודים בשרשור עתידי מסוג זה ייחסכו מאתנו.

נימה מזלזלת? אביר על סוס ליברלי זה ביטוי, ואין בו שמץ זלזול. עכשיו אתה גם לא מבין מה זה "נימה מזלזלת".
ועם כל הכבוד לזה שזו הדעה שאתה מאמין, אתה לוקח חלק בבוטות ובאלימות שבה דווקא מי שכינו עצמם הליברלים השתמשו בשרשור הזה.
אף אחד לא כפה עליך את הדעה שלו, ואם אתה חושב שכן- או שיש לך רגשי נחיתות או שאני לא יודעת מה...

ומה שבאמת יחסוך מאיתנו שרשורים חופרים ומיותרים זה אנשים כמוך שרק מחכים למה להתנגד, מה לצטט ולמה לעוות.
זה כמו עורך דין במשפט שרק מחכה למה לומר "אובג'קשן". אולי די כבר להיות קטנוניים?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
זאלופון, אתה כבר יודע שהוצאת דברים מהקשרם... אז למה בכלל לטרוח לכתוב אותם?
כן, נאמרו כאן דברים קשים על-ידי לאנשים מסויימים, ואני עומדת בדעתי על כך שהם פלצנים.
לא בגלל מה שהם אמרו אלא בגלל שאיך שהם אמרו.
אתה לא באמת מצפה שאני אשתוק כעושים לי רצח אופי ומכנים אותי חשוכה, נכון?
כמו שאתה מרגיש צורך בלתי מוסבר להיות אביר על הסוס הליברלי
[...]

אבל באותה נשימה שבה את טוענת שאת מכבדת את דעותיהם של אחרים, את חוזרת בדיוק על אותה נימה מזלזלת שטענתי שהפגנת כלפי הדעות הללו לאורך השרשור הזה.
את באמת לא שמה לב שאת עושה את זה? אחר כך תטעני שדברייך הוצאו מהקשרם. האמת המצערת היא שרוב מה שציטטתי קודם לא הוצא מהקשרו, וגם לא מה שאצטט מיד.

מלכתא, אף אחד לא "מרגיש צורך בלתי מוסבר להיות אביר על הסוס הליברלי", כדברייך. אנשים מביעים דעה מתירנית, שנוגדת את הערכים שבהם את באופן אישי מאמינה, לא מתוך סוג של מרד נעורים אינפנטילי או על מנת לחוש שהם אבירי חירות ומוסר, אלא פשוט מפני שזו הדעה בה הם מאמינים. ההסבר ל"צורך הבלתי מוסבר" הוא מאוד פשוט: אנחנו מגנים על האמונות והערכים שלנו. אם תוכלי להבין ולקבל את זה, לפחות 10-15 עמודים בשרשור עתידי מסוג זה ייחסכו מאתנו.

נימה מזלזלת? אביר על סוס ליברלי זה ביטוי, ואין בו שמץ זלזול. עכשיו אתה גם לא מבין מה זה "נימה מזלזלת".
ועם כל הכבוד לזה שזו הדעה שאתה מאמין, אתה לוקח חלק בבוטות ובאלימות שבה דווקא מי שכינו עצמם הליברלים השתמשו בשרשור הזה.
אף אחד לא כפה עליך את הדעה שלו, ואם אתה חושב שכן- או שיש לך רגשי נחיתות או שאני לא יודעת מה...

ומה שבאמת יחסוך מאיתנו שרשורים חופרים ומיותרים זה אנשים כמוך שרק מחכים למה להתנגד, מה לצטט ולמה לעוות.

״אנשים כמוך שרק מחכים למה להתנגד״. הנה את עושה את זה שוב. בחיי שאת לא אמיתית.

כיוון שאין לך טיפת מודעות עצמית או הבנה מינימלית של הדברים שפולטת המקלדת שלך, ומאחר ואין לי ספק כי מי שעיניו בראשו מצליח ללא קושי להבחין בזלזול, בהתנשאות ובאלימות המילולית שנוטפים כמעט מכל תגובה שלך, אעצור כאן. יום טוב.
המלט
המלט • 26 ביוני 2013
fog כתב/ה:
סליחה שאני מציף. אבל אני חוזר בי במשהו מההודעה הקודמת, אחרי מחשבה:

רציתי לתקן, שהיא לא רק משעממת, אלימות מילולית. נכון, זה גם. זה בנאלי, אבל לא רק ולא העיקר. אני חושב שבעיקר זאת התנהגות לא ראויה. מבחינתי, מבחינת הערכים שלי, לא ראוי להיות אגרסיבי על גבי הפורום, לכנות בשמות אנשים, לתייג אותם, להכפיש אותם, לרדת עליהם, לקרוא להם בשמות. מבחינתי, ההתנהגות שלי ראויה, ושלך למשל, לא.

אין לי ספק שהחוויה האישית שלך אותי אינה נעימה, מכיון שלא פעם ולא פעמיים כיוונתי אליך חצים מילוליים חדים ומכוונים. בקיצור, מעולם לא הייתי נחמד אליך. התחושה שאתה מעורר בקרבי, ועיניך הרואות – גם בקרב אחרים, היא שאתה פרובוקטור לשם פרובוקציה בלבד; אתה אמנם מרבה להעיד על עצמך שאתה מתבטא בכנות, אבל אני לא רואה הרבה כנות בהתנהגות שלך. אני חושב שאני מספיק בשל ובוגר כדי להבחין בכנות, ומה אומר לך פוג – אתה לא משדר כנות. אף פעם לא שידרת כנות. תמיד יש איזשהו אינטרס נוסף לדברים שאתה כותב. תמיד יש איזושהי מניפולציה, נסיון למצוא חן בעיני מישהי, איזה סיבוב מילים מחושב שרחוק מכנות כמזרח ממערב. בנוסף, עשית כאן מעשים שלא ייעשו, שקשורים בגניבת דעת, הונאה ושקרים. על איזו כנות אתה מדבר? אז יכול להיות שהייתי אלים מילולית בהזדמנויות שונות. אני לא מכחיש את זה. אבל אל תדבר איתי על נסיונות לפרוץ גבולות. אין כאן אף אחד שמכיר אותך מראשית ימי הכלוב שיגיד עליך את מה שאתה מעיד על עצמך בנדיבות יתר, יש לומר. אז טול קורה – שלא לומר בניין שלם – מבין עיניך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:

לא רק שזה אחד המשפטים הכי לא צודקים ויותר מכך הכי לא הוגנים שהושמעו בשרשור הזה גם אחרי שאבירים (אגב המילה הזאת) מתפתלים ומפותלים הצטרפו להירצחות אופי המונית הזאת, אלא שדי להסתכל בתחילתו של השרשור, מלכתא, כדי לראות שזאלו שמר על דעתך כאופציה אפשרית ובכל כוחותיו ניסה לשכנע אותך שפרט לשלך שהאפשרית קיימות אופציות היפותטיות נוספות. הוא לא התנגד לדעתך כדי להתנגד, הוא ביקש ממך המתנגדת לכל אפשרות אחרת שתיקחי בחשבון שהסיכוי שאת צודקת הוא שווה-ערך לסיכוי שאת טועה.
זאלופון כתב/ה:

זה לא אומר שאת בהכרח טועה במסקנה שלך. אבל זה כן אומר שהמסקנה שלך מבוססת על הנחות שאינן נובעות מדברים שיש בתמונות עצמן או מהאופן שבו המצולמות תופסות אותן, אלא מדברים שיש בך

וכך הוא חזר על עצמו תגובה אחר תגובה והסביר את עצמו שוב ושוב. ודווקא הוא זכה בתואר המתנגד האוטומטי? מוזר icon_rolleyes.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 26 ביוני 2013
המלט כתב/ה:

אין כאן אף אחד שמכיר אותך מראשית ימי הכלוב שיגיד עליך את מה שאתה מעיד על עצמך בנדיבות יתר.

רגע, מה זה המשפט הזה?
Mary Jane
Mary Jane • 26 ביוני 2013
המלט כתב/ה:
[..........

אז טול קורה – שלא לומר בניין שלם – מבין עיניך.

חח, טול בניין (:

(מצטערת. צחקוק בלתי נשלט בלי קשר לפוג).

אגב, זה יהיה נחמד אם מי מהמגיבים יואיל לתעל חלק ממרצו, כדי להגיב גם בשרשור המצוין והנוקב "ליקוקי בית-שחי", שלא זכה לתשומת לב ראויה. רק אומרת.
walking dead
walking dead • 26 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:

באותה הנשימה את יכולה לטעון ש"אידיוט!" זה רק ביטוי, אין פה נימה מזלזלת, או שהמילה "פוסטמה" בה השתמשה חברתך חובבת תרבות הדיון (ודורשת ההתנצלויות) בבלוג שלה, גם היא - רק ביטוי. אין כאן אלימות מילולית, לא נימה מזלזלת ובטח שלא התנשאות.

מאחר והעשרת את השפה העברית בביטוי חדש, קחי אחד ותיק על חשבון הבית: מודעות עצמית.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביוני 2013
free spirit כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

באותה הנשימה את יכולה לטעון ש"אידיוט!" זה רק ביטוי, אין פה נימה מזלזלת, או שהמילה "פוסטמה" בה השתמשה חברתך חובבת תרבות הדיון (ודורשת ההתנצלויות) בבלוג שלה, גם היא - רק ביטוי. אין כאן אלימות מילולית, לא נימה מזלזלת ובטח שלא התנשאות.

מאחר והעשרת את השפה העברית בביטוי חדש, קחי אחד ותיק על חשבון הבית: מודעות עצמית.

זה מאוד דומה לשבוש צטוטים ולקריאה *פומבית* בשרשור *פומבי* לכל השמרנים באשר הם מטומטמים וחשוכים
אכן, תגובה בבלוג, מקום שאמור להיות המקום לונטילציה, שווה במשקלה לכך icon_smile.gif
מה גם שאחרי כשלושים עמודים בהם לא הובנתי ולא רק שלא הובנתי אלא שהמשיכו להשמיץ ולקרוא בשמות, אני חושבת שמותר להתעצבן
גם לשמרנים מטומטמים שבאים ומזכירים משטרים חשוכים...
במקום עסוק במה שחשוב ועקרי, עדיף באמת ללכת לדברים טפלים ושוליים שלא קשורים לשרשור הזה. הרי כולנו הבנו את כולנו פה, אין מה לעשות פה יותר.
up u rs​(אחרת)

מהמם.

up u rs​(אחרת) • 26 ביוני 2013
30 עמודים של אנשים בוגרים שהולכים מכות ומשפילים את עצמם.
לא סתם קוראים לזה אתר סאדו מזו.
תנוחו.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 26 ביוני 2013
Mary Jane כתב/ה:
המלט כתב/ה:
[..........

אז טול קורה – שלא לומר בניין שלם – מבין עיניך.

חח, טול בניין (:

(מצטערת. צחקוק בלתי נשלט בלי קשר לפוג).

אגב, זה יהיה נחמד אם מי מהמגיבים יואיל לתעל חלק ממרצו, כדי להגיב גם בשרשור המצוין והנוקב "ליקוקי בית-שחי", שלא זכה לתשומת לב ראויה. רק אומרת.

קראי לי שמרן, אבל "אילופה של מלכת הילדים - פרק ו" לוקח בהליכה.