צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

נבט{marlena}
לפני 19 שנים • 9 באוג׳ 2005

אני המגיב השלוש מאות וחמישים

נבט{marlena} • 9 באוג׳ 2005
cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif

אני יכול להגיד דבר אחד טוב על השרשור הזה - בזכותו התחלתי לקרא באופן קבוע את פורום הבנות על הבנים. אני ממש שמח שהתחלתי, הוא לא פחות טוב מהפורום שלנו.
Aragorn​(שולט)

Re: דוכס

Aragorn​(שולט) • 9 באוג׳ 2005
LILU27 כתב/ה:
רשת "נרות בשנקין", הרשת לנרות ופינוקי גוף המובילה בישראל, מכריזה על מבצע קיץ אופנתי:

נרות שינה - 1 + 1 והשלישי בחינם icon_cool.gif

*המבצע עד גמר המלאי.

ולשינה ערבה במיוחד
רצוי לדחוף כל השלושה ביחד
כאשר הלהבה היא לכיוון פנים.
נולי

צריך עוד כאלו

נולי • 9 באוג׳ 2005
אמנם סבלנותי הקצרה מנעה ממני לקרוא כל הודעה והודעה בכל 18 העמודים (ואולי יותר) של שרשור זה ויתכן ודילגתי דוקא על האחת שמארה שגם לה שהוא מזכיר את השרשור של מאסטר עמבה. כן המאסטר שאהב עמבה והכריח את שפחתו לאכול עמבה ולמצוץ לו ולבלוע.שרשור ארוך שכזה שהיה בפורום אחר באתר אחר.(ותסלחו לי על אי דיוק בפרטים,אחרי הכל עברו שנים)

דוקא חושבת שזה מסוג השרשורים שמכניסים חיים.
ובענין נרות שינה? למה נרות כשאפשר לשעמם עד מוות?
nerissa​(אחרת)

Re: צריך עוד כאלו

nerissa​(אחרת) • 9 באוג׳ 2005
נולי כתב/ה:
אמנם סבלנותי הקצרה מנעה ממני לקרוא כל הודעה והודעה בכל 18 העמודים (ואולי יותר) של שרשור זה ויתכן ודילגתי דוקא על האחת שמארה שגם לה שהוא מזכיר את השרשור של מאסטר עמבה. כן המאסטר שאהב עמבה והכריח את שפחתו לאכול עמבה ולמצוץ לו ולבלוע.שרשור ארוך שכזה שהיה בפורום אחר באתר אחר.(ותסלחו לי על אי דיוק בפרטים,אחרי הכל עברו שנים)

נולי? מה רע בעמבה? icon_rolleyes.gif
נולי

Re: צריך עוד כאלו

נולי • 9 באוג׳ 2005
nerissa כתב/ה:
נולי כתב/ה:

נולי? מה רע בעמבה? icon_rolleyes.gif

זה מסריח ולא טעים לי.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 באוג׳ 2005
הגיוני! וואלה הגיוני! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
דנית האצילה​(לא בעסק)

בעולם העתידני...

לאחר שנשים יתפסו את השלטון,
במקום האבקות נשים בשוקולד או בוץ רחמנה ליצלן,
יהיו האבקויות דומים בעמבה,
לא עולה בדעתי כרגע עוד עיסוק שיותר להם לעסוק בו.
teacher​(שולט)

האצילות מחייבת, או שהיא רק תיאור נבוב

teacher​(שולט) • 9 באוג׳ 2005
קודם כל - עמבה זה בריא (חוץ ממנגו יש שם הרבה חילבה)

דבר שני -
אם הייתי אישה, לא הייתי רוצה אותך כסנגורית בצד שלי.
כי
לבוא ולדחוף את התיאוריות שלך במקום כל כך כואב ובעייתי -
זה לא חברי וזה לא אחוות המין הנשי ולא בטיח - זו פשוט ניבזות.

זה דבר אחד לבוא ולדבר ויודעת מה, אפילו לא לדבר - להציג
את התיאוריה שלך, איך שבא לך, בלי להיות חייבת כלום לאף אחד.
מבלי לענות או להתייחס לשאלות ולנקודות הכשל, ובניתוק מוחלט.

כל אחד והרעיונות שלו, כל אחד והפנטזיות שלו.

הפריע לי שתנצלי כל במה.
הפריע לי שבשרשור (שלשמחתי כבר נגנז) שמכיל כל כך הרבה כאב,
את באה ותוקעת את הפוסטר הוירטואלי שלך.
למה את לא פותחת כרטיס יוצר ב''במה חדשה'' או שולחת מכתב למערכת,
באיזה עיתון גדול - גם תפוצה ענקית וגם לא צריך לענות על שאלות (גם ככה את לא עונה)

כאן זו סתם שכונה.
אבל זו השכונה שלנו.
נשלטים, שולטים, נשלטות, שולטות, כן בעסק, לא בעסק, מתחלפים, כולנו
כאן כי זו השכונה שלנו ואנחנו נהנים אחד מהשני, גם כשאנו לא מסכימים.

ואני עדיין אומר מה שאמרתי כבר קודם בשרשור הזה -
את כותבת הודעות מהסיבה הפשוטה - כי את יכולה
ואת לא צריכה - לקחת אחריות על כלום, אפילו לא על מילותיך, כי זה רק פורום.
רק השכונה,
כאן לא מכירים אותך בפנים, ולא יודעים עליך כלום,
לא מתי את מורידה ת'זבל, או עושה על האש עם חברים, חוץ ממה שאת בוחרת לספר.
וככה זה כשאתה סלקטיבי במה שאתה אומר, לאט לאט נהיים גם סלקטיביים במה ששומעים.
האצילות מחייבת - זה הטבע שלה. ומה שאת מציגה זו לא אצילות אלא רוכלות.

לא בוכים על חלב שנשפך - אבל לא נשפך חלב...
teacher
דנית האצילה​(לא בעסק)

[B]תגובה ל-teacher[/B]

אני חייבת לציין שאם דבריך הקשים לא היו מתפרסמים בשרשור זה לא הייתי מנחשת לעולם למי כוונתך. שכן עשרות רבות הגיבו באותו שרשור כואב ומיותר שהזכרת.ראשית דבר בשם עצמך, רק הצאר היה מדבר בלשון רבים, אתה יכול לייצג מקסימום תרייסר חברים.
אבל לא אותו שרשור כואב בו אתה עושה שימוש ציני ופסול הוא למעשה שמעניין אותך.קל לראות עפ"י פרופילך שאת עיקר מרצך בזמן האחרון אתה משקיע בתגובות שנועדו לנהל נגדי מלחמת חורמה.
לך, כמו לעוד מספר ותיקים (שאפשר לספור על יד אחת) חורא שאינכם במרכז העניינים, או יותר נכון, שאינכם יוצרים את העניין. בעיקר מפריעה העובדה שאת ההצגה גונבת מישהי חדשה. זאת ועוד, היא עוד מעלה נושא מורכב לדיון, במקום לספר על חויותיה המיניות כיאה לחדשה.

[B]זו תגובתי ה-40 מאז הצטרפתי לאתר מכובד ומרתק זה, רק שתי תגובות העזתי לכתוב מחוץ לשרשורי. הראשונה שבהן הייתה באותו פורום כואב ומיותר.
לא יכולתי שלא להתייחס לדברים המקוממים שהועלו שם ע"י אדם "בעייתי" בלשון המעטה. מאחר והוא פנה אלי מספר פעמים סברתי שאוכל להשתיקו. אבל ככל הנראה הוא הושתק טכנית קודם לכן וטוב שכך.
כנכל הנראה חיכית בקוצר רוח כדי שאכתוב משהו מחוץ לשרשור שפתחתי.
שתי תגובות סה"כ מחוץ לשרשור זה ואתה כבר לא יכול להתאפק מלהאשים אותי בניצול כל במה?!
אתה פשוט לא רוצה לראות חדשים מתערבים בפורומים אחרים. אני לא יודעת מה תפקידך בכלוב, אם יש לך מניות כאן וכיו"ב, אבל כנראה שככל שזה תלוי בך, חדשים לא יוכלו לפתוח כאן פורומים.
זה גם מזכיר לי את חבריך שהתנפלו עליי מאותה סיבה. הם האשימו אותי בהאשמות שווא שפלות
כגון פתיחת ניקים כפולים ועוד, אתה לא יצאת כמובן נגדם, אלה הרי חבריך. אפילו בארקטיק התמימה לא העזת לתמוך. ככל שזה תלוי בך ובארבעת חבריך השרשור הזה היה נקטע מהר מאוד. אתה עוד רוצה שאתחשב בהם, הם שלא מפספסים הזדמנות להשתלח בי, פותחים שירשורים (ג'יימס) שתכליתם רק ללעוג (קרקס וכיו"ב). ויותר מכל אולי מרגיזה אותך העובדה שאני לא עונה בהרחבה לשאלותיך, או לא עונה להן כלל.
או לחילופין מה שמוציא אותך מהכלים זו העובדה שטרם פגשת בי. אבל זו בעיה שלי, אני אחליט אם לחשוף את עצמי ומתי, או להישאר דמות וירטואלית בדומה לרבים אחרים. אם כך תתנהג, אתה וארבעת חבריך אין ספק שרבים יעדיפו שלא להחשף או לחילופין לא למשוך יותר מדי תשומת לב
וירטואלית.

אני חשבתי לתת לשרשור הזה לגווע משום שלדעתי הוא מיצה את עצמו ותכננתי לפתוח שרשור חדש. לכן גם הגבתי במקומות אחרים ונמנעתי "מלהקפיץ" את השרשור שלי חזרה למעלה.
לא יכולתי שלא להתייחס לעניין העמבה ובודאי שלא יכולתי להתעלם מדבריך הבוטים והמיותרים שנאמרו תוך חוסר טקט משווע וניצול דברים כואבים שמזמן הוסרו.

אני לא חושבת שכולם באתר מזדהים ומחבבים את דמותי, אבל אני בטוחה שאיש לא חושב שעברתי על קווים אדומים כלשהם (ואם כן אז היו אלו תגובות מוצדקות). זאת כמובן פרט לך ולארבעת חבריך.
אתה וחבריך כמובן מעל החוק, לכם מותר לשבור את כל הכללים שאתם בו בזמן מטיפים לקיים.

אבל רק במקרה וטעיתי, רק במקרה ויתכן ויש אולי שמץ של אמת בדבריך, אני מוכנה לעשות לך ולארבעת חבריך "הותיקים" את הטובה ולהעלם. כן, יכול להיות שאני טועה לגבי אלו שלא רוצים לראות אותי פה ובטח לא רוצים שאפתח בקרוב שרשור שני.

לכן, אני מבטיחה לקחת הפסקה של חצי שנה מכל השתתפות באתר, אלא אם כן אקבל (ועד שאקבל)בשרשור זה שלושים ווחמישה (חי כפול שנים פחות אחד) תגובות אוהדות. אני בטוחה שיהיו כאלו שיפחדו מאימת הותיקים, אבל אם כך הדבר אז כבאמת כדאי שאקח פסק זמן.
יהואש​(נשלט)
לפני 19 שנים • 10 באוג׳ 2005

על מה המהומה?

יהואש​(נשלט) • 10 באוג׳ 2005
אינני מכיר, ואינני מבין, ואינני מבחין בין חדשים וישנים, ואינני יודע מי ידוע ומי אנונימי, ואף אינני יודע מה השרשור עליו יצא הקצף ומה כתבה בו בלשונה העוקצנית דנית האצילית - האשה, הדמות, והפרובוקציה (ואני כמובן מודע ומודה שאני כרגע עונה לפרובוקציה נוספת מבית מדרשה).

אני רק ער לעובדה אחת פשוטה ותמימה: נהנתי לקרוא רובו של השרשור הנוכחי, שכן מעבר לשטויות הבין-אישיות הרבות שנכתבו בו מצאתי גם דברי טעם, ואנשים נבונים, וטענות משכילות (כמו גם לא מעט טענות ותיאוריות מביכות). גם לא אסתיר, לא מעצמי ולא מאחרים, שעל אף הפגמים בדבריה של מחפשת הנרות, לא פעם הופתעתי, ותמיד מצאתי בהם עניין, הומור, ושעשוע...

לכן, בהנחה שלא נכתבו דברים שחוצים קווים אדומים, אינני מבין על מה המהומה ועם תחושת טימטום קל אחתום:

תגובה אוהדת #1