ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפקיד הדום

Sobriety​(שולט)
לפני 18 שנים • 23 בפבר׳ 2006

שוב הנושאים האלה...

Sobriety​(שולט) • 23 בפבר׳ 2006
שמתי לב למשהו די מצחיק שחוזר וקורה כל פעם
גולד-זה מופנה אליך אם היית עונה לה ולא יוצא על אמא שלה אז הדיון היה נגמר לאחר דף אחד מקסימום כי אכן הנושא נטחן יותר מהפיטרוזיליה של הקציצות של סבתא
אבל לא ,אתה תגיד שנשבר לך מהדיון הזה ואז יתחיל הגלגל הקבוע של הפורמים...

אז חלילה אני לא בא בטענה כלשהי כלפי אף אחד,
סתם מצחיק
icon_biggrin.gif
חדשה מאוד​(נשלטת)

גם אתה נפלת..מה יש לכם אתם ?

חדשה מאוד​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:
גרין- היא אומרת שרומנטיקה בלי הכלה של כולך לא שווה כלום.

שמת לב שהצלחת לבטא את הרעיון המורכב הזה בפאקינג משפט אחד ובלי המילה כוס על נגזרותיה, ואפילו מבלי להתריס כנגד עולם ומלואו או לנסות להאיר את עיני כולם תוך כדי זלזול מוחלט בהם כאילו היית מטיף נוצרי נעלה והם עובדי אלילים נבערים?
מוכשרת שכמוך icon_smile.gif

כוסאחתק מתהום הנפש המניוקית של המזדיינת השרמוטה המיץשלכוסאחתק. למה לכל הרוחות עדיף המשפט הרומנטי הזה? זה וגם זה אחלה מתוקים כדבש. אם יעמדו זה אצל זה כתאומים זהים סיאמים. מפריע לך לשון הכוסאחתק שלי. זה הענין.

מטיפה נוצריה? ואתה עובד אליל נבער..? בדיוק הפוך, בדיוק הפוך...
אני מעדיפה להיות פאגנית, אחוזה בכוסאמק של אמא אדמה, לחולל ריקודי פריון מטיפי דם וחרא. להתחבר לרובד הכי פראי, הכי יסודי בנפש שלי. ואתה תמשיך להיות נוצרי הדוק, מתחסד חלקי או מלא בעיניני כוסאחתק, אפילו האלוהים שלך נולד בלי סקס. ואצלי העולם נוצר מזיון, ממלחמות אימים בין איתני הטבע. כשהים הוא מי התהום מהכוסאמק הנקביים, והגשם שיורד על האדמה הוא השפיך האלוהי המבורך. רק ככה סופגים את העולם. רק ככה תצא לך פואמה רומנטית מטריפה.
Grey / Green
Grey / Green • 23 בפבר׳ 2006
ציטוט: שילשול מצחין שמתייבש על הגוף. נדבק לתחתונים, תנסה ותדע.

לנענע את הנפש, לזין את הנשמה.. זה רע ? זה יכול הריי להעשות ללא זיון כלל. ללא אלימות רק באצילות של הבנה מפוארת. רק בהכלה נפשית מדהימה. כנראה שאצלך זה נתפס כרע, לבוא גם מכיוון "הגועל נפש" לכן קשה לך איתי. חיבוק זה כוסאחתק של החיים. זו השפרצה נהדרת של חום אנושי. גליתיאה בעצם אמרה הכל. אבל מה.. חוסר היכולת להכיל את "הרע" מעיד על הקושי להכיל את כל החרא הפנימי.

להפך, קשה לי איתך משום שאני חושד שאת חובבת אנשובי בסתר. אוכלת קופסאות שלמות, לבד, אפילו בלי פיצה. ככה נראה לי. ואז את חושפת את שיניך מצופות פיסות הדג ואומרת "תנשק אותי! רק ככה, כשאתה מנשק אותי כשהפה שלי מלא אנשובים, אתה יכול להכיל את כולי, הטוב והרע!"
אבל אם נסוגת ככה בדיון לאמירה, שאת רוצה שאנחנו נכיל את הכל, אני מרוצה. הגעת למקומות טובים, כשבהתחלה היית רק בעמדת הפרובוקטורית לעת מצוא.
ומילה על הכלה: אפשר להכיל מבלי להתבוסס בהפרשות. למשל: אוהבים מישהו גם כשהיא שמחה וגם כשהיא עצובה, גם כשהיא יפה היום וגם כשהיא צריכה מקלחת, ואיכשהו, הקקי והפיפי נשארים בשירותים. זה עובד. נסי ותהני.
מUחדת
מUחדת • 23 בפבר׳ 2006
בסדר חדשה. את מכילה את כל המיצכוסאוחתו האנושי-המיוזע-המחורבן-והמושתן בעולם.
אני מאמינה לך שאת מאמינה בגאולה רק מן הביבים.

אבל נדמה לי {ואולי אני טועה} שעם אינטימיות-
בלי סחי ובלי חיבוקי דובוניכפתלי
הכי קשה לך להתמודד.

לך. ולא לאף דומאניאק אחר.
Grey / Green
Grey / Green • 23 בפבר׳ 2006
יפה אמרת.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2006
באופן כללי אני לא נוהג להאכיל טרולים, אבל אחרוג ממנהגי כדי לקצוץ לגזרים את אחד השקרים הכי בזויים ונפוצים של אנשים מסוגך: הנסיון להציג אותנו, שמדברים כנגדכם, כשומרי מוסר חסודים, צנועים, בתולים שמזדעזעים עד עומק נפשם הטהורה מהמילה "זין" או מהמחשבה שמישהו אי שם מחליף נוזלים.

אני לא חושב שאפילו אתם מאמינים בשטות הזו, בטח לא באתר הזה, בטח לא כשאתם מדברים עם אנשים (ואני לא מתכוון רק לעצמי) שיש כאן לא מעטים שראו אותם משתמשים במילים המאגניבות והאסורות שלכם (אבל בקונטקסט ולא בלי חשבון וסדר רק כדי לצאת מאגניבים, ואם את דווקא רוצה: זין, כוס, דודו זר, חרא, שרמוטה. יופי? עכשיו גם אני מאגניב?), קראו תיאורי זימה אמיתיים למהדרין שנכתבו לבן על גבי שחור האתר הזה על ידי אותם אנשים ושראו, ממש ראו בעיניהם הסוטות את הפוריטנים הצדקנים הללו עושים מעשי תועייבה עמוסי מיצים בפומבי.

אז די עם הטענות הפאתטיות הללו. את כל המילים שאת ואנשים מסוגך מסוגלים רק לכתוב, אני ואנשים מסוגי מבצעים, טועמים, מרגישים, חיים.
נסיון להפוך אותנו למשהו שאנחנו כל כך לא, ואנשים כאן יודעים שאנחנו לא, רק יוציא אתכם קנאים מתוסכלים.
אנחנו לא שומרי מוסר או צניעות ומעולם לא היינו, והפוריטניות רחוקה מאתנו. אנחנו כן מרגישים חופשי להסתלבט על מי שמתנשא עלינו, מטיף לנו כאילו היה הכהן הגדול של סקס ויחסים וחושב שאם יגיד מיצכוסאחתק הוא ייצא יותר צודק, חכם או אמיץ.
פייה{O}
פייה{O} • 23 בפבר׳ 2006
זאלופון -

bowdown.gif
גלתיאה
גלתיאה • 23 בפבר׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
באופן כללי אני לא נוהג להאכיל טרולים, אבל אחרוג ממנהגי כדי לקצוץ לגזרים את אחד השקרים הכי בזויים ונפוצים של אנשים מסוגך: הנסיון להציג אותנו, שמדברים כנגדכם, כשומרי מוסר חסודים, צנועים, בתולים שמזדעזעים עד עומק נפשם הטהורה מהמילה "זין" או מהמחשבה שמישהו אי שם מחליף נוזלים.

אני לא חושב שאפילו אתם מאמינים בשטות הזו, בטח לא באתר הזה, בטח לא כשאתם מדברים עם אנשים (ואני לא מתכוון רק לעצמי) שיש כאן לא מעטים שראו אותם משתמשים במילים המאגניבות והאסורות שלכם (אבל בקונטקסט ולא בלי חשבון וסדר רק כדי לצאת מאגניבים, ואם את דווקא רוצה: זין, כוס, דודו זר, חרא, שרמוטה. יופי? עכשיו גם אני מאגניב?), קראו תיאורי זימה אמיתיים למהדרין שנכתבו לבן על גבי שחור האתר הזה על ידי אותם אנשים ושראו, ממש ראו בעיניהם הסוטות את הפוריטנים הצדקנים הללו עושים מעשי תועייבה עמוסי מיצים בפומבי.

אז די עם הטענות הפאתטיות הללו. את כל המילים שאת ואנשים מסוגך מסוגלים רק לכתוב, אני ואנשים מסוגי מבצעים, טועמים, מרגישים, חיים.
נסיון להפוך אותנו למשהו שאנחנו כל כך לא, ואנשים כאן יודעים שאנחנו לא, רק יוציא אתכם קנאים מתוסכלים.
אנחנו לא שומרי מוסר או צניעות ומעולם לא היינו, והפוריטניות רחוקה מאתנו. אנחנו כן מרגישים חופשי להסתלבט על מי שמתנשא עלינו, מטיף לנו כאילו היה הכהן הגדול של סקס ויחסים וחושב שאם יגיד מיצכוסאחתק הוא ייצא יותר צודק, חכם או אמיץ.

אני לא בטוחה שכעס כזה הוא תוצר של משהו וירטואלי.
לגבי עניין הפומביות אני הייתי קצת נזהרת כאן כי יש אנשים שבהחלט עושים את הבדסמ שלהם רחוק מעיני הזרקורים, כך שפומביות היא לא מדד לכלום. יש אפילו אנשים שאתה מכיר ואתה לא ממש יודע מה ומי.

אתה בטוח בדרך שלך? טוב לך? מה אכפת לך אם מישהו חושב שאתה פוריטני או שומר מוסר
או אחד שמזדעזע מהמילה זין?

אם חדשה רוצה להסתובב ולהשתמש הלוך ושוב במילים כמו זין כוס וחרא כי זו הדרך שהיא רוצה להסביר את מה שהיא רוצה להגיד, שיערב לה. ממני זה לא מוציא כלום- לא כעס ולא לעג. גם לא חיוך. לכן לא אבחר בשום סוג תגובה שנובע מאחד מהרגשות האלו, כי אין לי אותם ביחס לכל הקללות האלו.

אני כן מבינה על מה שהיא מדברת כשהיא משתמשת פחות בביטוים מהסוג הזה.
יש דומים שאמרו לי שבכלל לא עניין אותם כל המהומה הזו, וזה לא הוציא מהם שום תגובה.
זאת אומרת שאתה בוחר את המיקום שלך ביחס למה שהיא אומרת. אם אתה חושב שהיא
מתנשאת זאת אומרת שזו הבחירה שלך למקם את עצמך במשבצת הזו שמתנשאים מעליך.
אני גם אף פעם לא הרגשתי שמישהו מתנשא מעלי גם אם זה היה גבר שעמד וקילל את כל הנשים או הסאביות שבכלוב. שיקלל, בסוף זה ימצה הרי את עצמו. והאמת זלאופון? קטן עליך.

לקלל זו לא דרך נכונה להעביר את מה שיש להגיד. אבל הדבר הכי מצחיק לטפל בזה זה לקלל בחזרה.
אם אני רוצה להביע את מורת רוחי מקללות אני אקלל בחזרה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2006
לא מאמין בתיאוריה שאומרת שאתה בוחר להרגיש שמתנשאים עליך. בוודאי שהכל עניין של פירוש סובייקטיבי ויכול להיות שמה שייראה לי כמתנשא לא ייראה כך לאחרים, אבל זה לא אומר שאם פירשתי דבר מה כהתנשאות אני בוחר למקם את עצמי בעמדה כזו או שאני חושב שיש בסיס להתנשאות הזו. כל מה שזה אומר הוא שהאלגוריתם האישי שלי לשפיטת נימה וכוונה של דברים שנאמרים הפעיל את הגלאי שצורח "התנשאות", וגם אם אני לחלוטין חושב שלאדם המתנשא אין כל סיבה להתנשא, אני עדיין יכול לחשוב שהוא חושב שיש לו והוא מבטא חשיבה זו ועל כן הוא מתנשא.

פומביות היא אכן לא מדד ל"לא עושה סקס/בדסמ". גם סיפורים לא. גם קילור לא. גם שמועות ורכילויות בקהילה מאד ביצתית לא. גם אקסים ידועים לא. כל אלה, אם הם קיימים, הם מדד לכן. היעדרם המוחלט יכול רק לרמוז על "לא", אבל בוודאי לא להוכיח. מה שכן, רצוי שאלה שאין להם ולו אחד ממדדי ה"כן" הללו ירפו מהנקודה הזו ולא ינסו לתקוף את אלו שיש להם רבים כאלו דווקא בה. הם פשוט ייצאו קטנים.

למען הסר ספק - לא מפריע לי שהחדש/ה משתמשת בשפה של תפוזניק בן 15 עם חצ'קונים (למעשה, כיוון שאני סבור שמדובר בטרול עד שתהיה לי סיבה לחשוב אחרת, תוכלי לבדוק את תגובותיי ולראות שעד התגובה האחרונה כולן היו מופנות לאנשים אחרים ולא אליו). ההתנשאות, התוקפנות וההטפה שבדבריו/ה ובדברי חלק מהמצטרפים אליו/ה מפריעים לי יותר, לא כי אכפת לי מה הם חושבים עליי אלא כי אני רגיש להתנשאות (וכל מי שאומר עכשיו "הפוסל במומו פוסל", שיקבל גזזת רקטלית icon_smile.gif ). כאן אני יכול לבחור אם להתעלם או לא. לפעמים אני אכן מתעלם מדברים כאלה, לפעמים לא. הבחירה אם כן או לא תלויה פחות בתוכן הספציפי ויותר בעניינים שקשורים אליי אישית: נניח, תקופת מבחנים שמעוררת צורך באתנחתות קומיות לכיוון מטרות ראויות. נניח, הלך רוח זה או אחר שעמו התחברתי לכלוב.
בכל מקרה, תנו קצת קרדיט. אם אני מגיב מיוזמתי, יכול להיות שזה משרת אותי בצורה כלשהי. יכול להיות שאני נהנה מזה. יכול להיות שזה לא כי רגשותיי הציפו אותי בעוצמה אדירה ונאלצתי לשפוך זאת על המקלדת אלא פשוט משום שזה משעשע אותי. תודה לאל, עוד יש פה כמה אנשים שנונים, ויחד הם הופכים את השרשורים הללו למהנים ביותר עבורי. אני חושב שטיפשי להכנס לאינטרנט כדי לסבול, וברגע שלא יהיה לי כיף להגיב, לא אגיב.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: גם אתה נפלת..מה יש לכם אתם ?

חדשה מאוד כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:
גרין- היא אומרת שרומנטיקה בלי הכלה של כולך לא שווה כלום.

שמת לב שהצלחת לבטא את הרעיון המורכב הזה בפאקינג משפט אחד ובלי המילה כוס על נגזרותיה, ואפילו מבלי להתריס כנגד עולם ומלואו או לנסות להאיר את עיני כולם תוך כדי זלזול מוחלט בהם כאילו היית מטיף נוצרי נעלה והם עובדי אלילים נבערים?
מוכשרת שכמוך icon_smile.gif

כוסאחתק מתהום הנפש המניוקית של המזדיינת השרמוטה המיץשלכוסאחתק. למה לכל הרוחות עדיף המשפט הרומנטי הזה? זה וגם זה אחלה מתוקים כדבש. אם יעמדו זה אצל זה כתאומים זהים סיאמים. מפריע לך לשון הכוסאחתק שלי. זה הענין.

מטיפה נוצריה? ואתה עובד אליל נבער..? בדיוק הפוך, בדיוק הפוך...
אני מעדיפה להיות פאגנית, אחוזה בכוסאמק של אמא אדמה, לחולל ריקודי פריון מטיפי דם וחרא. להתחבר לרובד הכי פראי, הכי יסודי בנפש שלי. ואתה תמשיך להיות נוצרי הדוק, מתחסד חלקי או מלא בעיניני כוסאחתק, אפילו האלוהים שלך נולד בלי סקס. ואצלי העולם נוצר מזיון, ממלחמות אימים בין איתני הטבע. כשהים הוא מי התהום מהכוסאמק הנקביים, והגשם שיורד על האדמה הוא השפיך האלוהי המבורך. רק ככה סופגים את העולם. רק ככה תצא לך פואמה רומנטית מטריפה.

offtopic.gif

מעניין אם בפורום של אנשים עם תסמונת טורט זה גם נראה ככה icon_rolleyes.gif