ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תשובה לכמה שאלות והקו החם

רפאל
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006
רפאל • 28 בינו׳ 2006
מייפל כתב/ה:

קל כל כך לשבת בבית ובלחיצת כפתור לשלוח לאויר המון מילים. הרבה יותר קשה ליזום משהו שיסייע לנשים שצריכות סיוע [...] אז אולי נעשו דברים איומים לדיר פרודנס. אני לא יודעת מה היה שם ולמען האמת גם לא רוצה לדעת. מה שאני כן יודעת, זה שאור צריכה להיות בקו החם. שזהו מקומה.

מייפל, האם זו סיסמת הקרב של הקו החם: "אנחנו עוזרים לנשים ולא רק מדברים. אבל אם לאשה ששמה דיר-פרודנס נעשו דברים איומים, והיא צריכה סיוע, - זה לא מעניין אותנו. העיקר הוא שהאשה ששמה אור תישאר חלק מהקליקה של הקו החם." --- ?

אולי "הקו החם" עזר לכמה וכמה נשים. וזה אחלה. אבל "הקו החם" כבר לא כל כך מרגיש כמקום שהוא בשביל כולם. הוא הקו החם בשביל אור ובשביל מייפל. אבל אינננו הקו החם בשביל דיר-פרודנס. לא פחות מאשר "הקו החם" עסוק במתן עזרה, נדמה שהוא עסוק בפוליטיקה של "למי מגיעה עזרה", או בניסיון לפעול בקהילה כגוף שמסמכותו לפסוק מי מסוכן ומי קורבן. במילים אחרות, יותר מאשר מתן עזרה, יש כאן פוליטיקה של "למה אור כן, ולמה דיר-פרודנס לא".

להזכירך, מייפל, הנושא של הקו החם הועלה ע"י אור עצמה, ולא ע"י אחר. והוא לא הועלה כשלעצמו, אלא כמהלך במערכה נגד דיר-פרודנס. כלומר, היה כאן ניסיון לגייס את הקו החם למערכה, לבסס את מעמדה של אור כקורבן וכאישיות שמוסריותה היא ללא דופי, ואת מעמדה של דיר-פרודנס כטרוריסטית מסוכנת. נעשה כאן שימוש בקו החם לא לשם עזרה, רק לצרכים אישיים, וכחלק מן הפוליטיקה של "למה אור כן, ולמה דיר-פרודנס לא". וכל זה נעשה ע"י המנהלת של אותו קו חם.

זה קו חם? זו קליקה של אנשים שתומכים זה בזה ומנסים להציג את העצמם כקורבנות ביחס לכל מי שנמצא מחוץ לקליקה. זה לא קו חם. זה המועדון החם של אור. ואין ספק שחברים במועדון הזה זוכים להרבה חום ותמיכה.
מייפל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006
מייפל​(לא בעסק) • 28 בינו׳ 2006
רפאל הדברים שלך מעט מעוותים את התמונה. לפחות את התמונה כפי שאני רואה אותה.
לי אין שום עניין בפוליטיקות שמתנהלות כאן. זה בערך הדבר האחרון שמעניין אותי.
אם דיר פרודנס הייתה פונה אלי כאל מתנדבת של הקו החם היא הייתה מקבלת את הסיוע הטוב ביותר שהייתי יכולה לתת לה.
הסיבה היחידה שלשמה הגבתי כאן היא כדי להביע את דעתי בנושא התפקוד של אור בקו החם.
מעבר לזה אני לא שייכת לשום קליקה ואין לי כוונה להשתייך לשום קליקה.
כל העניין של הקו החם צמח כדי לתת מענה לאנשים שלא היה להם מענה בשום מקום אחר.
אם מישהו מחברי הקו החם עושה את העבודה שלו על פי השתייכות לקליקה כזו או אחרת הוא לא צריך להיות שם.
רפאל
לפני 18 שנים • 29 בינו׳ 2006
רפאל • 29 בינו׳ 2006
מייפל כתב/ה:

משהו בהתנהלות פה מזכיר לי את אותם מקרים שבם קצינים בכירים נאשמים בהטרדה מינית, וככתב סנגוריה מייד משיבים "איננו יודעים מי ומה, וגם לא מעניין אותנו, אבל הוא קצין מצויין ששירת את המדינה למופת. ואת זה אסור לנו לשכוח."

מייפל כתב/ה:
אם מישהו מחברי הקו החם עושה את העבודה שלו על פי השתייכות לקליקה כזו או אחרת הוא לא צריך להיות שם.

בדיוק.

וקליקה אינה תאורית קונספירציה מתוחכמת. וגם לא כוונה זודנית ומרושעות. היא דעה קדומה ומובנת מאליה שבגללה נוטים לצד אחד ולא לאחר. ורק מסיבה זו, בתוך אותו סיפור של דיר-פרודנס, אור ואניגמטית, את מוצאת לנכון לכתוב לא בשביל דיר-פרודנס (כי מה שעבר עליה לא ממש מעניין), אלא בשביל אור.

ממתי מניחים בצד, בכזו הקלות, "דברים איומים" שאפשר ונעשו לאדם? איך זה שאופן ההתנהלות של אור בתוך הסיפור הזה, וחוסר האמינות שלה, נעשו בלתי רלוונטיים לתפקודה בקו החם? הלוחמים המובחרים של הקו החם, ושכירי החרב שעובדים עמם, כבר חיסלו אנשים שעשו הרבה פחות ממנה.

קל לחסל אדם שלא מכירים כלל. קשה לבקר אדם שמכירים מקרוב. וכשלא יודעים לאזן בין מה שהוא קל ומה שהוא קשה - נוצרות קליקות.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2006
די כבר!!!!!!!!

אמרתי את זה ואחזור על זה שוב:
לעסנו את הנושא, עיכלנו אותו, הקאנו אותו אכלנו אותו שוב וחירבנו אותו!!!

אז שנאכל שוב?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 29 בינו׳ 2006
רפאל כתב/ה:
מייפל כתב/ה:

משהו בהתנהלות פה מזכיר לי את אותם מקרים שבם קצינים בכירים נאשמים בהטרדה מינית, וככתב סנגוריה מייד משיבים "איננו יודעים מי ומה, וגם לא מעניין אותנו, אבל הוא קצין מצויין ששירת את המדינה למופת. ואת זה אסור לנו לשכוח."

מייפל כתב/ה:

בדיוק.

וקליקה אינה תאורית קונספירציה מתוחכמת. וגם לא כוונה זודנית ומרושעות. היא דעה קדומה ומובנת מאליה שבגללה נוטים לצד אחד ולא לאחר. ורק מסיבה זו, בתוך אותו סיפור של דיר-פרודנס, אור ואניגמטית, את מוצאת לנכון לכתוב לא בשביל דיר-פרודנס (כי מה שעבר עליה לא ממש מעניין), אלא בשביל אור.

ממתי מניחים בצד, בכזו הקלות, "דברים איומים" שאפשר ונעשו לאדם? איך זה שאופן ההתנהלות של אור בתוך הסיפור הזה, וחוסר האמינות שלה, נעשו בלתי רלוונטיים לתפקודה בקו החם? הלוחמים המובחרים של הקו החם, ושכירי החרב שעובדים עמם, כבר חיסלו אנשים שעשו הרבה פחות ממנה.

קל לחסל אדם שלא מכירים כלל. קשה לבקר אדם שמכירים מקרוב. וכשלא יודעים לאזן בין מה שהוא קל ומה שהוא קשה - נוצרות קליקות.

רפאל, כל מילה שלך- לחקוק בסלע.

(דומי, מספיק כבר עם סתימת-הפיות הזו)
דוכס תל אביבי​(שולט)

באמת חבל

דוכס תל אביבי​(שולט) • 29 בינו׳ 2006
את מתנהגת כמו טרול מערות שיצא לנפוש ביערות הכרמל.

אם מישהו רוצה לכתוב משהו זו זכותו המלאה.
נכון, כמה אירוני שהכלל הזה גם פועל לטובתך אבל הדבר דומה למצב בו מתנגדי הדמוקרטיה משתמשים בה בכדי לחבל בכוחה מבפנים. לא משנה אם לא הבנת.

בקיצור, מידעלה, אם מישהו רוצה להביע את דעתו הוא יעשה זאת גם אם טרול מערות כזה או אחר החליט שהנושא מוצא עבורו. קפיש?

לא יאה לך? אל תקראי. זוכרת, אמרנו איפושהו דמוקרטיה? זכות הבחירה נתונה בידך. פשוט תעברי הלאה. העולם ימשיך להסתובב גם ככה, תאמיני או לא.

ועוד אימרת שפר בשבילך: הנייר (דפי הפורום גם) סופג הכל (כמעט). אז תני להם להספג. אם לא יגיבו לכותב האחרון, יהיה מי שיהיה, הנושא (השרשור) יעלם. ממש ככה. יקבר לו תחת עשרות שרשורים אחרים. אז בשביל מה להתעצבן תגידי? לא חבל על הבריאות? זה היה שווה את זה? תרם לך משהו?

אגב, הכלל האחרון נכון גם לגבי הפוסט הנוכחי [כן כן, זה שלי, זה שאת קוראת עכשיו בעצנים, מחכה לסוף בשביל ללחוץ על על ה"הגב" ולהשתלך בכותבו]. לא תגיבי והוא יעלם כלא היה. תגיבי בהפגנתיות כדי להראות שאת לא פראיירית ויכולה להחזיר, הוא לא יעלם וימשיך לגרור תגובות על תגובות שונות.

בקיצר, לפני שאני מתחיל להנות מזיון השכל הזה אני יעשה לזה סטופ ואקרא לך בקריאה נרגשת לקרוא את הפוסט הזה והתגובה שלך שוב, מהתחלה, לספור עד 10, להפנים ו....לעבור הלאה.

שיהיה לך יום כתום.
או כחול.
איזה שתרצי.

יאללה ביי.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2006
זה ממש מעצבן אותי שמעוותים את הדברים שלי ושמכניסים לי מילים לפה.
כמה שלא ינסו כאן להדביק לי איזשהו צד בסיפור שבין אור לדיר פרודנס זה לא ילך. אני מכירה את פרטי הסיפור אך ורק ממה שנכתב בפורומים האלה ומסיבות מובנות אני מסרבת לפתח עמדה על סמך הדברים שנכתבים כאן. אני כן יכולה לומר שזה נשמע עצוב נורא ושיש כאן חלקים בסיפור שמאד קשה לי איתם, כמו למשל ההיתחזות של קלייר מול דיר פרודנס.
את מה שכתבתי כתבתי על סמך הכרותי עם אור. ואני עומדת מאחורי כל מילה.
לא מתוך השתייכות לקליקה, לא מתוך חברות, אלא מתוך הכרות של אופי הסיוע שאור נותנת למי שפונה אליה. אם אני אווכח לדעת שהסיוע הזה השתנה, אני אחשוב שוב על מקומה של אור בקו החם.
ורפאל, אני חושבת שאתה מכיר אותי מספיק טוב ולכן מפליא אותי מאד המשפט שכתבת המתייחס לדברי.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 30 בינו׳ 2006
Tainted​(לא בעסק) • 30 בינו׳ 2006
נגה,
זה היה סתימת פיות אם בשרשור הראשון האחרי הפעם ה-500 שחזרתם על אותם הדברים הייתי אומרת את זה.
לא אחרי 5 שרשורים שונים.
וכן, הנושא מוצה בעיניי ובעיניי עוד הרבה אחרים.

וכן, אחזור על זה:
הנושא מוצה.

תמשיכו להטחן על זה

נ.ב
אפשר לעשות מבשר טחון גם קציצות אם בא לכם
או צי'לי.

ואם כבר צ'ילי אז עם אורז לבן!

מתכונים אצלי בפרטי.

venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 30 בינו׳ 2006
נ.ב
אפשר לעשות מבשר טחון גם קציצות אם בא לכם
או צי'לי.

ואם כבר צ'ילי אז עם אורז לבן!

מתכונים אצלי בפרטי.

אפשר לקבל את המתכון , בבקשה?
תודה
. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 30 בינו׳ 2006
אין בעיה!
אם אזכור היום בערב מחר אני שמה פה מתכון לצ'ילי!