בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה להעלות שאלות מפגרות?

Tame
לפני 18 שנים • 2 בפבר׳ 2006
Tame • 2 בפבר׳ 2006
אנוביס
לא כל האתר הזה מסתובב בצ'אט. אם אתה לא אוהב אצ הצ'אט של הכלוב אז אל תסתובב בו, אבל ישנם עוד גולשים באתר.
ישנם אפילו כאלה שלא כותבים בפורום.
ובתור אחד שנמצא כאן הרבה זמן - הקליקות תמיד מתחלפות בקליקות אחרות. לפעמים בין ליילה. לא חושב שמדובר כאן באיזו קונספירציה. זה פשוט טבע האדם להתחבר לאחד ולא להתחבר לאחר.
אולי בקרוב תמצא את עצמך כחלק מ"קליקה" בעל כורחך icon_smile.gif
עינבר

לחלוטין נכון

עינבר • 2 בפבר׳ 2006
Tame כתב/ה:
ובתור אחד שנמצא כאן הרבה זמן - הקליקות תמיד מתחלפות בקליקות אחרות. לפעמים בין ליילה. לא חושב שמדובר כאן באיזו קונספירציה. זה פשוט טבע האדם להתחבר לאחד ולא להתחבר לאחר.

אין כאן שום קליקה, בטח לא קליקה סגורה.
יש אנשים שמכירים הרבה זמן והם כבר חברים ואתה מרגיש קצת זר לידם.

אנאביס בז לרעיון הקהילה כל הזמן, טוען שהוא אדם לא קהילתי
ועכשיו הוא טוען שהוא מרגיש שלא רוצים להכניס כאן אנשים לאיזה קליקה.
אין לי מושג על מה הוא מדבר.

מלבד אולי שיש כאן אנשים שלא מתחברים אליו והוא לא אליהם, אבל הם מתחברים בניהם.
אני לא מבינה מה בדיוק הבעייה בזה.

שוב , מי שרוצה להתחבר לאנשים ולא לתקוף אותם, תמיד יקבלו אותו בברכה.
Anubis

Re: לחלוטין נכון

Anubis • 2 בפבר׳ 2006
עינבר כתב/ה:

אין כאן שום קליקה, בטח לא קליקה סגורה.
יש אנשים שמכירים הרבה זמן והם כבר חברים ואתה מרגיש קצת זר לידם.

אנאביס בז לרעיון הקהילה כל הזמן, טוען שהוא אדם לא קהילתי
ועכשיו הוא טוען שהוא מרגיש שלא רוצים להכניס כאן אנשים לאיזה קליקה.
אין לי מושג על מה הוא מדבר.

מלבד אולי שיש כאן אנשים שלא מתחברים אליו והוא לא אליהם, אבל הם מתחברים בניהם.
אני לא מבינה מה בדיוק הבעייה בזה.

שוב , מי שרוצה להתחבר לאנשים ולא לתקוף אותם, תמיד יקבלו אותו בברכה.

תאמיני לי עוד לא תקפתי ,כשאני אתקוף את תשימי לב להבדל .
אין קליקות???? תגידי איפה את חייה? כל האתר הזה מלא ביריביות זה לא אוהב את זה וזאת מלכלכת על זאת אם לא שמת לב עד כה תתעוררי ותריחי את הצחנה.
אני לא בז לרעיון הקהילה ההיפך אני בעדה באופן נלהב אבל אני בעד קהילה אחת מאוחדת ,כנראה שאני רק חולם, אבל לפעמים המקום הזה מזכיר לי מאד את ימי בתיכון עם המעמדות השונים וההכללות ואני בטיפשותי חשבתי שבתור אנשים בוגרים עברנו את זה.
עינבר

Re: לחלוטין נכון

עינבר • 2 בפבר׳ 2006
Anubis כתב/ה:
תגידי איפה את חייה? כל האתר הזה מלא ביריביות זה לא אוהב את זה וזאת מלכלכת על זאת אם לא שמת לב עד כה תתעוררי ותריחי את הצחנה.
אני לא בז לרעיון הקהילה ההיפך אני בעדה באופן נלהב אבל אני בעד קהילה אחת מאוחדת ,כנראה שאני רק חולם, אבל לפעמים המקום הזה מזכיר לי מאד את ימי בתיכון עם המעמדות השונים וההכללות ואני בטיפשותי חשבתי שבתור אנשים בוגרים עברנו את זה.

אני חיה בעולם האמיתי והוא מורכב מאנשים. קהילות עשוייות מאנשים, לא מאטופיה.

כן גם לי זה מזכיר את התיכון, יש כאן אנשים יותר פופלאריים וכאלה שפחות. icon_biggrin.gif
יש כאן גם מריבות בין אנשים, ויש להם גם חברים, אבל מכאן ועד המינוח קליקות.
נו שויין icon_rolleyes.gif .

(עצבנית, אז הוא דרדר אותי לאידיש, ואני מתנצלת ומבטיחה לחזור להתפלל בלדינו כמו ספרדיה טובה icon_biggrin.gif )
צ'יטה​(שולט)

לאנוביס

צ'יטה​(שולט) • 2 בפבר׳ 2006
חיים בא לבקר את אריה, בביתו החדש, רק אתמול עבר אליו, השניים ישובים שלווים וטובי לב. משוחחים בנינוחות עם בירה, על נושאים ברומו של עולם. המשחק של מכבי, בחורה שפגשו אתמול בבאר וכדומה.
לפתע נפתחת הדלת, ואל הבית פוסעת פצצה מדהימה, נוטפת סקס אפיל בטירוף. לבושה בחצאית מיני צמודה, נעלי עקב אדומות, וחולצת בטן שלא משאירה מקום רב לדמיון. שלום, ברוך הבא, או ברוכים הבאים. שניכם גרים פה ? אריה מכחכח בגרונו, ובצרידות לא אופיינית אומר, לא, אני אריה גר פה, זה חבר שלי חיים. נעים מאד, שמי יעל ואני השכנה ממול. אפשר לקבל סוכר, נגמר לי ואני חייבת כוס קפה. אריה אומר לה מייד, רוצה שאכין לך, תשבי תישתי איתנו ? יעל מהנהנת, אומרת בשימחה, נס חזק עם שני סוכר, והרבה חלב, ובאנחת רווחה, צונחת לכורסא מולנו.
שנינו משתנקים, חצאית המיני מתרוממת לה, חושפת זוג רגליים שלא נגמרות, ותחתוני טאנגה אדומות במרקם תחרה. אריה הולך למטבח בצעד מהוסס, להכין קפה.

ולעניינו אנוביס,
קח סיטואציה כזו, ותראה איך תוך שנייה ורבע, שני החברים המסורים, מתחרים כטווסים, פורשים את נוצותיהם, ולא מדברים יותר על מכבי ביכלל, אפילו לא על נושאים יותר חשובים מזה, בשיחות גברים אופייניות.
זה לא קשור לבגרות, זה לא קשור לתרבותיות, זה משהו חזק כזה, עצום ורב, שגורם לנו, בני האדם, להתנהג לפעמים, כמו חיות.
תוסיף לזה קורטוב של אגו, קמצוץ תחרותיות, עוד טיפה של נארקסיסם, והרי לך מתכון משובח, לא כמו העגבניות עם הבזיליקום אמנם, לבדיוק מה שקורה פה. ואני אגלה לך סוד כמוס, בתנאי שלא תגלה לאף אחד, לא רק פה.
תישען אחורה אנוביס, בארשת רווחה מעונגת, למה שעומד פה מולך, עזוב אותך מכעסים, עזוב אותך מלתקוף, אנחנו פה בלונה פארק של החיים. ברוך הבא למסע. תהנה, ממש מגניב פה. ואגב, יעל, תשמע לי, מקסימה לאללה.
שב בצידי הדרך ולקט לך פירורים של אושר.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 2 בפבר׳ 2006
יריבות אינה מסמנת קליקה, אלא איחוד.
וכמו שנאמר, האיחוד של היום הוא הריב של מחר...
לא מוצא עצמך בצ'ט?
אל תיכנס.

הערה- מאז העת של שחור ולבן המינוח סגרציה
נשכח כי כולם עסוקים באוטופיה ההזוייה של אינטגרציה..
וכך נשארה המילה בענף הבניה לבדה וגלמודה.. icon_biggrin.gif

אנוביס...
בשם כל החס וחלילות...
רק אמור לנו מה אתה רוצה בדיוק...
ונשמח לענות...

קהילה- אין
קליקות- היו ,יהיו וכל יום הן משתנות..
עניין של פוליטיקה..

הצ'אט? לא חובה, האמן לי..

מה עוד??????????????
Anubis

one million dollars

Anubis • 2 בפבר׳ 2006
icon_twisted.gif
נוריתE
לפני 18 שנים • 3 בפבר׳ 2006
נוריתE • 3 בפבר׳ 2006
אתם לא מבינים
נוווווווווווווו
הוא הבר סמכא החכם זה שלא צריך לשאול
אנחנו לעומת זאת
חבר אהבלים עם קצר בתיקשורת.

Anubis
לפני 18 שנים • 3 בפבר׳ 2006

בשבילך

Anubis • 3 בפבר׳ 2006
laila כתב/ה:
אתם לא מבינים
נוווווווווווווו
הוא הבר סמכא החכם זה שלא צריך לשאול
אנחנו לעומת זאת
חבר אהבלים עם קצר בתיקשורת.

נכון איך ידעת ואם תכעיסי אותי אני אירה קרני לייזר מהעינים ואתיך לך את התוספתן!
PLEASE תעזבי אותך מהתבטאויות ילדוציות כאלה.