בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

היפה_בנשים
לפני 15 שנים • 12 בינו׳ 2009

Re: מייפל

היפה_בנשים • 12 בינו׳ 2009
המלט כתב/ה:

אם יש לכם שמיכות שאינכם צריכים (או גם בגדים וצעצועים, אבל בעיקר שמיכות) - אנא העבירו אלי עד יום רביעי (14/1/09), כדי שנוכל לשלוח אותם לעזה במשאית שמתואמת להיכנס ביום חמישי...

אנא הפיצו. [/b]

בנוסף, אודה לכם אם תאספו את כל הבתולות הנקרות בדרככם ע"מ לשלוח אותן על אותה משאית למען החמאסניקים ושאר הטרוריסטים (שלא יצטרכו להתאבד ביננו בציפייה ל-70 בתולות שימתינו אי-שם למעלה...)
האמפרי
האמפרי • 12 בינו׳ 2009
האמפרי כתב/ה:
מה קורה
יום לאחר מכן? שבוע? חודש? שנה? שנתיים? עשר שנים? האם באמת קיימים
אנשים כה רבים מ"עם העדר" המשוכנעים כי לאחר המבצע יחיו בשקט ובשלווה
אל מול השקיעה לתרועות שופרו של הרב גורן ובכיכובו של יהורם גאון?

ברשותכם אני מצטט כאן למעלה אדם שהשפיע עלי מאד בילדותי ואני אשאל כמוהו
(שוב) את אותה השאלה רק במילים אחרות: איך אתם רואים את הסוף? את העתיד
והסכסוך הישראלי - כנעני עם עצמו ושכניו בטווח שהוא מעבר לימים אלו ואיך לדעתכם
אתם יוצרים זאת?

להלן מספר רמזים לכתב החידה:
זאת מלה שמתחילה באות - ח'.
חמלניצקי ? לא.
קשור לשדיים? אפשר.
היה "איש" כזה (ה____אי"ש).
זה דבר שיש להסתכל עליו תמיד בזוית ישרה של 90 מעלות (בצל).

לאט לאט בזמנכם.
(אפשר תמיד עוד ששים שנה).
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2009
הערבים לא מסוגלים לקחת אחריות

כה אמר קולומבוס.
האם לדעתך זו בעיה גנטית? בעיה של הגזע הערבי אולי? או אולי עניין תרבותי?

אני מקווה שאתה יכול לראות את האבסורד והסכנה במשפט שכזה.

אז אולי גם בזימבבואה המצב איום, אבל שם זה לא קרה בעקבות הכיבוש הישראלי. כאן כן.
איך בדיוק אתה מצפה שעם שנמצא 41 שנים תחת כיבוש יוכל להתפתח?
שמעת פעם על פירמידת הצרכים של מסלו?
מי שאין לו מה לאכול או שאין לו חופש תנועה וחייו נמצאים בסכנה, קשה לו קצת לדאוג לטיפול בשפכים.
מייפל​(לא בעסק)

מייפל​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2009
היפה_בנשים כתב/ה:
המלט כתב/ה:

אם יש לכם שמיכות שאינכם צריכים (או גם בגדים וצעצועים, אבל בעיקר שמיכות) - אנא העבירו אלי עד יום רביעי (14/1/09), כדי שנוכל לשלוח אותם לעזה במשאית שמתואמת להיכנס ביום חמישי...

אנא הפיצו. [/b]

בנוסף, אודה לכם אם תאספו את כל הבתולות הנקרות בדרככם ע"מ לשלוח אותן על אותה משאית למען החמאסניקים ושאר הטרוריסטים (שלא יצטרכו להתאבד ביננו בציפייה ל-70 בתולות שימתינו אי-שם למעלה...)

אז אני מבינה, היפה בנשים, שאת מתנגדת לתת שמיכות לילדים באמצע ינואר כשקר מאד בלילות.
אני מקווה שלילדים שלך לפחות יש שמיכות.
ואגב, כדאי לך לשנות את הניק. יפה זה אומר גם מבפנים, ומישהי שלועגת לבקשה לשמיכות בשביל ילדים שנגזל מהם ביתם, היא לא יפה מבפנים.
Seth
Seth • 12 בינו׳ 2009
האמפרי כתב/ה:

ואיך לדעתכם
אתם יוצרים זאת?

אלמינציה
נטול מושג​(אחר)

קטונתי

נטול מושג​(אחר) • 12 בינו׳ 2009
רפאל ומייפל,
אני באמת לא מבין מה הפתרון.
אבל אנא הסבירו לי, מה הפתרון לדעתכם? תנו לי השתלשלות של העתיד כפי שאתם רוצים אותו.
תודה.
melody

melody • 12 בינו׳ 2009
המלט כתב/ה:
...
כ-25,000 אנשים בעזה ישנים בבתי ספר של אונר"א, בהם כ-9,000 ילדים, והם זקוקים לשמיכות.
אם יש לכם שמיכות שאינכם צריכים (או גם בגדים וצעצועים, אבל בעיקר שמיכות) - אנא העבירו אלי עד יום רביעי (14/1/09), כדי שנוכל לשלוח אותם לעזה במשאית שמתואמת להיכנס ביום חמישי ..

פיקוד העורף והתנועה הקיבוצית הקימו החל מ-4.1.09 , מטה התנדבות לאומי למען התושבים הנמצאים תחת איומי הרקטות .

בפיקוד העורף קוראים לאזרחים מגיל 18 ועד 70 על מנת לבוא ולסייע בהחזקת המקלטים ובהעסקת תושבי הדרום. פיקוד בעורף פנה לרכז המשימות של התנועה הקיבוצית, יואל מרשק, שירכז את מטה המתנדבים. למרות שהפעילות היא התנדבותית, המדינה תעניק למתנדבים ביטוח, מזון לכל ימי ההתנדבות ומקום ללון בו בלילה.

עוד נמסר כי פעילי האגף בתנועה הקיבוצית ילוו את המתנדבים לאורך כל פעילותיהם. משרדי מטה המתנדבים יפעלו מתוך בית התנועה הקיבוצית בתל אביב בין 08:00-18:00 .

"כפי שלפני שנתיים וחצי באו תושבי הדרום להחזיק את מקלטיהם של תושבי קריית שמונה כך אני מצפה ומקווה שכל תושבי הצפון והמרכז יגיעו ויתנו כף", אמר מרשק.

מס' טלפון להתנדבות: 03-6925398
היפה_בנשים

היפה_בנשים • 12 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:
המלט כתב/ה:

אנא הפיצו. [/b]

אז אני מבינה, היפה בנשים, שאת מתנגדת לתת שמיכות לילדים באמצע ינואר כשקר מאד בלילות.
ואגב, כדאי לך לשנות את הניק. יפה זה אומר גם מבפנים, ומישהי שלועגת לבקשה לשמיכות בשביל ילדים שנגזל מהם ביתם, היא לא יפה מבפנים.

עניי עירי קודמים! כמי שמארחת בביתה תושבים מהדרום, מפריע לי שבשירשור תמיכה לחיילינו שנלחמים שם ע"מ שאת ושכמותך יוכלו לשבת בבית החמים ולחשוב כיצד הם יוכלו לסייע לילדי האויב (כן, אותו אויב שמשתמש בהם כבמגן אנושי), מעלים בקשה שכזאת...

ידוע הוא שעשירי העולם נמצאים בקטאר, כווית וכו', שמא נבקש את עזרתם? אה, שכחתי, הכסף שיגיע משם יופנה לרכישת נשק ופצצות ולא למטרות רווחה של תושבי עזה...
המלט

Re: אה ושכחתי לשאול

המלט • 12 בינו׳ 2009
fog כתב/ה:
מישהו כתב כאן לפני כמה עמודים שיש סרטונים שמראים שחמאס משתמים בילדים כמטרות אנושיות.

יש למישהו קישורים?
(ולא נקודות אפורות על מסך ירוק. משהו משכנע)

יש את זה: http://uk.youtube.com/watch?v=J08GqXMr3YE&feature=related

ויש עוד סרטון אחד של בערך 11 דקות על החמאס באופן כללי:
http://uk.youtube.com/watch?v=9-mIpWsnCYI
המלט

המלט • 12 בינו׳ 2009
היפה_בנשים כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:
המלט כתב/ה:

אנא הפיצו. [/b]

עניי עירי קודמים! כמי שמארחת בביתה תושבים מהדרום, מפריע לי שבשירשור תמיכה לחיילינו שנלחמים שם ע"מ שאת ושכמותך יוכלו לשבת בבית החמים ולחשוב כיצד הם יוכלו לסייע לילדי האויב (כן, אותו אויב שמשתמש בהם כבמגן אנושי), מעלים בקשה שכזאת...

ידוע הוא שעשירי העולם נמצאים בקטאר, כווית וכו', שמא נבקש את עזרתם? אה, שכחתי, הכסף שיגיע משם יופנה לרכישת נשק ופצצות ולא למטרות רווחה של תושבי עזה...

מסכים שעניי עירך קודמים. אבל מדובר בקדימות, לא בביטול האחר לחלוטין.- ז"א, אם יש לך
שמיכה אחת בלבד, תני אותה לעניי עירך. אבל אם יש לך שתי שמיכות - תני אחת קודם לעניי עירך,
ואז תני גם אחת לאחר, שזקוק לה. זו כל התורה כולה, על רגל אחת.