לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין של גיל.

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 13 בדצמ׳ 2005
Blondie the good​(מתחלף) • 13 בדצמ׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
[

אני לא יודעת בקשר למורה ההיא, אבל אין לי ספק שאם היה מתברר שהיא ניהלה יחסי סאדו עם קטין וזה היה מגיע לבית משפט- אני לא בטוחה שהיא הייתה יוצאת זכאית.
בדסמ זה לא יחסים וונילים.

יש פה פרדוקס, אבל לפי החוק אין עונש לאשה שמקיימת יחסים אינטימיים עם קטין.
לכן גם אם הייתה מקיימת איתו יחסים בדסמים, היא פשעה לפי חוק אך אי אפשר להענישה.

ולמקרה עצמו, אני מבין ללבו של הנער כי לפני 3 שנים לא הייתי שונה בהרבה ממנו. ההבדל היחיד הוא שהתחלתי להתעניין ולהכנס לנושא לפני שנה בערך, (הייתי בן 20 למי שלא יודע חשבון icon_wink.gif ) והקשר הבסמי הראשון שלי היה בגיל 20 וחצי כלומר חוקי לחלוטין.

ביננו לבין עצמנו אני אופתע מאד אם Punishment~devine ימצא בת זוג מהקהילה בזמן הקרוב שכן יש מעט מאד בגילו, ומעטות שמוכנות לצאת עם צעיר.

למזלי עגיל_בפטמה מוכנה לצאת עם ילדון כמוני icon_biggrin.gif
גלתיאה
גלתיאה • 13 בדצמ׳ 2005
ניצול יחסי מרות עם קטין דינם חמש שנים בכלא.
בשרשור אחר מישהו הביא את החוק הרלוונטי.
מדובר על יחסי מין עם יחסי מרות וקטינים.
אז אפשר להמתין לקייס הראשון, או לבקש מאנשים צעירים שיקחו מעט אוויר וישקיעו בהבנת
עולם הבדסמ. זה שאף אחד מהקהילה לא ילך עם צעיר בגילו לא מהווה ערובה לשום דבר.
אף אחד לא יכול להבטיח שזה לא יקרה. ואם זה יקרה עדיף שידע להבחין בין ימינו לשמאלו.
ידע שווה כוח.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 13 בדצמ׳ 2005
לחזק את דברי מאסטר בודיגארד,
הבעיה היא שהוא הודה בטרם היותו בן 18, ולכן זה סיפור סגור,
אם יום הולדתך עוד חודש ואז תהיה בן 18, מה טוב.
עד אז תמתין על מנת לא לסבך את כלובי, כי אם תסתכל על החוק היבש, אם רשום 18, זה 18 ובזה נגמר העניין.

באופן אישי אשמח לעזור בכל מה שאוכל,
כמובן שזה אחרי שתהיה בן 18 ושניה.

אם אתה כל כך קרוב ל-18, אני מאמינה שתסכים ובכיף לחזור עוד מספר חודשים או אפילו שבועות, ותתקבל שוב בברכה ואהבה.

בהצלחה....
כ'ץ​(נשלט)

זה לא הגיל זה התרגיל

כ'ץ​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2005
אני מבין אותךicon_smile.gif

פעם ראשונה שהיתי במועדון זה היה מזמןןןןןן בגיל 17 וחצי icon_rolleyes.gif היום אני בן 20

זה ממש לא קשור לגיל היו לי מלכות בגלים יותר גדולים ממנה בעצם כולם היו יותר גדלות מ 22 עד 30+ זה הכי כיף בעיקר להיות נשלט למישהי שמבינה ויש לה נסיון יותר גדול בחיים icon_redface.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)

המדריך המלא לבועל המתחיל

מלך הארץ​(לא בעסק) • 13 בדצמ׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
ניצול יחסי מרות עם קטין דינם חמש שנים בכלא.
בשרשור אחר מישהו הביא את החוק הרלוונטי.
מדובר על יחסי מין עם יחסי מרות וקטינים.
.

הכוונה במרות הנה יחסי מרות המהוים מסגרת חיצונית ליחסי המין עצמם.
היינו,
אם קטין נרשם לקורס בדס"מ, אסור למדריך לבעול אותו (מקדימה או מאחורה).
אבל אם המרות או התלות הם כתוצאה מיחסי המין עצמם (שולט - נשלט) אז אין בעיה.
זה כמו להגיד שזה לא חוקי לבצע סשן של מדיקל כי יש כאן ניצול של יחסי מטפל מטופל (זה כבר הסעיף הבא בחוק ולפיו מטפל הנו גם מי "שנחזה" להיות מטפל).

בכל אופן למען הדיוק והסדר הטוב להלן החלק הרלוונטי מחוק העונשין וגם חלק מפסק דין לדוגמא:
החוק:
"בועל" - המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה;
346. בעילה אסורה בהסכמה (תיקון: תשמ"ח, תש"ן, תשס"ד)
(א) (1) הבועל קטינה שמלאו לה ארבעה עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה
שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו - מאסר חמש שנים.
(2) לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.
(ב) הבועל אשה שמלאו לה שמונה עשרה שנים תוך ניצול מרות ביחסי עבודה או בשירות או עקב הבטחת שווא לנישואין תוך התחזות כפנוי למרות היותו נשוי, דינו - מאסר שלוש שנים.
347. מעשה סדום (תיקון: תשמ"ח, תש"ן, תש"ס, תשס"ד)
(א) (1) העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לו שש עשרה שנים, או העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו שש עשרה
שנים וטרם מלאו לו שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, דינו - מאסר חמש שנים.
(2) לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שעשה מעשה סדום באדם שמלאו לו שש עשרה שנים וטרם מלאו לו שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לאותו אדם טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.
(א1) העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו שמונה עשרה שנים תוך ניצול מרות ביחסי עבודה או בשירות, דינו - מאסר שלוש שנים.
(ב) העושה מעשה סדום באדם באחת הנסיבות המנויות בסעיף 345, בשינויים המחוייבים, דינו כדין אונס.
(ג) לענין סימן זה, "מעשה סדום" - החדרת איבר מאברי הגוף או חפץ לפי הטבעת של אדם או החדרת איבר מין לפיו של אדם.

דוגמא למקרה של ניצול יחסי מרות:
גזר דין

1. 1. הנאשם, ג'ובני מיכאל, הורשע, על פי הודאתו, בעבירות נשוא כתב האישום כפי שתוקן, לאמור, מעשה מגונה לפי סעיף 348 (א) לחוק העונשין (כנוסחו טרם תיקון תש"ס), מעשה סדום, תוך ניצול יחסי מרות - לפי סעיף 347 (א1) לחוק, וכן עבירה של בעילה אסורה בהסכמה, לפי סעיף 346 (ב) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977.

מתוך עובדות כתב האישום, שבהן הודה הנאשם, עולה כדלקמן:
הנאשם הינו עובד במרכז הבינתחומי בהרצליה (להלן: "המרכז"), כראש מנהל התחזוקה, וזאת במשך כ-10 שנים.

החל מחודש אוקטובר 1996 וכלה בחודש אוגוסט 2003, עבדה ר.פ. (להלן: "המתלוננת"), כעובדת ניקיון במרכז, כשהינה כפופה ישירות לנאשם, שאמור להנחותה, בנוגע לעבודתה.

במועד בלתי ידוע, בשנת 1998, החל הנאשם להתעניין במצבה האישי של המתלוננת, ובסמוך לאחר מכן ועד לתאריך בלתי ידוע, בשנת 2001, במספר רב של מקרים, ביצע הנאשם במתלוננת בעילה אסורה בהסכמה ומעשי סדום, תוך שהוא מנצל את יחסי המרות ביניהם, ואת חששה הרב של המתלוננת מפיטוריה מעבודתה.

מעשיו אלו, שהשתרעו, כאמור, לאורך פרק זמן של מספר שנים, החלו בשלהי שנת 98', עת חיבק הנאשם את המתלוננת בחדר הסגל ונגע בחזה והיא הדפה אותו מעליה וברחה מהמקום.

בהמשך, פנה הנאשם למתלוננת, ואמר לה שברצונו לקיים עימה יחסי מין, אך היא סרבה לו ומשהבין הנאשם כי המתלוננת עומדת בסרובה, איים עליה, כי אם לא תענה לו יפטר אותה מעבודתה, ולבתה הקטינה: "לא יהיה מה לאכול".

לאחר מכן, קרא הנאשם למתלוננת למחסן, בתואנה שהינו רוצה להראות לה דבר מה, שאז נעל אחריה את הדלת, החל לנשקה ולאחר מכן הוריד את בגדיה וקיים עמה מגע מיני. בסיימו, אמר לה להירגע, והורה לה שלא לספר על הארוע, מאחר ולא יתנו אמון בדבריה וכי ממילא יש לו קשרים במשטרה.

כשבועיים לאחר מכן, נקראה המתלוננת על ידי הנאשם למחסן, בתואנה אחרת וחזר וקיים עמה מגע מיני שם. במעשיו אלו, המשיך בתדירות של אחת לשבועיים, כשהיה קורא למתלוננת בתואנה כלשהי, אם למחסן ואם לחדר הארכיון, ומקיים עמה יחסים, תוך שהוא מנצל את יחסי המרות ששררו ביניהם ומאיים בפיטוריה, אם לא תענה לו או תחשוף את המתרחש ביניהם.

מסתבר עוד, כי הנאשם לא היסס אף להורות למתלוננת להגיע לדירה, בהרצליה, וזאת לאחר שעות העבודה, תחת אותו איום שאם לא תעשה כן - יפטרה ובהגיעה לדירה, חזר וקיים עמה יחסי מין. עוד עולה, כי התנהגות זו של הנאשם נשנתה כלפי המתלוננת, כשהורה לה להמתין במשרדו, ביום הסטודנט, שנערך במרכז ומשם לקחה למקום אחר במרכז, שם הפשיטה והחדיר את איבר מינו לאיבר מינה.
במספר מקרים נוספים ביצע בה מעשי סדום, הכל תוך ניצול יחסי המרות ביניהם.

מסתבר, כי מעשיו אלו של הנאשם נתגלו, לאחר שהמתלוננת פוטרה מעבודתה במרכז, ופנתה לעו"ד, בהקשר לכך, שאז מסרה לו על מעשיו אלו של הנאשם כלפיה.
huan
huan • 13 בדצמ׳ 2005
תעזבו את הילד (על תעלב או משהו כזה זה סתם צורת ביטוי) בשקטאתם מפספסים את הנקודה...הבן אדם לא אומר שהוא רוצה למצוא לעצמו שולטת (לפחות לא כרגע) כך שאין אפילו פוטנציאל לבעילת קטין או לכל השטויות האחרות עליהם אתם מדברים
הוא בא סתם ללמוד ולדבר עם אנשים ועד כמה שאני יודע לדיבורים ולקריאה אין הגבלת גיל
לא נאה לכם? אל תדברו איתו אבל אין לכם שום זכות לגרש אותו מכאן (אלא אם כן זו החלטה של כלובי כי בכל זאת זה האתר)
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2005
huan כתב/ה:
תעזבו את הילד (על תעלב או משהו כזה זה סתם צורת ביטוי) בשקטאתם מפספסים את הנקודה...הבן אדם לא אומר שהוא רוצה למצוא לעצמו שולטת (לפחות לא כרגע) כך שאין אפילו פוטנציאל לבעילת קטין או לכל השטויות האחרות עליהם אתם מדברים
הוא בא סתם ללמוד ולדבר עם אנשים ועד כמה שאני יודע לדיבורים ולקריאה אין הגבלת גיל
לא נאה לכם? אל תדברו איתו אבל אין לכם שום זכות לגרש אותו מכאן (אלא אם כן זו החלטה של כלובי כי בכל זאת זה האתר)

אבל כלובי כבר החליט.
זה בדף הפתיחה של האתר- הדבר הראשון שמצהירים עליו הוא גיל 18 ומעלה.
Strapon Lover​(נשלט)
לפני 18 שנים • 14 בדצמ׳ 2005
Strapon Lover​(נשלט) • 14 בדצמ׳ 2005
נראה לי שהעניין הגיל הובן מבחינת החוקיות אך יש לי שאלה,

אם את מלכה ובחור בגיל שלי (19) פונה אלייך, ואת פוסלת אותו מבחינת גיל, מדוע?

אם הוא היה בן גילך היית מסתכלת עליו אחרת, אם כן אז למה?
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 15 בדצמ׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 15 בדצמ׳ 2005
Strapon Lover כתב/ה:
נראה לי שהעניין הגיל הובן מבחינת החוקיות אך יש לי שאלה,

אם את מלכה ובחור בגיל שלי (19) פונה אלייך, ואת פוסלת אותו מבחינת גיל, מדוע?

אם הוא היה בן גילך היית מסתכלת עליו אחרת, אם כן אז למה?

אני אסביר לך למה אני הייתי דוחה (ללt קשר להיותי תפוסה) חיזור של בחור בן 19.

בין גילאי 16,17,18,19,20,21, כל שנה יוצרת פער עצום בין מי שהיית לפני שנה ומי שאתה שנה אחרי זה. מאופי הדברים גילאי 18-20 זה גיל הצבא וזו תקופה שלא יעזור מה תגיד, היא משנה אותך.
אני יכולה לומר ב-100 אחוז שמי שהייתי בגיל 18 שונה מאוד מגיל 19 ושגיל 19 שונה מאוד מגיל 20 והכי הכי שונה: מגיל 20 לגיל 21.
אלו תקופות שבו אין לך ברירה אלא להתבגר, כל פעם במקום אחר, בייחוד בצבא שאתה אוחז בנשק ויוצא להגן על המדינה (או לעשות קפה למפקד- מה שבחרת לעשות)
לא הייתי דוחה בגלל הגיל, אלא כי אני יודעת שיש כברת דרך ארוכה עד שתגיע למקום שבו אני עומדת היום. (למען הסר ספק- אין בזה שום כוונת התנשאות)
אם היית בן 19 ''נדיר'' כמו שאומרים, שהמנטליות שלו מאוד מתקדמת ביחס לבני גילו ואפילו גילי,
הייתי אומר יאללה בוא (וזו לא תהיה הפעם הראשונה שאני יוצאת עם מישהו צעיר ממני- יצאתי עם בחור 3 שנים צעיר ממני במשך שנתיים).

לכל דבר יש את הזמן שלו, ואם אתה נתקל בכל כך הרבה סירובים, קח לך תקופת הכרות עם הנפשות הפועלות, תגיע למסיבות ותכיר אנשים- לאט לאט הגיל שלך ''יעלם'' ואם אתה לא ''בן 19 רגיל'' כמו שאומרים, אז אתה תמצא בזמן הנכון את הדבר הנכון.

בהצלחה!