בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים באשר הם

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 20 בינו׳ 2006

תגובה למורטישה

Blondie the good​(מתחלף) • 20 בינו׳ 2006
אין לי מושג איך הגעת לזה שאני חושב שיש לחסום את המלכות בתשלום. אמרתי שקשה לעצור כל מני חרמנים מציקים כי הם פשוט יחליפו ניק, וככל הידוע לי הם לא עוברים על שום חוק, אלא סתם חדלי אישים חסרי נימוס.

לי אישית אין בעיה עם מלכות בתשלום (שכשחושבים על זה הן סוג של זונות) שמסתובבות פה.
בל נשכח שכנראה יש סיבה שהמלכות האלה עושות קופה. סתם חשבתי שכלובי יוכל למסד את העניין לטובת כל הנוגעים בדבר (כולל מלכות בתשלום)

אם ישנן פניות שמפריעות לך מאד, אולי כדאי לפנות לכלובי כדי שיחסום את המטרידים, נקודה למחשבה...
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
בלונדי, למה יש לך בעיות עם זנות?
אם אנשים מוכנים לשלם אז מגיע להן שירויחו. אני מסכים עם מורטישיה שזה מעיק באופן כללי כי זה לא נובע ממקום של רגש, אבל אם זה מה שמישהו רוצה באותו רגע ומוכן גם לשלם על כך אז מה הבעיה ש"יעשו קופה"?
כלבלב אנושי

פרסום - רק בתשלום !

כלבלב אנושי • 20 בינו׳ 2006
אין כל בעיה שאותן "מלכות" תעשינה קופה, אבל - שתשלמנה עבור הפרסומת באתר, ואז אולי הן תעלמנה...זונות לא ממש אוהבות לשלם !
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
אז מה אתה אומר בעצם,
למנוע מהן לפתוח פרופיל? בלי פרופיל לא ניתן להשתתף באתר ואולי יש להן משהו לתרום לדיונים כאן?
Blondie the good​(מתחלף)
Tame כתב/ה:
בלונדי, למה יש לך בעיות עם זנות?
אם אנשים מוכנים לשלם אז מגיע להן שירויחו. אני מסכים עם מורטישיה שזה מעיק באופן כללי כי זה לא נובע ממקום של רגש, אבל אם זה מה שמישהו רוצה באותו רגע ומוכן גם לשלם על כך אז מה הבעיה ש"יעשו קופה"?

אין לי שום בעיה עם זנות. יש גברים שרוצים הגשמת פנטזיה בדסמית בלי זום מחויבות - יש נשים שעושות מזה כסף.

איך אומרים באידיש? אבי געזונט.
אני אדיש לחלוטין לתופעת המלכות בתשלום
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
או קיי
חשבתי שהבעת התמרמרות על כך שהן "עושות קופה" אבל כנראה שלא פירשתי נכוןicon_smile.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Tame כתב/ה:
או קיי
חשבתי שהבעת התמרמרות על כך שהן "עושות קופה" אבל כנראה שלא פירשתי נכוןicon_smile.gif

התמרמרות? חס וחלילה!
אני מודה שבעברי הציקה קצת העובדה שכחייל קרבי בשטחים עשיתי בחודש מה שמלכה בתשלום עושה בשעתיים

אבל מספיק כבר עם פתיחת העיניים ושנאת החינם לא? icon_biggrin.gif
המלט
המלט • 20 בינו׳ 2006
כלבלב אנושי כתב/ה:
הרי מבחינה מספרית אנו מבחינים בכך יום יום שישנם יותר עבדים ממלכות, והרי את יודעת שמבחינה סטטיסטית זהו ממצא לא הגיוני.
הלוא כל הזמן הנשים רוצות שיוויון והעדפה מתקנת, ואני ושכמותי מציעים להן עליונות (שזה הרבה מעבר לשיוויון) והן אינן מעונינות, הכיצד ?!

סליחה על שאני מתפרץ באמצע הדיון -- אבל הנימוק שלך לא כל כך שיכנע אותי שהעובדה שיש יותר עבדים ממלכות, הינה "מבחינה סטטיסטית ממצא לא הגיוני".
'עליונות' זה לא 'הרבה יותר משויון'. אלה שני מושגים שונים לגמרי, ולא כל מי שרוצה שויון,
רוצה גם עליונות. ובודאי שלא עליונות מהסוג שמוצע על ידי נשלטים בדסמים. העליונות שאתה מציע, תאפשר לה להתחרות תחרות הוגנת על משרת ניהול בכירה עם עוד חמישה גברים ? תאפשר לה לקבל שכר שווה לשכר של משרה מקבילה המאויישת על ידי גבר? תעקור מן השורש
את המושג המעוות של "שריון מקומות לאשה ברשימה לכנסת"?
Morticia
Morticia • 20 בינו׳ 2006
ראשית בלונדי, יתכן והפכתי את האמירה שלך והגעתי למסקנה שגויה, סליחה... icon_smile.gif

חוצמזה... אני עדיין לא מסכימה עם התפישה העקרונית שלך ושל כלבלב. אתם נורא מתנגדים למלכות בתשלום וחושבים שהן מקור הבעיה.
אני חושבת ההפך. אני חושבת שכל עוד יש להן מי שיפרנס אותן הן יתפרנסו נקודה.
אין לי בעיה עם זה, ממש לא, אל תבינו אותי לא נכון, שיתפרנסו להן בכבוד
אבל שלא יהיו אלה שמייצגות כל עסקנית בדס"מית בישראל.
בדיוק כמו שאתם לא רוצים שכל אותם עבדים בתשלום ייצגו אתכם.

לכולם יש מקום כאן ואני לא מחפשת לחסום אף אחד. אני רק מסבירה לכם שאין מקום להתמרמר על מלכות בתשלום מבלי לתת את הדין על כל הלקוחות שלהם שמסתובבים כאן חופשי ומטרידים את כולנו ללא הבחנה.

קבלו יומיים טיפוסיים בתיבת הודעות פרטיות של שולטת:

- צריכה חשפן? (נשוי בן 45)
- צריכה נהג מונית ב-10 ש"ח לכל היום תמורת פינוק כפות רגליים?
- נורא אהבתי את הפרופיל שלך והייתי רוצה לתאם פגישה (על החתום: נשוי. תקראו את הפרופיל שלי ואולי תבינו למה אותי זה מעצבן)
- מלכתי המכובדת, אסגוד לך, אעריץ אותך ואלקק את הרצפה עליה את דורכת, אהיה לך למאפרה ולפסל סביבתי
- גבירתי האלוהית אני כולי שלך מתחנן כמו כלבלב שתקחי אותי...
- מחפשת מסז'יסט מפנק?
- תגידי את קושרת את הביצים?
- אני רוצה לבוא אליך ושתפתחי לי את הדלת ערומה, תתפסי אותי ותזרקי אותי אל הרצפה, תחרבני עלי ותתני לי ללקק לך את הישבן ולאכול לך את כל החרא.
- אני חתיך וחולה על כפות רגליים. רוצה להיפגש?
- חיכיתי רק לך + מס. טלפון

שאני אמשיך? כי זה יכול לקחת עוד כמה עמודים...
ואתם מתבכיינים לי על על פוסט מסכן של מלכה בתשלום שמתבאסת שעוד לקוח הבריז לה?
פרופורציות...
Fuckin' Pussies...
icon_wink.gif
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
חחח ההודעות מאוד משעשעות.. זה דיי קומי כשחושבים על זה..
גם אני רוצה קומדיה בפרטיicon_smile.gif