לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פלוצים

חמודון​(נשלט)
לפני 12 שנים • 16 במאי 2012
חמודון​(נשלט) • 16 במאי 2012
זה גם משפיל וגם משפיך. הריח כל כך מגרה וזה מחרמן לאללה. כשאני אתחתן אני אבקש מאשתי שתקרא לי אליה לישבן לפני שהיא הולכת להפליץ או לפני קקי ואני אלקק לה את התחת ואעשה לה מסאג' מסביב לפי הטבעת עד שהיא תתחיל עם המתקפה הערטילארית...
Bullitt​(נשלט)
לפני 12 שנים • 19 במאי 2012
Bullitt​(נשלט) • 19 במאי 2012
אני כל כך מצטער להרוס את הפנטזיות של הגברים, אבל נשים לא מחרבנות ובוודאי שלא מפליצות.

הן כן עושות, פוקים ופופים.
גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 22 במאי 2012

Re: פלוצים

גולוסקלפרה​(נשלט) • 22 במאי 2012
עוצמה מלכותית כתב/ה:
מוש כתב/ה:
כן, אני יודע בנות לא מפליצות. אבל בכל זאת...

שמעתי כאן כבר על עבדים שאוהבים הכל: פיפי, קקי, ללקק פה, לשתות שם. תמיד הם אומרים שהם אוהבים כל דבר וכל מה שיוצא ממלכתם.
אז הנה לכם סיטואציה:
בשיא הסשן, אתם מחורמנים כמו אש מטורפת. המלכה שלכם החליטה ברוב טובה לשבת לכם על הפרצוף.
הפנים שלכם במרכז התחת שלה. אתם בשמיים.
מתפללים שתרשה לכם ללקק קצת, מסניפים את הניחוח ואז... היא תוקעת לכם על הפרצוף נוד ארוך ומסריח כאילו אין מחר.

כן, תגובות בהצבעה...

cow.gif

בדיוק לפני כמה ימים דיברתי על קטע דומה שהיה לי עם כמה חברות...icon_smile.gif
באחת מהפעמים שלי בשירותים השתנתי עם דלת פתוחה והנשלט שלי היה ממולי. הפלצתי והוא הסתכל עליי בהלם הסמיק וברח, כשהכרחתי אותו לחזור לעמוד מולי ולהסביר מדוע הגיב כך טען שהוא לא מרגיש בנוח, שהיה ממש נבוך הרי בחורות לא מפליצות...
כשסיימתי את הפיפי התיישבתי על המיטה וקראתי לו להכניס את הראש פנימה, ולנשום מהאף בלבד כך שנינו חיכינו עד שיצא לי נוד. הוא נחנק קצת ואפילו ניסה לברוח, אבל הוא למד באותו הערב דבר או שניים על רמת ההתמסרות שלו.

זאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שלי ונהניתי מכל שנייה. icon_smile.gif

בכוח המוח כתב/ה:
פעם ידעו לעשות שרשורים כמו שצריך..

אמן.
lycraman5
לפני 12 שנים • 22 במאי 2012

ריחות מפלוצים

lycraman5 • 22 במאי 2012
בסוף שנות ה-60, אורי זוהר וחבר מרעיו עבדו על המדינה עם "פופו ווקס". ישבו, כתבו, הדפיסו פלאיירים, חילקו אותם לכל דיפליץ, היה שמח. עד לחצר של עירונית ה' הגיעו. מה שנשאר שמח זה שעד היום יש כאלה שממשיכים את השיגוע (או אולי מאמינים בו באמת ובתמים). כותבת ביולי 2006 רותי מהצפון בתגובה לתגובתה הנכאה של נינט שלא מפסיק לתקוע מאחור, שהגיבה מצידה לכתבת פלוצים במוסף הבריאות של ynet: אז כותבת רותי: "בשנות ה70 או ה80 ניתן היה להזמין מאר"הב דרך בתי המרקחת פופו ווקס. זאת היתה מעין צפצפה שמחדירים לפי הטבעת,ניתן היה לקבלה בכסף,זהב, או נחושת,היתרון שלה היה שהיתה משמיעה קול נעים וגם מפיצה ריח טוב,ניתן היה להזמין בריח רקפות,נרקיסים וורדים. גם את הקולות ניתן היה לבחור כמו בשופר,או קול פעמונים וכו'..כדאי לברר אם ניתן גם היום להשיג זאת".