לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יעשה לגנבי שפחות?

ket​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 11 באוק׳ 2005

Re: דיון בעניין דבקות בנושא.

ket​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2005
fairy כתב/ה:
השירשור מנוסח בסדר גמור. גם שנפתח שירשור עם שאלה ספציפית, הרי שטבעו של כל אדם נורמלי, שזו כנראה המילת מפתח פה, כפי שטבעה של האנושות, לפתח, להתפתח ולהתקדם הלאה לנושאים אחרים. אחרת, מן הסתם שהשירשור ישאר משעמם, דל ויימצא את עצמו מהר מאוד.

כל הדיון המאוד מיותר בדבקות בנושא שהשירשור נפתח עליו מלכתיחלה, הוא א. סטייה חדה מהנושא, ובעצם משקף את חוסר היכולת של "שומר הדיון" להפריד בין עיקר לתפל. וב. ניסיון עלוב ופאטתי, שלא לדבר על ילדותי משהו של אותו אדם להוכיח לאנשים, וכנראה גם לעצמו שהוא אדם חכם משכיל בעל יכולת התדיינות כאשר במציאות הוא כנראה עוד לא שכנע את עצמו בזה ותוך כדי הוא נע סביב נושאים שטותיים ולא רלוונטים.

מעבר לזה, וזה מיועד לאדם ספציפי שכבר יבין את זה, להוציא אדם שהחליט להגיב רק לחלק קטן מתגובה שלך כלא מבין עניין, או כפי שאתה עושה בד"כ- סוטה מהנושא, זה עוד ניסיון עלוב שלך כנראה להדוף תגובות, לא ממש ברור למה, כנראה מחוסר יכולת שלך להתמודד, אבל תיהיה בטוח שזה לא משיג את המטרה ולא עושה כלום מעבר ללשקף את מי שתה כנראה- פשוט אדם קטנוני שטרם התבגר.

וזה מיועד למישהי ספציפית שכבר תבין את זה,
העיקר שכמו בכל דיון כל שהוא הנדון כאן בלי שום קשר לשום נושא, בסוף סוטים להכפשות,
לניתוחי אופי מקופקפקים ולהטלת רפש ודופי באנשים לשם שעשוע.
הרי ברור הוא הדבר שאחרי שני עמודים של דיון חסרות התגובות הנאורות, המתנשאות, המזלזלות
ו..אה כן - הבוגרות, כי אם לא כן הרי שהפוסט יהפוך למשעמם וחסר עניין.
עצוב לגבי פורום המתהדר בפתיחות שלו וביכולתו להיות מקום לדיון לכל אחד ודעותיו הוא
מבלי שיצלב בגללם.
זאת גם הסיבה שרבים כאן מעדיפים להשאר בצד הקורא ולא מגיבים כדי למנוע מעצמם התבזות
מצד אנשים "חכמים ונאורים".
icon_rolleyes.gif
Here And There​(נשלטת)

Re: דיון בעניין דבקות בנושא.

Here And There​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2005
וזה מיועד למישהי ספציפית שכבר תבין את זה,
העיקר שכמו בכל דיון כל שהוא הנדון כאן בלי שום קשר לשום נושא, בסוף סוטים להכפשות,
לניתוחי אופי מקופקפקים ולהטלת רפש ודופי באנשים לשם שעשוע.
הרי ברור הוא הדבר שאחרי שני עמודים של דיון חסרות התגובות הנאורות, המתנשאות, המזלזלות
ו..אה כן - הבוגרות, כי אם לא כן הרי שהפוסט יהפוך למשעמם וחסר עניין.
עצוב לגבי פורום המתהדר בפתיחות שלו וביכולתו להיות מקום לדיון לכל אחד ודעותיו הוא
מבלי שיצלב בגללם.
זאת גם הסיבה שרבים כאן מעדיפים להשאר בצד הקורא ולא מגיבים כדי למנוע מעצמם התבזות
מצד אנשים "חכמים ונאורים".
icon_rolleyes.gif
[/quote]

אם תשימי לב, ותקראי את כל התגובות, לפי מה שאני קראתי, ויכול להיות שפיספסתי כמה תגובות, כולם, אבל כולם הגיבו לעניין- (כלומר, לנושא, או קרוב לנושא) ואף אחד לא הכפיש אף אחד עד שקם אדם שכנראה רואה את עצמו כיותר מבין עניין מאיתנו, ושהכתיר את עצמו כ"תוחם גבולות הדיון" החליט כי זה לא מתאים לענות תשובה שהיא טיפה סוטה מהנושא (ומי באמת הפך אותו לתוחם גובולות הדיון??) והתחיל להעיר על זה. את ראית שירשור כאן שכולם מגיבים כ-ל הזמן רק לנושא עצמו????? חוץ מזה, לא הבנתי מה רע בזה??

לגבי הערה השנייה- "הרי ברור הוא הדבר שאחרי שני עמודים של דיון חסרות התגובות הנאורות, המתנשאות, המזלזלות..ואה כן - הבוגרות, כי אם לא כן הרי שהפוסט יהפוך למשעמם וחסר עניין" -אם הדיונים פה כ"כ משעממים אותך, ומתנהלים בטימטום, אז למה את פה בכלל? או שאם את מציגה את עצמך כנראה כמישהי יותר מלומדת, או מעניינת, אז למה את לא מגיבה פה?????
חוץ מזה, את טוענת שאנחנו מתנשאים? ולהגיד שהתגובות פה "לא נאורות" זה בכלל לא להתנשא....

ולגבי החלק האחרון, את תוקפת את האדם הלא נכון. צודקת, לא נעים לענות פה הרבה פעמים, אבל לא בגלל אנשים כמוני, אלה בדיוק בגלל אותם אנשים שאת מגינה עליהם!!!!!
ואם תועילי בטובך לקרוא את הפוסטים שוב תשימי לב שבעצם כל ההתנהלות שאת כ"כ מתריסה נגדה מקורה באדם שאת כ"כ מצדיקה ולא במי שאת תוקפת.
Here And There​(נשלטת)

...

Here And There​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2005
אה, ועוד משהו קטן/גדול ששכחתי לרשום, שלמרות שאני מאמינה שאת מודעת לזה אני ארשום את זה בכל אופן למען שאולי התבהר יותר לאחרים הסיבה העיקרית לתגובה שלי- האדם שלח לי הודעה לתיבת דואר ובו הוא תוקף אותי אישית על התוגבה שלי לפוסט שלו, כנראה, כפי שרשמתי מקודם, כי יש אנשים שקשה להם לקבל את העובדה שלא כולם חושבים כמוהם.
Uranus
Uranus • 11 באוק׳ 2005
fairy הנאוה,

אני כל כך מתנצל,
אני מתנצל ומבקש מחילה ממך,
אני מתנצל על חוסר ההבנה שלך, על חוסר הבטחון שלך, על הנטיה שלך להעלב, על הצורך שלך לתקוף אישית.
אני מתנצל ששלחתי לך הודעה פרטית (ורק לך מפני שצרם לי שלא הבנת את דבריי) ובה אמרתי שנראה לי שיש אי הבנה.
אני מתנצל אפילו שבהודעה כתבתי שכנראה אצלי משהו לא בסדר.
אני מתנצל שגם אותה הבנת כתקיפה ומתנצל שגם אותה העדפת לסווג כעלבון לאינטלקט שלך.
אני מתנצל באמת שראיתי לנכון להגן על דבריי שלא יצאו מהקשרם במהלך השרשור,
אני מתנצל שבמהלך כל תגובותיי לא תקפתי אף אחד אישית ולא הזכרתי את שמו של אף אחד למעט כדי לענות על פניה אישית שלו אליי ושגם אז לא ירדתי לפסים אישיים.

אני מתנצל על שגם את התגובה של ket לא הבנת...

אני ממש מתחנן לסליחתך על שאת הגעת למצב שאת נאלצת לכתוב את דברייך האחרונים בשרשור מתוך ניסיון נואש לבצע מבצע הצלה אחרון לבטחון העצמי וליהירות שלך שמלכתחילה את זו שאותם רמסת במו רגלייך.
ואני מתנצל על כך שבסוף כל הדברים שכתבת והביקורות שרשמת, באופן שאפילו אני נבוך מזה,
נכונים יותר נגדך מכל אדם אחר כאן.

מחילה ממך וסליחה
זוהי כפרתי וזוהי נחמתי
אורנוס
scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 באוק׳ 2005

אני דורשת אבטחה

scorpio king​(שולט) • 14 באוק׳ 2005
אחרי שקראתי את ה TOPIC, נחרדתי כולי
שפחה תלוייה, קשורה, עם GAG בפיה
ופתאום, בא גנב וחוטף אותה, icon_eek.gif

מסמך אנושי מזעזע icon_exclaim.gif